Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Octavia 1,2tsi '2017 Andres (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 8509)
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 24.08.17 07:44 Tsiteeri
Octavia 1,2tsi '2017 Andres



Tere-tere škodapere!

Juba kuu aega ning 3000km olen kuulunud rahulolevate škodaomanike hulka.
Kuna vanade autode remontimised muutusid kulukaks ning tüütas ära mingi pidev asendusautodega jahmerdamine, sai tehtud elumuutev otsus ning uus Škoda ligi võetud. Neljasilmne Octavia on mulle meeldinud esimesest pilgust, peale proovisõitu oli otsus kindel, sellist autot ma tahan.
Kuna soetamisega oli kiire, oli ainus variant valida laoautodest, õnneks sattus parasjagu enam-vähem sobiv isend sel hetkel saadaval olema. Ainsad miinused tundusid algul väike mootor ja käetoe puudumine. Mootor pole nii hull, kui ma kartsin, ning käetoe tellisin kohe samast laagri esindusest ära.
Nüüd on täitsa viispluss auto. Sõita on mõnus, ruumi jagub ka perega liigeldes ning kütusekulu ei sunni makaroni dieedile :)

Ps. Väga positiivselt üllatas mind auto originaal helisüsteem. Viimase Premium klassi helisüsteemiga autole praktiliselt alla ei jää.

Teemakangelasest endast siis:

Esmane reg. - 07.2017
Värv - corrida red ( awesome!)
Mootor - 1,2tsi
Käigukast- manuaal ( soovitud valik)
Varustustase - Active style pluss ( püsikas, istmesoojendused, suur ekraan, bluetooth ja mingeid elementaarseid vidinaid veel )


Kuna pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna, siis :

https://www.upload.ee/image/7735540/IMG_20170824_071240.jpg
https://www.upload.ee/image/7735532/IMG_20170824_071322.jpg
https://www.upload.ee/image/7735541/IMG_20170824_071251.jpg
https://www.upload.ee/image/7735545/IMG_20170824_071401.jpg

https://www.upload.ee/image/7735558/IMG_20170824_071446.jpg
https://www.upload.ee/image/7735461/IMG_20171130_095017.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 24.08.17 19:26 Tsiteeri


Muretuid kilomeetreid ja tere tulemast! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 25.08.17 06:56 Tsiteeri


Huvitav kas 2017 aasta masinale saab käetuge eraldi tellida?

Küsisin 2015 aasta masinale seda ja öeldi, et originaalvaruosadena seda saadaval pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 25.08.17 07:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helmer
Huvitav kas 2017 aasta masinale saab käetuge eraldi tellida?

Küsisin 2015 aasta masinale seda ja öeldi, et originaalvaruosadena seda saadaval pole.


Saab ikka, see on vist küll aftermarket toodang, aga näeb autentne välja, sobib salongi ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 25.08.17 07:17 Tsiteeri


Vaatan et Octavia menüüd on ka eestikeelseks muutunud?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 25.08.17 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Andresei
Tsitaat:
Algselt postitas: Helmer
Huvitav kas 2017 aasta masinale saab käetuge eraldi tellida?

Küsisin 2015 aasta masinale seda ja öeldi, et originaalvaruosadena seda saadaval pole.


Saab ikka, see on vist küll aftermarket toodang, aga näeb autentne välja, sobib salongi ilusti.

Ega pilti ei saa teha sellest käetoest?
Mis esindus selle käetoe külge keeras?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
unevenbog
klubiliige



Registreerunud 09.03.17
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia III 1.0 TSI

postitati 25.08.17 14:46 Tsiteeri


2016. aasta aprillis pakuti active paketiga mulle ainult analoog käetuge mis nägi ikka päris inetu välja (Tallinna esinduses siis).
Otsustasin kõrgema paketi kasuks just peamiselt selle pärast :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
MeelisK
huviline



Registreerunud 19.07.13
Postitusi: 98

Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 2,0 masuudipress 2023

postitati 25.08.17 16:18 Tsiteeri


Edu uue sõidukiga. Käetugi jah selline vidin, et loobuda ei tahaks. Endal oli valikut tehes oluline ka tagumine käetugi kuna sellega kaasnes nn suusaluuk ehk seega ambition varustustase
Positiivne on see, et ukselingid ja peeglid kerega ühte värvi.
2016 juulis veel menüüd ingliskeelsed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hese
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.13
Postitusi: 41

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 1,4 4x4

postitati 22.09.17 03:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rraivo
Vaatan et Octavia menüüd on ka eestikeelseks muutunud?!


Vähemalt Bolero 17 on eestikeelne ning maxi dot samuti 90% riigi keeles


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 25.09.17 06:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helmer
Tsitaat:
Algselt postitas: Andresei
Tsitaat:
Algselt postitas: Helmer
Huvitav kas 2017 aasta masinale saab käetuge eraldi tellida?

Küsisin 2015 aasta masinale seda ja öeldi, et originaalvaruosadena seda saadaval pole.


Saab ikka, see on vist küll aftermarket toodang, aga näeb autentne välja, sobib salongi ilusti.

Ega pilti ei saa teha sellest käetoest?
Mis esindus selle käetoe külge keeras?

Minu masinal on selline [url=http://http://www.autokataloog.ee/et/artikkel/v00325/kaetugi-istmete-vahele-skoda-octavia-13-]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eerik
huviline



Registreerunud 23.08.17
Postitusi: 13

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1.4 TSI DSG 2017

postitati 07.10.17 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hese
Tsitaat:
Algselt postitas: rraivo
Vaatan et Octavia menüüd on ka eestikeelseks muutunud?!


Vähemalt Bolero 17 on eestikeelne ning maxi dot samuti 90% riigi keeles


Mul on 8 tolline bolero ja ostetud 09.17 aga eesti keelt sealt küll kuskilt ei leia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 30.11.17 08:07 Tsiteeri


Nonii, pikka aega eemal olnud foorumist, menüü on sellel jah ilusti Eestikeelne. Käetugi näeb autos välja selline:

https://www.upload.ee/image/7735461/IMG_20171130_095017.jpg

Kuna enamus sõitu toimub praegusel ajal lauspimedas, siis sai ka lähitulede seasilmad vahetatud philips whitevision pirnide vastu. Valgustavad teed kordi paremini, kui originaalid ning ka välimuselt on kenad. Valgustemp. On neil 4300k, ehk täiesti valge, ilma kollaka toonita. Led-ääretuledega täpselt sama värvi.

Üldiselt autoga rahul, 10 500km seljataga, varsti esimene õlivahetus tulekul :)

Enne talve sai veel lastud korralik polümeervaha peale kanda. Vett ja mustust hülgab kenasti ning läigib ka korralikult.

Selleks korraks kõik,
Andres



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 05.12.17 08:21 Tsiteeri


Vahepeal sai ära tehtud igakuine pesupäev. Jube rahul selle sügisel peale pandud polümeeriga, kogu mustus tuleb väga kergelt maha.

https://www.upload.ee/image/7735455/IMG_20171117_150345.jpg

Ka selles 1,2 mikromootoris olen täitsa positiivselt üllatunud. Linna vahel on väga okei, maanteel saab ka isegi üle ootuste hästi hakkama. Samas on kütusekulu ka praeguste kütusehindade valguses väga meeldiv, 5,5/l 100 ( 90% maanteesõit püsikaga 95-100km/h)

Ainus asi, mis närvidele käib, on röögatu klaasipesu vedeliku kulu. See auto tulistab tulede pihta ikka korralikult. Kuskilt lugesin, et seda asja saab lasta kuidagi ümber seadistada...?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lines
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.11
Postitusi: 99

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.17 14:08 Tsiteeri


Minu Superbil sama mure. Klaasipesuvett läheb rohkem kui kütust :P Ise olen uurinud kus/kes saab intervalli muuta aga pole jõudnud veel uurimisest kaugemale.

http://remo.ee/ vastas mulle nii: Tuledepesu intervall peaks olema kodeerimisega muudetav. 0,5 h töö arvutiga.

Lines


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eerik
huviline



Registreerunud 23.08.17
Postitusi: 13

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1.4 TSI DSG 2017

postitati 06.12.17 20:09 Tsiteeri


Tere.
Lasin enda omal ära teha selle jubeda vee raiskamise laagri skoda esinduses.Aega läks jah kuskil pool tundi ja summa oli vist 50 euri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
frequency
huviline



Registreerunud 04.06.09
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal


postitati 07.12.17 07:07 Tsiteeri


Minu autod (ja ka praegune) pritsivad ka kõik esituledele vett ja mina küll ei saa aru mis jubedast veekulust siin räägitakse. Kas te arvate, et kord paari kuu tagant vett juurde valada on normaalne? Minu meelest on küll täiesti normaalne, et praegusel ajal seda rohkem kulub ja ma ausalt öeldes eelistangi, et mul esituled puhtad on. Praegu ju nii pime ja sopane aeg ning puhtad esituled mõjutavad nähtavust päris kõvasti. Ja klaasipesu lisamisest lihtsamat asja ma auto juures ei tea, seega pole teab mis keeruline tegevus ka.
Ja 50€ selle eest maksta, et vett vähem kuluks tundub ka paras huumor. Ikka päris palju klaasipesu vett saab selle 50€ eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 07.12.17 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Minu autod (ja ka praegune) pritsivad ka kõik esituledele vett ja mina küll ei saa aru mis jubedast veekulust siin räägitakse. Kas te arvate, et kord paari kuu tagant vett juurde valada on normaalne? Minu meelest on küll täiesti normaalne, et praegusel ajal seda rohkem kulub ja ma ausalt öeldes eelistangi, et mul esituled puhtad on. Praegu ju nii pime ja sopane aeg ning puhtad esituled mõjutavad nähtavust päris kõvasti. Ja klaasipesu lisamisest lihtsamat asja ma auto juures ei tea, seega pole teab mis keeruline tegevus ka.
Ja 50€ selle eest maksta, et vett vähem kuluks tundub ka paras huumor. Ikka päris palju klaasipesu vett saab selle 50€ eest.


Kui jutt käiks paari kuu tagant lisamisest või ka kaks korda kuus lisamisest, poleks seda vestlust siin hetkel. Aga nädalas suur kanku-poolteist kallata on veidi palju ( 500-600km nädalas maanteed). Meeldib puhta esiklaasiga sõita, niisama kuivalt sopase ilmaga klaasi ei nühi. Ei ütleks, et see prits nüüd esituled puhtad hoiab. Lahtise sodi loputab maha, aga tuleklaasi küljes olev mustuse kiht, mis tegelikult valgust blokeerib jääb ikka alles, aga see selleks. Lihtsalt proportsionaalselt on asi paigast ära, rohkem kulub vett tulede pesuks, mis erilist reaalset efekti ei anna, kui esiklaasi puhtana hoidmiseks.
Mis puutub 50€ eest vee ostmisesse, siis kulub praeguste ilmadega kuus umbes 15€klaasipesu peale.

Kogu jutu point on see, et peres on veel ka teine auto, millel on samuti tulepesurid, aga tulede peale pritsib vett harvem ja 1x, punasel teeb tulepesu 2x. Ei saaks öelda, et neil tulede näitamisel mingit vahet oleks, kuid veekulu on oluliselt väiksem
.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lines
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.11
Postitusi: 99

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.17 09:35 Tsiteeri


Nõus. Endal linnasõitu umbes 200 km nädalas + ndl vahetustel maanteed. Nädalas korra valan peale 5 liitrit klaasipesuvedeliku. Seda kulub liiga palju :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 07.12.17 11:40 Tsiteeri


Aga kuidas see intervallide sättimine garantii tingimustega sobitub? Tavaliselt on igasugune modifitseerimine suht vastuolus garantii tingimustega...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaidor
huviline



Registreerunud 09.05.17
Postitusi: 20

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb III 1.8 TSI man. 132kW 2017

postitati 07.12.17 12:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Andresei
Aga kuidas see intervallide sättimine garantii tingimustega sobitub? Tavaliselt on igasugune modifitseerimine suht vastuolus garantii tingimustega...


Vähemalt mul Superbi puhul on auto manuaalis kirjas, kui tihedalt vaikimisi tulede pesu intervall on (kui mitme esiklaasile vee pritsimise järel ka tuledele vett pritsib), ja on öeldud ka seda, et selle muutmiseks tuleb esindusse pöörduda, kes selle siis saab ära teha.

Tsitaat manuaalist: Laternaid puhastatakse alati esimese ja seejärel iga kümnenda esiklaasi pesemise järel. Pesemisintervalli saab lasta mõnes eriala-ettevõttes sobitada (maksimaalselt iga kahekümnenda esiklaasi pesemise järel).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A.Haasma
huviline



Registreerunud 01.09.16
Postitusi: 12

Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6MPI 2011

postitati 07.12.17 16:43 Tsiteeri


Mina keeran lähituled parkide peale kui klaasi peale vett lasen, siis ei pese esitulesi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 07.12.17 18:39 Tsiteeri


Minul muudeti Laagi Skodas muude tööde käigus kolm asja.

1. Koos päevatuledega põlevad ka alati tagumised gabariidid, siis hämaraga ei pea kohe lähituledega sõitma, sest Led päevatuled on väga hästi näha liikluses, meie hämaral talvepäeval turvalisem.
2. Kui esiklaasile pritsida vett üle 2 sekundi, alles siis pritsib tuledele ka, see kaks sekundit on väga pikk aeg ja kogemata enam tuledele vett ei kulu.
3. Lülitati (sisse) menüüsse juurde üks rida, nüüd ma saan menüüst valida, kas auto lukustamisel on kuulda ka vaikne akustiline "kinnitus". Väga mõnus lisa võimalus.

Ma ei mäleta, et nende kolme liigutuse eest oleks üldse raha küsitud, oli muu töö sees, võibolla see suurendas siiski kogu ajakulu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 08.12.17 06:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wazer
Minul muudeti Laagi Skodas muude tööde käigus kolm asja.

1. Koos päevatuledega põlevad ka alati tagumised gabariidid, siis hämaraga ei pea kohe lähituledega sõitma, sest Led päevatuled on väga hästi näha liikluses, meie hämaral talvepäeval turvalisem.
2. Kui esiklaasile pritsida vett üle 2 sekundi, alles siis pritsib tuledele ka, see kaks sekundit on väga pikk aeg ja kogemata enam tuledele vett ei kulu.
3. Lülitati (sisse) menüüsse juurde üks rida, nüüd ma saan menüüst valida, kas auto lukustamisel on kuulda ka vaikne akustiline "kinnitus". Väga mõnus lisa võimalus.

Ma ei mäleta, et nende kolme liigutuse eest oleks üldse raha küsitud, oli muu töö sees, võibolla see suurendas siiski kogu ajakulu.


siis peab Laagri ringi ära tegema, need kaks esimest punkti laskma endal ka ära teha. Seda tagatulede asja olen isegi enne mõelnud.

Ps. Eile koju sõites lugesin kokku, iga 5. Pihusamiskord viskas tuledele kaks sahmakat vett



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 08.12.17 07:35 Tsiteeri


Jah, vaikimisi on nii, et viskab esimesel korral ja siis igal 5-ndal. Kui pikki sõite vähem, siis just see igal esimesel pritsimine kulutab kõige rohkem vett, sest kui sõidu jooksul korra pritsid, siis kokkuvõttes pritsib tuledele iga kord.

See 1 vs 2 sahmakat ei tohiks iseenesest vedeliku kulu suurendada, kuna vanemate autode sahmakas on 1 sek, uuematel kumbki 0,5 sek. Aga võib-olla on lisaks veel torud jämedamad, pump võimsam vms. MQB masinal saab kummagi sutsu aega, nendevahelist pausi, alguse pausi ja seda, mitmenda korra järel pritsitakse kõike ühekaupa reguleerida. Vanematel muutmisvõimalusi hoopis vähem.

Tagatulede programmeerimise asemel soovitan tulelüliti AUTO asendisse panna, siis ei pea muretsema hämara pärast. LED päevatuledega on see häda, et teatud hämaruses need pimestavad vastutulijaid, kuna kiirtevihk ei ole ülalt lõigatud, nagu lähitulel. Päevatuli on ikka valges kasutamiseks ette nähtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Andresei
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.17
Postitusi: 17

Kasutaja on eemal


postitati 08.12.17 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Jah, vaikimisi on nii, et viskab esimesel korral ja siis igal 5-ndal. Kui pikki sõite vähem, siis just see igal esimesel pritsimine kulutab kõige rohkem vett, sest kui sõidu jooksul korra pritsid, siis kokkuvõttes pritsib tuledele iga kord.

See 1 vs 2 sahmakat ei tohiks iseenesest vedeliku kulu suurendada, kuna vanemate autode sahmakas on 1 sek, uuematel kumbki 0,5 sek. Aga võib-olla on lisaks veel torud jämedamad, pump võimsam vms. MQB masinal saab kummagi sutsu aega, nendevahelist pausi, alguse pausi ja seda, mitmenda korra järel pritsitakse kõike ühekaupa reguleerida. Vanematel muutmisvõimalusi hoopis vähem.

Tagatulede programmeerimise asemel soovitan tulelüliti AUTO asendisse panna, siis ei pea muretsema hämara pärast. LED päevatuledega on see häda, et teatud hämaruses need pimestavad vastutulijaid, kuna kiirtevihk ei ole ülalt lõigatud, nagu lähitulel. Päevatuli on ikka valges kasutamiseks ette nähtud.


iseenesest jutt õige, aga kahjuks puudub punanoolel see automaat funktsioon tuledel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.5% - SQL: 29.5%]