Foorumi logo

Foorumiga seonduv
indro - 24.10.05 12:06

Foorum veel päris lõplik pole, ajapikku lisan siia lisavõimalusi juurde, mida foorumi softi kirjutajad pole teinud.

Ühtlasi on see teemaks, kus võib märku anda foorumis esinevatest anomaaliatest jne.


wigry - 24.10.05 13:53

Siin on paljudes kohtades viidatud sellele, et üles laetava pildi pikem serv ei tohi olla suurem, kui 800 pikslit. Kasutaja seisukohast vaadatuna on see suhtliselt tüütu piirang. Selle asemel võiks serveri poolele teha väikese pilditöötluse, mis surub üleslaetava pildi vajalikesse piiridesse. Sellisel juhul võiks olla postitamise juures tekst, et "server muudab vajadusel pildi suurust".


indro - 24.10.05 14:12

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Siin on paljudes kohtades viidatud sellele, et üles laetava pildi pikem serv ei tohi olla suurem, kui 800 pikslit. Kasutaja seisukohast vaadatuna on see suhtliselt tüütu piirang. Selle asemel võiks serveri poolele teha väikese pilditöötluse, mis surub üleslaetava pildi vajalikesse piiridesse. Sellisel juhul võiks olla postitamise juures tekst, et "server muudab vajadusel pildi suurust".

See reegel on vaid sellepärast, et laiem pildisuurus venitab foorumi laiuse paigast ära. Hetkel selle serveripoolse piltide vähendamisega tegelema ei hakka aga eks kunagi vaatab seda asja. Iseenesest pole ka kasutajal piltide väiksemaks tegemine teab mis kunst ja kui tegemist on kellegi teises serveris asuva pildiga, piisab ju ka lingi lisamisest.


wigry - 25.10.05 16:13

Üks idee veel. Asendada kuupäevad sõnadega "täna" ja "eile". Väga väsitav on numbritega kindlaks teha, millisesse foorumisse on sõnumeid lisatud ning millisesse mitte.


indro - 25.10.05 17:05

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Üks idee veel. Asendada kuupäevad sõnadega "täna" ja "eile". Väga väsitav on numbritega kindlaks teha, millisesse foorumisse on sõnumeid lisatud ning millisesse mitte.

See pole eriti teostatav, kuna postitusi on ka homme ja ülehomme, kui ma ikka asjast õieti aru sain?

Tõenäoliselt saab juba täna õhtul siia nupu "Postitused viimasest külastusest". Sellel nupul abil on mugav vaadata, mis postitused on peale viimast aktiivsena olekut tehtud.


wigry - 26.10.05 07:22

Ei, ma mõtlesin seda, et selle asemel, et näidata postituse aega "26.10.2005 9:30", võiks seda näidata "täna 9:30"


indro - 26.10.05 07:39

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Ei, ma mõtlesin seda, et selle asemel, et näidata postituse aega "26.10.2005 9:30", võiks seda näidata "täna 9:30"

Ma mõtlen seda asja natukene aga päris kõike siin ka teha ei saa. See foorumi soft pole ju minu kirjutatud, vaid ühe firma loodud.


wigry - 31.10.05 23:27

Tänu sellele "Postitused viimasest külastusest" nupule on kuupäevad ja kellaajad teisejärgulised, sest uusi messe ei pea enam käsitsi otsima. Kui aga peaks käsitsi otsima, siis aitaks "täna" ja "eile" palju. Siin aga pole vaja. Tänud hea funktsionaalsuse eest.


indro - 04.11.05 12:57

Nagu kõik ka ise märkasid, tegin foorumile uue Theme. Kasutatud on ka Škoda weebis leiduvaid värve, mis minuarust on päris kenad. Loodetavasti on kõik tulemusega rahul.


Octavianus - 04.11.05 13:26

foorum kena nii silmale kui ka kasutatav. hea töö, thnx:);)


Timur - 04.11.05 19:54

Head rahulikud värvid, meeldivad rohkem kui eelmised.


FcukR - 24.11.05 18:36

väga hea


indro - 02.12.05 13:16

Loodetavasti polnud Teid palju aga osadele starmani ja võimalik, et ka mõne teise teenusepakkuja kasutajatele polnud domeen skodaclub.ee mingil ajal kättesaadav. Viga polnud tingitud ei meist ega ka teenusepakkujast. Kohe peale avastamist (tööl oli ka endal probleeme), põõrdusin teenusepakkuja poole ja sealt tuli alljärgneva sisuga mail.

Tõrked www.skodaclub.ee töös on tingitud EENeti juurnimeserverites esineva vea pärast. EENetiga on ühendust võetud ja viga parandatakse nii kiiresti kui võimalik. Vabandame.

Loodetavasti edaspidi enam midagi sellist ette ei tule ja võimalike foorumiga seotud probleemide ära hoidmiseks viisin sisse muudatuse, et backup tehakse andmetest varasema ühe korra asemele, nüüd kaks korda.


wigry - 02.12.05 13:43

Elioni ADSLi tagant kah ligi ei pääsenud. Kui oli DNS'i viga, siis arvatavasti ei saanud kusagilt ligi. Ma jah juba mõtlesin, et see Škoda foorum on ikka üks õnnetu asi. Iga kord kui miskit püütakse püsti panna, kukub see varsti jälle maha. Aga õnneks siis seekord polnud asi nii hull.


indro - 02.12.05 14:00

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Elioni ADSLi tagant kah ligi ei pääsenud. Kui oli DNS'i viga, siis arvatavasti ei saanud kusagilt ligi.

Päris nii asi polnud, samal ajal kui tööjures vea avastasin, töötas kodust (STV) kõik laitmatult. Tööl sai vähem kui tunniga asja tööle aga starmani kasutajad ei saanud ka õhtul ligi.


ab - 09.12.05 20:33

Foorumi serveri kell (või kust iganes postitused oma kellaajad saavad) on 2 tunni võrra nihkes, kuigi eelvaates näitab õiget aega. Samas on eelvaates ka kuupäeva ja kellaja formaat teised kui postituste juures.


ab - 09.12.05 20:39

Tsitaat:
Algselt postitas: ab
Foorumi serveri kell (või kust iganes postitused oma kellaajad saavad) on 2 tunni võrra nihkes, kuigi eelvaates näitab õiget aega. Samas on eelvaates ka kuupäeva ja kellaja formaat teised kui postituste juures.


Täpsustus, +2 tundi on siis kui pole sisse loginud. On see seotud kuidagi profiilis määratud ajatsooniga mida ilma sisselogimata ei saa rakendada?


indro - 10.12.05 09:47

Tsitaat:
Algselt postitas: ab
Täpsustus, +2 tundi on siis kui pole sisse loginud. On see seotud kuidagi profiilis määratud ajatsooniga mida ilma sisselogimata ei saa rakendada?

See kõik on vaid sellepärast, et tegemist on rahvusvahelise foorumisoftiga ja default ajavööndiks on GMT 00.00. Iseenesest saaks seda muidugi muuta aga kas on vajadust, kui sisselogides kõik õige on. Kui meil toimub talve- ja suveaja vahetus, siis ma lihtsalt lisan seadetes selle, kasutajad oma profiilides midagi muutma ei pea.


Timur - 10.12.05 20:38

Sisse logides on kell õige nii, et mis ta sisselogimatta näitab ei ole minujaoks oluline.


diesel - 12.01.06 06:07

tulin enne kukke ja koitu tööpostile ja piilusin siia ka. tekkis kohe küsimus. foorumi avalehelt näen, et terve posu kodanikke on täna juba foorumit külastanud. mida see "täna" tähendab? kas jooksvalt viimast 24 tundi? või muutub see "täna" keskööl ja hommikul kirjas olnud nimed külastasid foorumit peale keskööd?
lihtsalt uudishimu, ei muud.
:)


indro - 12.01.06 07:18

Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
tulin enne kukke ja koitu tööpostile ja piilusin siia ka. tekkis kohe küsimus. foorumi avalehelt näen, et terve posu kodanikke on täna juba foorumit külastanud. mida see "täna" tähendab? kas jooksvalt viimast 24 tundi? või muutub see "täna" keskööl ja hommikul kirjas olnud nimed külastasid foorumit peale keskööd?
lihtsalt uudishimu, ei muud.
:)

See näitab siiski jooksvat 24 tundi, mitte ei nullita 00.00 ära.


moanspot - 19.01.06 13:34

väike ettepanek, ehk ei pahandata. äkki saaks lehekülje koodi lisada sellise väikese rea:

Kood:

<link rel="shortcut icon" href="images/default/red_folder.gif" type="image/x-icon">


Väga abiks oleks Mozilla ja tabide kasutajatele. Nagu mina :-D. Tunduvalt mugavam õige sakk õigel hetkel üles leida.

IE puhul vist peaks vastavale bookmark'ile ikoon ette tekkima.


indro - 19.01.06 13:37

Lisasin täna foorumi esilehele (all osas) ka "Tänased sünnipäevalised" osa. Kui kõik oma profiilid ilusti ära täidavad, siis teame ka kellel mingi päev sünnipäev on.

PS: See aga ei tähenda seda, et iga uue sünnipäeva kohta peab hakka teemasi looma. Audi Klubis saigi see sellepärast kasutusele võetud, et selliseid teemasi ei tehtaks.


indro - 19.01.06 14:22

Tsitaat:
Algselt postitas: moanspot
väike ettepanek, ehk ei pahandata. äkki saaks lehekülje koodi lisada sellise väikese rea:

Kood:

<link rel="shortcut icon" href="images/default/red_folder.gif" type="image/x-icon">


Väga abiks oleks Mozilla ja tabide kasutajatele. Nagu mina :-D. Tunduvalt mugavam õige sakk õigel hetkel üles leida.

IE puhul vist peaks vastavale bookmark'ile ikoon ette tekkima.

Peaks nüüd ka see olemas olema, IE puhul ma siiski muutusi ei täheldanud.

EDIT: Asendasin .ico filega, nüüd peaks ka IE-l ok olema.


moanspot - 19.01.06 14:30

firefox puhul on muutused täitsa olemas. tänud.

IE-l peab vist üsna uus versioon olema. Ja võibolla, et IE tahab *.ico faili. Täpselt ei tea, ei kasuta.


reFFLex - 21.01.06 22:32

Üks anomaalia hakkas mulle silma U2U-de aknas - nimelt kui klikkida saabunud U2U pealkirja peal, avanenud aknas teksi all 'Valikud' alajaotise juures jätta raadionupp 'Vasta' ette ning muljuda 'Saada muudatused', seejärel kirjutada omapoolne vastus ära ning siis pressida 'Saada uus U2U', siis vastuse ärasaatmise järgselt kustutatakse saabunud U2U ära. Olgugi, et minu valik polnud 'Vasta & kustuta', vaid lihtsalt 'Vasta'...:o
Kas selline asi juhtub kõigil samamoodi ja kas seda saaks kuidagi parandada?


Wygla - 25.03.07 15:14

Kuna pole nii pädev proff, siis küsiks sellist asja, et kuidas ikkagi seda avatari pilti saab panna? Mingist juhendist ma lugesin kunagi, aga ei õnnestunud/osanud. Ehk mõni pädevam käpp annaks nõu, et kuidas, kui suur pildiformaat vms (et kui vaja, siis kuidas seda ka väiksemaks teha)? :P
Tänud ette :)


indro - 25.03.07 17:21

Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Kuna pole nii pädev proff, siis küsiks sellist asja, et kuidas ikkagi seda avatari pilti saab panna? Mingist juhendist ma lugesin kunagi, aga ei õnnestunud/osanud. Ehk mõni pädevam käpp annaks nõu, et kuidas, kui suur pildiformaat vms (et kui vaja, siis kuidas seda ka väiksemaks teha)? :P
Tänud ette :)

Saada pilt mida sa avatariks tahad mulle mailile ja ma teen selle ise väiksemaks ja panen üles ka.


indro - 29.03.07 15:45

Tänane foorumi maasolek oli tingitud kahjuks meie teenusepakkujast. Loodetavasti edaspidi enam midagi sellist ei juhtu.


Timur - 29.03.07 19:26

Oli juba eile õhtul maas.


Timur - 30.03.07 10:25

http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=472
See leht ei peaks vist päris nii väljanägema ;)

http://img89.imageshack.us/img89/93/skodaclub1re7.th.jpg


lare - 30.03.07 12:09

Indro õhtul korrigeerib selle ära. Ta ise tunneb isiklikult ka seda foorumlast, kes vähe suurema pildi avatariks riputas.
Muidu tegu on kena naisterahvaga, nii-et nautige õhtuni suurema foto eeliseid.;)


Timur - 30.03.07 17:27

Viiga parandatud.


indro - 23.01.08 18:15

Alates tänasest saab igaüks ise otse oma arvutist foorumisse avatari üles laadida. Juhtpaneel -> muuda profiili ja avatari aadress välja kõrval on browse nupp. Avatari saab ka kustutada, selleks on seal kustuta avatar valik. Süsteem oskab ka üles laetavat pilti ise väiksemaks teha, see ei pea olema eelnevalt väiksemaks tehtud.

Küll aga tuleks arvestada sellega, et sobivad vaid .jpg / .jpeg formaadis pildid ja ülisuuri pilte süsteem vastu ei võta.


lare - 24.04.08 21:43

Alates tänasest on rubriigi Turg all selline alapunkt nagu Ostuabi. Tõstsin sinna ringi varasemast tehtud postitused, mis sisaldavad huvi mingi Škoda marki kandva auto ostusoovist. See teema on mõeldud nende abistamiseks, kes soovivad infot mingi uue/kasutatud Škoda sõiduki soetamisel.


wigry - 06.08.08 18:59

Tere,

Sooviks teada millistele foorumi osadele tekib ligipääs peale klubiliikmeks registreerimist?


Timur - 06.08.08 19:50

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Tere,

Sooviks teada millistele foorumi osadele tekib ligipääs peae klubiliikmeks registreerimist?


Teated klubiliikmetele
Üritused klubiliikmetel
Klubiliikmete autod


pakiruum - 15.03.09 09:28

Huvitaval kombel viimased päevad ei saanud oma parooliga sisselogida. Nüüd alles, kui taastasin sain uuesti sisse. :(


Cosmic - 16.03.09 08:46

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Huvitaval kombel viimased päevad ei saanud oma parooliga sisselogida. Nüüd alles, kui taastasin sain uuesti sisse. :(


Mul oli sama lugu, mõtlesin et olen ilmselt oma parooli ära unustanud, kuna pole seda ammu pidanud kasutama (automaatne sisselogimine oli millegipärast kadunud). Nüüd siis selge, et ilmselt on/oli tegu mingi üldise probleemiga.


hqs - 16.03.09 09:15

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Huvitaval kombel viimased päevad ei saanud oma parooliga sisselogida. Nüüd alles, kui taastasin sain uuesti sisse. :(


mul oli sama probleem eelmisel aastal kui tööjuures kasutasin IE'd, iga kord, kui foorumisse tulla tahtsin, pidin laskma uue parooli saata. Pärast töö-arvutis Opera ja FF kasutusele võttu ei ole sellist probleemi rohkem täheldanud, kodus toimib samas ka IE'ga väga edukalt :P


Timur - 16.03.09 13:14

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Huvitaval kombel viimased päevad ei saanud oma parooliga sisselogida. Nüüd alles, kui taastasin sain uuesti sisse. :(

Sama asi oli eelmise aasta sügisel.


indro - 16.03.09 21:12

Huvitav on see, et minul ei ole olnud kordagi probleeme paroolidega. Kasutanud olen 4-5 erinevat arvutit, enamuse ajast FF aga aegajalt ka IE6 ja IE7-ga. Ma olen endiselt arvamusel, et mingil segasel ja mitte foorumist tuleneval põhjusel lähevad need paroolid teil hapuks.


MPI - 16.03.09 21:41

Sama lugu oli minul,nii umbes kuu aega tagasi.


Valts - 17.03.09 07:13

ka mina olen selles nimekirjas, kes on hädas oma paroolidega, kuid ma olen tähele pannud, et kui IE teeb mingit uuendust endale, siis peale seda on ka paroolimajandus käpuli. peaks vist ka FF kasutama hakkama.


pakiruum - 17.03.09 07:48

Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Huvitav on see, et minul ei ole olnud kordagi probleeme paroolidega. Kasutanud olen 4-5 erinevat arvutit, enamuse ajast FF aga aegajalt ka IE6 ja IE7-ga. Ma olen endiselt arvamusel, et mingil segasel ja mitte foorumist tuleneval põhjusel lähevad need paroolid teil hapuks.

Ei tahaks küll uskuda, et browser on selles süüdi. Ma olin pidevalt muidu automaatselt sees. Äkki mõni süsteem deaktiveerib konto, kui viimase sisselogimise kuupäev on päris kaugel minevikus?


indro - 17.03.09 15:13

Ei ole siin foorumis mingeid konto deaktiveerimise süsteeme. Olen XMB tarkvaral baseeruvaid foorumeid administreerinud/kasutanud juba 2002 aastast peale ja sellise probleemiga ei ole kordagi kokku puutunud. Võibolla peitub IE puhul viga Valtsi pakutud teoorias.

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Ei tahaks küll uskuda, et browser on selles süüdi. Ma olin pidevalt muidu automaatselt sees. Äkki mõni süsteem deaktiveerib konto, kui viimase sisselogimise kuupäev on päris kaugel minevikus?


Timur - 17.03.09 18:43

Minul ei saanud jama tulle IE-st, kuna kasutuses on Opera.


Timur - 22.03.09 17:56

Täna siis jälle ei sobinud mu parool sisse logimiseks. :mad:


indro - 22.03.09 20:03

Paistab nii, et probleem tekib peale aastamaksu info sisestamist profiili.
Muutsin natukene koodi ja katsetasin IE6, IE7 ja FF 3-ga, probleeme ei olnud.

Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Täna siis jälle ei sobinud mu parool sisse logimiseks. :mad:


indro - 24.02.10 20:30

Nagu paljud juba tõenäoliselt avastasid, siis toimus täna foorumi suuremamahuline täiendamine. Ülemisele menüü ribale lisandusid nupud Minu postitused ja Kuulutused. Edaspidi kuvatakse kõik Turu alla (v.a Ostuabi ja Firmade sooduspakkumised) postitatud teemad eraldi Kuulutused nupu alla. Uuendusi on tegelikult veel, nendest kirjutan siis kui uuendamise faas on lõpule jõudnud.

Seni paluks kannatust, uuendamise käigus võib mõni asi ajutiselt mitte töötada.


Wygla - 08.03.10 17:43

Hetkel minul ei toimi hästi see asi. Login sisse, ning klikin "Postitused viimasest külastusest". Näitab, et uusi postitusi ei ole. Pealehel näen aga ära, et siiski on (roheline Skoda märk). Ja tähele pannud just Varuosa foorumiga, kus juba mitu päeva on olnud uusi postitusi, aga kasutaja alt sisse logides Uute postituste all ei näita. Millest selline anomaalia?


Suslik - 08.03.10 17:53

Sama siin,aga ehk põhjus selles, et nüüd ost-müük eraldi osas kuulutuste all?


Wygla - 08.03.10 19:09

Ei hakanud küll silm peale, et oleks kusagil eraldi "ost-müük" :P


indro - 08.03.10 20:31

Üleval menüüs on eraldi link Kuulutused, Turu (v.a Ostuabi ja Firmade sooduspakkumised) alla postitatu kuvatakse ainult seal.

Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Ei hakanud küll silm peale, et oleks kusagil eraldi "ost-müük" :P


Wygla - 08.03.10 20:49

Ok. Selle leidsin nüüd :). Aga probleem ikkagi selles, et Varuosade alafoorumit ei uuenda automaatselt.


indro - 08.03.10 21:10

Seleta palun täpsemalt (võid seda ka privas teha) ma ei saa hetkel probleemist aru. Arvestama peab ka sellega, et Kuulutused lingil kuvatakse sarnaselt Tänaste postitustega ainult viimase 24H kuulutusi.

Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Ok. Selle leidsin nüüd :). Aga probleem ikkagi selles, et Varuosade alafoorumit ei uuenda automaatselt.


Wygla - 08.03.10 22:24

No ma proovin. Kui siin foorumis mingis teemas:
varuosad
on toimunud muudatused, st. keegi on lisanud uue postituse mõne tunni jooksul ning kui mina siis uuesti sisse login ning klikin üleval menüüribal "Postitused viimasest külastusest", siis seal ei näita neid postitusi, mis on tehtud "Varuosade" alamfoorumis. Ühesõnaga nagu polekski vahepeal keegi midagi foorumisse postitanud, kuigi tegelikult on. Kuulutustega pole tegelikult absoluutselt midagi pistmist :)

Loodan, et sai arusaadavalt :)


indro - 09.03.10 09:57

Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
No ma proovin. Kui siin foorumis mingis teemas:
varuosad
on toimunud muudatused, st. keegi on lisanud uue postituse mõne tunni jooksul ning kui mina siis uuesti sisse login ning klikin üleval menüüribal "Postitused viimasest külastusest", siis seal ei näita neid postitusi, mis on tehtud "Varuosade" alamfoorumis. Ühesõnaga nagu polekski vahepeal keegi midagi foorumisse postitanud, kuigi tegelikult on.

Loodan, et sai arusaadavalt :)

Kas sa ikka loed ka mõttega mida ma kirjutan või vaatad sellest sujuvalt mööda?
Ma olen juba mitu korda kirjutanud, et Turg (Autod, Varuosad, Veljed & Rehvid ning Auto audio & navigatsioon) all toimuvat EI KUVATA Postitused viimasest külastusest lingi all! Selle tarbeks ongi eraldi Kuulutused nupp kus viimase 24H jooksul Turu alla postitatut kuvatakse.

Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Kuulutustega pole tegelikult absoluutselt midagi pistmist :)

Millega siis Turg (Varuosad) puhul sinu arust tegemist on, tehnilise foorumiga või?
Vaata ajaviiteks foorumi esilehte, siis äkki saad aru kuhu alla mingi foorum liigitub.


diesel - 09.03.10 10:54

näh, mina vana inime ei saand ka kohe aru. nüid jõudis kohale lõpuks kuis sisteem toimib.
a mis sellise eraldi asja tegemise mõte oli? et ei peaks niisama kuulutusi vahtima? või miskit muud? no iseenesest ega see paha sisteem pole.


wigry - 09.03.10 11:00

Hmm, samas on see minu meelest halb, sest ma käin kiikan siin lehel päevas vaid korra ja lähen otse "postitused viimasest külastusest" lehele ja kui sealt avaneb tühjus, siis lahkun lehelt. Ei kliki üleval menüüs ühtegi kirja, kuna brauseriga lähen otse õigele aadressile. Seegajäävad muud sektsioonid külastamata ja kuulutused nägemata.

Ühesõnaga mulle meeldiks siiski nii, et on üks leht, kus on _kõik_ uudised viimasest külastusest (ilma 24 tunni piiranguta) mida siis on hea aegajalt kiikamas käia.


Wygla - 09.03.10 11:09

Vabandust. Sain ka lõpuks pihta. Eelnevalt jäi arusaamatuks. Aga eelnevaga nõus, et vana süsteem istus natuke rohkem, sest tõesti oli kuidagi mugav korraga kõike vaadata. Isegi kui antud hetkel midagi kasvõi varuosadest või mõnest muust Turu kaubast huvi ei paku, siis huvi võib toodet nähes tekkida.
Aga no on nagu ta on, mis seal ikka :)


indro - 09.03.10 11:26

Ma põgusalt kirjutan ka mis selle uuendamise mõte oli, äkki siis saadakse sellest rohkem aru. Seni olid Audi- ja Skoda klubi foorumid erinevate tarkvara versioonide peal ja see tegi uuendamise/täiendamise keeruliseks. Nii on edaspidi foorumit lihtsam uuendada/täiendada ja samuti tõi see endaga kaasa palju-palju aja jooksul Audi klubi tarbeks loodud funktsionaalsust. Kuna meil palgalisi töötajaid ei ole ja aega foorumiga tegelemiseks tuleb võtta oma vaba aja arvelt, siis tuli minna seda teed mis lihtsam on. Kas Bookmark/Favorites all on üks või kaks linki, sellel ei ole enam erilist vahet minu arust.

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Hmm, samas on see minu meelest halb, sest ma käin kiikan siin lehel päevas vaid korra ja lähen otse "postitused viimasest külastusest" lehele ja kui sealt avaneb tühjus, siis lahkun lehelt. Ei kliki üleval menüüs ühtegi kirja, kuna brauseriga lähen otse õigele aadressile. Seegajäävad muud sektsioonid külastamata ja kuulutused nägemata.

Ühesõnaga mulle meeldiks siiski nii, et on üks leht, kus on _kõik_ uudised viimasest külastusest (ilma 24 tunni piiranguta) mida siis on hea aegajalt kiikamas käia.


zipper - 24.03.13 15:10

Kas oleks võimalik teha meie foorumisse selline lisa, et kõikide kirjutajate nime ja avatari juures oleks ka postituste arv näha?
Nagu paljudes teistes foorumites tavaliselt (nt:Briskoda, VagArena.fi,...).


indro - 24.03.13 17:00

Tsitaat:
Algselt postitas: zipper
Kas oleks võimalik teha meie foorumisse selline lisa, et kõikide kirjutajate nime ja avatari juures oleks ka postituste arv näha?
Nagu paljudes teistes foorumites tavaliselt (nt:Briskoda, VagArena.fi,...).

Kuna siin foorumis ei tohiks selliste kasutajatega probleeme olla kes postitavad vaid selleks, et see number võimalikult suur oleks, siis lisasin selle postituste arvu sinna tagasi.


vamps - 25.03.20 12:29

Kas foorum viimasel ajal pisut "katki"?


vamps - 25.03.20 12:32

Kui pikem tekst kirjutada,


vamps - 25.03.20 12:33

v6i tundub, et teatud t2hed ei meeldi foorumile. Kui v2ltida n2iteks t2pit2hti, siis isegi saab postitada.


miqu - 25.03.20 17:06

See ei aita, mingi kamm on ikkagi, kirjutasin ka indro meilile, kuid ta pole vastanud.


indro - 26.03.20 12:04

Uuendasime siin millalgi php versiooni ja viisime foorumi https peale üle, sealt see probleem tekkis. Nüüd peaks asi korras olema aga kui keegi näeb veel mingeid anomaaliaid, siis andke siin teemas teada.