Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Foorumi tarkvara (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 6060)
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 27.07.17 06:25 Tsiteeri
Foorumi tarkvara



Pean olema aus, aga selle foorumi tarkvara XMB Grupp http://www.xmbforum.com/ ei kõlba mitte kuskile ja on ajale jalgu jäänud! Usun, et seda ei arendata piisavalt palju edasi ka!


Ma pakuks välja, et selle teema võiks võtta arutellu! Ma usun, et siin foorumis on piisavalt inimesi, kes suudaks selle teemaga tegeleda - enda, foorumi kui ka kogu selle kommuuni heaks.


Ise pakuks välja tarkvara lahendustest:




Parimat soovides,

Janar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 27.07.17 07:01 Tsiteeri


Kas mulle tundub õigesti, et mobiili ekraaniga kohandub ainult IP.Board? Ja see on ju tähtis. Praegust lehte on mobiiliga väga halb kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 27.07.17 07:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wazer
Kas mulle tundub õigesti, et mobiili ekraaniga kohandub ainult IP.Board? Ja see on ju tähtis. Praegust lehte on mobiiliga väga halb kasutada.



IP.Boardi oma tean kõige rohkem ja see on 5+ (Teema kus ma vahepeal kaasa lõin, vaadake mobiililt http://estgaming.ee/foorum/)

myBB versioonil on võimalik lisada (http://themefreak.net/blog/how-to-make-your-mybb-forum-mobile-friendly/)

phpBB vict saab ka, mingi teema leidsin, aga ei süvenenud sellesse! (https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=73&t=2138277&hilit=artodia)


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.17 18:21 Tsiteeri


Algatus on tervitatatav aga kuna me oleme XMB-d aja jooksul omajagu enda tarbeks ringi teinud ja täiendanud (klubiliikmete süsteem jne.), siis pole selle vahetamine nii lihtne kui tundub. Mugavam versioon mobiilis kasutamiseks on töös ja peale seda pole küll midagi sellist mille pärast peaks olemasoleva lahenduse välja vahetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 28.07.17 15:14 Tsiteeri


Audi klubi see foorum näeb 70% parem välja... Siin on nagu käkk mis kiiresti tehtud :D (sry)

Ma ootan oma aja ära ja hakkan liikmeks, siis paugutan puusalt rohkem :D
Ma olen olemas siin foorumis vähemalt 4aastat(esialgne prognoos) :D

Liikmena saan sõna sekka öelda ehk rohkem. Vaatan, mis on erilist tehtud koos sõbraga ja vb pakuks parema lahenduse =) Tal oskusi on, aga aega ja viitsimist napib...

Kui mind just varem liikmeks ei võeta? (selle kohta räägiks privas)

Päikest siia väikesesse Eesti suvesse!


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 29.07.17 20:55 Tsiteeri
Tere



Kuidas saab moderaatoriks?


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.17 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ASAD
Audi klubi see foorum näeb 70% parem välja... Siin on nagu käkk mis kiiresti tehtud :D (sry)

Ma ei saa küll aru mismoodi see Audi klubi foorum 70% parem välja näeb kui tegemist on ühe ja sama asjaga ja seda sõnaotseses mõttes? Kui kujundus ei meeldi, siis on muidugi iseasi, samas pole seni keegi veel kurtnud.

Tsitaat:

Ma ootan oma aja ära ja hakkan liikmeks, siis paugutan puusalt rohkem :D
Ma olen olemas siin foorumis vähemalt 4aastat(esialgne prognoos) :D

Liikmena saan sõna sekka öelda ehk rohkem. Vaatan, mis on erilist tehtud koos sõbraga ja vb pakuks parema lahenduse =) Tal oskusi on, aga aega ja viitsimist napib...


Täiendused on valdavalt ikka need mida tavakasutaja ei näe ja mis teevad foorumi haldaja elu kergemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.17 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ASAD
Kuidas saab moderaatoriks?

Hetkel lisa moderaatoreid vaja pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 30.07.17 18:59 Tsiteeri


Ma saan siis esimene kurtja olla :D

Kasutaja Wazer on ka siin kirjutanud negatiivselt...

Miks parem oli siis....
Seal on parem värvivalik ja seda väikest texti(kirbu sitta) parem lugeda.
Siis foorum on kogu ekraani laiuselt siin on sätitud keskele.


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 31.07.17 06:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ASAD
......

Kasutaja Wazer on ka siin kirjutanud negatiivselt...

......


Oot oot - minu kommentaar pole negatiivne, lihtsalt tähelepanu juhtimine ühele nüansile.

Vihjasin, et mobiililt paha lugeda, kui keegi teeb arendust, siis see on asi mida võiks tähele panna. Sisu laius võiks olla dünaamiline, see lahendab olukorra kõigi ekraanide jaoks, ma saan aru, et sellega tegeletakse.
Mina vaatan seda foorumit oma 32" ekraani pealt 150%'ga, siis on mõnus kaugelt lugeda. Telefoniga ei viitsi pilti kerida, sest ta ei kohanda ennast kitsamaks.
Värvivalik on väga OK.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 31.07.17 06:58 Tsiteeri


Lugesin seda pigem negatiivseks.(Vabandust selle eest) Aga niipalju kui on maailmas inimesi on ka arvamusi. Selleks ongi olemas meil siin foorum, kus saab arvamust avaldada =) Ja asja muuta kõigile sobivamaks ;)


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 31.07.17 11:45 Tsiteeri


Oma funktsiooni täitmiseks on siin kõik kenasti paigas. Minumeelest just väga mõnus lakooniline (mobiilivaade on tõesti ainus miinus). Kui sellises kohas taustavärvi muutmise puudumist miinusena lugeda siis :o

Ja väga hea, et on keskele joondatud, mul on nii suur ekraan et ma läheks lolliks, kui see terve lehe laiuseks venitada :D


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 01.08.17 06:24 Tsiteeri


noortel meestel energiat ülearu ja näpud sügelevad ja kangesti tahaks midagi teha.
arusaadav.
aga rahvatarkus ütleb, et ei maksa remontida töötavat asja.
ja pealegi on skodaklubi foorum ju üle keskmise viisaka väljanägemise ja funktsionaalsusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuuba
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.17
Postitusi: 88

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1.4TSI ACT

postitati 01.08.17 06:34 Tsiteeri


Kahe asjaga olen ma siiski nõus, teksti suurus võiks ikkagi suurem olla. Kui kasutada lehte 100% zoomiga, siis on tõesti väga pisike see tekst - see võiks olla kasutaja profiilis seadistatav. Siis saavad suurte monitoride omanikud foorumi kasutamist vanamoodi jätkata ning teistel on võimalik teksti suurust valida.

Mobiilis on väga ebamugav foorumit kasutada, selles osas ootan küll värskendusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 04.08.17 08:36 Tsiteeri


Uisapäisa ei pea kohe kindlasti miskit muutma hakkama. Võtaks lihtsalt arutellu ja majandaks sellega edasi. Minuteada on võimalik kõik kaasa võtta, ilma et miskit kaotsi läheks (kokkusobitamine on ainult aeganõudev).


Pakkusin Teema välja kuna see versioon on iganenud. Teistega toimuvad pidevad uuendused ja ajakohastamised.


Minu googeldamist mööda viimati uuendati antud foorumi tarkvara aastal 2014. (xmb-1.9.11.14), keegi uuema versiooni leiab siis mainige siin. Turva riske on siin tohutult kuna 3 aastat pole uuendusi :S


PS! Ma üritan aidata ja asja edasi tänapäevasemaks viia.
[Kuna olin seotud mängurite kommuuniga (juhtival kohal) viimased 5 aastat, siis sealt ka mu teadmised ja mõnigad oskused...]


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.08.17 09:09 Tsiteeri


Ma kordan veelkord, et kuna oleme antud tarkvara omajagu enda jaoks täiendanud, siis mingit väljavahetamist hetkel ei toimu. Ja see millal ametlikult mingit foorumi tarkvara on uuendatud või mitte, ei oma mingit tähtsust hetkel. Seoses php ja mysql uuendustega oleme omal käel kõik vajalikud parendused sisse viinud ja foorum töötab nii nagu peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 04.08.17 20:36 Tsiteeri


Minu arvamus. Parandada midagi parandamise pärast on mõttetu. Sisu on aga kõikide huvilisteni siiani jõudnud ja pole nurisetud. Ilu on vaataja silmades ja sellega ei jõua iialgi kõigile meele järgi olla. Ainuke, mis tundub olema asjalik ütlemine, et mobiilsete asjade peal on kehv kasutada. Siin ma ei oska sõna sekka öelda, sest ma olen old school ja kasutan PC-d.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 04.08.17 20:52 Tsiteeri


Vaatan, et ka siin tammutakse kahe jalaga vastu maad ja uuendusliku meelt pole.

VWklubi tegi ikka lõpuks foorumi uuenduse ära. Oli küll sait mõned päevad maas aga vähemalt sai uuendatud.

Siin pole ka küsimus, et milleks töötavat asja näppida. Iganenud tarkvara on ohtlik ja seda peaks iga IT inimene teadma. Legacyt pushida on ka natuke nadi.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 04.08.17 21:19 Tsiteeri


Minu eelmine postitus ei olnud mitte, et mingil juhul ei muuda. Minu arvamus oli, et mis saab siis juurde, kui muuta? Töötav asi välja vahetada, seejärel ületada tekitatud raskused ja öelda, et ära tegime.
Aga nüüd IT turvalisuse juurde. Mis on siin praegu turvalisuse ohu all?
1. Senine ajalugu hävitatakse
2. Kasutajate andmed lähevad lendu

Esimese osa eest peaksid vastutama moderaatorid, kellel jookseb ka backup arvestatava regulaarsusega.

Teine osa on jah neile, kes panevad kõikjale sama parooli ja kasutajanime.

Mind praegune formaat rahuldab. Kui on keegi kes võtab kätte ja uuendab, siis mind see ei sega. Aga küsimus, et mis me juurde saame jääb üles ikka minu poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 05.08.17 20:03 Tsiteeri


Ei ootagi, et kohe muudame! Aasta kaks võtta koos seedimise kui ka muutmisega =)

Ei ole selle tarkvaraga kursis (mis on võimalused ja mis olete teinud), aga uuendusi võib alati siisse tuua võimalikult palju (kasutada ära kõik tarkvara rakendused maksimaalselt).

Isiklikult ootan, et saaks foorumisse lisatud inimese endapõhise paneeli (kus saab muuta enda maitse järgi tausta kas on pilt või ühevärviline ,tauta ja kirja värvi, kirjastiili ja suurust, võimalusel ka kujundust jne)

Samas on teretulnud "LIVE CHAT" (jutukas, shoutbox jne). Et ei peaks tegema uut teemat kui asjaga on kiire saab kohe lahendatud kui inimesed online! Või lihtsalt omavahel lobiseda kui igav!

Valikuid on palju! Elan sisse ja siis hakkan järjest küsima uuendusi! Kui see tarkvara ei suuda siis ikkagi aeg minna uuema peale! Ei tasu loota, et vana asi töötab tänapäeval...

Pidevalt näitab mulle uued postitused antud teemas, lahti võtan siis pole seal midagi muutund aastaid?!?!? (vaja fixidaq see osa). Samas ei näe kuskil nähtaval kohal "NUPPU" märgi kõik postitused loetuks! Millalgi telefonist välja saan arvutisse, siis peaks tegema pika nimekirja mis siin foorumis minuarust vajavad muutmist!




Ootan ja pooldan igati uuendust! Kuna ei taha olla Audi klubi "sabarakk"( kõik on sealt laenatud, isegi juhtkond)(Ja uutel pole sõnaõigust!). Kuna Škoda on uus audi, volkswagen mis on tänavapildis juba 3-6 auto, siis on viimane aeg asju teha nii nagu Škodale kohane =)
Soovisin moderaatoriks, aga kahjuks öeldi EI! Oleks saanud asja uurida teise nurga alt, aga ei lubatud, pean nüüd puusalt paugutama...


Tänan KUULAMAST (lugemast)
ASAD


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 05.08.17 20:16 Tsiteeri


Kas kuskil on LOGO / FOORUMI LOGO teema? Kommuuni tunnus teema?
Algeline otsing ei leia midagi!!


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.08.17 09:33 Tsiteeri


Ühegi foorumi kasutamine ei ole põhisedusest tulenev õigus ja haldaja võib selle kasutajaid valida. Kui antud foorumi reeglid, kujundus jne. ikka jubedalt pinda käivad, siis äkki leiad endale mõne teise foorumi kus esimene asjana nõudmisi esitama hakata? See ei ole siin mingi pubekate foorum kuhu on Live chate ja ma ei tea mida veel vaja. Foorumi sümboolika jne. üle on varasemalt arutatud aga huviline ei peagi seda infot nägema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 08.08.17 06:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Ühegi foorumi kasutamine ei ole põhisedusest tulenev õigus ja haldaja võib selle kasutajaid valida. Kui antud foorumi reeglid, kujundus jne. ikka jubedalt pinda käivad, siis äkki leiad endale mõne teise foorumi kus esimene asjana nõudmisi esitama hakata? See ei ole siin mingi pubekate foorum kuhu on Live chate ja ma ei tea mida veel vaja. Foorumi sümboolika jne. üle on varasemalt arutatud aga huviline ei peagi seda infot nägema.


Kui inimesel on huvi, siis milleks kohe kõik ära blokkida? Arusaadavalt kõiki asju ei tehta, aga kui noor inimene tahab teha, siis võiks ta ju ikkagi teema arutamisse kaasata ja kuulata inimene ära. Suhtumine, et meie kõike teame ja teeme ise, ei tohiks küll nüüd olla avaliku foorumi juhatuse seisukoht. Ei ole just Skoda foorumis väga palju aktiivseid kasutajaid ja kui need vähesedki ära "killida", ega siis midagi väga loota pole.

Nutiseadme tugi võiks olla, foorum võiks olla turvaline ka kindlasti (uued versioonid). Täna võiks https olla juba standard, eriti arvestades et SSL serte saab kenasti ka tasuta rakendada.
Kasutaja personaalne kujundus võiks ju ka olla, foorumi standard on üks, aga noh maitsed on väga erinevad. Inimestele ju meeldib personaalselt väljendada ennast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.08.17 08:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kui inimesel on huvi, siis milleks kohe kõik ära blokkida? Arusaadavalt kõiki asju ei tehta, aga kui noor inimene tahab teha, siis võiks ta ju ikkagi teema arutamisse kaasata ja kuulata inimene ära. Suhtumine, et meie kõike teame ja teeme ise, ei tohiks küll nüüd olla avaliku foorumi juhatuse seisukoht.

Neid seisukohti on siin juba piisavalt kuulatud, minule miskipärast tunduvad need kõik väga käskivas kõneviisis olevat. Ilmselgelt on meil erinev arusaam antud foorumi funktsionaalsuse ja välimuse osas. Lisaks ei ole antud foorumi taha koondunud ühtegi organisatsiooni ega juhatust. On paar eraisikut kes peavad seda foorumit üleval ja edastavad esindusele liikmete andmeid.

Tsitaat:

Ei ole just Skoda foorumis väga palju aktiivseid kasutajaid ja kui need vähesedki ära "killida", ega siis midagi väga loota pole.

Kui palju neid kasutajaid peab siis olema, minu silmis on kasutajate/postitajate arv igati mõistlik. Aeg kus kõige kõvem mees on võimalikult suure postituste arvuga on ammu juba möödas.

Tsitaat:

Nutiseadme tugi võiks olla, foorum võiks olla turvaline ka kindlasti (uued versioonid). Täna võiks https olla juba standard, eriti arvestades et SSL serte saab kenasti ka tasuta rakendada.
Kasutaja personaalne kujundus võiks ju ka olla, foorumi standard on üks, aga noh maitsed on väga erinevad. Inimestele ju meeldib personaalselt väljendada ennast.

Nutiseadme tugi ja https peale üleminek on plaanis aga personaalse kujunduse võimalust me kindlasti looma ei hakka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 08.08.17 08:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kui inimesel on huvi, siis milleks kohe kõik ära blokkida? Arusaadavalt kõiki asju ei tehta, aga kui noor inimene tahab teha, siis võiks ta ju ikkagi teema arutamisse kaasata ja kuulata inimene ära. Suhtumine, et meie kõike teame ja teeme ise, ei tohiks küll nüüd olla avaliku foorumi juhatuse seisukoht.

Neid seisukohti on siin juba piisavalt kuulatud, minule miskipärast tunduvad need kõik väga käskivas kõneviisis olevat. Ilmselgelt on meil erinev arusaam antud foorumi funktsionaalsuse ja välimuse osas. Lisaks ei ole antud foorumi taha koondunud ühtegi organisatsiooni ega juhatust. On paar eraisikut kes peavad seda foorumit üleval ja edastavad esindusele liikmete andmeid.

Tsitaat:

Ei ole just Skoda foorumis väga palju aktiivseid kasutajaid ja kui need vähesedki ära "killida", ega siis midagi väga loota pole.

Kui palju neid kasutajaid peab siis olema, minu silmis on kasutajate/postitajate arv igati mõistlik. Aeg kus kõige kõvem mees on võimalikult suure postituste arvuga on ammu juba möödas.

Tsitaat:

Nutiseadme tugi võiks olla, foorum võiks olla turvaline ka kindlasti (uued versioonid). Täna võiks https olla juba standard, eriti arvestades et SSL serte saab kenasti ka tasuta rakendada.
Kasutaja personaalne kujundus võiks ju ka olla, foorumi standard on üks, aga noh maitsed on väga erinevad. Inimestele ju meeldib personaalselt väljendada ennast.

Nutiseadme tugi ja https peale üleminek on plaanis aga personaalse kujunduse võimalust me kindlasti looma ei hakka.


Tänud, info selge ja arusaadav.
Jaga siis info kui nutiseadme tugi on olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.6% - SQL: 31.4%]