Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škoda Octavia VRS - 2017 - RJUUSEN (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3089)
rjuusen
huviline



Registreerunud 25.10.18
Postitusi: 1

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.18 10:16 Tsiteeri
Škoda Octavia VRS - 2017 - RJUUSEN



Tere!
Esmalt siis Andmed.
https://imgur.com/rQ7pEUQ.jpg


Räägin teile siis loo kuidas leidsin selle masina. Müüsin oma MB E300 TD 3.0 1999a masina maha. Oli vaja uus leida. Mõtlesin kohe, et nüüd tuleb midagi korraliku osta. Hakkasin siis tuhlama BMWsi nagu üks tavaline Eesti Rullnokk teeb.
Mõtlesin OO ostan saksast palju odavam. Leidsin neid isendeid mitu juba tellisin liisingusse Saksast aga enne osteti kõik ära kui olin Liisingule allkirja andnud. Läksin siis nädalavahetuseks puhkama. Oli see siis nimelt 12-13.oktoober.2018 kui läksin Saaremaa Rallil ja vaatasin seda suht suure huviga.
Järjest enam vaatasin, et Skodad panevad päris hästi. Oli ju see Tukiainen või kes iganes pani Skodaga 5 kohale. Ennem olin Skodast mõelnud kui rahvamasinast, mida keegi eriti ei taha aga kulude huvides peab ostma. Võtsin siis portaalid korraks lihtsalt lahti, et tutvuda. Esmalt vaatades tavalisi Skodasi nägin seda, et nende autode puhul ei tundud, et ostaksid endale UUE nime all vanad jura. Võrdlesin just sisu Toyotadega. Kõik tundus parem eriti just NAVI ja kompuuter. Mõeltud tehtud ostan Skoda.
Aga millise? Minu masina prioriteedid olid:Kiire,Ökonoomne,Stiilne ja Odav. Need 4 ei peaks käima ju kokku. Aga siis leidsin Auto24 Skoda Octavia RSi.
Hakkasin uurima 1.Kiire:0-100 alla 7seki.Pole just Rakett aga no möödasõiduks ja kuskil lõbusõitu teha hea küll. 2.Ökonoomne-VRS ja ökonoomne?Segi oled. Oli esimesed sõnad ühe auto müüja käest.
2.0 TDI 135KW linnas tuleb seal 7 ümber ja maanteel alla 5. Täitsa ökomasin ju.
3.Stiilne-Skoda sul jah stiilne on? Või kas ei ole. Tagaspoiler ümber tehtud vRSi disain kere, Salong LED valgustuspakett, MUGAVAD sportistmed, Ilust Sport autole sobiv hall. Esimene inimene, kes ütles küsis kas see on mingi uus BMW? Vastasin:Ei see on Skoda.
4.Odav-vRS üks kallimaid Skodasi odav? Masin oli alla aasta vana 26k läbisõitnud ja Hind oli:24000 €. Muidugi Odav.

ESIMENE GARANTII CASE!!!

Ärge valesti aru saage autoga olen rahul aga juhtus kohe siis 5 päeval kui teise omaniku käest auto kätte sain, et auto ei tulnud ristmikul enam Star-Stopist välja ega ei käivitunud. Lühidalt vahetati ära starter ja selleks viidi auto puksiiriga esindusse.
https://imgur.com/IlodVrP.jpg
Pildid:
https://imgur.com/Hp57xzH.jpg
https://imgur.com/sY7RS9X.jpg
https://imgur.com/9CcKxqZ.jpg
https://imgur.com/ZfrGAdJ.jpg
https://imgur.com/w3Foquo.jpg
https://imgur.com/2WQ4Bf4.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 31.10.18 12:00 Tsiteeri


Saad vast pikalt sõita sellega.

RS ja diisel - emotsiooni sealt ei leia, kuid madala kütusekulu kohe kindlasti. Tean, sest oli 135kw 4x4 Octavia mille just selle emotsiooni puudumise pärast ringi vahetasin.

Ega elus ongi valik, kas "eputada" ja osta kasutatud luksusmasin oma kõrgemate kuludega või võtta tavaline auto igapäeva sõitudeks ja kulutada ülejäänud raha kuhugi mujale.

Igaljuhul edu uue masinaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Renxx9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.14
Postitusi: 132

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia E-TEC, DSG, 2021

postitati 31.10.18 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Saad vast pikalt sõita sellega.

RS ja diisel - emotsiooni sealt ei leia, kuid madala kütusekulu kohe kindlasti. Tean, sest oli 135kw 4x4 Octavia mille just selle emotsiooni puudumise pärast ringi vahetasin.

Ega elus ongi valik, kas "eputada" ja osta kasutatud luksusmasin oma kõrgemate kuludega või võtta tavaline auto igapäeva sõitudeks ja kulutada ülejäänud raha kuhugi mujale.

Igaljuhul edu uue masinaga.


Huvitav oleks teada, millised on kasutatud luksusmasinad ja millised kõrgemad kulud on?
Omast kogemusest saan kahjuks väita, et minu eelmine Octavia III, millega ise kaupluseuksest välja sõitsin, oli pool oma eluajast esinduses erinevate hädadega remondis, millest osasi korda ei saadudki. Positiivne oli muidugi see, et need vead millele esinduse hammas peale hakkas läksid garantii alla. Samas naise pea 9 aasta vanune (ta ise sellega 6 aastat sõitnud) paljupõlatud nn. lagunev jne. BMW E60 LCI XD on soovinud ainult korralisi hoolduseid ja rehve.
Ühesõnaga, ma ei üldistaks.
Märgin veel ära, et minu kasutuses olnud eelmine Octavia oli üks esimesi, mis linnavahel liikus, 2013 aasta mudel. Ehk oli liinipealt esimesena tulnud ja polnud veel päris kokku keevitatud, pandud. Praegu olen uue 2017 Octaviaga liikunud 30 000km ja muresi pole olnud, isegi õli ei võta, mis on teistpidi kummaline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 01.11.18 08:03 Tsiteeri


Ei tahtnud nüüd kedagi solvata.

OT:
Väga suur vahe on kas sa ostad "luks masina", kui see on 2-3a vana või siis kui see on 10a+ vana. Ma mõtlesin ikka vähemalt 8-10a+ vana masinat oma murede ja rõõmudega.
Jah uus auto võib ka viia sind tihti teenindusse, kuid pigem nad ikkagi kestavad (kuigi leidub erandeid küllaga minevikust).
Skoda oma tippvarustuses mudelitega ei ole ka odav auto, kuid luks masinaks ei saa teda vast kunagi pidada.

Ehk ma tahan öelda seda, et minumeelest tegi teemaalgataja õige otsuse majanduslikus mõttes võrreldes samas hinnas luks masinaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Renxx9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.14
Postitusi: 132

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia E-TEC, DSG, 2021

postitati 01.11.18 18:39 Tsiteeri


Heh rstdi , kedagi polegi solvatud, nii lihtsalt on. Ärme risusta teise mehe teemat

Teemaalgatajale pikka edu masinaga. Sai ka omasilmaga pilli nähtud ja see värv ja velg on ikka õnnestunud kooslus küll, kuigi mulle ei meeldi universaal kerega masinad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 02.11.18 06:29 Tsiteeri


Minu meelest vägagi viisakas aparaat. Veitsa ikka edevam kui tavaline Octavia :)
Kui ma saaks väiksema autoga hakkama siis väga suure tõenäosusega valiksin ise ka RS Octavia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.11.18 20:35 Tsiteeri


Octvia on väga ilus ja stiilne auto.Korra isegi olin ise ehmatunud,et kus mu auto on ,seal seisab mingi bemm :D Muus osas ta meeldis mulle väga ,aga ökonoomsus ei olnud küll see mida see auto omas.Mul oli 2016 132kw 4x4 Scout. Minu keskmine jäi sinna 7-8 vahele ja suurem osa sellest maantee sõitu. Muidu ,aga inimesele,kes ei sõida väga palju, kindlasti igati stiilne ja hea auto. See hall on väga cool värv ja Octaviale sobib väga hästi. Ma lihtsalt sõidan palju ja sealt ka pettumus kütuse kulus. Tavakasutajale igati hea valik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k2rdukas
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.18
Postitusi: 8

Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2.0tdi 4x4

postitati 05.11.18 08:35 Tsiteeri


Ilus värv :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cepuk
huviline



Registreerunud 13.08.12
Postitusi: 15

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Scout 2.0TDI PD 103kW , Scout 2.0TDI CR 135kW

postitati 16.12.19 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Octvia on väga ilus ja stiilne auto.Korra isegi olin ise ehmatunud,et kus mu auto on ,seal seisab mingi bemm :D Muus osas ta meeldis mulle väga ,aga ökonoomsus ei olnud küll see mida see auto omas.Mul oli 2016 132kw 4x4 Scout. Minu keskmine jäi sinna 7-8 vahele ja suurem osa sellest maantee sõitu. Muidu ,aga inimesele,kes ei sõida väga palju, kindlasti igati stiilne ja hea auto. See hall on väga cool värv ja Octaviale sobib väga hästi. Ma lihtsalt sõidan palju ja sealt ka pettumus kütuse kulus. Tavakasutajale igati hea valik.


Sinu Scout oli 2015 ja 135kW. Mul õnnestus saavutada keskmine tarbimine 6,3–6,5 liitrit. Ja maanteel tuli 4,8 - 5,5 liitrit. Ei ole passiandmet, kuid igal juhul on auto üsna ökonoomne. Loodan, et pärast chiptuning väheneb tarbimine veel natuke))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JMRS
huviline



Registreerunud 09.12.14
Postitusi: 55

Kasutaja on eemal

Auto: RS III

postitati 17.12.19 17:22 Tsiteeri


Kahtlen, et kulu väheneb.
Pigem naudid nm nii et vähe pole!:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.3% - SQL: 43.7%]