Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Skoda Octavia 2006 1.9 TDI (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 10281)
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 05.04.10 08:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mar
Diisel väriseb autos igas asendis.Selle pärast vabatahlikult dislat ei osta ka(auto mark ei ole oluline eriti,sest proovitud on igasuguseid).Vahest ikka küsitakse,et pane auto ka käima kui sõitma hakkad, ja küsivad need kes dislaga sõidavad:D


Minu soovitus on vaikse sõidu ihalejatele - ostke hübriid.
Olen ise sõitnud Priusega ja elektrimootor on ikka müstiliselt vaikne.
Ökonoomsuselt jäi Prius aga minu Octavia dislale kõvasti alla.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 05.04.10 10:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver ... küll aga mitte turbo seal küljes.

nojah, väga võimalik. mina põle ühtki lagund pasunat veel oma silmaga näind. ei oma trakatsitel, ega tuttavate massinatel. samas ega mu kogemused 1.9 konedega veel väga suured pole ka, kes teab, mis aeg toob. ptüi kolm korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Arhitekt
huviline



Registreerunud 12.06.09
Postitusi: 22

Kasutaja on eemal

Auto: Ühistransport k.a. takso

postitati 06.04.10 09:37 Tsiteeri


No ja nüüd võin kurvastusega öelda, et see auto müüdi Suur Kliendile, mitte aga üksik isikule. Ja hoiatuseks rahvale, suusõnalised kokkulepped ei tähenda midagi mõnede jaoks. Ilusat kevadet, ja jääme uut head pakkumist ootama.
" Läksin siis mina hommikul autoga testisõitu tegema, tiirutasin ringi ja leidsin hea masina olevat see Skoda. Egas midagi, ütlesin müüale,et hea masin, et õhtuni hoiaks masinat kinni, siis ütlen kindla vastuse. Ta oli nõus sellega, et õhtuni hoiab masinat. Aga ei hoidnud." Ju ma siis ei väljendanud enda soovi piisavalt hästi:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 06.04.10 10:17 Tsiteeri


Kahju et nii läks aga meil on jah turumajandus.
Kui on valida "mõtleja" ja "ostja" vahel, siis minagi valisin oma Octavia müümisel kindla ostja, mitte "mõtlejad ja kaalutlejad", kes pole tänaseni tagasi helistanud.
:D
Kaotasin küll soovitud hinnas aga see-eest on tänaseks vana auto müüdud ja sõidan ringi uue autoga.:cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 06.04.10 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Arhitekt
No ja nüüd võin kurvastusega öelda, et see auto müüdi Suur Kliendile, mitte aga üksik isikule. Ja hoiatuseks rahvale, suusõnalised kokkulepped ei tähenda midagi mõnede jaoks. Ilusat kevadet, ja jääme uut head pakkumist ootama.
" Läksin siis mina hommikul autoga testisõitu tegema, tiirutasin ringi ja leidsin hea masina olevat see Skoda. Egas midagi, ütlesin müüale,et hea masin, et õhtuni hoiaks masinat kinni, siis ütlen kindla vastuse. Ta oli nõus sellega, et õhtuni hoiab masinat. Aga ei hoidnud." Ju ma siis ei väljendanud enda soovi piisavalt hästi:cool:

See aga, et auto nobedasti uue omaniku leidis, on hää tõestus sellele, et selline auto on hää kaup. Ja kaua ei seisa.
Nüüd pead peale passima ja kui uus seukene silmapiirile tekib, lööd kohe hambad säärde.
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]