Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Kodiaq 2.0 TSI 7k DSG timo99 (Vastuseid: 111 | Vaatamisi: 20749)
Kaidor
huviline



Registreerunud 09.05.17
Postitusi: 20

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb III 1.8 TSI man. 132kW 2017

postitati 12.03.18 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Kütusekulu näidis
Kuressaare Tallinn, 216 km, keskm 82 kmh, 6.8 sajale.
Ls. 6400 km


Hea võrrelda, sõitsin kuu aja eest sama teed peaaegu, 206 km kodunt Kuressaarde, 2 tundi 39 minutit, keskmine 78 kmh, keskmine kulu 5.6 L /100km
Läbisõit oli selleks hetkeks 15800 km ja masin siis 1.8 Superb, manuaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 13.03.18 07:26 Tsiteeri


Praegu pikaajaline keskmine kulu (viimased ca 4000km) on 9,8 sajale. Linnasõitu on palju, kilomeetrites kindlasti üle poole.

Maanteel on kulu (kui võtta 100+ km otsad) huvitaval kombel tihti väga erinev, seejuures liikumiskiirus ja auto täituvus on enamasti sama. On juhuseid alla 7 sajale, vahel 7,2.. teinekord sama tee 7,8.

2008 1.8 superbiga võrreldes 1-2 liitrit rohkem läheb, kuigi ametlik kulunumber nii palju ei erine.

Pisut väiksemat kulu oleks võibolla oodanud, aga samas pereauto kohta ikka väga hea minekuga, nelivedu ja hea suur auto, iga liitrit väärt :D

Ja päeviku mõttes. Need kummist uksekaitsed, mis ise välja tulevad, tulid üsna varsti küljest ära.. üks on vist alles veel. Ühe panin korra tagasi, aga tuli ikka ära.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 13.03.18 07:46 Tsiteeri


Siis tegelikult ju väga hull asi ei ole.
Ma ei tea mis need 140kw dislad võiksid keskmiseks saada.. ilmselt jõudluse mõttes Sinu bensukaga üpris sarnased.

Mul oli kunagi 2013a 2.0 114kw crv mis sittagi edasi ei käinud ja võttis keskmiselt sama palju või rohkemgi kui Kodiaqi 162kw mootor :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 13.03.18 09:39 Tsiteeri


Legaalsetel kiirustel tõmbab 140kw diisel tunde järgi pisut rohkem, aga võtab diisli kohta ka palju kütust.. proovisõidul numbreid vaadates väga suurt vahet bensukaga ei näinud.

ps. Kodiaqil ei ole 162kw mootorit, 2 bens on 132.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 13.03.18 10:13 Tsiteeri


mhm, minu kogemus oli samasugune, diisli tõmme on mingil hetkel palju tugevam aga väga lühike, tõmbab mõnusalt ainult väga lühikeses vahemikus ja see teeb kiirenduse koleeriliseks, loksutab, on jõudu - ei ole jõudu. Bensukas hakkab tõmbama palju varem ja tõmbab ühtlaselt enamus pööretevahemikus, vaid kõrgetel pööretel vajub tõmme ära, seal kus diislil on juba ohtlik ala.

Mina olen ka oma 2.0 TSI valikuga väga rahul ja kütusekulu pole tappev, pool läbisõitu maanteel. Kohe tuleb esimene 15K km hooldus, mingeid muresid pole. Väga kahju, et kütusekulu arvestus ennast aegajalt nullib, nad võiks selle 9999km või 99h muuta paari koha võrra pikemaks.

https://www.upload.ee/image/8174914/2018-01-26_19.54.28_pisike.jpg


Timo, kui sulle võõras pilt oma teemas ei sobi, ütle, ma korjan ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 13.03.18 10:29 Tsiteeri


Loomulikult, parim valik :) Mul näitab 300km hoolduseni, peabki aja kirja panema!


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 13.03.18 11:30 Tsiteeri


See on täiesti normaalne, et kütusekulu samal teekonnal on kuni 25% erinev isegi löga- ja sademevabadel päevadel toimunud sõite võrreldes. Tuule suund ja tugevus mõjutab väga palju. Ka päris nõrk tuul mõjutab maanteel tuntavalt, eriti bensiinimootoreid ja selliseid suure lauppinnaga kappe. Teinekord võib pakasega olla tuulevaikus ja kuiv tee, kuid temperatuuri langedes -8C kraadist allapoole, on tunda et külm õhk on nii palju raskem/tihedam, mis jällegi mõjub. Maanteel kolonnis, isegi normaalse turvalise pikivahega kulgedes (adaptiivse kiirushoidiku keskmine aste), on efekt kütusekulule märgatav võrreldes üksi kruiisimisega. Ehk siis nüansse on palju. Seepärast ongi keskmisel autokasutajal mõtet vaadata miinimum 3000 viimase kilomeetri keskmist üldist kulu, siis vast silub need erilistest ilmaoludest põhjustatud kahele poole kalded ära.
Spritmonitor.de lehel on praeguseks päris arvestatav hulk nii 2.0 bensiinimootoriga (132kW) kui ka 140kW TDI 4x4 regulaarseid Kodiaqi raporteerijaid. Kõigi selliste bensukate keskmine on ~9.6 ja diislitel ~7.9. Ökonoomseima ja suurima keskmise kuluga kasutajate vahelised käärid on bensiinimootori puhul kõvasti suuremad. Nii et Timo 9.8 l/sajale on arvestades linnasõidu osakaalu väga OK, kuid mul on alust kahtlustada, et tal on talvehooajal abiks hommikune start soojast garaažist ;)

Ise sõidan paar viimast kuud sama mootori, veoskeemi ja käigukastiga Passatiga ja Talllinnas tööpäeviti talvel õuest külmalt startides on 5-6km pikkusega teekondade keskmine ~13l/100-le ja seda tipptunde vältides, (tõsi mootor on 162kW versioon, kuid linnas see pole oluline). Neil päevil kui soojast garaažist stardin, on number hulga ilusam. Ka on loomulik, et 4x4 versioonil läheb külmalt startides kauem aega/kilomeetreid kuni kütusekulu normaliseerub ehk siis kõik transmissiooniõlid ja sõlmed jms on lõpuks soojad. Aga kui sõidumuster sisaldab nädalavahetustel paari miinimum 1.5h maantee otsa (mille keskmine tavaliselt 7.5 ligi), siis kokkuvõttes tuleb 2.0 TSI 4x4 kulu päris normaalne. Ja ei tohi unustada, et see mootor tahab ka regulaarselt korralikult pöördesse ajamist, muidu jääb teine kängu ;)

PS! Lihtsalt info mõttes, kui võrrelda Tiguani kasutajate kulunumbreid sama mootori 132kW ja 162kW versioonide vahel, siis need on 9.1 ja 10.3. Kuna võib eeldada, et nõrgema mootoriga masinate seas leidub rohkem kitsama rehvimõõduga versioone, siis reaalne kuluerinevus ei ületa liitrit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 16.03.18 17:58 Tsiteeri


Vaatasin huvi pärast ka oma kulunumbreid, autoks siis nagu Stefanilgi B8 Alltrack TSI. Pikk tsükkel 4700km, keskmine kiirus 53 km/h ja kulu 9.1L. Sõitu on mul enam vähem 50:50. Kuus u. 2500 ja 1-2x sellest TLN-Riia. Antud otsal on kulu olnud vahemikus 6.7-8.7L. Madalaim siis talverehviga, suvekad 245 laiuses tõstavad kulu 1L+ koheselt. Aga ka talvekatega olen puhta tee korral 8+ liitrise kuluga Riiga jõudnud. Ja seda samasuguse tühja tee ja rahulik püsikaga sõiduga. Temperatuurid, tuul, kuufaas ja krt teab mid veel mõjutavad ikka päris ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 21.03.18 09:46 Tsiteeri


15 000 hooldus tehtud, ca 215 eur.

Viimasel ajal ei töötanud eesistujate hääle võimendus läbi kõlarite alati, tehti "raadiole" tarkvara uuendus, praegu nagu töötab.

Kummist uksekaitsed olid ära tulnud, 1 ainult oli alles. Telliti uued, nädala pärast saab külge.

Tootja poolt oli nõutud porikaitsete kinnituse muutmist, see tehakse ka järgmine nädal ära veel.

Jõulude ajal saadetud tasuta pesu kupong sai ka ära kasutatud ja elu ilus
:D


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 25.03.18 14:18 Tsiteeri


Tervitus...
Ootan oma esimesi porilapakaid juba kuu aega. Öeldi et tuleb tuleb...no krt ei tule...teisest esindusest uurides selgus et tootevahetus käsil ja pidavat kinnitusviisi muutma...
Kuidas kapotialusega lood on...viskab vist uhkelt sodi mootoriruumi?
Kuidas vedrustus kas väga esivedrustust kuulda?
Esmaspäeval läheb masin garantiisse...rool viltu peal(olnud viimase 6a VAG grupi kõikidel masinatel) lisaks esivedrustuse kolin liialt tugev. Proovisõidumasin praktiliselt vaikne. Nipet näpet-näpet veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 25.03.18 16:02 Tsiteeri


Nüüd kolmapäevaks on porikate vahetuse aeg igatahes... Ehk on kohal siis. Esivedrustusest pole minuarust küll midagi kuulda, igati vaikselt toimetab. Kapoti all pisut poripritsmeid on tekkinud, aga ei midafi erilist küll.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 25.03.18 16:12 Tsiteeri


Kas kuskil Tallinna esinduses...soetasin kma masina Laagri skodast...siis teaksin oma skoda müügimehele öelda miskit...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 25.03.18 17:03 Tsiteeri


Paldiski mnt omast.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 25.03.18 17:12 Tsiteeri


Ok...hmmm reedel sealt uurides öekdi et aprilli esimeses pooles saabuvad a ju kõik pole kursis...nu loodame.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 28.03.18 17:28 Tsiteeri


Kas porikad said vahetatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 29.03.18 06:03 Tsiteeri


Jep. Minumeelest ei pandud küll füüsiliselt uusi vaid muudeti lihtsalt kinnitust.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 29.03.18 13:09 Tsiteeri


Aa okei....pidid jah mingid suts teise kujuga kinnitusosas saabuma aprilli alguses. Pidavat poritiiva juures oleva liistu kuidagi pingesse ajama ja liistu irvakile ajama...
Aga asi selge


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saarlanee
huviline



Registreerunud 21.01.18
Postitusi: 10

Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Corolla 1,33 2012

postitati 30.03.18 11:02 Tsiteeri


Kui suure väljaminekuga tuleks arvestada kuus Kodiaqi peale? Liising + Kasko. Suvel tahaks ära lõpuks osta Kodiaqi või Superbi, aga raske on otsustada. :D Tallinn-Kuressaare otsadel olen pidevalt näinud Kodiaqe ja silm kohe puhkab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 30.03.18 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: saarlanee
Kui suure väljaminekuga tuleks arvestada kuus Kodiaqi peale? Liising + Kasko. Suvel tahaks ära lõpuks osta Kodiaqi või Superbi, aga raske on otsustada. :D Tallinn-Kuressaare otsadel olen pidevalt näinud Kodiaqe ja silm kohe puhkab.


350; sõltub ka sinu algpanusest, see vast on sellise keskmise kodiaqi kulu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 30.03.18 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Legaalsetel kiirustel tõmbab 140kw diisel tunde järgi pisut rohkem, aga võtab diisli kohta ka palju kütust.. proovisõidul numbreid vaadates väga suurt vahet bensukaga ei näinud.

ps. Kodiaqil ei ole 162kw mootorit, 2 bens on 132.

Minu 110kw 4x4 aut kodiaq maanteel legaalsetel kiirustel 5,5 kanti (vahel alla, vahel üle), linna on raske öelda, seal sõidustiilis palju asi kinni, käruga ja tunde kohapeal tiksudes olen ka 10 saanud, samas teinekord ka 7, 140kw tehaseandmete järgi sama, seega ikka kuluvahe on bensukaga ja see on vist ka ainuke põhjus miks diisel osta, sest dünaamika on bensukal natuke parem, hääl parem jms, ca 20-30% kuluvahega aga säästan mina kuus ca 100eur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 30.03.18 18:38 Tsiteeri


Eks oleneb kui kalli masina võtada:) Mul on liising 390 eur ja kasko 59 (jah, 10 eur odavama saab leida, pole viitsinud vahetama hakata). Bensiin 10 senti km, hooldus 2 senti km. Kuna mul on auto enda firma "oma", siis lisandub veel korralik erisoodustusmaks :) Suht korralik kulu on ikka.

Superbi saab odavamalt.

Aga oled järjest mõlemas istumaski käinud esinduses? Käisime järjest abikaasaga mõlemaga sõitmas ja valik oli väga selge, kumba valida (isegi arvestamata 7 koha vajadust). Lihtsalt täiesti subjektiivselt oli Kodiaqis palju avaram tunne. Ja ükskõik palju numbreid vaadata, tunne loeb ka palju ikkagi.

Tsitaat:
Algselt postitas: saarlanee
Kui suure väljaminekuga tuleks arvestada kuus Kodiaqi peale? Liising + Kasko. Suvel tahaks ära lõpuks osta Kodiaqi või Superbi, aga raske on otsustada. :D Tallinn-Kuressaare otsadel olen pidevalt näinud Kodiaqe ja silm kohe puhkab.
:P


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 30.03.18 18:42 Tsiteeri


Jep täiesti kalkuleerimise küsimus, väga laias laastus 100t km saab diisli kallim hind nulli. Mina sõidan seda maad ilmselt 5 aastat, nii et hea lihtne valik.


Tsitaat:
Algselt postitas: boggy
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Legaalsetel kiirustel tõmbab 140kw diisel tunde järgi pisut rohkem, aga võtab diisli kohta ka palju kütust.. proovisõidul numbreid vaadates väga suurt vahet bensukaga ei näinud.

ps. Kodiaqil ei ole 162kw mootorit, 2 bens on 132.

Minu 110kw 4x4 aut kodiaq maanteel legaalsetel kiirustel 5,5 kanti (vahel alla, vahel üle), linna on raske öelda, seal sõidustiilis palju asi kinni, käruga ja tunde kohapeal tiksudes olen ka 10 saanud, samas teinekord ka 7, 140kw tehaseandmete järgi sama, seega ikka kuluvahe on bensukaga ja see on vist ka ainuke põhjus miks diisel osta, sest dünaamika on bensukal natuke parem, hääl parem jms, ca 20-30% kuluvahega aga säästan mina kuus ca 100eur.



Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
saarlanee
huviline



Registreerunud 21.01.18
Postitusi: 10

Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Corolla 1,33 2012

postitati 30.03.18 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Eks oleneb kui kalli masina võtada:) Mul on liising 390 eur ja kasko 59 (jah, 10 eur odavama saab leida, pole viitsinud vahetama hakata). Bensiin 10 senti km, hooldus 2 senti km. Kuna mul on auto enda firma "oma", siis lisandub veel korralik erisoodustusmaks :) Suht korralik kulu on ikka.

Superbi saab odavamalt.

Aga oled järjest mõlemas istumaski käinud esinduses? Käisime järjest abikaasaga mõlemaga sõitmas ja valik oli väga selge, kumba valida (isegi arvestamata 7 koha vajadust). Lihtsalt täiesti subjektiivselt oli Kodiaqis palju avaram tunne. Ja ükskõik palju numbreid vaadata, tunne loeb ka palju ikkagi.

Tsitaat:
Algselt postitas: saarlanee
Kui suure väljaminekuga tuleks arvestada kuus Kodiaqi peale? Liising + Kasko. Suvel tahaks ära lõpuks osta Kodiaqi või Superbi, aga raske on otsustada. :D Tallinn-Kuressaare otsadel olen pidevalt näinud Kodiaqe ja silm kohe puhkab.
:P


Käisime Kodiaqiga sõitmas ja siis Superb sportline'ga. Elukaaslase lemmikvärv on laimikollane. See värv kodiaqil puudub. Muidu võtaks kohe. Seis on 50/50 hetkel. Mõlemal on omad plussid ja miinused. Kumb sobib rohkem reisimiseks ja on mugavam selleks? Selle 1h proovisõiduga seda selgeks ei tee, vähemalt mina, kahjuks. Lapsi pole hetkel. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 30.03.18 19:24 Tsiteeri


No ega mina ei saa seda ette õelda, mõlemad on väga head (mul oli enne vanem superb). See sind ei puuduta praegu, aga mul praegu on kõrgemasse autosse palju mugavam turvahälli sisse tõsta. No ja kuna mul on kokku 3 last, siis lisakohad läksid täna jälle käiku, kui oli vaja sõber ka korra peale võtta.

Kas Kodiaqile ei saa ka mitte nö erivärvide hulgast valida igasugu värve?


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 15.05.18 06:59 Tsiteeri


Nädalavahetusel oli eriti kuum ilm. Kliimaseade läks LO ehk kõige külmema peale ja vendi kiirus põhja. Tulemuseks oli, et ees oli pisut jahe, keerasin mõnda puhumisava pooleldi kinni, keskel oli enamvähem ja tagumises reas oli liiga palav. Ega seal ei olegi eraldi puhumisava kahjuks (minuteada).

Aga keskmises reas beebil oli ikkagi liiga palav. Endal ei ole vast hullu, aga beebiga ei tundu hea mõte, et ühes küljest päike kuumutab ja teiselt poolt puhub külma õhku peale.

SEEGA kõigile akendele läheb peale eriti efektiivselt kuumust peegeldav kile. Ette läbipaistev ja taha tooniga. Tehase toon on nagunii seal pea olematu peal.

Lisaks uste sisse helisummutus. Nagu indrekp autos näha oli, siis selle mõju helile on ka väga hea.

Lasen Ravolaris teha, praegu vaatab just millal aja saab.
edit: 24. mai läheb tegemisse :cool:


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.1% - SQL: 39.9%]