Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škoda Octavia Elegance 1.8 TSI 118kw 7-dsg 2012 (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3989)
Maahärra
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.06.17
Postitusi: 94

Asukoht: Harjumaa lõpus
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Elegance 2012

postitati 18.06.17 20:27 Tsiteeri
Škoda Octavia Elegance 1.8 TSI 118kw 7-dsg 2012



Tere.

Olen uus Teie foorumis.
Kuna valik on pm tehtud siis tahaksin lihtsalt teada - kas ma tegin hea valiku.
Aastaid olen sõitnud erinevate volkaritega.
Viimane oli/on VW Bora V5/125kw tiptronic. Mille kohta on ikka meeletult igasugu linnalegende.
Seega. Octavia II generatsioon.
Kas need keti mured on möödas? Lugenud siit ja sealt aga päris täpset vastust nagu ei leidnud.
Õlikulu - saan aru, et igal autol omamoodi natuke. Mingi kolbide teema?
Dsg - sidur vahetatud. Niipalju tean. Kas see vahetatud sidur on vastupidavam?
Dsg 7 käiguline kast pidi vist parem olema kui 6-e käiguline?

Masin ise on mulle sümpaatne.

http://www.auto24.ee/api/d4826507c214a2eaa74cc85df62f1b5e/details/07e9ca7cb333da415839l6?language=EST


Taimetoitlane - seda sõna kasutasid põlisameeriklased VÄGA kehva küti kohta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 19.06.17 06:55 Tsiteeri


Tere tulemast foorumisse... :)
Keti mured on sõltuvalt mootorivalikust, 1.8TSI oli väga probleemne õlisööja. Hõredad mootorid...Kolvigrupi vahetus. Pärast remonti ei ole kuulnud, et uuesti oleks vaja remontida olnud.
Selle aastakäigu 7-ne dsg oli nõrgem (kuivade siduritega) millest ka siduripakkide kiirem kulumine, kuuene oli kõvem (märgade siduritega), seetõttu teda RS versioonidele ka paigaldati (ja paigaldatakse)... Ametlikult on mingi max. pöördemomendi limiidi vahe. Olen pruukinud (ja pruugin siiani) mõlemaid versioone. Nuriseda pole kummagi üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 19.06.17 07:03 Tsiteeri


Minu 1.8TSI 118kw versioon (2008 superbi peal) tahtis hoolduste vahel (ca 25 000 km) paar liitrit õli juurde saada. Läbisõit minu käes 130k ->195k. Iseenesest mingit muret nagu mootoriga ei olnud. Ja minuteada ei olnud mul ketiga mootor üldse.. kas aasta number siin mõjutab?


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 19.06.17 11:59 Tsiteeri


DSG kastidest rääkides võiks ju konkreetne olla, et mis kast kellegi autol on ja kuidas ta rahul on või kuidas kast käitub. Neid on ju nii palju erinevaid ja kuna enamus ajast hala käib ainult DQ200 versioonide kohta, siis tuues teemasse konkreetsust paraneks ka kastide maine. Nii on edaspidi ka hea otsingust otsida konkreetsemalt.

Harida saab ennast näiteks siin:
https://en.wikipedia.org/wiki/Direct-shift_gearbox
Ja kui ei viitsi kogu juttu lugeda, siis umbes keskel on lihtne tabel kasti koodide ja njuutonmeetritega.

Näiteks Kodiaqile pannakse nelja erinevat DSG'd: DQ250-7A, DQ250-7F ja DQ500-7A, DQ500-7F ja lisaks manuaalid MQ350-6F ja MQ350-6A. (F ja A siis vastavalt FrontWheel või AllWheel Drive)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maahärra
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.06.17
Postitusi: 94

Asukoht: Harjumaa lõpus
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Elegance 2012

postitati 20.06.17 15:52 Tsiteeri


Tänud lingi eest. Uurin.
Peale jaani peaks auto kätte saama.


Taimetoitlane - seda sõna kasutasid põlisameeriklased VÄGA kehva küti kohta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hulgus
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.15
Postitusi: 50

Asukoht: Mägi-Eesti / Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia "L&K" 1,8 TSI (2011) FL

postitati 21.06.17 17:30 Tsiteeri


Õnne uue masinaga ja palju-palju muretuid kilomeetreid! Päris kobe pill ja lisade poolest ka mitte kõige vaesem. Ainus mis mulle müügikuulutuses silma jäi, oli kütusekulu. Mul sama mootoriga 2011 aasta 6 käigulise manuaalkastiga Octavia. Enamus sõite asula tüüpi väikelinnas ja alla 12l sajale küll hakkama ei saa. Maanteel püsikaga u. 89km/h näitab ka kompuuter 6,8. See 12l pole pardakompuutri näit-see täispaagist täispaagini (stati 98 miles plus-ga). Muidu selle 2 aastaga mis see Octavia minu käes on olnud, auto üle kurta ei saa. Edasi kerib, midagi suurt vahetama-remontima pole pidanud. Ainus mis häirib, on müra-talvel lamellidega oli suht ok, nüüd suvekatega undab ikka hullult. Õli enam ei võta kuna enne ostmist lasi müüja Laagri esinduses täis mootoriremondi ära teha-enne seda oli õli rohkem võtnud kui kütet :D Aga muidu üldjoontes võib rahul olla.


Ökoautost "Säästu" saiani ja kumminaiseni on ainult üks samm ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maahärra
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.06.17
Postitusi: 94

Asukoht: Harjumaa lõpus
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Elegance 2012

postitati 21.06.17 20:55 Tsiteeri


Ei hullu. Hetkel on keskmine 10-11 sajale :P


Taimetoitlane - seda sõna kasutasid põlisameeriklased VÄGA kehva küti kohta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 22.06.17 06:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hulgus
Õnne uue masinaga ja palju-palju muretuid kilomeetreid! Päris kobe pill ja lisade poolest ka mitte kõige vaesem. Ainus mis mulle müügikuulutuses silma jäi, oli kütusekulu. Mul sama mootoriga 2011 aasta 6 käigulise manuaalkastiga Octavia. Enamus sõite asula tüüpi väikelinnas ja alla 12l sajale küll hakkama ei saa. Maanteel püsikaga u. 89km/h näitab ka kompuuter 6,8. See 12l pole pardakompuutri näit-see täispaagist täispaagini (stati 98 miles plus-ga).


Hmm... ma ei ole küll isiklikult 1,8 mootoriga Octaviat pidanud, kuid minu RS-id (esimene 147 kw ja praegune 169 kw, mõlemad 6-se DSG) küll isegi 10 liitrit sajale kätte ei saa ennem pigem sinna 9 liitri kanti ja ma ei arva, et ma just eriti kerge gaasijalaga olen, ehk siis kuulutuses olev kulu peaks üsna realistlik olema. Vast see sõltub ka kohast kus autot kasutada. mul 90 % Tallinna linn ja lähiümbrus. Väikelinnas külma mootoriga tiksudes võib äkki selle 12 l ka kätte saada... mine tea.
Igal juhul õnne uue masinaga. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.0% - SQL: 48.0%]