Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Skoda Kodiaq (Vastuseid: 84 | Vaatamisi: 17233)
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 20.12.18 13:44 Tsiteeri


Aga tegelikult omast kogemusest, väga mugav auto lahtilukustada tagumisest uksest, visata poe- või trennikott vms juhiistme taha ja seejärel juhiuksest roolitaha. Praegu toodetava B8 Passati Kessy vist ei sisaldanud kohe esimesest tootmisaastast tagumiste uste puutetundlikku avamist, mingi hilisema mudelaastaga lisandus.

Kui nüüd veel teemasse minna, siis 4x4 väikese töömahuga bensiinimootoriga (1.4 või 1.5TSI) suurel autol märkimisväärset ökonoomsuse võitu võrreldes 2.0TSI-ga ei anna. Kui läbisõidud suured, siis on 4x4 Kodiaqi puhul diisel mõistlik. Lisan veel et, proovisõitudest/rendiautodest on jäänud mulje, et 110 ja 140kW diisli särtsakuse vahe ei ole teab mis suur tavapärastel kiirustel (kuni 120kmh).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 20.12.18 14:37 Tsiteeri


Hetkel on sedasi, et sai eile käidud autosid esinduses vaatamas ja kokku lepitud proovisõit mõlemaga (nii Kodiaq kui Superb) 29. detsembriks. Enda jaoks olen selgeks teinud, et Superbi peal pole vahet, kas bens (1.4 või 1.5TSI) või diisel (110kw), aga Kodiaq kindlasti diisel. Ja mõlemal juhul kindlasti DSG.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 20.12.18 16:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
See, et tagaustel Kessyt pole, pole küll mingi suur mure IMO. Esiukselt vajutad muidu lukku, eriti keeruline on ju tagaust kinni lükates esiuksele vajutada. :P

Noh eks ta mugavam oleks, kui taga ka oleks, aga kuskile ilmselt on tahetud piir tõmmata. Samas muidugi kui käed asju täis, siis lähed hoopis tagaluugi juurde ja lööd palli jalaga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 20.12.18 16:36 Tsiteeri


Hakkasin praegu just vaatama ja pole Skoda ainuke, kes selle tagaustel olematu Kessyga koonerda. Nina ees on tutikas CR-V ja ka sel pole taga nö Kessyt. On küll mõlemal esiuksel ning ka pagasiluuki saab nö pallilöögiga avada, aga tagaustel võtmevaba sisenemist-lukustamist pole.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 20.12.18 18:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
See, et tagaustel Kessyt pole, pole küll mingi suur mure IMO. Esiukselt vajutad muidu lukku, eriti keeruline on ju tagaust kinni lükates esiuksele vajutada. :P


Eks igaühel oma vajadused - kui ma tulen väike laps süles kes vaja hälli tõsta, siis parkivale autole tagant poolt lähenedes on ikka mugav küll kui ka tollest lingist uks avaneb. Nii pole vaja kahe auto vahelises kitsikuses üle määra manööverdada, sest pead ju võtmega ikkagi lingi juures olema. Nõustun, et see pole suur probleem, aga minul on küll olnud olukordi kus oleks eelistanud sellist võimalust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 20.12.18 21:28 Tsiteeri


Kessy osas loeb ilmselt ka eelnev kogemus. Mul oli enne kõigi uste puhul see variant, nüüd Kodiaqil poolik variant on selge puudus, kuna tuleb alatasa lisaliigutusi teha. Kui enne poleks olnud, siis see poolik lahendus oleks aga puhas võit.
Ruumikuse võrdlemisel Octaviaga arvesta, et Kodiaqil on nii 5 kui 7-kohalise puhul teine istmerida pikisuunas liigutatav ca 15cm. Kui tavaolus teine rida max taga asendis, siis istmel ruumi vähemalt nagu Superbis kui mitte enam. Kui vaja veits kogukamat jurakat pagassis vedada, saab selleks puhuks istme ettepoole nihutada ja siis mahub sinna veel edukalt istumagi. Nii et oleneb, kummale poole sagedamini ruumi on vaja. Abiks mõõdulindiga ära mõõta, kui vaja ruumikust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 20.12.18 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Kessy osas loeb ilmselt ka eelnev kogemus. Mul oli enne kõigi uste puhul see variant, nüüd Kodiaqil poolik variant on selge puudus, kuna tuleb alatasa lisaliigutusi teha. Kui enne poleks olnud, siis see poolik lahendus oleks aga puhas võit.
Ruumikuse võrdlemisel Octaviaga arvesta, et Kodiaqil on nii 5 kui 7-kohalise puhul teine istmerida pikisuunas liigutatav ca 15cm. Kui tavaolus teine rida max taga asendis, siis istmel ruumi vähemalt nagu Superbis kui mitte enam. Kui vaja veits kogukamat jurakat pagassis vedada, saab selleks puhuks istme ettepoole nihutada ja siis mahub sinna veel edukalt istumagi. Nii et oleneb, kummale poole sagedamini ruumi on vaja. Abiks mõõdulindiga ära mõõta, kui vaja ruumikust.


Lisaks istmerea nihutamisele saab ka seljatoed püstisemaks lasta, ma nüüd jälle ei tea, kas see mingi lisa või kõigil olemas, aga ruumi saab pagassi niimoodi juurde tekitada kui vaja peaks olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 20.12.18 21:46 Tsiteeri


See seljatoe nurga muutmine peaks kõigil standardis olema. Vahel aitab ka sellestki ruumi tegemiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 21.12.18 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
See seljatoe nurga muutmine peaks kõigil standardis olema. Vahel aitab ka sellestki ruumi tegemiseks.


See on enamusel selle klassi (linnamaasturid) autodel olemas, aitab ikka pisut. Väga hea lisa on küll see keskmise rea istmete liigutamise võimalus. Oli kunagi enda ühel vanemal CR-V´l ka selline võimalus ja väga hea. Praegusel on olnud olukordi, kus võiks olla pagasiruum veits pikem.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 21.12.18 13:42 Tsiteeri


Nii palju infoks, et peagi müügile tuleva Seat Tarraco hinnad saavad algama alates 26000 eurost. Oli TOP Autosse asja ükspäev ja nii muuseas sai selle kohta ka küsitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 21.12.18 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Nii palju infoks, et peagi müügile tuleva Seat Tarraco hinnad saavad algama alates 26000 eurost. Oli TOP Autosse asja ükspäev ja nii muuseas sai selle kohta ka küsitud.


Nojah, aga mis sa selle 26000€ eest saad? Ilmselt rooli, istmed ja paar el.akent. Lisaks mul Seatiga ka oma mingisugune kiiks. Ma ei oska seletada seda, aga miskipärast ei tõmba üldse. Samamoodi ma alguses mõtlesin ka Ateca peale, kuna seal oli korralik kampaania diislile. Aga miski sellega on.
EDIT: Vaatasin Seati kodukat, seal automaati saab hetkel vaid kõige kangemale diislile, aga siis on selle hind juba 35870.- €. See on aga liig.
26800.- € eest saad 1.5TSI manuaalkastiga. Ja see ei sobi, kuna kindlasti tahan automaatkastiga auto osta.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 21.12.18 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Nii palju infoks, et peagi müügile tuleva Seat Tarraco hinnad saavad algama alates 26000 eurost. Oli TOP Autosse asja ükspäev ja nii muuseas sai selle kohta ka küsitud.


Nojah, aga mis sa selle 26000€ eest saad? Ilmselt rooli, istmed ja paar el.akent. Lisaks mul Seatiga ka oma mingisugune kiiks. Ma ei oska seletada seda, aga miskipärast ei tõmba üldse. Samamoodi ma alguses mõtlesin ka Ateca peale, kuna seal oli korralik kampaania diislile. Aga miski sellega on.
EDIT: Vaatasin Seati kodukat, seal automaati saab hetkel vaid kõige kangemale diislile, aga siis on selle hind juba 35870.- €. See on aga liig.
26800.- € eest saad 1.5TSI manuaalkastiga. Ja see ei sobi, kuna kindlasti tahan automaatkastiga auto osta.


Lisaks ei saa nelikvedu muule kui tippversioonile, ülejäänud mootorid/versioonid on pooleveolised manuaalid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 29.12.18 14:23 Tsiteeri


Nonii, proovisõit tehtud siis. Prooviautodeks olid Superb Elegance 1.4TSI DSG ning Kodiaq Scout 1.4TSI DSG 4x4. Mõlema autoga sai sõita ca tunni, proovisin nii linnas-maanteel, kehvemal teel.
Superbi puhul nagu eriti miinuseid välja tuua ei oskagi, kõik sobis. Kui midagi, siis ehk natuke häiris külma auto puhul tagaluugi nagin kehval teel, aga muusosas olin Superbis positiivselt üllatunud.
Kodiaqi puhul ei sobinud mulle üldse see 1.4TSI. Tundub selle suure kolaka jaoks alamõõduline, kogu sõit käib kuidagi punnitades. Kütusekulu oli ka suurevõitu. Sõitsin mõlema autoga täpselt sama ringi, samades oludes, sama stiiliga ja Superb oli selle ringi peale ca 3l ökonoomsem (7.2 vs 10.1). Superb näitas maanteel 95km/h sõites kohati hetkekulu alla 4 liitri isegi (sirge maantee, püsikas peal). Kodiaq samas kohas näitas umbes 6L/100km.
Muidugi ei ole selles midagi imelikku, arvestades suuruste vahet. Samas on Kodiaqi trumbiks tohutu ruumikus. Sõita meeldis nende mõlemaga.
Kui bensuka valiks, siis võtaks Superb 1.4TSI DSG (ilmselt nii läheb ka). Kui aga leiab hea pakkumisega Kodiaqi, siis kindlasti valiksin 2.0TDI 110kw 4x4 DSG.
Samas suure autoga harjununa oli Kodiaqis oleks kuidagi mõnusam ja kodusem. Raske on see valik :D

Nüüd plaan veel vaadata üle Mazda 6 ning siis otsustada. :)

Ilusat vana-aasta lõppu!


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mitmeveoline
huviline



Registreerunud 09.07.18
Postitusi: 35

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II combi

postitati 29.12.18 16:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Kui bensuka valiks, siis võtaks Superb 1.4TSI DSG (ilmselt nii läheb ka). Kui aga leiab hea pakkumisega Kodiaqi, siis kindlasti valiksin 2.0TDI 110kw 4x4 DSG.
Samas suure autoga harjununa oli Kodiaqis oleks kuidagi mõnusam ja kodusem. Raske on see valik :D

Nüüd plaan veel vaadata üle Mazda 6 ning siis otsustada. :)

Ilusat vana-aasta lõppu!


Alahinnata ei tasuks ka uue auto soetamisel ooteaega (kui just otse laost ei võta) müstilised ooteajad olid vahepeal, ei tea ehk on paranenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 29.12.18 16:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mitmeveoline
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Kui bensuka valiks, siis võtaks Superb 1.4TSI DSG (ilmselt nii läheb ka). Kui aga leiab hea pakkumisega Kodiaqi, siis kindlasti valiksin 2.0TDI 110kw 4x4 DSG.
Samas suure autoga harjununa oli Kodiaqis oleks kuidagi mõnusam ja kodusem. Raske on see valik :D

Nüüd plaan veel vaadata üle Mazda 6 ning siis otsustada. :)

Ilusat vana-aasta lõppu!


Alahinnata ei tasuks ka uue auto soetamisel ooteaega (kui just otse laost ei võta) müstilised ooteajad olid vahepeal, ei tea ehk on paranenud.


Seda tean. Pigem sihin vähesõitnud demokat.
Hetkel silmapiiril Jõhvi demo- Superb ning ka Tallinnas on 1, mis on väga ahvatlev. Aga siiski ennekõike sõltub kõik ka sellest, millise hinnaga ma oma praeguse auto müüdud saan. Selle aasta sees ei muutu miski, uuel aastal uue hooga ja märts-aprill võiks olla see aeg, mil uus auto (või uuem) on istumise all.
PS- kui keegi tahab soetada diisel- CR-V´d, mis on Eesti ajalooga, väikese läbisõiduga, väga hästi hoitud, väga hea varustusega ja hea hinnaga- võtke ühendust!


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 29.12.18 22:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Nonii, proovisõit tehtud siis. Prooviautodeks olid Superb Elegance 1.4TSI DSG ning Kodiaq Scout 1.4TSI DSG 4x4. Mõlema autoga sai sõita ca tunni, proovisin nii linnas-maanteel, kehvemal teel.
...
Kodiaqi puhul ei sobinud mulle üldse see 1.4TSI. Tundub selle suure kolaka jaoks alamõõduline, kogu sõit käib kuidagi punnitades. Kütusekulu oli ka suurevõitu. Sõitsin mõlema autoga täpselt sama ringi, samades oludes, sama stiiliga ja Superb oli selle ringi peale ca 3l ökonoomsem (7.2 vs 10.1). Superb näitas maanteel 95km/h sõites kohati hetkekulu alla 4 liitri isegi (sirge maantee, püsikas peal). Kodiaq samas kohas näitas umbes 6L/100km.
...

Nüüd plaan veel vaadata üle Mazda 6 ning siis otsustada. :)

Ilusat vana-aasta lõppu!


Huvitav, et kodaqiga sellise 10,1 kulu said tunniga. Mul Tln tipptunnil 25 minutiga näitab vahemikus 6,8-8,5 ja pikaajalist keskmist 6,9. Seejuures pigem üle poole linnas. Samas mul vaid esivedu. Maantee otsad 5,8-6,7 vahemikus olnud.
Superbi pole proovinud, aga Kodiaq 1.4 kuidagi punnitamine ka ei tundu, rohkem oli üllatus et see päris edukalt toimib. Häirib pigem dsg oma mõtlemisajaga. Diislit pigem mine proovi ka, kui et juba ette ära otsustad.
Kiitus, et siia ka teada andsid oma muljed ja plaanid! head otsimist!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 30.12.18 10:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Nonii, proovisõit tehtud siis. Prooviautodeks olid Superb Elegance 1.4TSI DSG ning Kodiaq Scout 1.4TSI DSG 4x4. Mõlema autoga sai sõita ca tunni, proovisin nii linnas-maanteel, kehvemal teel.
...
Kodiaqi puhul ei sobinud mulle üldse see 1.4TSI. Tundub selle suure kolaka jaoks alamõõduline, kogu sõit käib kuidagi punnitades. Kütusekulu oli ka suurevõitu. Sõitsin mõlema autoga täpselt sama ringi, samades oludes, sama stiiliga ja Superb oli selle ringi peale ca 3l ökonoomsem (7.2 vs 10.1). Superb näitas maanteel 95km/h sõites kohati hetkekulu alla 4 liitri isegi (sirge maantee, püsikas peal). Kodiaq samas kohas näitas umbes 6L/100km.
...

Nüüd plaan veel vaadata üle Mazda 6 ning siis otsustada. :)

Ilusat vana-aasta lõppu!


Huvitav, et kodaqiga sellise 10,1 kulu said tunniga. Mul Tln tipptunnil 25 minutiga näitab vahemikus 6,8-8,5 ja pikaajalist keskmist 6,9. Seejuures pigem üle poole linnas. Samas mul vaid esivedu. Maantee otsad 5,8-6,7 vahemikus olnud.
Superbi pole proovinud, aga Kodiaq 1.4 kuidagi punnitamine ka ei tundu, rohkem oli üllatus et see päris edukalt toimib. Häirib pigem dsg oma mõtlemisajaga. Diislit pigem mine proovi ka, kui et juba ette ära otsustad.
Kiitus, et siia ka teada andsid oma muljed ja plaanid! head otsimist!


Eks kindlasti mingil määral määrab see nelikvedu, samuti Jõhvi demokas on Scout oma 19" ratastega ja ausalt öeldes kohati ma vajutasin ka üksjagu, sest see tuleb ära proovida, kuidas auto möödasõite teha suudab jne. Aga selline number tuli. DSG mind ei häirinud.
Inimesed on erinevad- mõne jaoks on 235kw Civic Type R ka lahja ja punnitav, teine kiidab 55kw Golfi, kui jube äkilist püssi. :D Aga jah, minu jaoks see 1.4TSI Kodiaqi peal ei ole teemaks. Kindlasti proovin enne diisli ka ära.
Hetkel ise olen rohkem kaldu Superbi poole, proua aga Kodiaqi poole...
Tänud heade soovide eest!


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lauri269
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.03.07
Postitusi: 55

Asukoht: Tallinn - Kesk-Eesti - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 2,0 4x4

postitati 30.12.18 16:27 Tsiteeri


1,5 aastat ringi sõitnud Kodiaq 2,0,110kw,4x4. Kütusekulu sellise suure ja raske auto kohta on seadusepügalat järgides tehaseandmetega võrdne. Kuna kasutan palju käru, siis rüüpab 1,5-2l lubatust rohkem liitreid 100km kohta. Aga pea 2 tonnise autoga tavaolukorras a´5l/100km kohta pole ju paha. Esimesed kuud sõites oli harjumatult palju ruumi salongis ja pagasiruumis. Mugav (OK Superb tundub grammi võrra mugavam aga mitte oluliselt). Eriti meeldib kõrgemal istumine ja hea ülevaade teele. Tööautodes (Octavia ja Superb) istuks justkui tagumikuga asfaldil. Eelmisel talvel sai katsetatud 1t käru ja paksus lumes 4x4. Naeris-nuttis ja sõitis. Olin ausalt üllatunud. Kindlasti kiidan LED esitulesid. Teiste autodega sõites igatsen head valgustust. Suuremaid probleeme pole olnud. Vaid ACC anduriga seoses olen tihedalt garantiiga esindust külastanud. Diisli müra on subjektiivne- mind ei häiri. Vanema autoga ei anna kindlasti võrrelda. Diislil tõmmet parasjagu- eriti hea käruga kasutajatele ning kindlasti küttekulu. Kasutan ka mitmeid elektroonilis abimehi ja ei kahetse nende lisadena võtmist, kuigi saaksin ka ise hakkama. Mugavus on selline asi millega inimene kipub harjuma. Esimene auto, mille ostsin proovisõitu tegemata ja ei kahetse ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 02.01.19 11:04 Tsiteeri


Aastavahetusel sai sõidetud sisuliselt igasugustes oludes ja nüüdseks on siis valik tehtud- hakkan põhjalikumalt keskenduma Kodiaq 2.0TDI DSG 4x4 valimisele, vähemalt Ambition varustusega. Vana auto müüki pandud, ootan ka Möllerilt pakkumist Kodiaqile. Kui teevad hea hinna, vaatan päris uue, kui ei, otsin vähesõitnud demokat.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 02.01.19 12:57 Tsiteeri


Kas Sa võrdlesid Superbi ja Kodiaqi tagaistme laiust ka? Et kui 3 inimest seal istuvad - siis kummas mugavamalt ennast tunnevad?

Endal siin ka mõtted mõlguvad - aga mind huvitaks just tagaistmel laiemad olud. Ilmselt hädapärast ajab lastega see 3-s istmerida ka asja ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 02.01.19 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rraivo
Kas Sa võrdlesid Superbi ja Kodiaqi tagaistme laiust ka? Et kui 3 inimest seal istuvad - siis kummas mugavamalt ennast tunnevad?

Endal siin ka mõtted mõlguvad - aga mind huvitaks just tagaistmel laiemad olud. Ilmselt hädapärast ajab lastega see 3-s istmerida ka asja ära.


Proovisime abikaasaga kahekesi istuda mõlemas taga ja Kodiaqi oleks ilmselt üks normaalmõõdus (mina ei ole :D ) inimene ära mahtunud, Superbi ka, aga mitte nii mugavalt.
Kodiaqis meeldis taga rohkem- pearuumi rohkem, jalaruumi veits rohkem ja ka laiuspidi- aga see kõik on loogiline, sest on ju tegu suurema autoga, kui Superb.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 02.01.19 17:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN


Proovisime abikaasaga kahekesi istuda mõlemas taga ja Kodiaqi oleks ilmselt üks normaalmõõdus (mina ei ole :D ) inimene ära mahtunud, Superbi ka, aga mitte nii mugavalt.
Kodiaqis meeldis taga rohkem- pearuumi rohkem, jalaruumi veits rohkem ja ka laiuspidi- aga see kõik on loogiline, sest on ju tegu suurema autoga, kui Superb.


Huvitav... Numbrid nagu räägivad teist juttu välja arvatud pearuumis ja üld laiuses. Ülejäänud numbrid on Superbil suuremad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 02.01.19 18:29 Tsiteeri


Kodiaqi isteasend on pisut kõrgem ja koos sellega muutub kõik,ka ruumi tundub rohkem olema .Kui võrrelda Kodiaqi ruumi esiistmel ja CRV esiistet siis Škodas on oluliselt ruumi rohkem .Mulle sattus mingi hetk Fabia kätte ja sõber soovis ka proovida seda,tal nüüd tänaseks päevaks eelmise põlve CRV,naine ronis Hondasse ja logistas seda istet edasi tagasi ja küsis seepeale kas rohkem siin ees ruumi polegi.Vähemalt Honda pole pikajalgsele naisele kontsakingaga sobv auto,iga Škoda sobib selleks paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 03.01.19 08:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Kodiaqi isteasend on pisut kõrgem ja koos sellega muutub kõik,ka ruumi tundub rohkem olema .Kui võrrelda Kodiaqi ruumi esiistmel ja CRV esiistet siis Škodas on oluliselt ruumi rohkem .Mulle sattus mingi hetk Fabia kätte ja sõber soovis ka proovida seda,tal nüüd tänaseks päevaks eelmise põlve CRV,naine ronis Hondasse ja logistas seda istet edasi tagasi ja küsis seepeale kas rohkem siin ees ruumi polegi.Vähemalt Honda pole pikajalgsele naisele kontsakingaga sobv auto,iga Škoda sobib selleks paremini.


Hondal jah see häda, et väga kaugele taha istet lükata ei lasta. Sellega nõustun, et Kodiaqi esiistmel on rohkem ruumi, kui CR-V omal, samuti on iste ise parem kuju poolest. Japsidel on mingi lollakas komme teha istmepõhi üsna lühike ja kui on vähe pikem-kogukam inimene, siis jalgu väga ei toeta. Kodiaqi esiistme kohta seda aga öelda ei saa.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 03.01.19 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rraivo
Kas Sa võrdlesid Superbi ja Kodiaqi tagaistme laiust ka? Et kui 3 inimest seal istuvad - siis kummas mugavamalt ennast tunnevad?

Endal siin ka mõtted mõlguvad - aga mind huvitaks just tagaistmel laiemad olud. Ilmselt hädapärast ajab lastega see 3-s istmerida ka asja ära.

Ei ole mina veel nii laia autot näinud, kus kolm last nääklemata kõrvuti ära mahuks:) Eraldi ridades aga on hoopis teine maailm, pikemad sõidud teen pea alati kolmerealisena, siis närv puhkab:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.3% - SQL: 27.7%]