Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: K: milliseid pirne keegi kasutab, head/vead (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3387)
miilits
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.09
Postitusi: 50

Kasutaja on eemal

Auto: v6 142kw atm 4motion, e91 330xd, b7 4mo

postitati 07.11.10 21:15 Tsiteeri
K: milliseid pirne keegi kasutab, head/vead



Nimelt siis pime aeg kätte jõudnud, ja tekkis huvi, et mis firma toodangut keegi eelistab ja miks.millised hüper pirnid esituledes ennast ei õigusta oma kvaliteedi ja hinna suhtelt, ja millistele toodetele max punkte annad?
ise olen viimased paar aastat kasutanud narva pirne, mis küll paberi järgi meil keelatud,aga ei tea miks.tegemist siis narva range power white seeriaga.aga endale meeldivad ja nähtavus ka väga hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
v6sa
huviline



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 60

Kasutaja on eemal


postitati 08.11.10 10:46 Tsiteeri


Kas need on pirnid, mis ei ole E-serdiga? Ehk valgusjaotus on "universaalne". Mul olid ühed sihukesed ostetud autol sees. Valge oli küll, kuid teisi pimestasid ropult... Pirnil puudus varjuk lähituleniidi ümbert ja loomulikult ei olenud ka Etähist. Üks on senini traktori (päris russi, mitte diiselauto) laternas sees, teine põles eelmisel talvel läbi. Kaua kestsid küll...

Viimasel ajal on Philipsi +30 sees olnud meie pere autodel. Vastupidavus on hea, valgust kah piisab. Muide, valgust toob meletult juurde, kui tulede hajutud (mis tänapäeval on tihti plastist) puhtaks teha ja iga paari aasta järel üle poleerida. Ning tulede peegeldidki näikse 5 aastaga koguvat endale mingi saastakihi, kuid nendega tegelemine on väga tülikas, lihtsam on võimsamad pirnid osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 08.11.10 16:50 Tsiteeri


Autol olid ostes Osram Cool Blue-d sees, mis varsti üles ütlesid. Läksin poodi samu ostma, kuid sealt öeldi, et ei toodeta enam. Night braker pidi olema nende edasiarendus. Proovisin siis neid, kuid olles vahetanud vähem, kui 2 aastaga 4 pirni, panin sisse tavalised Osrami Ultra Life-i omad. Võib-olla grammi võrra on halvemad, kuid vähemalt kestavad ja on ka odavamad.
Eespool kirjutatud jutt oli H7 tüüpi pirnide kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.09
Postitusi: 50

Kasutaja on eemal

Auto: v6 142kw atm 4motion, e91 330xd, b7 4mo

postitati 08.11.10 17:40 Tsiteeri


jah,endal olid kasutuses h1 ja h7 rpw.minu jaoks valgustasid need narva pirnid väga hästi,aga märkasin et ca 1,5 a pärast hakkas valgus nagu nõrgemaks jääma.aga enda kasutus aja jooksul 2x ülevaatusel olnud ja pole onud midagi uurinud. olen enda autole ka pimedas vastu sõitnud ja ei häiri nende valgus midagi rohkem kui tava pirn.aga ei kannata neid kolle kes oma emexi autole topivad neid vale/ võlts xenoneid ja kitte ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 09.11.10 09:02 Tsiteeri


Osram Night Brakerid. Valgustavad suurepäraselt, aga eriti ei kesta, kuskil 8-9 kuu takka tuleb vahetada.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 09.11.10 10:16 Tsiteeri


Mina kasutanud Philips Blue Visionit ja viimati vahetasin üle 3 aasta tagasi :P. Põhjus: kasutan päeval udutulesid, mis Octavia I- l on sama laterna all, mistõttu aru pole saada, et sõidan udutuledega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zut
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.08
Postitusi: 346

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII RS TFSI

postitati 09.11.10 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hallvatt
Osram Night Brakerid. Valgustavad suurepäraselt, aga eriti ei kesta, kuskil 8-9 kuu takka tuleb vahetada.

Osram Night Brakerid. Lasin sisse panna, kui auto 3a tagasi ostsin. Pole kordagi vahetanud.


_______________________
-- Who stole my beer? -- http://images.spritmonitor.de/391335.png
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 09.11.10 18:36 Tsiteeri


Philips X-treme Power.
Heledad:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 11.11.10 00:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zut
Pole kordagi vahetanud.


Asi ilmselt selles, et mul lööb tuled automaatselt põlema kui käivitan, ilma mingi viivituseta. Olen kuulnud et käivitamiseaegsed voolutõuked võivad hõõgniitidele kehvasti mõjuda. Aga ma pole saanud sotti veel kuidas seda viga parandada.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 11.11.10 05:37 Tsiteeri


Lähituled sai pandud Night Breakerid,kuid kuna pooleteise aasta jooksul läks neid kolm komplekti,siis sai vahetatud Osram Ultra Life vastu. Näitavad ka need päris hästi. Kaugtuled originaalid. Kaugtuledes püsib enamus pirne päris hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mar
klubiliige



Registreerunud 25.03.07
Postitusi: 181

Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: FL Octavia1.4TSI

postitati 09.11.11 19:56 Tsiteeri


Mõõtsin huvi pärast oma Combil tuledel pinget. Kui on päevatulede asendis ehk 0, siis on 11.8v. Kui keerad tuled peale tekib 12.8v . Silmaga on muutus näha. Teisel on päevatuled udukates ja probleeme pole, et pirne kulutab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
breakable
huviline



Registreerunud 15.11.11
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal


postitati 17.11.11 04:52 Tsiteeri


Ise olen ostnud enda mitmele autole kui ka sõpradele toonud xenon pirne www.maroli.ee hind on väga hea ja garantii kah. Jaanuaris saab aasta täis ja pole kordagi olnud mingeid probleeme. On pandud neid Golf 3, opel omegale 1997a, golf 4 ja pole kellegil kordagi politsei ligi tikkunud ja mis peamine valgustavad hulga paremini kui mingid osrami või philipsi night breaker või midagi muud mis nagunii mõne aja pärast ära tuhmuvad ja vajavad välja vahetamist.
Ärge nüüd arvake et teen Müüjale reklaami või mingi kokkulepe mul temaga, EI lihtsalt olen tema käest juba mitmeid komplekte ostnud ja pole mina ega keegi muu pidanud kahetsema kvaliteedis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 19.11.11 19:07 Tsiteeri


Osram Silverstar. Praegused sees olnud 2 aastat. Eelmised pidasid vastu natuke üle 4 aasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.0% - SQL: 49.0%]