Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi

Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škoda hooluds ja teenindus (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 281)
arno14
huviline

Registreerunud 07.10.19

Kasutaja on eemal

postitati 07.10.19 07:08 Tsiteeri
Škoda hooluds ja teenindus

Tere,

Kuhu soovitate viia 5 a vanune Octavia Tallinnas või Tallinna lähedal hooldusesse, va Škoda ametlikud esindused?
Kas eellistada originaal varuosi või muid?

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige

Registreerunud 17.03.14

Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 07.10.19 09:07 Tsiteeri

Mina käin oma 5+ aasta vanuse octaviaga Laagri esinduses.
Regulaarne hooldus pole teab mis kolossaalne väljaminek ametlikus teeninduses ning säilib ka näiteks kere garantii.
Varuosadega on nii ja naa. Ma ise eelistan võimaluse originaal varusosi. Kuigi hind võib tunduda krõbedam, siis mu enda tunnetus on, et kestavad ka paremini ehk kokkuvõttes võib isegi odavam tulla, kuna hoiad töö raha pealt pikemas perspektiivis hoopis kokku (ei pea juppi nii tihti vahetama). Samas mõne jupi puhul võib A osa olla lihtsalt nii mõtetult palju kallim ja B kvaliteet praktiliselt originaaliga sarnane, eks see sõltub juba konkreetsest varuosast.

Kui aga väga karta ametlikku škoda esindust, siis ilmselt saad oma tööd tehtud nii autohooldus.ee, forss.ee või vaikewolkar.weebly.com kaudu.

Soovitan võtta erinevatest kohtadest hinnapakkumisi. Nii ametlikest esindustest Laagris, Paldiski maanteel või Möllerautost ning kõrvale siis alternatiivsetest kohtadest - siis on ilmselt kergem otsustada.

PS! Škoda klubilistele on esinduses ka päris hea soodustus :)

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arno14
huviline

Registreerunud 07.10.19

Kasutaja on eemal

postitati 07.10.19 09:14 Tsiteeri

Ma olen ka alati Laagrit eelistanud, hooldused ja pudipadi. Aga nüüd kui keskmised ja suuremad tööd ees siis hinnapakkumine oli väga kirves. Kõikidest tuntumatest mittemargiesinduse töökodaddest pea 1000 € kallimalt.

rstdi
huviline

Registreerunud 05.01.07

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 08.10.19 09:15 Tsiteeri

Mina olen teinud selliselt:
hooldused esinduses
remontinud vajadusel mujal, sest hinnavahe oli viimane kord pidurite puhul 3x, kuigi asjad on samad.
Samas näiteks mõni olulisem töö (ketivahetus) lasin teha esinduses kui oli eripakkumine -25% 5a+ masinatele.
Originaalosad tagavad 2a garantii ehk mõne tööpuhul tasub see ära.
Keragarantii väga oluline O2 puhul, täna saan just masina kätte ainult kapott ja katust ei värvitud (2011a masin siis).

Mitmeveoline
huviline

Registreerunud 09.07.18

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II combi

postitati 08.10.19 19:01 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Keragarantii väga oluline O2 puhul, täna saan just masina kätte ainult kapott ja katust ei värvitud (2011a masin siis).

Nõus, endal sama kogemus 2013a superbiga, kuid lisaks ei värvitud üle ka pampereid kuna need plastikust. :) keregarantii korras.

Helmer
huviline

Registreerunud 04.02.15

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 08.10.19 19:31 Tsiteeri

Mul ilmselt ootab ees esimeste klotside või ketaste vahetus. Pidurdades teevad häält. Lisaks on ilmselt pidurisadul lahtine. Pidurdades konarlikul teel tuleb kolin sisse. Eelmise aasta detsembris väidetavalt vaadati sama muret aga nüüd uuesti tagasi.

Masinal siis 70k km ees. Ilmselt tuleks kah võtta pakkumine nii esindusest kui ka mujalt korralikust kohast.

Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
boggy
huviline

Registreerunud 08.12.17

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 4x4 2.0TDI

postitati 08.10.19 19:54 Tsiteeri

Tsitaat:
Algselt postitas: Helmer
Mul ilmselt ootab ees esimeste klotside või ketaste vahetus. Pidurdades teevad häält. Lisaks on ilmselt pidurisadul lahtine. Pidurdades konarlikul teel tuleb kolin sisse. Eelmise aasta detsembris väidetavalt vaadati sama muret aga nüüd uuesti tagasi.

Masinal siis 70k km ees. Ilmselt tuleks kah võtta pakkumine nii esindusest kui ka mujalt korralikust kohast.

Mul nagu teine kogemus, et kui pidurdades kolin kaob, siis sadul või klotsid logisevad.

Tee uus teema Tee uus küsitlus

Mine lehekülje lõppu

XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.3% - SQL: 28.7%]