Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Infotainment mirrorlink sõidu ajal (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1705)
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 15.02.19 14:15 Tsiteeri
Infotainment mirrorlink sõidu ajal



Küsimus siis suurele foorumi ringile, et kas keegi üldse on saanud selle LG mirrordrive'i tööle sõidu ajal nii, et 1:1 telefoni jääb ekraani ka kuvama?

Ma olen siin Samsungi S9'ga katsetanud mitmeid kuid aga tulemus on selline, et nii kui sõitma hakkan kaob pilt eest ära. Proovitud igasugu android äppe selle jaoks. Samas on youtube'is olemas videosid kuidas on tööle saadud mirroris rakendused ka sõidu ajal. Ma tean miks see kaitse on tehtud aga sellest on mööda mindud. Kahjuks on videod enamasti mitte inglise keelsed ja ka tõlke abil ei saa aru, kuidas nad üle kavaldasid androidi.

Näiteks https://www.youtube.com/watch?v=9xx2aogFcLE

Minul pole kohapeal seistes probleemi saada 1:1 mirrorlink tööle kuvama telefoni enda desktopi aga see kahjuks ei jää pidama sõidu ajal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 15.02.19 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Küsimus siis suurele foorumi ringile, et kas keegi üldse on saanud selle LG mirrordrive'i tööle sõidu ajal nii, et 1:1 telefoni jääb ekraani ka kuvama?

Ma olen siin Samsungi S9'ga katsetanud mitmeid kuid aga tulemus on selline, et nii kui sõitma hakkan kaob pilt eest ära. Proovitud igasugu android äppe selle jaoks. Samas on youtube'is olemas videosid kuidas on tööle saadud mirroris rakendused ka sõidu ajal. Ma tean miks see kaitse on tehtud aga sellest on mööda mindud. Kahjuks on videod enamasti mitte inglise keelsed ja ka tõlke abil ei saa aru, kuidas nad üle kavaldasid androidi.

Näiteks https://www.youtube.com/watch?v=9xx2aogFcLE

Minul pole kohapeal seistes probleemi saada 1:1 mirrorlink tööle kuvama telefoni enda desktopi aga see kahjuks ei jää pidama sõidu ajal.


Sõidu ajal selle toimetamine on kinni keeratud, miski ohutusteema. Samas lollus ka, mis mõtet siis sel mirrorlinkil üldse on, kui vaid seistes annab kasutada. Mul Sony telefoniga on õnnestunud vaid paar korda see telefoni ekraani kuva sinna auto ekraanile saada, kord õnnestus isegi ETVd nii vaadata, aga millegipärast see asi ikkagi protestib, seega ei viitsigi kasutada seda varianti. Android Autoga probleeme pole, enamasti toimetab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 15.02.19 14:27 Tsiteeri


Nõus, et see on kaitse eemärgil, kuid nagu videost näha toimib ka liikumise ajal kaardi näitamisel.

Android auto toimib jah kuid sellega pole midagi teha peale Waze ja Spotify kasutamise. Sellepärast uuringi, et on veel keegi saanud püsivalt toimima. Mirrorlingi mõte on jah üldiselt kasutu asi sellisel kujul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.6% - SQL: 61.4%]