Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia II RS'i velg (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3275)
bumm
huviline



Registreerunud 26.12.06
Postitusi: 57

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi RS

postitati 22.01.07 22:07 Tsiteeri
Octavia II RS'i velg



kas kellegil on aimu kas rs´ile läheb 15" alla või ei? mitte et ma seda sinna panna tahaks vaid lihtsalt huvitab. Kuna hakasin omale 16" velgi tellima ja siis tulid müüjalt igasugu küsimused ja ma jäin vastuse võlgu. see 16" mis ma osta tahtsin pidi seest väike olema või mida iganes ja nüüd vaja teada kas näiteks 15" läheb alla siis läheb kindlasti ka see 16" mis mina välja valisin.


www.vibratsioon.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 23.01.07 06:02 Tsiteeri


oct I läksid ainult 16" kuna esimene piduriketas suurem kui tavaliselt ja suport hakkab vastu 15" velge käima. Kui ostad järelturu velge, siis tasub kindlasti proovida! OR veljekohta peaksid müügimehed kindlalt vastust teadma.
edu ja anna teada mis tulemuseni jõudsud


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 23.01.07 08:28 Tsiteeri


oot-oot, kas mul nüüd luulud või? igatahes meenub, et lare praegusele rs-ile sai küll 15" veljed alla pandud. peris igaüks ei läind, a siiski justkui ikke leiti seuksed mis mahuvad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 23.01.07 08:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
oot-oot, kas mul nüüd luulud või? igatahes meenub, et lare praegusele rs-ile sai küll 15" veljed alla pandud. peris igaüks ei läind, a siiski justkui ikke leiti seuksed mis mahuvad.

Täpsustaks veidi.
Olen isiklikult näinud ainult kahte 15" velge,mis mu autole alla läheksid.
Mulle tundub,et uuele RS-le alla 16" küll alla ei pressi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mõss
huviline



Registreerunud 22.08.06
Postitusi: 16

Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi RS - 2008

postitati 23.01.07 13:41 Tsiteeri


Ei lähe! Isiklikult järgi proovitud ja siis üleliigne veljejooks siitsamast foorumi kaudu maha müüdud :-)

Pidurisadulad liiga suured. Minimaalselt läheb alla 16" veljejooks. Ja juut siis Octavia II RS-ist. Minu oma toodetud september 2006. Kui varasematel teised sadulad, siis nende eest "ei vastuta".


Neeme
527 4000
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 23.01.07 13:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bumm
kas kellegil on aimu kas rs´ile läheb 15" alla või ei? mitte et ma seda sinna panna tahaks vaid lihtsalt huvitab. Kuna hakasin omale 16" velgi tellima ja siis tulid müüjalt igasugu küsimused ja ma jäin vastuse võlgu. see 16" mis ma osta tahtsin pidi seest väike olema või mida iganes ja nüüd vaja teada kas näiteks 15" läheb alla siis läheb kindlasti ka see 16" mis mina välja valisin.


Sa pead teadma auto velje parameetreid nagu näiteks keskmine ava, offset augu vahe jne. äkki keegi oskab täpsemat linki viidata, kus ka Octavia 2 andmed sees.

Samas kuna tegu Golfi põhjale ehitatud autole, siis võiks arvata, et need parameetrid on Golf V samad ja sellele autole oskab ju iga veljemüüa velge leida.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 23.01.07 15:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Samas kuna tegu Golfi põhjale ehitatud autole, siis võiks arvata, et need parameetrid on Golf V samad ja sellele autole oskab ju iga veljemüüa velge leida.

5X112 on aukude vahe.Keskava sama Audi,VW,Seat-ga.
Väiksed millimeetri erinevused on offsetis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bumm
huviline



Registreerunud 26.12.06
Postitusi: 57

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi RS

postitati 23.01.07 22:00 Tsiteeri


tean neid kõiki 5x112 ET 35-50 keskava 57,0 kõige lihtsam on vist siis ikka kohe esinduset teised veljed ka võtta muidu pärast ostan mingid sobimatud ja tee siis nendega mis tahad. vaatasin ühe 16" velje muiud välja aga see pidi seest väike olema kuidagi ma ei tea kuidas pole oma silmaga velge näinud ainult pildilt.

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Tsitaat:
Algselt postitas: bumm
kas kellegil on aimu kas rs´ile läheb 15" alla või ei? mitte et ma seda sinna panna tahaks vaid lihtsalt huvitab. Kuna hakasin omale 16" velgi tellima ja siis tulid müüjalt igasugu küsimused ja ma jäin vastuse võlgu. see 16" mis ma osta tahtsin pidi seest väike olema või mida iganes ja nüüd vaja teada kas näiteks 15" läheb alla siis läheb kindlasti ka see 16" mis mina välja valisin.


Sa pead teadma auto velje parameetreid nagu näiteks keskmine ava, offset augu vahe jne. äkki keegi oskab täpsemat linki viidata, kus ka Octavia 2 andmed sees.

Samas kuna tegu Golfi põhjale ehitatud autole, siis võiks arvata, et need parameetrid on Golf V samad ja sellele autole oskab ju iga veljemüüa velge leida.



www.vibratsioon.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mõss
huviline



Registreerunud 22.08.06
Postitusi: 16

Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi RS - 2008

postitati 24.01.07 11:32 Tsiteeri


Tsitaat:

Sa pead teadma auto velje parameetreid nagu näiteks keskmine ava, offset augu vahe jne.


Ärge segage vett! Küsimus oli, kas 15" velg mahub alla või mitte. Loomulikult on arusaadav, et jutt on sellele autole sobiva poldiringi ja offsetiga.

Ja veidi hinnaindikatsiooni meie Eesti megagigahindade juurde:
Kui ostjat huvitab odavaima topeltveljejooksu soetamine, siis abiks saksa ebay ja otsingusõnaks "radsatz". Sealkaudu saab uued 16" valuveljed koos 90%-se protektoriga rehvidega 300 EUR kandis kätte. Transpordikulu peab arvestama u 80 EUR lisaks. Olen neid tuttavatele ikka sealtkaudu välja otsinud. Aga ostu vahendada ei viitsi. Kel ikka soov on, ajab ise välja, sest ükski heataegu ei jää karistamata.


Neeme
527 4000
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raimo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.12.06
Postitusi: 64

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.07 09:03 Tsiteeri


sry ,et siia kirjutan aga ei hakanud uut teemat tegema, oleks kah soov suveks uued veljed osta rs-ile ja äkki on teil kellelgi mingeid pilte vms skodadest erinevate velgedega sest minu pea on hetkel suht tühi, et mis sinna sobiks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 26.01.07 12:32 Tsiteeri


sobib seuke, mis autole külge keerata annab ja kuhu mingi sussi ka kuidagi pääle saab. soovitavalt suhteliselt ümmargune. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 28.01.07 18:02 Tsiteeri


Sellel lehel saab masinatele velgi alla sobitada
http://www.vannevalitsin.fi/en/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
RS
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.07
Postitusi: 16

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi RS

postitati 20.02.07 22:54 Tsiteeri


Vianorist saime oma autole väga lux velje 16"ET 35 jne rehvid ja ka nokia naastrehvid, ..nii, et on võimalik küll... helistage info tel.(Vianor rehvihotell punane tn 6)
[pildid hiljem];)


@ngel.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.4% - SQL: 47.6%]