Foorumi logo

Eesti Škoda Klubi liikmestaatus - uute avalduste vastuvõtmine lõppeb 31.12.2020
indro - 28.02.06 10:23

Liitumisaastal on aastamaksu suuruseks 10.- eurot ja selle maksnutele (edaspidi klubiliige) kehtivad soodustused Škoda Eesti ametlikes esindustes.

Eesti Škoda Klubi liikmeteks võivad saada kõik foorumi kasutajad täites alljärgnevad tingimused.

1. Vähemalt kuu aega olnud foorumi registreeritud kasutaja.
2. Foorumis profiil reeglitekohaselt täidetud (e-mail, asukoht ja auto)
3. Nõus maksma aastamaksu, mis liitumisaastal on 10.- eurot ja edaspidi 6.- eurot aastas.
4. Täitma liikmeks astumise ankeedi ja olema nõus seal küsitud andmete avaldamises Auto 100-le.

Auto 100 pakutavad allahindlused klubiliikmetele on alljärgnevad:

Auto 100 Tallinn
Aasta Auto Tartu
Suve Auto Pärnu
Linna Auto Viljandi
Viru Rahvaauto Jõhvi (-15% töö + originaalvaruosad)

Oru Auto Linnamäe, Oru vald (-10%)

Vedelike ja muude tarvikute allahindlus võib varieeruda, aga nende allahindlus ei ületa 10%.
Samuti pakutakse soodustust uue auto ostmisel, mille suurus ja tingimused selguvad iga konkreetse juhtumi korral eraldi.

Klubiliikme staatust koos Auto 100 pakutava allahindlusega ei ole meil volitus pakkuda firmadele.(...ehk näiteks klubiliige X.Y. ei saa allahindlust küsides arvet firmale Q.)

Klubiga liitumise huvi korral täida ankeet, sealt leiad ka liikmemaksu tasumiseks vajalikud andmed.
Oma liikmelisuse (selle kohta, kas sa saad Auto 100-s soodustust) kohta saad infot SIIT.

Küsimuste ja probleemide korral on mail oodatud aadressile klubi[ät]skodaclub.ee.


jk - 28.02.06 10:51

Iseenesest mõte hea, klubi otsesed kulud tuleb katta ning liikmemaks on alustuseks parim lahendus. Lisaks peaks pakutav soodustus olema piisavaks motivaatoriks paljude škodaomanike seas.
Kuidas hakkab olema klubi raha-asjade manageerimisega? Kas võetakse vastu põhimõtteline otsus, mida liikmemaksudest korjunud rahaga tegema hakatakse (esialgu küll serveritasu jaoks, aga rohkema raha korjumisel üritused? väljasõidud? midagi muud?)


indro - 28.02.06 11:03

Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Kas võetakse vastu põhimõtteline otsus, mida liikmemaksudest korjunud rahaga tegema hakatakse (esialgu küll serveritasu jaoks, aga rohkema raha korjumisel üritused? väljasõidud? midagi muud?)

Esialgu on plaan raha kasutada vaid serveri rendi jaoks. Kui see summa on kokku kogutud, siis edaspidise raha kasutamise otsustame nende keskis, kes liikmemaksu on tasunud.


Octavianus - 01.03.06 09:01

mul pole absull midagi liikmemaksu vastu, ja muidugi on tore saada Auto100-st alet.
aga uuriks kas keegi on kursis MTÜ asutamise ja jooksutamise keerukusega ja kuludega - äkki oleks mõtekas asi ka juriidiliseks teha?


diesel - 01.03.06 09:14

võib-olla oleks targem mitte asjatult midagi orgunnima hakata vaid ehk oleks mõistlik enne uurida mis sai sellest mtü-st mille helkama rahvas alles üsna vähe aja eest tegi.
minu andmetel oli selle nn. skodaklubi eesmärk vaid saada juriidiline isik, kes siis saaks skoda.ee domeeni. kõigi eelduste kohaselt peaks keha praegugi täiesti eluvõimelisena väikses uinakus viibima.


indro - 01.03.06 09:18

Tsitaat:
Algselt postitas: Octavianus
mul pole absull midagi liikmemaksu vastu, ja muidugi on tore saada Auto100-st alet.
aga uuriks kas keegi on kursis MTÜ asutamise ja jooksutamise keerukusega ja kuludega - äkki oleks mõtekas asi ka juriidiliseks teha?

Asutamine ei ole üldse keeruline aga tema käigushoidmine on iseasi. Tuleb korraldada üldkoosolekuid, pidada liikmete üle arvestust, esitada maksuametile aruandeid ja sada muud asja. Ka Audi Klubis on MTÜ veel siianii sellepärast asutamata (kuigi hetkel liigume selles suunas), et otsest kasu ta endaga kaasa ei too aga lisa kohustusi küll kahjuks.


koerr - 08.03.06 11:40

Küsimus selline, et enne liikmeks ei saa siis kui kuu aega olen olnud registreeritud kasutaja. Seega pole mõtet varem seda ankeeti täita ja saata ning raha maksta?


lare - 08.03.06 21:50

Tsitaat:
Algselt postitas: koerr
Küsimus selline, et enne liikmeks ei saa siis kui kuu aega olen olnud registreeritud kasutaja. Seega pole mõtet varem seda ankeeti täita ja saata ning raha maksta?

Kuuajaline ootereziim on meil sisse viidud selleks,et piirata natuke foorumisse registreerimist mõttega kohe Auto 100 soodust taotleda.
Neli nädalat mööduvad tegelikult päris kiiresti:P


reFFLex - 08.03.06 23:42

Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: koerr
Küsimus selline, et enne liikmeks ei saa siis kui kuu aega olen olnud registreeritud kasutaja. Seega pole mõtet varem seda ankeeti täita ja saata ning raha maksta?

kuuajaline ootereziim on meil sisse viidud selleks,et piirata natuke foorumisse registreerimist mõttega kohe Auto 100 soodust taotleda.
neli nädalat mööduvad tegelikult päris kiiresti:P

Skodaklubi (teoreetiline) eesmärk on koondada Skodade omanikke, kes enda valitud sõiduriistast lugu peavad ja kes ei häbene olla heade ja kvaliteetsete Tšehhi autode omanikud tänases Eestis, kus massidele on jätkuvalt meelejärgi eelkõige Audid, VW-d, BMW-d, Mersud jms (mida pahatihti peetakse staatuse ja hea elujärje sümboliks - mäletan katket mingisugusest intervjuust kunagise ujuja Indrek Sei'ga, kes ühele autosid puudutavale küsimusele vastas a'la selliselt, et eks ta ikka mersuga sõida - ega Skodat ei saa ju osta - mida sõbrad pärast temast arvavad, kui ta Skodaga peaks neile külla sõitma vms). Nagu Indro Skodaklubi loomise ja selle peamise eesmärgi tabavalt sõnastas, on peamiselt veebis eksisteeriv klubi ellu kutsutud Skoda fännide kokkukäimise kohana Skoda autode tutvustamise ning kõikvõimaliku Skoda-teemalise informatsiooni levitamise/vahetamise eesmärgil.

Skodaklubiga liitumise eesmärk ei peaks kindlasti mitte olema ainult soodustuste saamine erinevatelt teenuste või varuosade pakkujatelt, mille klubi aktiivsemad liikmed on omal initsiatiivil välja kaubelnud - soodustused on meeldiv TÄIENDAV boonus minu arvates.

Mina isiklikult paneksin rõhku eelkõige asjalikule ning kõigile huvilistele kasuliku informatsiooni vahetamisele foorumis ning samuti liikmete omavahelisest (foorumi-välisest) suhtlemisest ja isiklikest kontaktidest saadavale kõikvõimalikule kasule. Kahjuks seni pole ma ise verisulis klubi liikmete meelelahutuslikele kokkusaamistele jõudnud, kuid tulevikus kavatsen ka seda klubi funktsiooni kindlasti kasutada.

Mõneti teeks meelehärmi teadmine, et Skodaklubiga tahetaks liituda ainuüksi soodustuste (hetkel vaid Auto100-st saadava) pärast ning ka see, et Skodat omab liitunud inimene vaid sellepärast, et paremat (loe: kallimat) sõiduriista hetkel lihtsalt ei jõua soetada.
Mina ostsin Octavia sellepärast, et see auto on väga ilus ning väga hästi paigas oleva hinna ja kvaliteedi suhtega.

Samas aga ei saa seda siiramat huvi margi vastu vägisi tekitada ning klubi eksisteerimise seisukohast on küllalt hea, kui liikme aastamaks on tasutud :cool: Ei ole mõtet tekitada täiendavaid kriteeriume liikmeks ja liikmele laienevate soodustuste saamiseks, samuti nagu pole mingil juhul mõtet olemasolevaid ka leevendada.

Need olid minu naistepäevajärgsed mõõdukast šampuse tarbimisest modifitseeritud teemakohased mõtted :)


Aaro - 26.03.06 19:09

Tsitaat:
[quoteMõneti teeks meelehärmi teadmine, et Skodaklubiga tahetaks liituda ainuüksi soodustuste (hetkel vaid Auto100-st saadava) pärast ning ka see, et Skodat omab liitunud inimene vaid sellepärast, et paremat (loe: kallimat) sõiduriista hetkel lihtsalt ei jõua soetada.


Ei saa mitte vaiki olla. :) Mina muretsesin oma Skoda naiteks BMW-le k6rvale, Skoda okonoomsuse ja odava ylalpidamise parast. Hetkel klubiga liitumist siiski ei plaani, kuna ei tunne ennast siiski nii vaga Skoda fannina ja ei pea soodustuste saamist klubiga liitumise p6hjuseks.
Aga mine sa tea vaatan ja uurin ilma ehk isegi kunagi.
Klubilt ootan isiklikult rohkem soodustuste asemel aktiivseid kokkusaamisi ja yrituste korraldamisi, kuhu v6iks ka huvilisi kutsuda, et siis klubilistega tutvuda. Igatahes edu minu poolt ja jaan huviga teie kodulehe kylastajaks.


HenriTeine - 28.03.07 11:36

Kas te kunagi juriidiliste isikutega ka midagi plaanite ette võtta? Ma pean silmas, et mina olen liige ja soodukas kehtib ka juriidilise isiku autole, kuna see juriidiline isik olen ma ise. Segane värk kas pole?

Ma hetkel ei näe mitte mingisugust mõtet klubiga liituda. Kuna kasu ei kusagil. Peale toredate inimeste. Aga nendega saab ju suhelda ka ilma klubikaardita.


reFFLex - 28.03.07 17:53

Tsitaat:
Algselt postitas: PsychoDad
Kas te kunagi juriidiliste isikutega ka midagi plaanite ette võtta? Ma pean silmas, et mina olen liige ja soodukas kehtib ka juriidilise isiku autole, kuna see juriidiline isik olen ma ise. Segane värk kas pole?

Ma hetkel ei näe mitte mingisugust mõtet klubiga liituda. Kuna kasu ei kusagil. Peale toredate inimeste. Aga nendega saab ju suhelda ka ilma klubikaardita.

Kuradi kahju, et meil üldse Auto100st soodukas praktiliselt samaaegselt škodaklubi foorumiga välja kaubeldi. Poleks meil seda olemas, oleks ikka klubiga liitumine 'õigetel' alustel. Praegu vaadatakse puhtpragmaatiliselt - kasu ei saa - sitta mul sellest liikmelisusest.

Nõme on nii.

Mina liitusin sellepärast, et praegu on mul Škoda ja ma olen valikuga rahul. Klubi loodi hakkajate entusiastide poolt, juttu käime siin ajamas kõik ning loogiline on, et foorumi käimashoidmine on seotud lisaks mõne inimese 'vaimsele investeeringule' ka serverirenditasuga. Kunagi võibolla ostan Audi, siis hakkan Audifoorumisse käima ning mõistagi ei taha ma seal olla muidusööja :cool:

Sellist hoiakut on siin varem ka eetrist läbi jooksnud, et "mul pole ju mõtet liituda, soodukat ma ju ei saa" - iga jumala kord viskab minul isiklikult see harja punaseks. Kui Škoda omale ostsid, siis järelikult oled normaalse inimese moodi inimene. Kui siia foorumisse oled tee leidnud, siis järelikult on sul kas midagi vaja (abi vms) või on sul ka mingi sisemine tung hoopis ise teisi aidata.
Kui kõik need ajendid on ühel Škodaklubi foorumit külastaval inimesel olemas, siis asi klubiliikmeks hakkamine on ja selle eest 150 krooni aastas (!!) välja käia!? Kui muudkui käid siia ja ei liitu põhimõtte pärast, et "kasu ma sest ei saa", siis ilmselt oled Škoda ostnud mingitel segastel asjaoludel, sest 'normaalne inimene' sa küll pole.

Mitte midagi isiklikku eelkirjutaja vastu, mina lihtsalt avaldasin vastupidise arvamuse, miks PEAKS siin regulaarselt käiv inimene liituma ning omalt poolt toetama selle foorumi säilimist.
Muidusööjatesse ei suhtuta kusagil soosivalt. Kui tunned, et see keskkond on sulle midagi kasulikku andnud, anna omalt poolt vastu ka :D

Selge see, et Auto100 võiks eraisikutele lisaks ka juriidilistele isikutele soodustuse-lahenduse välja mõelda. Asi see siis ära ei oleks? Näiteks Maxima firmal paistavad (vist) kõik firmaautod Škodad olema - kui näiteks keegi Maxima töötajatest on suuremat sorti Škoda-fänn ja liitub, siis võiks ta ju oma autoga hooldusesse tulles soodukat saada. Asjaomased Auto100st - teete äkki siiski asja ära või kui ei tee, siis vähemalt põhjendage miks nii?

Sa indro võiksid siinkohal anda ülevaate, kas ja kui palju raha on laekunud üle foorumi käimashoidmise kulude (kui suur see on?) ning mis selle rahaga teha võiks?


Swissflam - 10.01.08 20:43

Uue auto ostja saab automaatselt ju hooldustöödelt ja varuosadelt -15%, ainult sellepärast ei pea klubisse kuuluma. Vahemalt nii väitis mulle Tartu Aasta Auto müügimees (kui kasutaja lare sellele muidugi viitas).


lare - 10.01.08 22:15

Seda ma ei tea,mis diile Tartus uue auto ostjale pakutakse.
Tean aga seda,et klubiline wasp sai Aasta Autos lubatud -15% asemel -5% allahindlust.:(

Samas ei ole nimelt allahindluse saamine eesmärk omaette klubiliikmeks saamisel.


pakiruum - 11.01.08 08:57

Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Samas ei ole nimelt allahindluse saamine eesmärk omaette klubiliikmeks saamisel.


Just! Ma kah naiste pärast siin. :D :D :D


Rage - 11.01.08 11:44

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Just! Ma kah naiste pärast siin. :D :D :D
lootusetu optimist


Suslik - 14.09.08 10:41

Ausalt öeldes,ei oskagi midagi kosta... Kui ikka see kopikas nii väga kallis on,siis tuleb sierra osta! See raha,mis uue auto hooldusse läheb,selle asemel järgmine sierra ja nii edasi. Ühesõnaga hea ja odav ja pealegi kuusakoskist saab püsikliendina paremat hinda. See oli pisike juhend,kuidas klubi liikmemaksu kokku hoida ja,et ei peaks allahindlusprotsentide pärast pead ja südant vaevama. Mina küll kellegi enneagset halli pead enda südametunnistusele ei taha!


Suslik - 17.10.08 15:29

Mina igatahes olen nõus kubiliikme soodustuse,mis Auto100-st saab näiteks klubi ühistegevuse edendamiseks andma. Loodetavasti on teisgi,kes vedu võtavad?


Zut - 17.10.08 15:36

Tsitaat:
Algselt postitas: zuzlikesimene
Mina igatahes olen nõus kubiliikme soodustuse,mis Auto100-st saab näiteks klubi ühistegevuse edendamiseks andma. Loodetavasti on teisgi,kes vedu võtavad?


Näiteks.
Samas ühistegevusi võib niisama ka edendada, kui jaksu on:P


Suslik - 17.10.08 15:49

Jah,ka seda. Kuna ma veel nii värske tegelane,siis pean kodanik larega sõjanõu,enne,kui mõningate mõtetega lagedale tulen. Ei taha niisama tühja sogama hakata.


Swissflam - 27.12.10 17:17

Tekkis küsimus seoses loetud päevade pärast kehtima hakkava euroga, milliseks kujuneb uuest aastast aastamaksu summa? Kas selleks saab olema 6,39.- või ümardatakse see emmale-kummale poole mingiks muuks summaks?


indro - 27.12.10 17:28

Ku päris aus olla, siis pole isegi veel mõelnud sellele aga ma arvan, et ümardame äkki 6.40 või hoopis 6.00 peale?

Tsitaat:
Algselt postitas: Swissflam
Tekkis küsimus seoses loetud päevade pärast kehtima hakkava euroga, milliseks kujuneb uuest aastast aastamaksu summa? Kas selleks saab olema 6,39.- või ümmardatakse see emmale-kummale poole mingiks muuks summaks?


indro - 01.01.11 12:29

Ümardasime alates teisest aastast makstava aastamaksu 6.- euro peale, natukene vähem maksta jälle kõigil.


lines - 08.11.11 20:50

Avaldus täidetud ja aastamaks teele pandud.

Lines


marekk - 10.11.11 21:41

Täitsin ka ankeedi aga info läks kaduma kuhu ja kui palju maksta jne. Kas on võimalik need andmed uuesti saada?


indro - 10.11.11 22:13

Saatsin vajaliku info privaatteatena, loodetavasti on sellest abi.

Tsitaat:
Algselt postitas: marekk
Täitsin ka ankeedi aga info läks kaduma kuhu ja kui palju maksta jne. Kas on võimalik need andmed uuesti saada?


MartinusL - 28.02.18 06:58

Tere!
Suutsin ka kuidagi selle makseandmete lehe akna sulgeda, enne kui maksin. Palun kas saab need andmed uuesti?


indro - 28.02.18 16:42

Panin info U2U-sse.

Tsitaat:
Algselt postitas: MartinusL
Tere!
Suutsin ka kuidagi selle makseandmete lehe akna sulgeda, enne kui maksin. Palun kas saab need andmed uuesti?


Maahärra - 25.03.18 12:25

Äkki oleks võimalik konto nr panna koos IBAN-iga andmetesse.
Päris keeruline oli seda leida. (Tegin ülekande välismaa pangast ....)
Aga ära tegin!


raix000 - 07.02.20 07:25

Kuidas see liikmeks saamine käib? Ei tundu töötavat. Tegin ammu makse ära aha ei ole ma klubi liige ega ei ole ka mingit infot selle kohta, kas ja kuhu raha läks ja mis edasi toimub :(


viiking - 20.02.20 08:21

Saada alustusks indro'le priva.


indro - 17.09.20 05:34

Anname kahetsusega teada, et alates 01.01.2021 kuupäevast uusi klubiga liitumise avaldusi vastu ei võeta. Kõigile selle ajani liitunutele ja *aastamaksu tasunutele säilitatakse klubiliikme staatus.

Antud samm on peasjalikult tingitud isikuandmete kaitse seaduse isikukaitse andmete töötlemise nõuetest. Kuna see on tekitanud olukorra kus peaksime ebaproportsionaalselt palju investeerima, et neid andmeid vastavalt seadusele töödelda, siis ei ole see meie silmis õigustatud.

Loodame mõistvale suhtumisele ja anname teada, et peamise infovahetamise kohana armsaks saanud foorum ei kao kuskile!

*ei laiene neile kellel on aastamaksu tasumise osas võlgnevus


JaanusS69 - 28.01.21 15:17

Tsitaat:
Algselt postitas: HenriTeine
Kas te kunagi juriidiliste isikutega ka midagi plaanite ette võtta? Ma pean silmas, et mina olen liige ja soodukas kehtib ka juriidilise isiku autole, kuna see juriidiline isik olen ma ise. Segane värk kas pole?

Ma hetkel ei näe mitte mingisugust mõtet klubiga liituda. Kuna kasu ei kusagil. Peale toredate inimeste. Aga nendega saab ju suhelda ka ilma klubikaardita.


selle lehe ülalpidamine maksab ilmselt ka midagi ja seni on ikka sellest lehest paljudela abi olnud. Minul poleks küll häbi klubit toetada kord aastas kasvõi selle pärast,et hoiab töös sellist foorumit- esinduste soodustus on lisaboonuseks.