Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb V6 2.5 Elegance (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 5529)
andres10
huviline



Registreerunud 23.04.08
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 23.04.08 18:50 Tsiteeri
Superb V6 2.5 Elegance



Tere Skoda inimesed !
Kindel plaan on Superb omandada. Hetkel on välja valitud selline isend. Ei ole Skodadega varem kokku puutunud ja on tekkinud mõned küsimused.
Kuidas peavad vastu V6 2.5 TDI-d? Kunagi VW uurides tehti nende 2.5 V6 maha, kuna puudus töökindlus ja küttekulu oleks võinud ka väiksem olla. Skoda peaks samu mootoreid kasutama?
Olen näinud nii 114kW kui ka 120kW mootoreid. Kas mingil ajal tulid uued mootorid ? Kumba eelistada?
Mis on selle mudeli head ja vead. Ehk oskate ka antud isendi kohta midagi ütelda. Mida Superbite puhul üleüldse jälgida?

Tänud vastuste eest juba ette!

Andres


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 24.04.08 07:17 Tsiteeri
oman samasugust isendit



no mida sa mõtled vastupidavuse all, kui sellel autol on see 104 000 km 100% õige läbisõit, siis võid muretult selle autoga sõita. Ja sellised "naised-saunas-rääkisid" jutud on ikka väga kahtlased selle mootori mitte vastupidavusest. Kunagi räägiti ka et škoda pole auto, võibolla pole siis mõtet seda ostagi? :D

Sama jutt oli esisilla kohta, teadjamehed rääkisid (muuseas ka autoremontides), et tal 100% sama esisild mis passatil oli. St et ma soovitan selliseid teadjamehi kes pole kunagi seal autos istunud ja veelvähem sõitnud sellega mitte kuulata.

Küttekulust niipalju, et maanteel olen saavutanud normaalse sõiduga tallinn-võru 5,5l/100km. Ma ei ütleks et janune on. Linnas võtab omajagu, aga ma ei tea ka autot mis ei võtaks.

114 kw on vanem mootor ja 120 kw uuem mootor, vahe on ilmselt ainult ajus (täpselt ei tea)

Head ja vead. Häid külgi on palju ja ei hakka neid siin uuesti ülesse loetlema (uuri foorumis kasutajate autode rubriiki)
halbadeks külgedeks võib olla see, et unustad selle autoga ära remontimise vajaduse ning hiljem mõne teise margi vastu vahetades võid saada halva kogemuse :P
Tegelikult pole sel autol ühtegi nõrka kohta välja tulnud vähemalt minul selle 2,5 aastaga.

Mis ma jälgida soovitan, oleks see et kindlasti oleks olemas hooldusraamat, st näha kõik mis autoga tehtud, ning soovitan otsida võimalikutl suure lisavarustusega auto, et nautida kõiki selle mugavusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
martin
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.08
Postitusi: 12

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb 1.9 TDI ´03

postitati 24.04.08 07:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superb...aga ma ei tea ka autot mis ei võtaks.


Mina tean, 74kw Superb :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 24.04.08 12:10 Tsiteeri


Kui kasutaja "superb" teab hästi palju plusse, siis ma võin tuua mõned miinused. Kergelt kipuvad ummistuma aku alused drenaasid, mille tagajärjel jookseb vesi salongi põrandale, kus omakorda rikub nn. comfort ploki. Ja V6 diisli aku eemaldamine on omaette tsirkus. Ülemise õõtshoova polt roostetab juba aasta vanusel autol nii kinni, et seda on võimatu lahti saada. 2,5 diisli nõrgaks kohaks on õlitus ja selle tagajärgi võid vaadata britide foorumist, seal 4 kuu jooksul 2 mootorit purunenud, millede läbisõit on olnud alla 100000km.
Neid miinuseid on veel aga ei taha inimest ära hirmutada, V6 tõmme on iseenesest väga hea, varustus korralik (kui classic ja comfort välja arvata) ning mahutab tagaistmele ka keskmisest pikemaid inimesi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 24.04.08 12:54 Tsiteeri


need aku drenaasid on jah asjad mida tuleks jälgida. Mina olen neid puhastanud ja sellega probleeme pole. Aku kättesaamine on natuke keeruline, kuid ma ei näe selles erilist probleemi. Näiteks minu autol on algusest peale üks ja sama aku, ning siiani pole probleeme käivitamisega olnud isegi talvel. Ma ei usu et see ainus mootor on millega võib tekkida laialijooksmise probleeme. Minu kogemused räägivad vw grupi 1,9 TDI kohta ka halbu asju, aga neid ei hakka siin lahkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 12.05.08 15:51 Tsiteeri


Kas keegi oskab saksa keelt?
http://autoscout24.de/Details.aspx?id=bxohwlz34yre
Miks on see Superb ainult 10000 euri,tegu ju väga korraliku varustuse ja vähese kilometraasiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sckorpio
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.07
Postitusi: 112

Asukoht: Rae Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Elegasce TDI 2,0

postitati 12.05.08 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Kas keegi oskab saksa keelt?
http://autoscout24.de/Details.aspx?id=bxohwlz34yre
Miks on see Superb ainult 10000 euri,tegu ju väga korraliku varustuse ja vähese kilometraasiga.
see on sissemaks ainuld kui ma aru sain


Pole pahaaaa
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 12.05.08 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Kas keegi oskab saksa keelt?
http://autoscout24.de/Details.aspx?id=bxohwlz34yre
Miks on see Superb ainult 10000 euri,tegu ju väga korraliku varustuse ja vähese kilometraasiga.

Ehk on vene või inglise keelne leht abiks
http://www.bg.autoscout24.com/Details.aspx?id=vxo2wvf3tohy
http://eng.autoscout24.com/home/index/detail.asp?ts=7820942&id=lxerclfi4oro&sc=&make=65&model=16621&pricefrom=90 00&euroto=12500&zip=


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 26.05.08 16:17 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/622/auto_php-id=475622-www_auto24_ee.html
Kas keegi teb kus see autoplats Tallinnas asub?
Kas keegi on vaatamas käinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 26.05.08 19:22 Tsiteeri


Maitz, sul lihtsam neile helistada. Neil ei pruugi mingit autoplatsi ollagi. Pildid on tehtud Pirital TOP-i juures. Need ainukesed kontakt andmed, mis ma netist leidsin:
http://www.auto24.ee/infocatalog/infocatalog.php/Elite+Auto/cid=35/page=7/cpath=/id=1010


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.7% - SQL: 50.3%]