Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Pardakompuuter ja näidud (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3092)
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 24.04.06 11:51 Tsiteeri
Pardakompuuter ja näidud



Niih, paluks teie abi mälu värskendamisel, et kuidas asjad käituma peavad.

1) Pardakompuuter (tavaline, mitte polüfunktsioonalne). Minu mäletamist mööda peaks võtme eemaldamisel süütelukust pardakompuutri ekraani tühjaks lööma. Paraku enda omal jäävad (või hakkasid jääma mingist ajast) kellaaeg ja läbisõidu näit siiski ette. Ja nui neljaks, kuid minu mäletamist mööda need peaksid ära kaduma sealt. Võibolla ma esinduses ei seletanud kõige paremini, kuid sealt sain vastuse, et see peabki nii olema. Et siis küsimus samasuguse pardakompuutri omanikele, kuidas teil asi käitub?

2) Automaatse kliimaseadme temperatuuride ekraanid. Ei ole pingsalt jälginud, et kuidas varem on käitunud, kuid ükspäev jäi silma, et nende taustvalgustus on kogu aeg sees, olenemata sellest, kas muu armatuuri ekraanide valgustus on sees või mitte. Taas küsimus, et kuidas sama asjanduse omanikel asi käitub?

Iseenesest pole need teab mis suured mured/probleemid, kuid siiski tahaks kinldamalt teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 24.04.06 12:02 Tsiteeri


kella aeg ja kilometraas jäävad kindlasti ette. See on skodadel ja vist kogu VAG gruppi autodel nii. Multidot kustub ära. Seda kliima lülitite taustavalgustuse asja pean vaatama oma autolt. minu meelest ei tohiks need põleda, aga ma pole eriti sellele tähelepanu pööranud.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 24.04.06 12:39 Tsiteeri


Prrr, ma hakkan vist vanaks siis jääma :(. Pardakompuutri näitude kadumises olen/olin kuidagi eriti veendunud, sest no mul kadusid need enne ära (tähendab, et äkitse enne siis toimis valesti?).
Tegelt oli vahetult enne selle tähelepaneku avastamist oli ka väike seik. Nimelt pardakompuutri kell jäi seisma (sõites avastasin, kuna oli vaja kellaajaliselt kohael jõuda), kuid raadiol oleva kellaaeg tiksus edukalt edasi. Ning peale seda hakkaski see ülalkirjeldatud teema mind vaevama.

Täpsustaks morden väheke, et ma ei mõelnud lüliteid, vaid neid pisikesi ekraane, kus näidatakse temperatuuri mille peale on sätitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 24.04.06 13:19 Tsiteeri


seda siis kliimal. Jah neid ma mõtlesingi üle vaadata!


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 24.04.06 13:45 Tsiteeri


Oman samuti 1.6 MPI octaviat ning võin kinnitada, et kellaaeg ja läbisõit jäävad nähtavale. Samuti on korra juhtunud, et kell seisma jäi. Sõitsin oma pool tundi, kuid kell ei liikunud. Kui auto seisma jätsin, võtme süütelukust välja võtsin ja siis uuesti auto käima panin, oli paar sekundit ikka sama kellaaeg ees, kuid siis kargas õigeks.

Lisaks on paar korda olnud juhus, kus raadio ei lähe käima, kuigi süüte välja võtmisel ta töötas. Siiski on üldiselt aidanud raadio toitenupu lülitamisest, kuid korra ei aidanud ka see, vaid ainult süüde välja ja uuesti käima.

Eks ta ole, VAG teeb oma autod nii keerulised, et kõike ei suudeta testida ning 100% töökindlust seega tagada. Eks tuleb leppida nende viguritega. Ses suhtes japsid palju paremad, sest nemad ei ürita autosid nii keerulisi teha ning need paar lihtsat asja ikka töötavad.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 25.04.06 18:39 Tsiteeri


vabandust, et kohe ei vastanud. Aga kliima need aknad kus temperatuuri näitab on koguaeg valgustus taga!


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 26.04.06 12:07 Tsiteeri


Tänud teile info eest. Samas tekkis üks teooria siiski kompuutri osas. Morden mainis eespool, et multidot kustub ära, siis kas see kustumine/mittekustumine mingis konfimises kinni pole? Mõtlen ntx sellist analoogi, et multidot'i omanikud peaksid saama minu teada ise konfida seda funktsionaalsust, et kui kiirus üle 15km/h siis kesklukk läheb ise automaatselt peale. Samas kui on tavaline displei siis saab seda funktsionaalsust lasta konfida esinduses. Ehk ka see näitude kustumise värk, multidot'il on vaikimisi seade, et lülitab välja ning tavalisel ei lülita. Võimalik, et antud teooria on omadega puus :), kuid selline mõttekäik tekkis vahepeal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 26.04.06 12:50 Tsiteeri


Niih, kirjeldatud teooria ei pea paika ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.8% - SQL: 43.2%]