Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ventileeritavad esiistmed (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 2775)
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 15.04.17 22:48 Tsiteeri
Ventileeritavad esiistmed



Tere, räägime ventileeritavatest istmetest. Loen saksa foorumist, et perforeeritud istmete puhastamine on keeruline või vahest võimatu? Lastega peredele ei soovitata. Et puru ning vedelik mis istme naha aukudest siseneb, seda enam hästi kätte ei saa? Ja pikapeale ka juhi iste läheb ju sodi täis ja siis enam tuulutusest pole tolku? Mina ikka vahest söön roolis ka (mitte muidugi sõidu ajal eksole :) ).

Tavaline nahkiste on jälle suvel palav pika sõiduga.

See saksa foorumi teema on siin aga kuna keelt hästi ei valda ja google tõlgib kööbakalt, siis hästi aru ei saa.
https://www.skoda-kodiaq-forum.de/index.php?thread/281-leder-alcantara-oder-stoff/

Siin ilmselt paljudel on kogemus Skoda ventileeritavate istmetega ja oskavad kommenteerida seda teemat.

Küsimus kerkis esile Skodiaqi varustust valides. Heameelega eelistaks üldse riideistmeid aga need on ainult manuaalselt seadistatavad, proovida neid veel ei saa, ning veebist tõmmatava Eestikeelse kasutaja käsiraamatu (läbi loetud :) ) sõnul seal ei saa muuta istmepadja esiosa kõrgust, muudetav on ainult tagumine osa. Elektri istmetel saab ka istmepadja esimese osa kõrgust muuta mis lubab leida lihtsamalt oma anatoomiale vastava asendi.

Laste puhul tuleb mõelda ka sellele, et nahkistmeid on kergem puhastada. Kas siis tõesti peab higistama suvel ja valima tavalised nahkistmed või hoopis sportistmed? Sportistmeid ei saa ka proovida ja nende puhul ei tea kas saab istmepadja esiosa kõrgust reguleerida.

Alcantara mulle ei meeldi, selle pealt on peenet puru maha pühkida veel keerulisem, proovitud. Kas Alcantara suvel higistama ajab, seda ei tea.

Novot, selline huvitav istmete teema tekkis, jagage kogemusi ja soovitusi. Kui see teema sobib paremini üldisesse osasse, siis keegi võib ümber tõsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 18.04.17 12:22 Tsiteeri


Ventileeritavad on tavaliselt ainult esiistmed nii,et lapsed ei tohiks just suur mure olla.
Mul vennal on must ventileeritavate istmetega sisu ja ütleks ,et suvel on seal sama vastik olla kui tavalise naha peal ehk minu jaoks vahe puudus.Kui vent sees,siis on parem olla,aga sellega peab harjuma(kui kliima sees,siis puhub suht jahedat sealt alt),mina ei harjunud ka ühe pikema reisiga ära.Vent on ainult keskosas,mitte äärtes ehk lühikese püksiga on kintsu all ebamugav.
Škodat pole küll proovinud aga MB-s ja Landcruiseris on ainult keskmises osas.
Oli mul kunagi tekstiil-alcantraga istmed ja seal ma ei täheldanud,et oleks higistama võtnud.Olid sportlikud istmed keskosaga alcantrast.Mulle väga meeldisid.
Aga siiani unistan,et võiks olla plüüs sisuga autod ka veel olemas,need olid ilusad ja mugavad.Opel Senator sinise sisuga oli minul kunagi ja LC 100 2000a hele halli sisuga oli vennal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.4% - SQL: 61.6%]