Viimati aktiivne: Mitte kunagi
Pole sisse logitud. [
Logi sisse
-
Registreeri
]
OTSING
|
Tänased postitused
|
Kuulutused
|
Reeglid
Liikmed
|
Abi
|
Statistika
|
Chat
Kiirotsing:
Eesti Skoda Klubi
»
Huviliste autod
»
Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI 4x4 - 2019 - MarkkoN
» Vasta
Vasta
Kes saavad postitada?
ja
Kasutajanimi
Soovid registreerida?
Parool:
Unustasid parooli?
Pealkiri:
Vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi
Andale Mono
Arial
Arial Black
Book Antiqua
Century Gothic
Comic Sans MS
Courier New
Georgia
Impact
Tahoma
Times New Roman
Trebuchet MS
Script MT Bold
Stencil
Verdana
Lucida Console
-2
-1
1
2
3
4
5
6
White
Black
Red
Yellow
Pink
Green
Orange
Purple
Blue
Beige
Brown
Teal
Navy
Maroon
LimeGreen
Postitus:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BBkood
is Sees
[img] kood on Sees
[quote][i]Algselt postitas: MarkkoN[/i] 187600km ja taas uus (originaal) esiklaas ette pandud. Park Piloti mure lahenes parkimisanduri vahetusega. Kõik toimib, elu lill. Juuni alguses tuleb teha inspection ülevaatus, mis sisaldab pidurivedeliku vahetust ja täielikku ülevaatust. Tehase kirjelduse järgi peaks ka küünlad siis vahetama, aga et need on alles 10 000km tagasi vahetatud, pole neid vaja näppida. Kütusekulust ka, et viimase 5000km keskmine 8.2L/100km. Väga suur osa sõitudest on lühikesed linnasutsakad. Suverehvidega Jõhvi-Tartu-Jõhvi tuli 6.3L/100km peale näiteks. [/quote]
Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Lülita BBkood välja?
Saa e-mailiga teatis vastustest?
Teema ülevaade
See on pikk teema,
klõpsa siia, et seda vaadata
.
Eesti Skoda Klubi
»
Huviliste autod
»
Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI 4x4 - 2019 - MarkkoN
» Vasta
XMB koda Club Edition
Arendanud
Aventure Meedia
&
XMB Grupp
© 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2024
Eesti Skoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid:
21
]
[PHP:
26.9%
- SQL:
73.1%
]