Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Millised hobid kellelgi? (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 3425)
ERMS2
huviline



Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 27

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia II Combi 1,9TDI

postitati 18.01.06 18:48 Tsiteeri
Millised hobid kellelgi?



Hobideks on lampvõimendite konstrueerimine ja High -End helitehnika ning sellega kaasnev elektroonika,pillimäng.Loomulikult autondus - kunagi tiba võidugi sõidetud.Muusikast - Rock ja bluegrass...muidu praktiliselt kõikesööja kui hästi tehtud:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 18.01.06 19:36 Tsiteeri


hobikorras löön kaasa bowlinguradade ehitamisel.meeldib puidutöö ja loodiga tuhandiktolli tagaajamine.
oma auto kallal putitamine on ka tore tegevus.
muusikas olen enam-vähem kõigesööja,aga rock köidab üle kõige.heli,mis kõlaritest tuleb,peab kvaliteetne olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 19.01.06 08:16 Tsiteeri


Muusikast vana hea lokirock, täpsemalt söön eriti meelsasti Zeppi, Purplet, Priesti, AC/DC, Queen jne jne. Vähe kurjemast ka ei keeldu :) Ja nooruspõlve kuumad 90nendad toovad lihtsalt õõnsa tunde kõhtu ning pildikesi Pärnu Vallikäärust ja sineprykkoffi dsinni maitse suhu - seega nostalgitsen mis mühiseb.

Nokitsen omb tsikli kallal, natuke helitehnikat nuusutanud ning ka fotograafiat. Kalastan meelsasti, aga soojaga enamjaolt :P


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 19.01.06 13:24 Tsiteeri


Hobiks on fotograafia. Harrastaja tasemele ja enamasti enda rõõmuks ja rahuloluks. Aga natuke on raha ka sisse toonud, nii et miks mitte...

Kõrvalhobina katsun ennast arvutimaailmas toimuvaga kursis hoida ja vaikselt paari veebilehte arendada.

Muusikamaitse on pigem raskemapoolse rokilikuma muusika poole, aga mitte ainult (märtsis näiteks juba 3ndat korda Depeche Mode' vaatama-kuulama). Aga olenevalt tujust võib midaiganes kuulata, peaasi, et väga und peale ei aja.

/kusjuures autoraadio levi on miskipärast nii nõrk, et radio Maniat ei võta Tallinnas ka enam mitte, kohati läbi sahina on miskit kuulda :(/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cl
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.05
Postitusi: 36

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 2004

postitati 19.01.06 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: moanspot
/kusjuures autoraadio levi on miskipärast nii nõrk, et radio Maniat ei võta Tallinnas ka enam mitte, kohati läbi sahina on miskit kuulda :(/


sry et offtopic,

aga kas ehk oled autoraadio fabias välja vahetanud? nt minu oktaavial on antenni juures võimendi, millele skoda originaalraadio saadab toite läbi antennikaabli, aftermarket raadio kasutamisel tuleb kasutada sellist toiteliitjat mis jääb maki ja antennijuhtme vahele. Muidugi on ka variant, et sul antennivõimendi ise katki vms.

aga hobidest niipalju, et: motikad :)
terv,

kristjan


läheb nagu läheb, on nagu on
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 19.01.06 17:35 Tsiteeri


Suht hobivaene inimene, kuid selliseks tõsisemaks hobiks siiski harrastuse tasandil saab fotograafiat nimetada.

Muusika kuulamist hobiks siiski ei nimetaks (kui just sellega tegemisega ei tegeleks) :). A stiili osas eelistus praegu reggae või sealkandis, laias plaanis ka kõigesööja siiski.

Hooajalise hobina on veel käsil "Tuvikesed" seriaali ümberportimine VHS -> DVD. Vaieldamatult minu lemmikseriaal. Paljudele võib küll suht mõttetu seriaal olla, kuid minu arvates on seal parajal hulgal pärle ja vihjeid/näiteid elust enesest kui rohkem süveneda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 20.01.06 08:55 Tsiteeri


hobid mitte pingereas on
matkamine, reisimine, telkimine, loodus
fotograafia (enda lõbuks seni)
mõned pildid
ulme (film+raamat)
muusika(trumm_ja_bass; psychedelic; electro)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 20.01.06 09:44 Tsiteeri


OT: näib, et Skoda ostavad endale: rock muusikat kuulavad fotograafiahuvilistest (tsikli)matkajad :D

cl'ga vast varsti pikemaidki jutte ees :)

ja miks mitte teha nö foorumi sisene fotovõistluse laadne asi - umbes nagu kardisõit. kes meist ei tahaks hõisata, et mul on pikem toru kui sul :)


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 20.01.06 10:42 Tsiteeri


hm, unustasin paar nö hobi veel ära, järgnevad postitused tõid meelde.

Et siis matkamine (jala, rattaga) on samuti üks huvi
Ja ulme teema raamatute või filmide näol on ka südamelähedane.

Nii et saab veel paar asja lisada, mis skodaomanike ühendavad :-p


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leegimees
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.05
Postitusi: 26

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1,9 TDI

postitati 20.01.06 12:23 Tsiteeri


;) Muusika poolest olen pea-aegu kõigesööja, aga siiski on delikatessiks rock ja blues:cool:. Üldiselt naudin alati kätega loodud muusikat.:) Samas olen ka ise hobikorras kidral omaloomingu tekkitaja.
Lisaks veel fotograafia ja kalamees olen kah.
http://www.pilt.ee/view/594291/


Mu autol on kaapeväldik!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 20.01.06 16:15 Tsiteeri


Erilised huvid puuduvad, liiklsvahend lisaks masinale jalgratas, talvel käin uisutamas, kuulan rock muusikat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.6% - SQL: 55.4%]