Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Meeldiv kogemus Iisraelist (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 3088)
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 09.12.05 18:29 Tsiteeri
Meeldiv kogemus Iisraelist



Just tulin tund aega sellisest kenast riigist nagu Iisrael. Ei hakka reisimuljeid pikalt pajatama, aga teemasse läheb see tõdemus, et nii tubli 60% taksodest on Octavia 1.

Täitsa kodune tunne tekkis:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 09.12.05 20:18 Tsiteeri


No kuidas kodune, siinmail pole 60% taksodest ju Octavia I :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 12.12.05 12:52 Tsiteeri


Ülemöödunud nädalal käisin Hispaanias, kus ka nägin, et väga suur protsent taksodest on Skodad - kas Octavia I, II või Superbid. Elun esimest korda õnnestus mul seal ära näha valge O II (kuivõrd Hispaanias on taksod valged), mida seni Eestis pole olnud au kohata.

Ilmselt sugugi mitte meelevaldse järelduse võib eeltoodust teha, et Skoda on vastupidav ja hea auto, et nõnna paljud taksojuhid on enda töövahendiks just selle automargi valinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 12.12.05 15:42 Tsiteeri


kodune tunne, kuna sai marsruudil hotell-töö ja vastupidi 8 otsa tehtud Octaviaga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riinaj
huviline



Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 14

Asukoht: Pelgulinn - Sindi - Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia 1,3

postitati 07.03.06 09:54 Tsiteeri


Mul just vastupidine kogemus Pariisist. Nädala jooksul, mil ma kesklinnas suure ristmiku juures elasin, nägin ma sõitmas vaid kahte Škodat, neist üks oli takso, teine parkis hotelli ees ja polnud üldse kohalik ;) Ainult kohalikke marke - Citroen, Renault - seal ringi sõitmas oligi näha.
Aga eks see vist nii ongi, et igale maale oma mark armas.Tšehhis sõites kogu aeg silmad põlevad, ei jõua kõiki Škodasid ära vaadata :D


Pisike ja punane
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aaro
huviline



Registreerunud 23.03.06
Postitusi: 22

Asukoht: suvepealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1,3 LX

postitati 23.03.06 14:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Ülemöödunud nädalal käisin Hispaanias, kus ka nägin, et väga suur protsent taksodest on Skodad - kas Octavia I, II või Superbid. Elun esimest korda õnnestus mul seal ära näha valge O II (kuivõrd Hispaanias on taksod valged), mida seni Eestis pole olnud au kohata.

Ilmselt sugugi mitte meelevaldse järelduse võib eeltoodust teha, et Skoda on vastupidav ja hea auto, et nõnna paljud taksojuhid on enda töövahendiks just selle automargi valinud.


Huvitav, mina nägin seal taksodena ringi vuramas põhiliselt ainult Seat Cordoba`si neid alla 2000a mudeleid. Kogemus siis Madriidist ja sealt alla lõunapoole osaga.


43kw

lao ja tollilao teenused
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 24.03.06 12:08 Tsiteeri


Naine oli novembris nädalakese Belfastis ja tagasi tulles oli suurimaks elamuseks see, et seal on taksodeks põhiliselt Octaviad ja Superbid ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.3% - SQL: 62.7%]