Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škodad viimases TÜV-testis (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 4141)
Velts
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.11
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Combi Ambiente 1,9 TDI ATM 2001

postitati 24.01.12 09:06 Tsiteeri
Škodad viimases TÜV-testis



http://www.whatcar.ee/auto-uudised/toyota-saksamaa-2011--aasta-tehnoulevaatustel-taas-tookindlaim/kolmeaastased-autod/3847

Saksa uue TÜV statistika järgi on kuni kolmeaastaste autode seas Octavia kõige vastupidavam Škoda (54. koht). Huvitav on aga see, et Golf on jupp maad eespool (24. koht) ja ka Focus (38. koht)? Elu on näidanud mu meelest meie tingimustes küll justkui midagi muud...

Lohutab see, et Octavia on peaaegu sama vigaderohke kui Honda CR-V...ja et Honda Civic ja Seat Leon on jupp maad tagapool... ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 27.03.09
Postitusi: 173

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII Combi 1,8 TSI

postitati 25.01.12 11:45 Tsiteeri


Eks neid teste tuleb mõningase skepsisega lugeda. Mina olen endajaoks neist niipalju kõrvataha pannud, et ÜLDISELT, st on erandeid, ei tasu osta pranstuse autosid ja loomulikult ka seda, et Porsche on peaaegu alati hea valik.
Kui hakata natuke mööda foorumeid kolama, siis leidub ka tükkmaad paremini esinenud Golfi omanike seas neid, kes on oma Golfiga hädas kui kurat. Samas - suht alati hästi esinenud porsche omanik on üldiselt rahakas inimene ja hoiab oma auto jooksvalt korras ega tee sellest suuremat numbrit - miski ei meeldi, saab ka kohe joonde aetud. Skoda omanik aga on eelkõige autot kui tarbeeset tarbiv ja üldiselt mitte liiga rikas ning nii kipuvad ka osad vajalikud tööd natuke edasi lükatud saama ja nii see kivi veerema lähebki.


Kes palju räägib ei pruugi palju öelda
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 25.01.12 14:51 Tsiteeri


Eks ilu on ikka vaataja silmades.

Eriti naljaks oli lugeda ühte viimastest TM'is ilmunud võrdlustestidest kus Volvot võrreldi kõigide muude autodega aga mitte sellistega, mis antud mudelile oleksid konkurentsi pakkunud. Kokkuvõttes kuulutati aga uhkelt, et Volvo on parim :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 25.01.12 15:09 Tsiteeri


Imestama paneb, et just hiljuti oli analoogne uuring (kas ka mitte Saksamaal), mille tulemus oli, et Hyundai kvaliteet on ülihea. Siinses tabelis figureerib Hyundai aga kenasti viimaste hulgas... võta nüüd kinni.

Edit: otsisin nüüd spetsiaalselt selle kvaliteediuuringu uudise üles: http://www.hyundai.ee/index.php?id=151&tx_ttnews[tt_news]=278&cHash=4119bd9a6b
Seal on ka Skoda vähe paremal positsioonil - asiaatide sabas esimene euroopa markidest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 30.01.12 23:00 Tsiteeri


läbisõit Mm mida nad sellega mõtlevad?
A8 vs prius on läbisõit 2x suurem ja vigu ka 2x rohkem, mis nagu tundub ka loogiline.
Sõidad rohkem, seega tuleb lahendada ka rohkem muresid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 31.01.12 07:53 Tsiteeri


Minu ja paljude mu tuttavate jaoks on skoda praktilisuse etalon ehk siis tarbeese ja hea hinna/kvaliteedi suhtega tarbeese.
See tabel hinna koefitsendiga läbi korrutada ..... mis siis saab?

Näiteks minu 6 aastat vana o2-l leiti ka mitu viga ülevaatusel, sest ma sõidangi ülevaatuselt ülevaatusele ja remondin karmima ära.
Viimati mainiti järgmisi vigu:
Tagumised pidurikettad kulunud
Tagumised pidurivoolikud pragunemas (soovitati vahetada, vahetasin, tubli 20 euri panin alla)
Üks numbrituli ei põle.
Ees paremal mingi kolks, pakuti amordi tugilaagrit (Tõdesin vastu, et nii on, nädal tagasi hakkas kolksuma, ootasin tüvi, et saada ka muu info)

Täna -18 kraadiga keerasin disla võtmest mürinal käima .... originaal akuga (2005 november sain auto).

Kokkuvõttes mu tutvusringkonna kommentaar 4 skoda O2-e kohta - kuradi kulukas auto, peab õli vahetama ja klaasipesu vedelikku lisama.

Porchet pidades ilmselt tüvist tüvi ei sõidaks, ikkagi hobi teema ju.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.9% - SQL: 43.1%]