Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: OII-le lisakõlarite ja wooferi paigaldamine (Vastuseid: 46 | Vaatamisi: 8498)
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 14.09.06 18:02 Tsiteeri


ei jäta kaassõitjaid ainult parema kanaliga - nimelt on praegu sul mõlemal sigrimigri, siis oleks juhil okei, aga kaassõitjal sigrimigri.

mono ja stereoheli vahe on ikka väga tuntav, seda ka autos, kus istud ühe kanali pool. usu mind, sa ei kannata seda ära :D
kõrvale on vahe suurem kui pelgalt kanalite vahe, kõlapilt muutub ikka kolossaalselt inetuks :)


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 15.09.06 07:22 Tsiteeri


Seda monojuttu ei tasuks väga uskuda, kuidas see cd-box sinna siis sokutada, hakkab monolt mängima?
See oleks vinge investeering muidugi:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 15.09.06 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Valts
Seda monojuttu ei tasuks väga uskuda, kuidas see cd-box sinna siis sokutada, hakkab monolt mängima?
See oleks vinge investeering muidugi:o


just täpselt, enne kuulaks nitroga kollaseks värvitud Vesna maki pealt krabiusevat linti stereona kui mono üüber cd boksist.
Aga kindlasti annab monosisendit organiseerida.

Parem lahendus on panna nö FM saatjaga cdbox - et seda kuulata valitakse raadiolt mingi kindel sagedus ja cdboksil on oma juhtpaneel. Tuleb vast isegi odavam, kindlasti aga parem kui mono. Pole mina aga uurinud, kas line sisend olemas on (noid üleminekuid RCA sisendilt AI-netile terve hinnakiri täis), MP3 cdbox aga küll.
CRM-1652RF maksab letis 1900.- vaata: http://www.alpine.ee - tooted - CD-vahetajad/juhtijad - viimane reas, klõpsa pildil.
Kindlasti on ka teistel tootjatel analoogseid modulaatoreid, pole aga mina neid näppinud - Alpine oma toimib täiesti talutavalt.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raul
huviline



Registreerunud 05.03.06
Postitusi: 25

Asukoht: Päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1.8T

postitati 26.09.06 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:

CRM-1652RF maksab letis 1900.- vaata: http://www.alpine.ee - tooted - CD-vahetajad/juhtijad - viimane reas, klõpsa pildil.

OT, aga kui huvitab, siis mul üks samasugune vidin täitsa kasutuna seisab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lollloom
huviline



Registreerunud 04.05.07
Postitusi: 8

Kasutaja on eemal


postitati 10.07.07 20:16 Tsiteeri
OII omanikele, kes tahavad lisada wooferit



Tuleb osta kuskilt poest, ntx noortehnik, endale HI-LOW Converter, see ühendada orig maki taga olevatesse kõlarijuhtmetesse ja siis saab kätte RCA


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bumm
huviline



Registreerunud 26.12.06
Postitusi: 57

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi RS

postitati 18.10.07 15:32 Tsiteeri


kas keegi oskab öelda,et kust kohast saab kapotialt kõige lihtsamalt salongi voolujuhtmega? esmapilgul näis see suht võimatu. on äkki kellegil kogemusi?


www.vibratsioon.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 19.10.07 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bumm
kas keegi oskab öelda,et kust kohast saab kapotialt kõige lihtsamalt salongi voolujuhtmega? esmapilgul näis see suht võimatu. on äkki kellegil kogemusi?


Mul on toodud, aga ma ise ei teinud seda. Peaks vaatama äkki saab anda vihjeid ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bumm
huviline



Registreerunud 26.12.06
Postitusi: 57

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi RS

postitati 19.10.07 13:29 Tsiteeri


ole hea ja vaata järgi:P
Tsitaat:
Algselt postitas: tsekkar
Tsitaat:
Algselt postitas: bumm
kas keegi oskab öelda,et kust kohast saab kapotialt kõige lihtsamalt salongi voolujuhtmega? esmapilgul näis see suht võimatu. on äkki kellegil kogemusi?


Mul on toodud, aga ma ise ei teinud seda. Peaks vaatama äkki saab anda vihjeid ;)



www.vibratsioon.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Midiman
huviline



Registreerunud 29.08.07
Postitusi: 36

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1,9TDI 2007 Elegance

postitati 10.06.08 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bumm
ole hea ja vaata järgi:P
Tsitaat:
Algselt postitas: tsekkar
Tsitaat:
Algselt postitas: bumm
kas keegi oskab öelda,et kust kohast saab kapotialt kõige lihtsamalt salongi voolujuhtmega? esmapilgul näis see suht võimatu. on äkki kellegil kogemusi?


Mul on toodud, aga ma ise ei teinud seda. Peaks vaatama äkki saab anda vihjeid ;)


Kas leidis keegi sellele küsimusele ka vastuse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 11.06.08 17:32 Tsiteeri


mina lähenesin O1 puhul seestpoolt. Vaatasin, kust need juhtmed salongi tulevad ja surusin sealt kirevavärvilise tugeva traadi läbi. seda oli siis kapoti all suht kerge märgata. Muidu käisin ka ümber auto ja vaevasin pead, kuidas selle juhtme kabiini saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 11.06.08 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Valts
mina lähenesin O1 puhul seestpoolt. Vaatasin, kust need juhtmed salongi tulevad ja surusin sealt kirevavärvilise tugeva traadi läbi. seda oli siis kapoti all suht kerge märgata. Muidu käisin ka ümber auto ja vaevasin pead, kuidas selle juhtme kabiini saaks.

Sealt seest poolt ju üsna kehv juhet välja lükata. Ma lükkasin väljast traadi sisse, traadiga tõmbasin välja nööri, mille teises otsas oli kaabel. Nöör selleks, et traadi otsas ei tahtud kabla hästi läbi tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
suurpealik
huviline



Registreerunud 30.04.09
Postitusi: 8

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 FSI

postitati 30.04.09 12:23 Tsiteeri


Mina vedasin voolukaabli siduri pedaali kohalt ja see jooksis ilusti kaitseplokki välja. Seal oli üks kumilutt, kust sai kaablit salongist mootoriruumi lükata.

Nüüd on aga probleem, kuidas ma uksepiidad lahti saan, et kaablid sinna sisse ära peita?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 30.04.09 13:32 Tsiteeri


Mõtlen siin ka vahest enda auto helikvaliteedi parandamisele ja kuna mul hea tuttav müüb Blaupunkt toodangut ja ka originaalraadio on Blaupunkt, siis jäänud nagu selle firma toodangu juurde.

Nimelt Blaupunkt pakub auto originaalmakile THA - sarja võimendeid, mida saab Plug & Play adapteriga otse originaalmaki taha ühendada.

Väga võimalik, et sellist lahendust pakuvad ka teised tootjad, sest järelturu makkide osakaal hakkab vist vähenema originaalautomakkide kasuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
suurpealik
huviline



Registreerunud 30.04.09
Postitusi: 8

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 FSI

postitati 30.04.09 13:46 Tsiteeri


Üks loll küsimus tekkis veel installatsiooni aeg, kust ma stream mp3 makil "remote" signaali võtan?

http://octavia-vrs.com/images/images/mfd2/stream_mp3_pinouts.jpg

Kas CDC U+ alt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 20.07.09 13:49 Tsiteeri


Kui kaugele projekt jõudnud on? Ma siin ikka mõtlen, et vahetaks ka kõik ustes olevad kõlarid ära ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
suurpealik
huviline



Registreerunud 30.04.09
Postitusi: 8

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 FSI

postitati 21.07.09 18:46 Tsiteeri


Mina sain endale võimu paigaldatud. Remote juhtme vedasin kaitsmeplokki ära, aga ühendanud pole, praegu käib võimu sisselülitamine manuaalselt (:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 22.07.09 06:28 Tsiteeri


Ega sa seda juhet sinna kaitsmeplokki ei ühenda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
suurpealik
huviline



Registreerunud 30.04.09
Postitusi: 8

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 FSI

postitati 03.08.09 12:38 Tsiteeri


Garantiiajal mitte. Aga kui auto ka peale garantiiaega alles on, siis plaan midagi välja mõelda. Kaitseplokis uue kaitsme jaoks ruumi küll, aga enne on elektriskeemi vaja. Jalgratast uuesti leiutada ei ole mõtet.

Kui kellegil on head ideed, kust "remote" signaali saab, siis ootan huviga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 03.08.09 14:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: suurpealik
Garantiiajal mitte. Aga kui auto ka peale garantiiaega alles on, siis plaan midagi välja mõelda. Kaitseplokis uue kaitsme jaoks ruumi küll, aga enne on elektriskeemi vaja. Jalgratast uuesti leiutada ei ole mõtet.

Kui kellegil on head ideed, kust "remote" signaali saab, siis ootan huviga.


Kas Auto100 küsida ei võiks? Minul veeti kõik juhtmed seal ära. Remote käib läbi originaal seadme. Woofri juhtimine toodi tuhatoosi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
suurpealik
huviline



Registreerunud 30.04.09
Postitusi: 8

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 FSI

postitati 05.08.09 08:41 Tsiteeri


Ikka võin küsida, aga lihtsalt pole aega olnud sellega tegeleda.
Ega see on ikka nii, et ajutine lahendus jääb tihti ka alaliseks.

Mis muidu rahakotile sul juhtmete vedamine maksma läks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 06.08.09 06:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: suurpealik
Ikka võin küsida, aga lihtsalt pole aega olnud sellega tegeleda.
Ega see on ikka nii, et ajutine lahendus jääb tihti ka alaliseks.

Mis muidu rahakotile sul juhtmete vedamine maksma läks?


Jään vastuse võlgu, sest ma lasin kõik need asjad uue auto hinna sisse panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mlo
huviline



Registreerunud 17.09.08
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal


postitati 07.09.09 14:46 Tsiteeri


Arutaks selle teema ükskord lõpuni, nii et sellest oleks kõigile kasu. Kas saab Stream makile mini-ISO pistikuga woofri lisada või mitte? Ometi peaks siin foorumis olema asjapulki, kes töötavad Skodas ja on paigaldanud või vähemalt saavad lõunalauas kellegi käest küsida. Siin on Teie võimalus nüüd särada.

Mina ise lahendasin nii: tagumisest paremast kõlarist võtsin signaali, vahele HI-LOW filter(sellega sain kõlarist tulevad juhtmed RCA-ks teha) see võimu. Remote võtsin tagumisest tulest. Ei hakanud lülitit vahele panema. Võim töötab siis kui tuled põlevad ja lülitab välja kui tuled kustuvad (ei saa unustada võimu tööle). Ja selleks et seisva mootoriga kõvatada, võtsin just nimelt tagatulest plussi, et kui lükata suund sisse lähevad ainult 2 tuld põlema (ei pea tulede lülitit näppima).

Kuidas heli kvaliteet on? Mina olen rahul. Aga muret teeb see, et kui panna tuled tööle enne kui makk on tööle läinud, käib woofrist umbes 2 sekundit väga kõva müra läbi. Sama siis kui mootor välja lülitada. Selle vastu natukeseks ajaks aitas HI-LOW filtri vahetus (vahetati poes õnneks ümber). Uus filter on 3 päeva peal olnud ja sama jama hakkab korduma. Ei tea mis seda põhjustab. Oskab keegi öelda?

Aga lühidalt öeldes, sedasi saab väga lihtsalt ja valutult woofri paigaldada küll. Kõige tüütum ja aeganõudvam oli polstrite lahti võtmine. Toite võtsin akult ja kaabli salongi toomine oli ka üllatavalt lihtne. Automaatkastiga auto piduripedaalist umbes 7 cm vasakule läheb "kummikantossist" hunnik kaableid mootoriruumi. Jõuavad täpselt aku kõrvale välja. Sealt traat läbi, kaabel teibiga kinni ja tagasi salongi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.9% - SQL: 42.1%]