Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia III kellaaeg jamab (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2440)
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 29.12.18 19:32 Tsiteeri
Octavia III kellaaeg jamab



Hädas siin ühe murega kus Octavia kellaaeg käib nii nagu ise tahab. Istud autos - kuulad raadiot. Kellaaeg korrag täiesti võssa. Nii kui süüdet keerad läheb õigeks.

Algas sellest kui esinduses kärukonksu vahetusega miskit elektroonikat nässu keerati ja ma selle kordasaamiseks mitu korda pidin seal veel järelteeninduses käima.

Seda viga nad ära parandada ei suutnudki. Uuel aastal katsetan uuesti. Ehk mõtlevad midagi välja.

Üks video mille ma lõpuks kaadrisse sain: https://www.youtube.com/watch?v=r2AKQg0UZhk

Süüte sissekeeramisel muudab kellaaja õigeks. Oskab keegi ehk vihjet anda mis võiks viga olla enne kui lähen esindusega vaidlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kauriK
huviline



Registreerunud 25.12.18
Postitusi: 34

Kasutaja on eemal


postitati 30.12.18 12:05 Tsiteeri


minu mäletamist mööda, oli sellel raadiole tarkvara uuendus, selle probleemiga. Kindel pole muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 30.12.18 13:31 Tsiteeri


Videost vaadates tundub, et kell läheb 2h tagasi, minuti osa ei muutu.
Võid korra bolero menüüst kellaaja seadete alt vaadata, mis ajavöönd seadistatud on.
Ma ei tea kas sellest kasu on aga proovida ju tasub. Ise avastasin, et mul oli GMT +0 alguses, muutsin GMT +2 peale ja kohe muutus kellaaeg ka automaatselt.
Võib-olla selle seadistusega saad proovida-katsetada, kas muudab midagi (muutes ajavööndit ühele või teisele poole)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 09.01.19 09:44 Tsiteeri


Märkasin ükspäev, et Kodiaqil sama asi. Paned seisvas autos raadio sisse, kellaaeg 2h õigest ees. Süüte sisselülitamisel läks õigeks. Setinguid ei viitsinud veel uurida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 09.01.19 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Märkasin ükspäev, et Kodiaqil sama asi. Paned seisvas autos raadio sisse, kellaaeg 2h õigest ees. Süüte sisselülitamisel läks õigeks. Setinguid ei viitsinud veel uurida.


Karoqil näitab hoopiski täiesti suvalist kellaaega, nt õige aeg oleks 17.15, aga näitab hoopiski 03.22


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 09.01.19 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vamps
Videost vaadates tundub, et kell läheb 2h tagasi, minuti osa ei muutu.
Võid korra bolero menüüst kellaaja seadete alt vaadata, mis ajavöönd seadistatud on.
Ma ei tea kas sellest kasu on aga proovida ju tasub. Ise avastasin, et mul oli GMT +0 alguses, muutsin GMT +2 peale ja kohe muutus kellaaeg ka automaatselt.
Võib-olla selle seadistusega saad proovida-katsetada, kas muudab midagi (muutes ajavööndit ühele või teisele poole)


See kellaaaeg on tegelt suvaline igal korral.
Andsin video ka esindusele kes lubas tehasesse saata päringuga. Vaatab mida vastavad.
Asi hakkas tegelikult siis kui esinduses kärukonks paigaldati ja miskit elektroonikas nässu keerati. Kaasnes sellega mitu korda esinduses käimine vigade paranduseks. Tol korral käis kell suva järgi. Hommikuks olid aiateibad. Õigeks pidin käsitis panema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 09.01.19 20:39 Tsiteeri


Täna vaatasin rohkem, ikka sama, et enne käivitamist sisse lülitades on raadio ekraanil kell täpselt 2h ees, süüde sisse ja kell läheb õigeks. Peale sõitu süüte välja lülitamise järel uuesti raadio sisse panekul on kell aga õige. Settingutes on Gmt +2h. Tegelt ju vahet pole, lihtsalt veider. Esimest korda küll parajalt ehmatas kui avastasin. Tegin aega parajaks, lõpuks autos veel väike snäkkimine, musa mängib, webasto soojendab, kõik tore ja äkki vaatan kella, et mida hekkinen ammu hiljaks jäänud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 10.01.19 08:36 Tsiteeri


Videol on näha veel üks veidrus, algselt ei näita ka välistemperatuuri. Näit ilmub alles koos muudetud kellaajaga. Kas kasutad ka telefoni ühendamist üle bluetoothi? Kuidagi selline tunne, et kell ja temperatuur lähevad õigeks alles peale telefonist info saamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 10.01.19 09:29 Tsiteeri


Videost tundub, et kellaaeg muutub +2h ja välistemp näit ilmub süüte sisselülitamisel, kuna ka ohutulede nupu valgus süttib siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 15.01.19 19:57 Tsiteeri


Videol on jah see hetk kui süüde sisse keerata. Siis ka välistemp olemas nii nagu peab.

Nüüd aga kutsuti uuesti teenindusse - teha saatis mingi erisofti mis pidavat asja ära parandama. Eks lähiajal ole siis näha kuidas mõjus....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain573
huviline



Registreerunud 03.02.18
Postitusi: 5

Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.19 08:19 Tsiteeri


Kindlasti kärukonksu paigaldusega lõhuti midagi ära. Ma ise arvan, et sealt MIB plokist joodeti mingid kivid maha. Või äkki keskelektroonika mooodulist keerati mõni kipsikruvi läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nibiru
huviline



Registreerunud 25.01.19
Postitusi: 21

Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ereliukas 8

postitati 25.01.19 21:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain573
Kindlasti kärukonksu paigaldusega lõhuti midagi ära. Ma ise arvan, et sealt MIB plokist joodeti mingid kivid maha. Või äkki keskelektroonika mooodulist keerati mõni kipsikruvi läbi.

Mis mõttes "joodeti mingid kivid maha"? Kas mungi plok võeti siis lahti? Miks seal kipsikruve kasutatakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain573
huviline



Registreerunud 03.02.18
Postitusi: 5

Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.19 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nibiru
Tsitaat:
Algselt postitas: Rain573
Kindlasti kärukonksu paigaldusega lõhuti midagi ära. Ma ise arvan, et sealt MIB plokist joodeti mingid kivid maha. Või äkki keskelektroonika mooodulist keerati mõni kipsikruvi läbi.

Mis mõttes "joodeti mingid kivid maha"? Kas mungi plok võeti siis lahti? Miks seal kipsikruve kasutatakse?


Kuidas see elektroonika muidu nässu keerati seal. Sul mingid paremad ideed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kauriK
huviline



Registreerunud 25.12.18
Postitusi: 34

Kasutaja on eemal


postitati 26.01.19 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain573
Kindlasti kärukonksu paigaldusega lõhuti midagi ära. Ma ise arvan, et sealt MIB plokist joodeti mingid kivid maha. Või äkki keskelektroonika mooodulist keerati mõni kipsikruvi läbi.


kas sa reaalselt kirjutasid seda või oled mingite tablettide mõju all? Nii lolli juttu kaine peaga ma pole ammu lugenud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 22.02.19 18:57 Tsiteeri


Nüüd siis mõnda aega ringi sõidetud selle softiga mis olla mu autole peale lastud.

Kasu pole sellest mitte kui midagi.
Enne käivitamist on kellaaeg 15:56 ees ja nii kui süüdet keerad pani 17:15 peale....

Väike video kah iseloomustamiseks


Kirjutas siis esindus sedasi:


Tsitaat:

Tehase arvates pole Teie kirjeldatud probleem viga. Raadio võtab õige kellaaja infi sõiduki näidikute plokist. Kui süüde pole sisse lülitatud ei saa raadio kellaplokist õiget infot kätte. Sama süsteem on ka teistel skoda sõidukitel.


Skoda omanikud - kuidas kommenteerite seda väidet? Eriti just 2015 aastakäigu omad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.6% - SQL: 55.4%]