Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Felicia käivitus (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 4902)
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 22.12.08 19:38 Tsiteeri


Ma ei saagi nüüd aru, ka täna ummikus passides liigub jahutusvedeliku temperatuuriosuti võibolla millimeetri üle 70c, vent tööle pole hakanud. Milles siis asi on?
Sooja hakkab pärast käivitamist muidu õige ruttu tulema, niiet sellessuhtes probleeme pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 23.12.08 08:44 Tsiteeri


a mis sa siis põed. sooja tuleb ja mootorile on ka 70 juba talutav temperatuur. sõida edasi ja ole rahul.
samas muidugi peaks bensumootor ikka vee 90 peale suutma ajada praeguste nulli ümber ilmadega.
ilmselt siis termostaat pisut eilane.
üks lihtne moodus on seuke, et kui olukkrd kordub, siis tõmma kõrvale, tee kapott lahti ja katsu (ettevaatlikult) käega, kas radikasse lastakse sooja vett sisse. kui 70 kraadine vesi radikasse pääseb, siis termostatt niru.
või ei saa muidugi päris välistada ka seda, et sul "kraadiklaas" aiateibaid näitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 23.12.08 11:24 Tsiteeri


Ma otseselt ei põegi, aga tean et termostaat ju ütleb millal mootor soe ja kütust vaja vähem peale anda, et võibolla soojaks küll läheb aga kütust antakse peale kui külmale mootorile, praegu seda eriti testida ei saa, kuna sõitmist vähe ja koguaeg päris täis kah paaki ei pane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 25.12.08 21:52 Tsiteeri


Sul on n-ö soojamaa termostaat, vaheta ära. Mul oli ka ja temp ei tõusnud samuti suurt üle 80 kraadi. Meie kliimasse sobib aga 88-kraadine variant. Saab mitmest autopoest, aga vaata, et nad sulle õige versiooni annavad, pritsungil ja karpamootoril on erinevad ja nad kipuvad Eestis enamasti seda pritsungimootori termostaati müüma.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 27.12.08 19:25 Tsiteeri


Samas, kui see eriti midagi ei muuda, kas ongi praegu vaja käsi määrima hakata?:D



Üldiselt plaani tuleb võtta, mis poed seda müüksid kui auto on Felicia I, ehk siis viimane väljalase enne 1998 ilmunud Felicia II-te?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 29.12.08 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: testuser3
Samas, kui see eriti midagi ei muuda, kas ongi praegu vaja käsi määrima hakata?:D


Noh, muudab seda, et sul hoiab termostaat praegu näiteks maanteesõidul täitsa tarbetult suurt ringi lahti, kui jahtusvedeliku temp on 70 ringis. Tagajärjena on sul salongis tüki jahedam elu kui olla võiks, mis sest et ahi on põhja keeratud. Ja mida külmemaks ilmad lähevad seda rohkem hakkad külma-ilma termostaadist puudust tundma.

Mina vahetasin oma praegusel Felicial termostaadi kohe kui selgus, et on soojamaa oma. Sest eelmisel Felicial oli samuti algul soojamaa termostaat ning talvel külmusid alati Tartu ja Haapsalu vahel alati Laeval ja Kuusikul aknad seestpoolt nii ära, et pidi kinni pidama ja kraapima. Nõme, suhteliselt ;) Siis vahetasingi ära. Ning järgmise autoga ei hakanud enam talve ootama, tegin liigutuse kohe.

Pealegi - parandatagu mind kui eksin, aga ka soojamaa termostaat peaks rakenduma ka kuskil 80 kraadi juures, mitte 70 juures. Kardan et su termostaat võib ka üleüldse rikkis olla.

Liiga jaheda mootoriga on mu arust see häda ka, et õlitus on halvem ja kütusekulu suurem - parandatagu mind jälle kui eksin.

Tsitaat:
Algselt postitas: testuser3
Üldiselt plaani tuleb võtta, mis poed seda müüksid kui auto on Felicia I, ehk siis viimane väljalase enne 1998 ilmunud Felicia II-te?


Automaailmast ehk siis Salomest võtsin mina. Hinda kahjuks enam ei mäleta. Kuid Salomes oli ainult see 1,3MPi mootori variant. See tegelikult ei ole õige, aga selle saab sobima, tuleb pisut ümber ehitada - mida ja mis, ma ei tea, ma ise ei olnud ninapidi juures kui meistrimees tegi. Aga tema sõnul ei olnud midagi rasket.

Igaljuhul Eesti netipoed 1,3 karburaatormootoriga Felicia olemasolu ei tunnista ja sellele juppe ei müü.

Karbussi termostaadi kood peaks olema 047121121A ja MPi termostaadil 047121111A - ühe numbri vahe.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 30.12.08 19:46 Tsiteeri


Sooja üle ma kurta ei saa, pigem pean seda pidevalt külma peale kerima, kuna palav hakkab lihtsalt ja suhteliselt kiiresti.

Eks ma pean kevadel-suvel laskma esinduses teha täisülevaatuse, et kõik head-vead oleksid paberil kirjas, siis saab neid likvideerima hakata, umbropsu ei tahaks kah raha loopida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 30.12.08 21:00 Tsiteeri


Üks asi on esinduse täisülevaatus, teine see, mida sa juba ise tead. Esinduses võid sa saada ülevaate igasugu pukside, lõtkude jms kohta. Aga igasugu termostaadid, karbussid jne, nende kohta nad vaevalt täit tõde suudavad anda..arvan ma:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 31.12.08 09:11 Tsiteeri


kui sooja ülearu tuleb, siis tasuks ehk mõelda, et termostaat täitsa bueno ja hoopis kell või andur veidi vigast panevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 31.12.08 16:06 Tsiteeri


Võibolla tõesti, aga neid ma ei oska ammugilma otsida, kella peale olen koputanud :P aga see ei ole liigutanud.

Ja eks esinduse omad midagi ikka oskavad vaadata, kuigi sellelt mingeid veakoode lugeda ju pole...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]