Foorumi logo

klubiliikmeks saada
ets0 - 17.06.09 19:06

Tere!

Sooviks saada klubiliikmeks. Täitsin ankeedi ära ja tahtsin liikmemaksu maksma hakata, aga midagi läks vist valesti ja ei tulnud maksmisest midagi välja (ei ole eriline arvutispets). Proovisin alustada kõike otsast peale, aga ees on kiri, olete juba taotluse esitanud. No ei oska enam kuskile nuppu vajutada, et liikmekssaamist jätkata.

Palun abi!


lare - 17.06.09 19:33

Saatsin sulle info maksmise kohta priivatteatena.;)


ets0 - 17.06.09 19:59

Suur tänu, vist sain asjaga korda.


Stensusi - 17.06.09 21:11

Mul sama probleem.Sooviks ka seda infi uuesti kuhu maksta.


jk - 29.12.10 14:25

Kas Indro koostab ka väikese aastalõpu bilansi, et saaks näha, palju pappi kogunenud on? Ehk tuleb siis ka kreatiivseid ideid, mida vahenditega ette võtta :)


indro - 29.12.10 16:06

See info on ikka vast ainult klubiliikmetele mõeldud ja eks ma täiendan vastavat infot klubiikmete alas.

Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Kas Indro koostab ka väikese aastalõpu bilansi, et saaks näha, palju pappi kogunenud on? Ehk tuleb siis ka kreatiivseid ideid, mida vahenditega ette võtta :)


Peemot - 04.01.11 11:23

Tegin vana aasta sees liikmeks astumise avalduse, aga kaotasin ära maksejuhised. Kas oleks neid taas võimalik saada? Kui suur on uusliikme aastamaks eurodes?


KPuusepp - 04.01.11 13:02

http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=140

Vajuta nr.4 punkti all olevale "ankeedi" lingile ja sealt saad maksejuhised. :)


Peemot - 04.01.11 13:03

Kahjuks see ei toimi, kuna vastab "Sa oled taotluse astumaks klubiliikmeks juba esitanud!"


indro - 04.01.11 13:47

Saatsin vajaliku info privaatteatega ja kellel edaspidi sama mure, võib mulle U2U saata.

Tsitaat:
Algselt postitas: Peemot
Kahjuks see ei toimi, kuna vastab "Sa oled taotluse astumaks klubiliikmeks juba esitanud!"