Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Superb 2019 (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 7566)
POZ
huviline



Registreerunud 14.08.19
Postitusi: 33

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb L&K

postitati 02.09.19 15:59 Tsiteeri


Võtsin nädalavahetuseks prooviks selle uue Superbi.
Põhiline, mida proovida ja näha soovisin olid uued matrix led tuled.
Tuled on väga head ja matrix led`d toimetasid väga hästi. Paar korda vilgutati vastutulija poolt enne, kui kaamera vastutulijast aru sai ja tuled temalt maha keeras.

Muus osas on tegemist suhteliselt sama superbiga, mis pre fl. Võibolla on väike vahe salongi ja polstri materjalides, mis tunduvad esmapilgul ja katsumisel veidi pehmemad olevat, kui pr. fl kerel. Lisaks üllatas kaheliitrine 140kw bensumootor oma kulunumbrite poolelt. Tallinn - pärnu - tallinn koos mõne peatusega, mil mootor töötas näitas keskmiseks 5,2l/100`le.
Mootor ise on vaikne ning sõidu ajal ei ole mitte midagi peale rehvimüra kuulda. Väike tuulevihin oli ka aga vägagi vaikne salong. Olen sõitnud eelnevalt veidi kahese diisliga ja sellel on mootorimüra salongi vähesel määral kosta.

Mugavuslisadest on hea, et nüüd on keyless kõikidel ustel ning tagumine luuk käib jalaviipega. Jällegi ülimugav lisa, millest eelmisel autol puudust tundsin.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 02.09.19 17:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: POZ
Võtsin nädalavahetuseks prooviks selle uue Superbi.
Põhiline, mida proovida ja näha soovisin olid uued matrix led tuled.
Tuled on väga head ja matrix led`d toimetasid väga hästi. Paar korda vilgutati vastutulija poolt enne, kui kaamera vastutulijast aru sai ja tuled temalt maha keeras.

Muus osas on tegemist suhteliselt sama superbiga, mis pre fl. Võibolla on väike vahe salongi ja polstri materjalides, mis tunduvad esmapilgul ja katsumisel veidi pehmemad olevat, kui pr. fl kerel. Lisaks üllatas kaheliitrine 140kw bensumootor oma kulunumbrite poolelt. Tallinn - pärnu - tallinn koos mõne peatusega, mil mootor töötas näitas keskmiseks 5,2l/100`le.
Mootor ise on vaikne ning sõidu ajal ei ole mitte midagi peale rehvimüra kuulda. Väike tuulevihin oli ka aga vägagi vaikne salong. Olen sõitnud eelnevalt veidi kahese diisliga ja sellel on mootorimüra salongi vähesel määral kosta.

Mugavuslisadest on hea, et nüüd on keyless kõikidel ustel ning tagumine luuk käib jalaviipega. Jällegi ülimugav lisa, millest eelmisel autol puudust tundsin.


Pre FL on samuti jalaviipega avamine, lingid jah ainult esimesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 02.09.19 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: POZ
Võtsin nädalavahetuseks prooviks selle uue Superbi.
Põhiline, mida proovida ja näha soovisin olid uued matrix led tuled.
Tuled on väga head ja matrix led`d toimetasid väga hästi. Paar korda vilgutati vastutulija poolt enne, kui kaamera vastutulijast aru sai ja tuled temalt maha keeras.

Muus osas on tegemist suhteliselt sama superbiga, mis pre fl. Võibolla on väike vahe salongi ja polstri materjalides, mis tunduvad esmapilgul ja katsumisel veidi pehmemad olevat, kui pr. fl kerel. Lisaks üllatas kaheliitrine 140kw bensumootor oma kulunumbrite poolelt. Tallinn - pärnu - tallinn koos mõne peatusega, mil mootor töötas näitas keskmiseks 5,2l/100`le.
Mootor ise on vaikne ning sõidu ajal ei ole mitte midagi peale rehvimüra kuulda. Väike tuulevihin oli ka aga vägagi vaikne salong. Olen sõitnud eelnevalt veidi kahese diisliga ja sellel on mootorimüra salongi vähesel määral kosta.

Mugavuslisadest on hea, et nüüd on keyless kõikidel ustel ning tagumine luuk käib jalaviipega. Jällegi ülimugav lisa, millest eelmisel autol puudust tundsin.


Võtmevaba avamine ka tagumistel ustel on küll midagi, millest olen enda Superbi puhul puudust tundnud. Vahepeal on isegi käinud peast läbi mõte, et osta kaks esiukse linki ja need tagumistele ustele panna. Auto ise on selleks võimeline (ka pre FL) ja esindus saaks tagumised lingid täitesti aktiveerida.

Aga tagumine luuk jalaviipega? See ju oli pre FL Superbil ka. Minu omal igatahes on.

Uus 140kW mootor võib täitsa asjalik olla. Arvan, et edasi astumise osas ka ei kurtnud?

Tuulevihina kohta küsiksin, et kas proovisõidu autol täiendava müraisolatsiooniga küljeaknad olid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
POZ
huviline



Registreerunud 14.08.19
Postitusi: 33

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb L&K

postitati 02.09.19 21:34 Tsiteeri


Pre fl’i jalaviipega avamise võimaluse olemasolust ma ei teadnud. Ilmselt ei olnud selline lisa, mida eriti paljudele oleks tellitud kuna pole tänaseni veel kordagi sellist asja kohanud aga tore jälle targemaks saada. Täiendava mürasummutuse kohta jään hetkel vastuse võlgu. Millegipärast kipun arvama, et see oli peal. Igatahes suhteliselt vaikne oli.
Eks ma umbes kuu aja pärast oskan võrrelda, kas oli peal või ei :D

140kw mootor on täpselt paras igapäeva sõitudeks. 1,5ne, millega kevadel proovisin jäi veidi jõuetuks mu meelest. 200kw oleks kindlasti parim variant kuid minu silmis 6-7k hinnalisa ta väärt ei olnud. Kahjuks ei saa hetkel seda lahjemat kahest nelikveolisena, millest võib. Ahel puudust tunda aga muus osas ajab asja kenasti ära. Möödasõidud läksid päris kiiresti. Isegi vast nobedamalt, kui mu eelmisel v6 diisel audil.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 17.10.19 14:55 Tsiteeri


Käisin ka eile uut Superb Scouti näpuga katsumas. Välimuselt nii ja naa, peab tänaval seda reaalselt nägema, salongis on see vaatenurk liiga lähedalt ja raske hinnangut anda.
Interjöör tundub olevat meeldivam kui vanal, puitimitatsioon nägi päris hea välja. Läikivad liisturibad ja detailid ei meeldinud, Volkari matt lahendus on parem. Ja rooli ning käigukangi võiks ka nägusamatega asendada. Käivitusnupu tõstaks keskkonsooli ning püsikakangi viskaks ka sinna varuosade riiulile tagasi ;) Keskkonsooli käetuge tahaks pikendatatavat, samas laegas seal all on mõnusalt suur. Tavanäidikud on ilusamad kui Passatil, VW-l ainus võimalus Activ Info Display, Skodal kannatab ka tavanäidikutega võtta.
Mis interjööris kõige rohkem häiris oli iste, liiga lai on nii istmepõhi kui ka seljatugi. Sõidu ajal hakkaks see loksumine häirima, Passati iste mugavam ja toetavam ning lisaks ka istmepõhi pikendatav. Ja ei suutnud esialgu ka kuidagi mugavat istumisasendit seal leida, midagi oli koguaeg valesti. Eks harjumise asi arvatavasti.
Pagassi põhjapikkus on suur ja meeldivalt palju poekoti konkse on kah. Kuid ülaosa on oluliselt lühem, kuna tagaklaas on oluliselt kaldus nig see hakkas kuidagi häirima. Polnudki seda ennem märganud. Roolis istudes vaatasin üle õla ja mõtlesin, et kuidas see külgaken võrreldes Passatiga nii väike tundub. Ka see karusem pagassipolster, mis Skoda eripära, pole minu maitse. Fabia-Octavia võivad sellisega olla, Superbilt eeldaks soliidsemat. A noh, tuleviku kohta käivaid uudiseid lugedes läheb edaspidi arvatavasti veelgi robustsemaks:D. Vasakul küljel olev luugiga panipaik oli mõnus.
Kokkuvõtteks tundub Passat endiselt ihaldusväärsem, kuigi VW facelifti mõningad muudatused pole seda minu silmis ka just paremaks teinud vaid pigem väike downgrade.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 17.10.19 19:02 Tsiteeri


Kui sellest Passati ihaldusväärsusest veel siis FL mudeli uksepolstrid meenutavad kangesti Superbi uksepolstreid mis erine palju Fabia omadest ,suht lihtne plastik mõningate nüanssideg.Vanal Passatil olid kruvid peidetud katete alla aga uuel lihtsalt auk polstris,sama nagu Superbil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 17.10.19 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Kui sellest Passati ihaldusväärsusest veel siis FL mudeli uksepolstrid meenutavad kangesti Superbi uksepolstreid mis erine palju Fabia omadest ,suht lihtne plastik mõningate nüanssideg.Vanal Passatil olid kruvid peidetud katete alla aga uuel lihtsalt auk polstris,sama nagu Superbil.

Mis polstrid ja kruvid? Ma vist ei näinud miskit. Vaatasin ainult neid uuendusena tehtud õmbluseid uksepolstril ja piltidel näevad need paremad välja kui in real life.
A hetk tagasi vaatasin just mingeid lekkinud pilte uuest Golfist ja :o:o:o täitsa pekki on see ikka keeratud kui tulebki selliste silmadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
POZ
huviline



Registreerunud 14.08.19
Postitusi: 33

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb L&K

postitati 18.10.19 08:22 Tsiteeri


Mina olen nüüd enda superbiga pea kuu aega sõitnud ning midagi väga halba välja tuua ei oskagi. Jah iste on tõesti tiba laiem, kui passatil ning külgtugi võiks veidi parem olla. Samas kui oleks tahtnud toekamat istet, siis oleks pidanud ilmselt sportline võtma. Pikendatavast istmepõhjast tundsin ka alguses puudust kuna eelmisel audil oli see võimalus olemas. Samas selle 1600 km`i jooksul ei ole enam seda reietuge väga taga igatsenudki. Leidsin kohe alguses suht mugava isteasendi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 21.10.19 08:41 Tsiteeri


Kuna endal on autovahetus silmapiiril terendamas panin võrdlemiseks kokku Superb FL ja Passat FL konfiguratsioonid (1.5TSI DSG + keskmine varustus + mõned identsed lisad) ning hinnavahe on sisuliselt null... Kosmosesse on need Skoda hinnad kerkinud, ei näe ühtki põhjust miks peaks Superbi sama hinna juures Passatile eelistama (v.a. hiiglaslik pagasiruum luukpära korral kust midagi kätte ei saa).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 15.11.19 08:57 Tsiteeri


Käisin puhtast huvist ka kaemas ja ausalt öeldes veits pettunud, pildilt tundus nagu pisut rohkem erinev. Väga kerge faceliftiga tegemist, salong on 95% sama, mis praegu. Samas LED-esituled on kuidagi agresiivsema välimusega ning ka dünaamilised suunatuled taga on päris lahe lisa. Samuti kroomliist teeb tagantvaadet veidi uhkemaks. Minu jaoks on väga veider see S K O D A kiri tagaluugil, märk meeldis rohkem. Ilmselt harjumise asi.
Scout on muidugi väga huvitav, kuid see hind... :o


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 02.12.19 14:59 Tsiteeri


Seinastlaetava Superb iV kohta viskas pilte km77.com peal kamaluga juurde. Kliki pildil, saad galeriisse.

https://imagenes.km77.com/fotos/bbtcontent/clippingnew/KM7KPH20191128_0003/small-o.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.4% - SQL: 42.6%]