Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb mk3 led tuled (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2252)
Blitzkrieg
klubiliige



Registreerunud 24.04.14
Postitusi: 84

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1.4 TSI DSG

postitati 04.07.18 09:51 Tsiteeri
Superb mk3 led tuled



Nonii sai pikalt surfatud briskoda samasuguses teemas ja tänaseks olen teinud esimese vahetuse ära.

1. tagumised suunatule pirnid -->Osram led
Algselt katsetasin 1W osrameid ja need jamad.

2. tagurdustule pirnid -->otsingutel. briskodas mehed tellivad alist aga seal nende kvaliteet nagu loto ost seega otsin mingit normaalse brändi toodet veel.

3. Esimesed udutule pirnid--> hiljem plaanis, kui tagatules asjad tehtud. Pole eriliti prioriteet, kuna neid nagunii ei kasuta pmt.

Hiljem tekib võibolla tahtmine veel salongis ka ringi tõsta miskit aga eks vaatab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 04.07.18 10:20 Tsiteeri


No ma ei saa küsimata jätta, et mis ajab inimest (eeldatavalt töökorras) tagumise suunatule pirne vahetama? :D


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 04.07.18 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
No ma ei saa küsimata jätta, et mis ajab inimest (eeldatavalt töökorras) tagumise suunatule pirne vahetama? :D


Tõenäoliselt sama põhjus mis ajab inimest hinnakirja alusel täiendavat tagatulede LED paketti tellima (eraldi lisana)? Ma pole küll enda Superbi tagatule suunda töötamas vaadanud, aga niisamagi otsa vaadates ei tundu olevat just kõige kirkam/nähtavam lahendus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Blitzkrieg
klubiliige



Registreerunud 24.04.14
Postitusi: 84

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1.4 TSI DSG

postitati 04.07.18 16:50 Tsiteeri


Nii ta on jah. Škoda maru imelikult muud kõik ledid aga suuna ja tagurdustuli tavalised halogeenid. Soov oleks asja omal käel natukene yhtlustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 04.07.18 16:56 Tsiteeri


Pole siiamaani aru saanud et hõõglampidega autod on vähemnähtavad.Hea küll salongis võibolla läheb valgemaks aga ülejäänud pirnivahetused on pigem mingi meditsiiniline diagnoos,saagu või sitem aga peaasi et oleks led.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 04.07.18 17:31 Tsiteeri


Igaks juhuks mainin, et Eesti seadusandluse järgi ei ole väga nagu lubatud auto pirnide vahetamine LED-ide vastu, kui tulel ei ole vastavasisulist märgistust. Lubatud on vahetada terve tuli LED-tule vastu (jällegi, kui tulel kogu vajaminev märgistus on olemas), aga ülevaatuselt saadetakse kenasti ise paigaldatud LED-pirnidega tagasi. Seda muidugi juhul, kui ülevaatuse jorsid lahti laksivad, aga reeglina nad ikka laksivad.

Eesti on selles suhtes Euroopas üks väga imelik erand. Inglismaal pane selline pirn sisse nagu tahad ja sõida nagu tahad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Blitzkrieg
klubiliige



Registreerunud 24.04.14
Postitusi: 84

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1.4 TSI DSG

postitati 04.07.18 20:07 Tsiteeri


Ega mingit praktilist vajadust polegi. Niisama ajaviiteks rohkem. Ülevaatusega olen kursis. Kuna sinna aega veel kyll eks siis elame näeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
digimon
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.18
Postitusi: 130

Kasutaja on eemal


postitati 05.07.18 01:58 Tsiteeri


Ei tea kuis eestis,aga soomes ma ka neid led pirne pannud.Muidugi numbritule omad ja pole veel midagi õeldud.Kokku 3 autol.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 05.07.18 06:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tõenäoliselt sama põhjus mis ajab inimest hinnakirja alusel täiendavat tagatulede LED paketti tellima (eraldi lisana)?


Lisavarustuse LED pakett võib sisaldada hoopis teistsuguse disainiga tulesid, samuti on tõenäoliselt seal paketis koos nii esi- kui tagatuled. Ja siis võetaksegi selleks, et saada häid esitulesid. Tagumise suuna korralikuks LED-iks vahetamise ainuke nähtav mõju on see, et hakkab ebameeldivalt järsku vilkuma. Halogeenil on isegi 21W puhul täiesti silmaga märgatav süttimise ja kustumise aeg. Hiina LED võib muidugi üldse tont teab, mida näidata.

Mis puutub Eesti erandlikkusse, siis täpselt samad EU reeglid kehtivad igal pool, ka inglismaal. Lihtsalt vahe on selles, kui palju on kombeks ise tehes neid järgida ja sellest tulenevalt tekib ka suurem või väiksem kontrollivajadus. Endal sealset kogemust pole, aga välismaa foorumitest on küll mulje jäänud, et ülemäära pealiskaudsed seal saarel ei olda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 05.07.18 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tõenäoliselt sama põhjus mis ajab inimest hinnakirja alusel täiendavat tagatulede LED paketti tellima (eraldi lisana)?


Mis puutub Eesti erandlikkusse, siis täpselt samad EU reeglid kehtivad igal pool, ka inglismaal. Lihtsalt vahe on selles, kui palju on kombeks ise tehes neid järgida ja sellest tulenevalt tekib ka suurem või väiksem kontrollivajadus. Endal sealset kogemust pole, aga välismaa foorumitest on küll mulje jäänud, et ülemäära pealiskaudsed seal saarel ei olda.


Täitsa võimalik, et mul lihtsalt selline erandlikkuse valemulje jäänud.

Tuttavaid soomlasi on küll mitu rääkinud, et neil ei ole LED-pirnidega probleeme. Tuttavaid eestlasi, keda LED numbritule pirnide pärast ülevaatuselt tagasi saadetud, on aga rohkem kui üks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 05.07.18 09:30 Tsiteeri


Nägin mõnda aega tagasi led-tuuning-numbritulega (vist oli vanem superb). See oli lihtsalt Õ U D N E.

Kodiaqil täiendavas led paketis tagatuled küljelt vaadatuna ägedama disainiga, mulle meeldib.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
digimon
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.18
Postitusi: 130

Kasutaja on eemal


postitati 05.07.18 14:16 Tsiteeri


Olen ka näinud igasugu LED numbri tulesi.Touareg,ile tellisin originaalid.Teistel lihtsalt võtsin tava pirnid välja ja asendasin LED pirnidega.Paljud tellivad autole neid numbrimärgi LED tulesi neid jah igasuguseid.Olen näinud isegi niisugused LED ribad kohe numbrimärgile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 05.07.18 18:37 Tsiteeri


Miks peaks numbrituledesse hiinakaid toppima kui originaal tuled maksavad 9 eurot eestis,ainuke viga et nad on väikese pistikuga aga kui see on ületamatu raskus siis ma ei oska midagi kosta.
Mis puutub garantiilise auto led tuuningusse siis just värskelt üks tegelane sai tööandja auto tuunimise eest osa palgast tagaluugi juhtmestiku näol aga oleks võinud ikka palju sitemini ka minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MeelisK
huviline



Registreerunud 19.07.13
Postitusi: 98

Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 2,0 masuudipress 2023

postitati 05.07.18 19:54 Tsiteeri


Just pandi esinduses minu Octaviale led numbri tuled, hind oli normaalne ja ei pea ajusid koormama tekkivate probleemidega.
Samas tuttava Fabiale olid pandud nn hiinakad pirnide näol numbri tuledesse ja kestsid vähem kui hõõglambid. Pirnipesad rikkus ka ära, klemmid olid viga saanud, kuna pirn oli pikem. Paigaldaja ei olnud kindlasti esindus
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.1% - SQL: 50.9%]