Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia näidikud (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 3119)
Sõraline
huviline



Registreerunud 06.12.11
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 06.12.11 20:09 Tsiteeri
Octavia näidikud



Lugesin suhteliselt põhjalikult siinseid postitusi mitmes ära mainitud kellade probleem ehk siis mis iganes seieriga näidik armatuuris on ei tööta .Kuid kahjuks ma ei leia kusagilt mis selle põhjused on.Minu autol oli see üleeile jällegi.Kui pikemalt seisab siis hakkab peale käivitamist tööle aga järsult gaasi anda lähevad kõik jällegi nulli ja sõida palju tahad aga tööle ei hakka.Millisest võiks alustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 07.12.11 08:16 Tsiteeri


alusta sellest, et lepi paranduse aeg kokku. seejärel mine kohale ja lase ää teha. ja siis edaspidi sõida ja ole rahul.
minu teenekam traktor sai ka mõne päeva eest selle vea külge. tuleb samuti lähiajal minna.
kontor, kus seda tehakse asub laki tänaval ja laki auto taga, kunagise laki tuningu ruumides. firma nime ei mäleta ja see polegi vist oluline, kuna laki autost küsides anatakse sul kindlasti õige telefoninummer.
probleem on kellade plokis, sääl tuleb kuskile katkestus sisse. teoorias peaks iga pädev elektrik/elektroonik asja ää tegema, aga praktikas ei saada hakkama ja tuleb ikka lakisse minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sõraline
huviline



Registreerunud 06.12.11
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 07.12.11 16:42 Tsiteeri


Jah vot sinna teenindusse ma ei lähe kahjuks.Olen siiani kõik probleemid saanud omal käel või tuttavate abil lahendanud.Erinevate töökodadega mul nii halvad kogemused et neid ei usalda.seda sinu soovitatud muidugi ei tea ja kindlasti on ka erandeid.Mul skodaga esmakordne kokkupuude aga arvan et leidsin ka vea juba täna aga eks paistab.Üks juhtmetest oli sutsu kannatada saanud mõõtes näitas et peaks mass olema .Kas viga selles oli näitab lähitulevik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 07.12.11 19:49 Tsiteeri


jah, ega mullegi seal ei meeldinud. teise trakatsiga käisin nii umbes aasta tagsi. suhtumine oli ...
nojah, mis ma ikka nutan. kuuldavasti pidi audihooldus ka tegema. a võib-olla on külajutt. igatahes millegipärast igasugu pädevad ja veel pädevamad elektrikud ei saa asja tehtud. no ehk sul läheb õnneks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sõraline
huviline



Registreerunud 06.12.11
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 21.12.11 18:57 Tsiteeri


Jah nii see üritus lõppes et auto enam käima ei lähe.Skeemil põles üks pisike jubin läbi.Imelik oli see et hommikul kõik ok ja sõitis kuni esimese peatuseni jätsin võtme sisse ja tagasitulles käivitades oli tuba kärsahaisu täis.Sõitsin sihtpunkti ja eemaldasin selle kelladeploki haises kui kurat ja näha oli kuidas üks jubinatest oli põlenud.hetkel otsin uut aga eks näis .Igatahes minu aparaat ei käivitu kui kelladeplokki küljes ei ole ei tea kas see on normaalne .Sai see must junn ka välja lõigatud skeemi küljest et midagi põlema ei läheks kuna suitses terve tee hommikul.Peale seda ka auto enam ei käivitu.Selle jubina nimi on nn pingestabilisaator.Niipalju siis massijuhtmest paistab et kellaploki liigutamine aitas vaid mõneks ajaks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Olle
huviline



Registreerunud 21.01.06
Postitusi: 105

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Rapid 1.2 TSI

postitati 21.12.11 19:07 Tsiteeri


Ilma kelladeplokita ei lähegi käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sõraline
huviline



Registreerunud 06.12.11
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 21.12.11 20:42 Tsiteeri


Selge.Lollid insenerid pean selle kohta ütlema:).olen igasugu erinevad aparaate remontinud aga see esmakordne et ilma kellaplokita ei lähe:))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxfox04
huviline



Registreerunud 11.03.10
Postitusi: 41

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Fabia I 1,2 BME 2006 - müüdud

postitati 21.12.11 21:45 Tsiteeri


Käima ei lähe seepärast, et kellaplokkis on IMMO ja muud vidinad, mitte ainult näidikud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 22.12.11 08:05 Tsiteeri


jutt õige, sääl on igasugu nodi sees. no kui nüüd lakisse läed siis saad ka hakkama, aga raha tuleb juba rohkem kaasa võtta. kui ise edasi nokitsed, siis läeb lõpuks veel kallimaks. a eks katseta.
kui kogemata ise hakkama saad siis võid kohe businessi püsti panna ja kundede puudust ei tule kunagi.
vihjeks niipalju, et esindused neid ei remo, puudub pädevus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sõraline
huviline



Registreerunud 06.12.11
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 22.12.11 20:06 Tsiteeri


Eks hoian lähipäevadel kursis niipalju tean,et miks see kärsama läks.tehase joode kehva ja ka oli näha kivi all kus peaks mass plaadile minema niiskuse jälge kui viimane mass katkes siis tekkis sädelus ja see kõrvetas plaati augu.Jubin ise maksab ca 2 euri aga paistab et seegi korras aga täpsemalt saan teada homme.See mis puudutab immot selle nuhkisin juba välja kuidas mööda hiilida:)) Aga tahaks ka et näidikud töötaksid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
koerr
huviline



Registreerunud 06.03.06
Postitusi: 7

Kasutaja on eemal


postitati 13.01.12 19:05 Tsiteeri


Olles ise selle kadalipu läbinud, siis võin öelda et lõpuks on asi ühes külmjootes, ning remont võtab ca 1,5 tundi ise tehes. Alustuseks võid proovida eemaldada kaitse nr 15 ning vaadata kas näidikud hakkavad tööle. 90 % juhtudest peaks näidikud tööle hakkama. Sellisel juhul on näidikuplokil selline voolu reguleerimise kivi mille üks jalgadest ei anna ilmselt hästi ühendust ja tuleks üle tinutada. Endal sai nii tehtud ning 3 kuud ei ole probleemi enam esinenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.2% - SQL: 41.8%]