Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb ja natuke auru välja (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 3111)
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 21.02.07 22:39 Tsiteeri
Superb ja natuke auru välja



Auto siis kokku 3 kuud olnud. Uuena ostetud. Täna siis elektroonika autol täiesti segi läks. Lukustus katki, pagasnikust asju kätte ei saa, aknad ei tööta.. sisevalgustus pekkis. Kindalaekast ka tuli ei põle enam. Miskit oli veel... iga natukse aja tagant miski asi veel lõpetas normaalselt töötamise ära.

Kõne siis 18:09 Skoda 24h abisse oli väga huvitav. Nimelt soovitati sealt auto viia tasulisse parklasse ja järgmine päev siis teenindusse :mad: Ma oleks aru saanud, kui minu juurde oleks toodud asenduseks samaväärne masin ja minu oma ära viidud.Aga eks seda olegi palju tahetud. Pealegi kõik inimesed ei ela Tallinnas...

Peale auto ostu 3'ndal päeval tuttavad küsisid, et kas pidurid peavadki kärssama. No ei pea aga teeninduses öeldi, et kõik on korras. Maanteel mitu juhust olnud kus tagant sissesõit on millimeetri peale jäänud,sest pidurid lihtsalt ei tööta normaalselt. Enamasti juhtub seda vihmase ilmaga. Aga üldiselt ühesuguse pidurdusjõuga ei pidurda auto.

Kompuuter paneb siiani segast. Miskil X hetkel hakkab näitama topelt kütusekulu. Mõnikord aitab süüte välja keeramine ja uuesti sisse lükkamine. Aga viimasel ajal ei ole viitsinud sellega tegelda. Tihti kui auto seisma jätta, siis on auto juures tunda sellist kummi-metalli kärsakat.

Tagumised tuled lähevad seest märjaks.

Külmaga ei tööta turvavööde pinguti normaalselt. Võtd rihma maha ja see nagu tigu roomab tagasi.

Oehh ja siis üks kindlustuse juhtum. Aasta viimasel päeval (2006) sai väike kõks kitsega tehtud. Aasta esimesel tööpäeval sai siis kindlustuses käidud, A100 käidud ja paari päevaga oli kindlustus nõus kulud katma. Aga A100 sain aja 19 veebruariks!! No mis seal ikka... kui nii siis nii... 2-3nädalat tagasi sai ka piduri, tulede ja kompuutri probleemid meilitud, et need korda tehtaks. 19 viisin auto A100, hommikul kella 9'saks teenindusse (pampersi ja parkimisandurite vahetus pidavat võtma 2-3 päeva aega). Õhtul natuke enne 17 sain kõne, et autole järgi tuleksin, kuna saabunud nina ei pidavat sobima! Loomulikult muid asju ei tehtud korda. Selleks, et teada saada, et nina ei sobi, selleks läks terve tööpäev! Kui küsisin, et kas nüüd tuleb uuesti pea 2 kuud oodata, et uus nina saabuks.Siis loodeti nädalaga korda saada.Ja...tegelt oli vale nina ka juba 12 jaanuaril kohal. Aga saksa autost ei saadud seda kiiremini kätte kui... terve kuu! :o Ma oletan, et uue auto tellimine oleks ka kiiremini käinud. Vist ootasin natsa alla 3 kuu autot.

Sellised huvitavad lood siis 3 kuud vana autoga ja selle teenindamisest.

Tänan internet,et sinu vahendusel sain auru välja lastud :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 22.02.07 08:27 Tsiteeri


Kurb kuulda, kui uus masin niimoodi nöögib. Enda samavana Octavia on tänaseni tõsisemate vigadeta... aga näis.
Mis puudutab probleeme pidurite ja valgustusega, siis sellega on teisedki hädas olnud. Tsitaat ühelt omanikult:

Had what felt like a total brake failure - front discs and pads replaced under warranty.
Then had a bizzare fault where some interior lights worked and others didn't, including under door lights / glove box / boot light. - Thanks to Briskoda this was diagnosed as a water leak around the pollen filter housing which found its way to the control box for interior lights - this can be found under the carpet just in front of the front passenger seat.

Pikemalt Superbi kvaliteedimuredest (omanike silme läbi) saad lugeda siit http://www.briskoda.net/forums/superb/quality-issues/14570/
Eriti kurdetakse PD140 diisliga kooslust http://www.briskoda.net/forums/superb/superb-2-0-140-bhp-dont-buy-one/63888/

Mis puudutab teenindamisse, siis on see suure tõenäosusega Škoda "liiga suure" populaarsusega seotud, kus ei jätku enam piisavalt mahti autoomanike murede lahendamiseks tööjõu- ja ruumipuuduse tõttu. Kui põhjus milleski muus, siis võiks meid mõni Auto100 esindaja siin valgustada;)


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 22.02.07 22:42 Tsiteeri


Mul pole õnneks ei Superbi ega RS-ga suuremaid muresid olnud. Mõned tähtsusetud pisiasjad. Loodame, et A100 peadselt valmiv maja lühendab ka oluliselt järjekordi. Ma ootasin ka hiljuti üht pisikest keretööd ca 2 kuud :( Keegi ahv tagurdas esiotsa sodiks :mad: Vigastused olid nii väiksed, et esimese hooga ei märganudki. Aga remondiarve oli 17000 kr :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 23.02.07 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Mis puudutab teenindamisse, siis on see suure tõenäosusega Škoda "liiga suure" populaarsusega seotud, kus ei jätku enam piisavalt mahti autoomanike murede lahendamiseks tööjõu- ja ruumipuuduse tõttu. Kui põhjus milleski muus, siis võiks meid mõni Auto100 esindaja siin valgustada;)


Vaevalt see uus maja ise tööd tegema hakkab. Tööd teevad ikka inimesed. Selleks vaja ju uued spetsid tööle võtta, et asjad kiiremini tehtud saaks. Aga kui uue inimese võtad siis X kuud läheb selleks, et ta uue kohaga harjuks ja alles siis hakkab ta täiel rinnal tööd tegema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 25.02.07 20:55 Tsiteeri


no aga pange pärnus auto100 aeg, saate nädalaga letti :)
teenindus täitsa okei minu arvates - st. minu probleemid on viimseni lahendatud :)
ma olen seda tüüpi, et saan selle, mille eest maksan, ehk pigem plekin 100 eeku peale ja saan super teeninduse ja sõnast kinni pidamise.

ehk pärnu aeg, pool tundi tallinnast sõitu, 15 kilti enne märjamaad väike ratburger (ehe ärkamisaja burger kapsa ja majoneesiga), siis tunnike kruisi ja ongi pernau - auto100 ehk suve auto on 100 meetrit tallinna maanteest eemal.
ootamise aja saab mõnusalt kuskil baaris veeta, ntx täiesti suitsuvaba edelweiss lõuna tänaval (ma ahelsuitsetaja).
tuleb odavam kui tln, vähemalt närvidele, boonusena saab naisele väljasõidu teha :D
2 ühe hoobiga.
eesti on ju nii pisike, mujal sõidetakse 130 kilti tööle hommikuti.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wasp
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.09.06
Postitusi: 118

Kasutaja on eemal

Auto: superb elegance 1,8 TSI 7-DSG

postitati 25.02.07 21:09 Tsiteeri


superb lasi täna vee mulle kaela. Nimelt hakkasin täna hommikul sõitma (tegu siis 2006 aasta superbiga) , mone aja pärast hakkas lae tulest vett tilkuma ja mitte vähe, ühe käega siis kuivatasin ja teisega roolisin. Õhtul aga vaatasin kas tuli ka põleb ja nagu arvata võiski ei põlenud enam vasakpoolne lugemis tuli. Ei tea kas on mingi eraldi kaitsme all või on midagi läbi kärsatanud.Arvatavasti nende külmadega on lae ja polstri vahele jää tekkinud ja nüüd siis hakkas vaikselt sulama. Ega ilma asjata öelda , et auto hind sõltub polstri paksusest!!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 26.02.07 17:58 Tsiteeri


hmm...huvitav, kuda saab küll hakata laepolstri vahelt vett tilkuma. Sinna ei tohiks ju eriti jääd tekkida.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 27.02.07 08:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wasp
superb lasi täna vee mulle kaela. Nimelt hakkasin täna hommikul sõitma (tegu siis 2006 aasta superbiga) , mone aja pärast hakkas lae tulest vett tilkuma ja mitte vähe, ühe käega siis kuivatasin ja teisega roolisin. Õhtul aga vaatasin kas tuli ka põleb ja nagu arvata võiski ei põlenud enam vasakpoolne lugemis tuli. Ei tea kas on mingi eraldi kaitsme all või on midagi läbi kärsatanud.Arvatavasti nende külmadega on lae ja polstri vahele jää tekkinud ja nüüd siis hakkas vaikselt sulama. Ega ilma asjata öelda , et auto hind sõltub polstri paksusest!!!!!!


Minul siiani pikemaid otsad alati nädalavahetusel olnud. Pärnu, Viljandi, Tartu, Riia jne... huvitav on see, et kui 3'kesi pikem maa ette võtta.. siis esimesed mmm ~150 km on tagumised aknad pidevalt udused! See kas konditsioneer töötab või mitte.. see küll miskit mõju ei avalda. Aegajalt tuleb esimese akna puhur tööle lükata, sest ka see tahab uduseks minna.. Samas kui autoga tagasi tulla järgmisel päeval siis kõik on oko. Polegi aru saanud, miks nii lood on.

Momendi mu Superb remondis ja asemel Octavia. Neid kahte autot ikka mugavuse poolest võrrelda ei saa :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 27.02.07 09:04 Tsiteeri


Tsitaat:

Momendi mu Superb remondis ja asemel Octavia. Neid kahte autot ikka mugavuse poolest võrrelda ei saa :)

Õige, tõesti ei saa. Octavial ei ole veel kolmekesi sõites aknad uduseks kiskunud :P


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 27.02.07 09:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk

Eriti kurdetakse PD140 diisliga kooslust http://www.briskoda.net/forums/superb/superb-2-0-140-bhp-dont-buy-one/63888/


Mis asi see PD140 on ? Linke lugedes on ka PD130 olemas aga minul ei ole õrna aimu ka mida see tähendab.. mootor minu omal 2.0 TDI


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 27.02.07 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:

Õige, tõesti ei saa. Octavial ei ole veel kolmekesi sõites aknad uduseks kiskunud :P


No kolmekesi ei ole jahh sinna sisse pugenud :) Siiani üksinda sõitnud. Aga akende udutamist ei märganud jahh. Sest pühapäeval sai Pärnus käidud ja aknad uduseks ei läinud!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 27.02.07 09:08 Tsiteeri


Britid armastavad niimoodi tähistada mootoreid võimsuse järgi - PD140 on 2.0 TDI 140hj (103kW) mootor, PD130 on 1.9 TDI 130hj (96kW) mootor, mida Eestis vist enam juba mõni aeg ei pakuta. Esimestel Superbidel oli see 96kW mootor laialt levinud ja üsna kiidetud.


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 27.02.07 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Eriti kurdetakse PD140 diisliga kooslust http://www.briskoda.net/forums/superb/superb-2-0-140-bhp-dont-buy-one/63888/


Päris hirm tuli peale, kui neid asju seal lugesin :o Aga ma oletan, et enamus markide kohta leiab selliseid asju. Kuigi selle 2.0 TDI oletasin ma pimesi heaks mootoriks...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 27.02.07 13:46 Tsiteeri


Kui aknad udust puhtaks ei lähe, siis on ju aeg salongifiltrit vahetada. Loogiline. Mul kah ennem korralisi hoolduseid niiskemate ilmadega on probleeme esinenud. Nii kui filter vahetatud, kõik kohe OK. mu läbisõit on umbes 20 000 aastas nii et teenindusse on asja 1-2 korda aastas.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 27.02.07 14:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Kui aknad udust puhtaks ei lähe, siis on ju aeg salongifiltrit vahetada. Loogiline. Mul kah ennem korralisi hoolduseid niiskemate ilmadega on probleeme esinenud. Nii kui filter vahetatud, kõik kohe OK. mu läbisõit on umbes 20 000 aastas nii et teenindusse on asja 1-2 korda aastas.


Mul 10 000 alles täis saanud on. 3 kuud on autot olnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.07 20:43 Tsiteeri


Pigem asi selles, et talvel tuuakse jalgadega autosse niiskust(lund) Eriti ehe on asi, kui on kummist matid siis loksub seal ka vett aegajalt. Niiskus aurustub ja kondenseerub akendele. Taga ventilaator/ventilatsioon ei ole nii võimas kui ees, ei puhu aknaid lühikese sõiduga puhtaks.
Mul ka suht uus auto ja klaasid aegajalt udused...pole asi mingis salongifiltris.
Sama teema ju ka vihmaga märja jopega autosse istudes...

Vot targutan siis siin...
:D


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 28.02.07 09:47 Tsiteeri


targutan ka:

asi on mõlemas, nii sitases filtris kui ka vees :)


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.4% - SQL: 32.6%]