Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Skoda Octavia RS II (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 3702)
Randomhero
huviline



Registreerunud 11.03.17
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 12.03.17 14:47 Tsiteeri
Skoda Octavia RS II



Tervitus

Võtsin hetkel turu odavaima pakkumise ette ja mõtlesin et uurin,äkki kellelgi on mingisugust infot antud isendi kohta,mida avalikest kanalitest kätte ei saa. Kuulutus on ilmselt juba tükk aega üleval ja lkf-i andmetel on auto osalenud mitmes avariis. Aga siiski, ootaks lisainfot.

http://www.auto24.ee/used/2259893

Siis on veel üks pakkumine : http://www.auto24.ee/used/2472948

Avalik info on teada ning teada on ka see antud isend oli eelmisel suvel ca 2k eurot odavamalt müügis. Aga kuna RS-i sooviks siiski osta,siis uurin ikkagi üle.

Tänud ette juba

Edit !!

Palun öelge mida teie,kogemustega skoda omanikud,kindlasti soovitate auto juures kontrollida. Ostueelne ülevaatus on nagunii plaanis aga äkki on midagi mida ise ka saaks jälgida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 13.03.17 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Randomhero
Tervitus

Võtsin hetkel turu odavaima pakkumise ette ja mõtlesin et uurin,äkki kellelgi on mingisugust infot antud isendi kohta,mida avalikest kanalitest kätte ei saa. Kuulutus on ilmselt juba tükk aega üleval ja lkf-i andmetel on auto osalenud mitmes avariis. Aga siiski, ootaks lisainfot.

http://www.auto24.ee/used/2259893

Siis on veel üks pakkumine : http://www.auto24.ee/used/2472948

Avalik info on teada ning teada on ka see antud isend oli eelmisel suvel ca 2k eurot odavamalt müügis. Aga kuna RS-i sooviks siiski osta,siis uurin ikkagi üle.

Tänud ette juba

Edit !!

Palun öelge mida teie,kogemustega skoda omanikud,kindlasti soovitate auto juures kontrollida. Ostueelne ülevaatus on nagunii plaanis aga äkki on midagi mida ise ka saaks jälgida.


Kahemassiline hooratas - kas teeb häält
Õlikuluga tasub ka kindlasti arvestada, eriti kui vajutad.
Müra on suht suur, kui seal midagi tehtud ei ole siis mina soovitaks seal midagi kindlasti teha.
Muidu selline lihtne masin, kui tehniliselt korras vast ei tohiks mingeid üllatusi olla. Rooste on muidugi teemaks, eriti kui õnnetustes osalenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.03.17 20:20 Tsiteeri


Kui neid LKF-i asju nende autode kohta vaadata,siis esimesel autol on tegelikult mitte tema enda süül olnud mõned plekimölkimised või värvi kriimustused.
Teine auto on samas ise ühe Corollale paraja paugu pannud ja ka teised asjad on tema süül toimunud.
Mul oli kunagi 2007 a Volvoga 11 märget seal LKF-i lehel,millest üks oli minu tehtud ja kõik olid 500-2000€.Reaalselt oli tegemist värviparandustega ,mis esinduses ongi kallid tööd.
Öelda tahan seda,et need LKF-i lehel olevad märked on oma info puudulikkuses suht BS,kuna ei ole kirjas,mis ja kuidas juhtunud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Randomhero
huviline



Registreerunud 11.03.17
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 13.03.17 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Kui neid LKF-i asju nende autode kohta vaadata,siis esimesel autol on tegelikult mitte tema enda süül olnud mõned plekimölkimised või värvi kriimustused.
Teine auto on samas ise ühe Corollale paraja paugu pannud ja ka teised asjad on tema süül toimunud.
Mul oli kunagi 2007 a Volvoga 11 märget seal LKF-i lehel,millest üks oli minu tehtud ja kõik olid 500-2000€.Reaalselt oli tegemist värviparandustega ,mis esinduses ongi kallid tööd.
Öelda tahan seda,et need LKF-i lehel olevad märked on oma info puudulikkuses suht BS,kuna ei ole kirjas,mis ja kuidas juhtunud on.


Jah arusaadav muidugi,samas ega see süų erilist rolli ju ei mängi kahjustuse enda puhul.Ega see mind otseselt eemale pole peletanudki,kogu t6de selgub nagunii ostueelsel ülevaatusel,mille plaanin kindlasti teha lasta.

Otsin küll univeraalkerega masinat aga hea valiku puudumisel lepin ka luukpäraga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 14.03.17 08:09 Tsiteeri


Ma viitan sellele,et kes ise on avariisid korraldanud,siis see viitab juhi ühtmoodi käitumisele ja ka ilmselt sõidustiilile.Samas see kellele on mingeid parkla kõkse pandud võibolla on oma autot paremini hoidnud ja vähem piinanud.See muidugi oletus,aga ilmselt on selles statistikas väike tera tõtt ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Randomhero
huviline



Registreerunud 11.03.17
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 14.03.17 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Ma viitan sellele,et kes ise on avariisid korraldanud,siis see viitab juhi ühtmoodi käitumisele ja ka ilmselt sõidustiilile.Samas see kellele on mingeid parkla kõkse pandud võibolla on oma autot paremini hoidnud ja vähem piinanud.See muidugi oletus,aga ilmselt on selles statistikas väike tera tõtt ka.


Tõsi,ilmselt terake tõtt seal tõesti on. Mul põrutati maja ees parklas terve esiosa segamini hiljuti...

Miks RSe nii vähe müügis on? Kas üldiselt lihtsalt keegi ei müü enda oma,neid polegi eriti liikvel või on kõik kuskil lammaris või saan mina asjadest valesti aru.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mihkel.L
huviline



Registreerunud 10.04.14
Postitusi: 31

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS TSI , 2011

postitati 10.04.17 14:13 Tsiteeri


Minu arust on neid üsna palju praegu müügis.
Aga mõtle ise kui mitu RSi müüakse iga tavalise Skoda kohta? Sp neid vähem ongi müügis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.7% - SQL: 55.3%]