Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Octavia II Combi 1.9 TDI Elegance - 2007 - HenriTeine (Vastuseid: 110 | Vaatamisi: 23304)
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 24.01.10 21:42 Tsiteeri


Tundub jah, et võiksid õhukulu mõõtja üle vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
frequency
huviline



Registreerunud 04.06.09
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal


postitati 31.01.10 16:52 Tsiteeri


Turbol klapp kinni ilmselt ehk siis turbo vahetus. Liiga vähe oled kasutanud turbot või siis valesti kasutanud. Sellepärast jääbki see klapp kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 31.01.10 22:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Turbol klapp kinni ilmselt ehk siis turbo vahetus. Liiga vähe oled kasutanud turbot või siis valesti kasutanud. Sellepärast jääbki see klapp kinni.

Enne kui turbot vahetama hakata tasub igal juhul õhukulumõõtja üle vaadata. Selle vahetus on tunduvalt odavam. Kui vaja õhukulumõõtjat, võta kindlati originaal, B-varuosadega ei ole mõtet jamada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 02.02.10 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Turbol klapp kinni ilmselt ehk siis turbo vahetus. Liiga vähe oled kasutanud turbot või siis valesti kasutanud. Sellepärast jääbki see klapp kinni.

Enne kui turbot vahetama hakata tasub igal juhul õhukulumõõtja üle vaadata. Selle vahetus on tunduvalt odavam. Kui vaja õhukulumõõtjat, võta kindlati originaal, B-varuosadega ei ole mõtet jamada.


Eks ma homme lähen viin auto garantiisse, siis las uurivad .

Aga sa frequency äkki valgustad turbo õieti kasutamise kohta mind ullikest. Panen mootori käima ja mis ma siis edasi tegema pean? Muud moodi ma seda auto kasutada ei oska. Palju turbot kasutama peab olen jätnud ka auto enda otsutada. Eks tema teab rohkem. :P

Mingi "Using turbo for Dummies" link tuleks kasuks.

:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 02.02.10 17:59 Tsiteeri


Nojah,see turbo kasutamise oskamatus on vähe vaieldav teema. Mina olen oma arunatukese ja ajakirjanduse abil aru saanud,et volkari turbod lihtsalt vähe pehmed. Ühesõnaga ei ole just sellsed,mis pikalt kestaks. Rohkem teadust seal polegi. Tehas võib ju arvata,et lausa vanajumala süü,aga mind see kõigutab vähe.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
frequency
huviline



Registreerunud 04.06.09
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal


postitati 10.02.10 10:00 Tsiteeri


Pidasin silmas turbo kasutamist, ehk siis vähemalt korra-kaks nädalas autole ikka piitsa ka anda, et kõik detailid korralikult liiguksid ning peale aktiivsemalt sõitu turbo korralikult maha jahutada.

Mis esindus siis tuvastas? Oli turbo viga nii nagu arvasin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 10.02.10 21:28 Tsiteeri


Oli turbo viga. Pannakse uus. Istun neid ridu kirjutades käsipõsakil akna peal, et näeks kuda kaugelt tsehhimaalt see saabub.

Aga ma siuksel eraldi piitsutamisel mingit mõtet küll ei näe, pöörded niigi igajumalapäev sõites sellises vahemikus, et turbiin peab ka kaasa aitama. Ju autot kokku pannes võeti see tükk koos mõne teisega alumiselt riiulilt, Seati kirjaga kastist, mis kogemata valesse tehasesse oli saadetud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 10.02.10 21:58 Tsiteeri


Oled seatiklubi foorumis lugenud viimasel ajal hulgimat turboderemonti, et selliselt vihjad :D?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 10.02.10 22:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Oled seatiklubi foorumis lugenud viimasel ajal hulgimat turboderemonti, et selliselt vihjad :D?


Mul oli Seat 1,5 aastat. Sellest hullem oli ainult Renault Megane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 10.02.10 23:58 Tsiteeri


Väga imelik on see turbo lugu, ise olen siiani pidanud Volkswageni 1.9 diislit üheks vastupidavaimaks diisliks üldse.

Eelmine auto oli Volkswagen Sharan ja läbisõiduga 250 000km ei näidanud mootor ega turbo veel mingeid vananemise märke. Kogu sella aja jooksul tuli vahetada vaid üks õhukulu lugeja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 11.02.10 20:38 Tsiteeri


Teisipäeval krutitakse uus vidin asemele.
Su Sharan oli ilmselt veel Ruhri terasest valatud. Uuemad on venemaalt Shröderi-Puntika pakti alusel toodud vanarauast tehtud. Mu turbo oli näiteks ZIL 131 kindalaeka kaane piiraja oma eelmises elus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 16.02.10 19:26 Tsiteeri


Igatahes võttis mu turbosaaga väga üllatava pöörde.

Täna viisin auto kell 13.00 Pirni tänavale.
Teenindaja päris igasuguseid asju. Muuseas ka seda, et 90 000 hooldus on tegemata. Päris õige mitu korda.
Muuseas sain ma ka teada, et hammasrihma peab nüüdsest vahetama 120 000 pealt. Saatis mulle kenasti uue hoolduspakkumise meili peale ja vormistas auto töösse.

Kell 16.00 heliseb telefon. Öeldakse, et mul on hooldused tegemata, õli liiter vähem kui peaks. Ning nüüd maaletooja otsutab, mis sellest asjast edasi saab. Turbo maksab 25 000, seda korratakse kaks korda.

16.17 heliseb telefon uuesti. Öeldakse, et maaletooja on oma otsuse teinud. Kui ma tahan seda turbot garantii korras saada, siis ma pean kinni maksma turbo vahetuse -1800 eeksu, ja tegema ära hoolduse nende juures.
Toonitatakse taas kaks korda, et uus turbo maksab 25 000, ja see on tegelikult ju kuninglik pakkumine.

Saatsin neile meili selle sama küsimusega, et miks mind autot töösse võttes ei teavitatud, et selline probleem kerkib üles. Lisaks toonitas ta, et nemad tegelesid 13.00 - 16.00 selle turbo vahetamisega. Mismoodi see avastati pärast seda, kui hooldus oli tehtud. Seletage mulle see palun kenasti ära. Ma ei suuda seda lihtsalt ise mitte kuidagi mõista.

Sellele meilile vastas töökoja meister taas, et tegemist on kuningliku pakkumisega. Ja mul on targem see vastu võtta, kogu lugu.

Saatsin talle täna uuesti selle sama küsimuse. Eks näis mis ta vastab.

Asi mis mind selle asja juures kohe häirima hakkas oli see, et autole diagnostikat tehes ja uut turbot kaks nädalat tagasi tellides oli neile see kõik teada. Ma selle kahe nädalaga sõisin otsa sellele 1000 kilti.
Täpselt samamoodi oli see teada sellele poisile teisel pool letti, kui ta autot sisse vormistas. Miks ta muidu päris mitu korda selle hoolduse kohta.


Hetkel ei ole asi mitte rahas, vaid selles, et miks mulle seda kohe ei öeldud? Hooldus, mis on 3000 kilti üle läinud, on muidugi taunimisväärne, aga seda palagani, mis esindus korraldab, see küll väärt ei ole.

Toonitan veelkord, et asi pole mitte rahas, vaid selles kuidas asja on aetud. Tuttav Catweesist ajas selle jutu peale silmad igatahes väga suureks :D Tegelikult on seda teinud kõik, kellele ma sellest rääkinud olen.

Ma uurin homme seda asja ka inimestega kes tegelevad tarbijasuhetega päevast päeva.

Kellegil on õlitase alla miinimumi vajunud? Mis armatuurlaual toimub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 16.02.10 20:14 Tsiteeri


Mis puudutab hoolduse kilomeetrite lõhki minekut,siis sellest oli siin sügisel pikemalt juttu. Kui üle 1000 kilomeetri üle läheb,siis on tehasel õigus keelduda mootori garantiid jätkamast. Õli taset tuleb jälgida ise.
Seoses aga garantiitöö kinnimaksmisega,siis ei oskagi ma miskit tarka kosta. Garantiitöö peaks olema siiski tasuta. Muidu selgub veel lõpuks,et esindus tuleb garantiiremondi puhul kliendile vastu ja on võimalus osta juppe poole hinnaga.:D Nii see ei käi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 16.02.10 20:23 Tsiteeri


Kas õlitaseme andur ei peaks reageerima enne kui õlitase langeb alla miinimumi? Sharanil 1.9 mootoriga toimis see küll väga edukalt ja polnud põhjust varda pealt kunagi vaadatagi. Kui tuli läks põlema, siis 0,5l juurde ja 10 000km rahu majas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 16.02.10 20:39 Tsiteeri


Imelik selle asja juures ongi see, et esindus teadis, et hooldus on üle läinud, kui see sisse võeti. Miks see auto siis üldse töösse võeti? Miks mulle ei öeldud seda kohe, autot sisse vormistades, et ma pean antud juhul raha juurde maksma?

Imelik ongi see, et mul pole õlituli kordagi põlenud, ja nüüd on järsku liiter miinimumist puudu. Otsivad põhjuseid ja muud ei midagi.

Mind just kummitabki see, et poisid tegid 3 ( kolm ) tundi tööd, vahetasid osa ära. Ja siis järsku keegi avastas, et toho-tillae. Tal on hooldus tegemata. Pakume nüüd sellise diili.
See ei ole lihtsalt võimalik.

Lihtne raha välja pressimine, ja muud mitte midagi.
Hetkel jääb selline mulje, et nad annavad mõista, et said kalli asja tasuta - viska nüüd meile ka natuke.

Esimese auto müüb müügimees, teise müüb järelteenindus.

:)

Väike ennustus ka teisest foorumist, mis mind ees ootamas on :o :


Tsitaat:

Eks see umbes nii välja kukkus et mingi 10 veltsi virutasid paberile ilma lugemata pootshaagi alla ja siis 11-s pani 1+1 kokku ja avastas et teoorias nad ei pea sind üldse garantiiasjus teenindama, kuna hooldus on üle.

Kui see riistapuu on sul enda nimel ja välja ostetud, siis ma arvan et see väljapressimine on liiga haige et läbi minna. Kui firma nimel ja/või liisingus, siis on muidugi korralik jackpot, kui neil ikka väga igav on siis saavad nad eri positsioonides sind lõpmatuseni n***ida nende 3 tuhande kildi pärast. Ma mingi u aastakese tagasi lugesin kuskilt lehest või foorumist kuidas Amserv ühele tüübile mingi sarnase põhjendusega korraliku karnevali korraldas, reaalselt oli muidugi läbi näha et lihtsalt "optimeeriti kulusid".[/



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 17.02.10 14:02 Tsiteeri


Oot - kas meie peame A100 eest sulle vastama, et miks nad nii nõmedalt käituvad? :D

Üsna koefitsiendiga värk tundub olema jah, kui sinu kirjelduse paar korda läbi lugesin.

See suur, et miks sul siis see 90k tegemata oli? Turbojamaga käisid nende juures diagnossis pärast 90k etteviskumist odomeetril ning siis rääkisite ainult turbo-teemal, mitte sellest, et järjekordne korralise hoolduse hetk on kätte tulnud?

Õlist - minul viskab õlitule armatuuris põlema koos helisignaaliga, kui õlitase on miinimumini langenud. Või jumal teab kui madalale. Igatahes ei ole kunagi saanud tervet liitrit peale valada kuni tase on varda ülemise kriipsuni jõudnud.
Seni kuni pole õli juurde lisatud, kostub meeldetuletusheli ning armatuuris jääb põlema õlitasemetuli iga kord, kui autol süüte sisse keerad.

Seega - kui sul oli liiter alla miinimumi, siis sina nõua aru, et miks auto pole sulle sellest teada andnud ja et kas autol vajalik andur kenasti töötab!

Kui miinimumase saavutatakse, viskub tuluke põlema ning põleb seni, kuni oled kapoti avanud. Õli juurde valama ei peagi, tuli kustub ää. A mõned päevad (manuaalis on kirjas, mitu) hiljem viskab tule taas põlema, kui auto saab aru, et õlitase on sama, st pole peale valatud. Kui sina raudpoltkindel oled oma sõnades, et auto pole sinule teada andnud õlitaseme miinimumijõudmisest, siis otsigu A100 selle põhjus üles! Või on kusagil manuaalis juttu, et ükskõik, mida õlitaseme andur näitab, pea auto kasutaja ISE perioodiliselt prill-laua all käima ja õlitaset kontrollima? Milleks sellisel juhul üldse see elektrooniline kontrollsüsteem üldse on?

Niiet mulle tundub, et ega A100-l on alust norida selle 90k-hoolduse piiri sinupoolse ületamise osas, kui sa seni polnud ise initsiatiivi üles näidanud selle hoolduse ärategemiseks. Samas aga tundub mulle jube loogiline, et kui sa turboga diagnossis käisid ja 90k hooldus oli tegemata, siis oleks pidanud terased ametmehed A100-s sinu tähelepanu sellele juhtima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 17.02.10 15:07 Tsiteeri


Selle teema jätkuks, jäi mul garantiikorras uksetihendite vahetus ja vanadest tihenditest tekkinud värvikahjustuste likvideerimine ära, kuna eelmine omanik oli teinud hooldust üks kord aastas olenemata läbisõidust. Ametlik vastus oligi selline, et kuna hooldustähtaegadest ei ole kinni peetud, siis garantiikorras ei hüvitata.
Asja teeb proosaliseks veel see, et kui ma auto nö teise omanikuna A100-st ostsin, siis korrutati ette ja taha, et piisab kord aastas käimisest, samamoodi pandi hoolduraamatusse juulisse hooldus.
Kuigi mul välp täis veel pole, ei teagi nüüd kas minna suvel hooldusesse, või oodata kui 60 tuhhi ette kukub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
komtuur
huviline



Registreerunud 21.10.07
Postitusi: 44

Kasutaja on eemal

Auto: Golf

postitati 17.02.10 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Õlist - minul viskab õlitule armatuuris põlema koos helisignaaliga, kui õlitase on miinimumini langenud. Või jumal teab kui madalale. Igatahes ei ole kunagi saanud tervet liitrit peale valada kuni tase on varda ülemise kriipsuni jõudnud.
Seni kuni pole õli juurde lisatud, kostub meeldetuletusheli ning armatuuris jääb põlema õlitasemetuli iga kord, kui autol süüte sisse keerad.


Mu autol toimib see asi sarnaselt, ei mingit anomaaliat, kuigi 75k läbisõidu juures nägin seda tulukest esmakordselt nii tuhat km tagasi esmakordselt, valasin peale ja korras kõik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 17.02.10 17:53 Tsiteeri


Ilmselgelt on see garantii selline, mida kasutatakse vastavalt vajadusele ja parema äranägemise järgi igal juhul individuaalselt.

Minu puhul tulid nad siis igatahes mõistusele. Uus turbo on peal. Maksin 200 eeksu liitri õli eest, millega ma eelnevalt olin nõustunud.
Garantii lõpetasid nad mul ära 16.02.2010 seisuga, tuues põhjuseks, et hooldused tegemata. Metsa see, nad pidi eneseväärikuse säilitamiseks iseendi silmis midagi tegema ka. Garanti saab enivei otsa 3000 kildi pärast. Oleks ma selle 90k hoolduse Forsis teinud siis oleks raudpolt sama jutt olnud. Et autoriseerimata jne.
Minule isiklikult tundub kogu see lugu sellise kerge raha teenimise katsega. Töösse vormistades juba nähti võimalust hõlptulu teenimiseks. Maksab tehas ja maksan mina.

Autot kätte saades küsis seesama inimene, kes mul selle turbo garantiijuhtumiks vormistas, et kus ma üldse tulin selle peale, et see garantii alla läheb. Ma oskasin vaid vastata, et tema ju ise ütles mulle seda. ( turbo viga avastati siis, kui hooldus oli üle läinud kuskil 2k. samal ajal tegid nad garantii korras korda peegliklaasi soojenduse ja süüteluku teist korda, ehk siis tehti diagnostika,ja arvutisse jooksis sama info mis eilegi.)
Ilget tuska teebki see, et kas oli raske mulle seda autot töösse võttes öelda, ma oleks arvestanud sellega oma edasiste otsuste langetamisel. Eks nemad arvestasid ka sellega, et rõhutades 25k ja 1,8k suhtele, maksaks üheksa inimest kümnest selle kobisemata ära.

Üldse oli seal kliima väga vastik täna, naine oli kaasas, ja tema ütles, et ta ei taha eales sinna salongi tagasi minna. Üks teenindaja lehitses oma märkmikku ja lobises telefoniga, teine pani vaikselt ja tasa-tasa oma pabereid kokku. Auto oli ka veel kuskil tagahoovis, mis sest et sms palus autole järgi tulla juba paar tundi tagasi. Iga nurga pealt anti mõista, et palun ära meie juurde rohkem tule.
See hooldetiim võiks müügimeeskonnale kuidagi järele jõuda. Muidu üks annab endast parima, aga järgmised autod jäävad nende juurest ostmata tänu järelteeninduse probleemidele. Inimestega rääkides on juba kaks skodat jäetud vahetamata uute skodade vastu selle teeninduse pärast. Autoga ollakse rahul, aga mis hooldusesse puutub siis sellest saab kitsaskoht, ning skoda asendatakse teise margiga. Eks mida parem müük seda hoolimatumad kõik on, kuna raha tuleb peale, olenemata kui palju vaeva sa selle teenimiseks näed. Masu ajal müüb skoda hästi, ja eks see ole suhtumises näha.

Ja kõige nõmedam selle asja juures on see, et nad keerasid mul terve tööpäeva oma jantimisega pekki, aega niigi vähe.


Leidsin pügala ka mille vastu nad minu puhul eksisid.

Eksitav tegevusetus on selle nimi:

•esitatud teave on ebaõige või faktiliselt õige teave on esitatud viisil, mis eksitab või tõenäoliselt eksitab keskmist tarbijat (eksitav tegevus §12³ lg 2)
või

•oluline teave jäetakse esitamata või esitatakse ebaselgelt, arusaamatult, mitmetähenduslikult, ebaõigel ajal (eksitav tegevusetus §12³ lg 6))
ja

•selle tulemusena mõlemal juhul keskmine tarbija teeb või tõenäoliselt teeb tehinguotsuse, mida ta muul juhul ei oleks teinud.

Minu jaoks on asi lõpetatud.
Kõik asjad ajage kirjalikult, et märk maha jääks. Kui helistatakse ja öeldakse midagi lisatööde kohta mis on ka vaja kiirelt ära teha, siis võtke mõtlemisaeg. Ja tehke kiirelt võimalusel selgeks, kas see on ikka piisavalt põhjendatud. Olen kindel, et ma lasin oma piduriklotsid kergemeelselt 40-50k pealt ära vahetada. Auto peaks ju taas ise ütlema, kui need vajavad vahetamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 17.02.10 23:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HenriTeine Postituse aeg: 11.1.09 12:04
Volkswageni viga on skoodast välja ravitud. :P
60 000 hooldus on tehtud 64 000 pealt.



Ma ei saa aru, miks Auto100 siin koha peal garantiid ei katkestanud.
Paistab, et eesliinil olevatel teenindustöötajatel ei ole õigust või ei ole julgust või ei ole viitsimist teha õigel ajal otsuseid. Hilisemad kommunikatsioonivead ja nende silumiseks tehtud "kuninglikud pakkumised" halvendavad situatsiooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 18.02.10 08:25 Tsiteeri


Tegelt jah Henri, sul on veel hästi läinud, et sa ei pidanud kogu seda pulli oma kulu ja kirjadega kinni taguma. Esindus tuli sulle ikka päris kõvasti vastu, muidugi kommunikatsiooniga on neil seal veel probleeme, kuid eks nad arenevad. Tegelikult oleksid nad südamerahuga võinud sulle täis arve kirjutada ja garantii juba ammu katkestada. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 18.02.10 08:44 Tsiteeri


Jep. Mina olen siin see pahalane, kes ei oska hinnata kõike seda head mida minu heaks on tehtud.
Eks näis järgmine kevad kui autoostuks läheb kuhu poodi ma oma sammud sean. A100 müüb mulle ilmselt kohe uue auto, mis on ilma garantiita, kuna ma enivei ei jõua õigel ajal hooldusesse.

Ja veelkord toonitan, asi ei olnud selles 1800 eegus, vaid viisis kuidas seda asja aeti.

Eks vist Amserv jääbki mulle etaloniks kuidas asju aetakse.
Äi viis sinna auto millel oli garantii pool aastat tagasi lõppenud, just siis kui tema selle auto ostis. Hoolduse käigus avastati plokis mingi jama, ja see vahetati garantii korras ümber. 40k kokkuhoidu. Skoda RS-il näiteks lendab mingi 16 kilone jupp nädal pärast garantiiaja lõppu siis plekid selle ise kinni nagu naks.

Nii võttes läks mul hästi jah. Tegelikult ikka väga hästi, kuna kolmas aasta garantiid on vist maaletooja armust antud, ning eks siis ole sõel veel tihedamaks tehtud. Ametlik tehasegarantii on kaks aastat, mõnel pool isegi ainult üks aasta.

Mis puutub LadaVazi värvidefektidesse, siis no kuidas mõjutab hoolduses käimine värvigarantiid, mis tehas annab kolm aastat? Et masinat pole puhastatud autoriseeritud teeninduses igal hoolde teostamise ajal?


Aga eks Exclusion of performance ongi selle jaoks välja mõeldud. Tegemist on siiski kasumit taotleva äriühinguga.
Meie tahame kõike saada vähese raha eest, võimalusel üldse tasuta, nemad tahavad meile müüa kõike seda kalli raha eest ja võimalusel korduvalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
argo
klubiliige



Registreerunud 30.10.06
Postitusi: 47

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9 TDI

postitati 18.02.10 09:09 Tsiteeri


Jeah, korrektne oleks olnud kohe öelda, et kuna 90 hooldus on üle lubatu läinud siis garantii enam ei kehti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 18.02.10 09:51 Tsiteeri


Nõustun täiesti Henriga, Amservis on tõesti priima teenindus ja oma vigu julgevad ka tunnistada kui midagi nihu läheb. Nii olen saanud lohutseks tasuta kummivahetuse ja kojamehed:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 18.02.10 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HenriTeine
Kõik asjad ajage kirjalikult, et märk maha jääks. Kui helistatakse ja öeldakse midagi lisatööde kohta mis on ka vaja kiirelt ära teha, siis võtke mõtlemisaeg. Ja tehke kiirelt võimalusel selgeks, kas see on ikka piisavalt põhjendatud. Olen kindel, et ma lasin oma piduriklotsid kergemeelselt 40-50k pealt ära vahetada. Auto peaks ju taas ise ütlema, kui need vajavad vahetamist.

Piduriklotside vahetamise tarvilikkusest räägiti mulle ka mingisuguse hoolduse aegu. Oli vist 60k. Tagumised olevat minekueelsed. Küll aga sain selle info teada hooldust kokkuvõttes ning arvet makstes, et võtke kaaluda tagumiste klotside vahetus. St toona ei pressitud peale.

Kokkuvõtteks võib siis sinu kogemusest järeldada kahte asja - garantiilise auto hooldusvälpadesse tasub suhtuda tõsiselt ja tähelepanelikult, vältimaks võimalikke ekstsesse ning et infot A100 poolt võidakse edastada etapiviisiliselt ja vales järjekorras.

Samas aga mõelgem sellele, et tõenäoselt on valmistajatehas seadnud edasimüüjatele väga karmid reeglid garantii osas ning kui auto kasutaja/omanik on misiganes põhjusel hooldevälbast kõvasti üle läinud, siis on võimalike probleemide lahendamisel asjaajamise garantiilisena näitamine A100 jaoks tõsine riskileminek. Kindlasti käib kurja ilmega ja terase pilguga saadik valmistajatehasest Škoda edasimüüjaid kaemas ning võimalikke rikkumisi otsimas. Ja kui siis mingi jama silma hakkama peaks... :cool:

Minu isiklik kogemus hoolduse meistritega A100 tallis on olnud tavaliselt positiivne. Oli varasemalt üks säga, kes oli vähe "imelik" (enam ei tööta seal, vist paluti tal lahkuda). Teised mehed aga on omade asjaajamistega mulle alati positiivse mulje jätnud. Seega mind uue auto valimisel see järelhoolduse-tegur ei heiduta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 74.4% - SQL: 25.6%]