Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Superb 1.8T sedaan - 2010 - Cyberlord (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 7654)
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 02.09.10 12:52 Tsiteeri


Kas tehn passi soovis ka keegi Sul muutma hakata?
Kas õlivahetuse välp või õli marki on ka vaja vahetada?
Või muus osas on kõik endine, garantii nüansid jne?
Ja tuleks proovima küll, kuid mu aparaat on juba kuu aega esinduses laiali, ootab juppe oma DSG jaoks...
Proovimisest=Asenduseks antud pill on manuaaliga ja tunnetus jääb nii segaseks, aga tänan pakkumast:P, JÄTAN MEELDE:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cyberlord
huviline



Registreerunud 29.06.10
Postitusi: 10

Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.09.10 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janek85
Kas tehn passi soovis ka keegi Sul muutma hakata?
Kas õlivahetuse välp või õli marki on ka vaja vahetada?
Või muus osas on kõik endine, garantii nüansid jne?
Ja tuleks proovima küll, kuid mu aparaat on juba kuu aega esinduses laiali, ootab juppe oma DSG jaoks...
Proovimisest=Asenduseks antud pill on manuaaliga ja tunnetus jääb nii segaseks, aga tänan pakkumast:P, JÄTAN MEELDE:cool:


Ei passi ei ole keegi tahtnud muuta ning hoolduse ja kulumaterjalide poolepealt ei ole ka miskit öeldud, et peaks muutma. Eks ise võibolla tunnetuse järgi lasen õli siiski tihedamini vahetada aga see selgub juba nähtavasti peale esimest 15tuh hooldust, et mis seisus õli oli ning palju oli min tasemest puudu. Muus osas ei tohiks ka nagu midagi teistmoodi olla, mulle kinnitati, et garantii säilib.
Niipalju võibolla ise küll muudan, et hakkan 95 asemel siiski 98`t tankima (kuigi ka seda ei öeldud, et ma peaks tegema hakkama) ning poest kaasatulnud suvepapud saab ka vast järgmine aasta natuke millegi asjalikuma vastu vahetatud. Mitukorda vaadanud, et masin lausa karjub tihedama kodaraga ja suurema valuvelje järgi aga samas ei tahaks mugavuses jälle kaotada. Naise passatil 17" valukad koos Michelin PS2 rehvidega, passati omad peaks 1:1 sobima ja nii saaks odavalt asja järgi proovida...hea mõte krt:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 02.09.10 18:55 Tsiteeri


Huvitav, kuidas väände suurenemine pikemas perspektiivis käimakastile mõjub? Olen kusagilt meelde jätnud, et 7 käiguga DSG on disainitud kuni 250 Nm jaoks ja 6 käiguga DSG 350 Nm jaoks? MTM andmetel tõusevad Nm-d 300 tuuri.. Kas keegi on teemat täpsemalt uurinud?

DSG kastidest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cyberlord
huviline



Registreerunud 29.06.10
Postitusi: 10

Asukoht: Keila/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.10 20:21 Tsiteeri


Eks ma saan teada kuda see käimarile mõjub:)
Täna tegin Keila-Viljandi-Paide-Rapla-Jüri-Tallinn-Keila ringi ning keskmine kulu oli 6l. Kruis 105km/h (spido järgi, gps väitis, et täpselt 100km/h), möödasõidud kõigist, kes jalgu jäid.
Tankisin ka täna ja paaki läks samapalju kui eelminekord ehk 54l ning läbisõit oli selleks ajaks 776km...arvutuslikult peaks tulema siis ca 6,9 paagitäie keskmiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.7% - SQL: 48.3%]