Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Rehvid-head ja vead. (Vastuseid: 66 | Vaatamisi: 12783)
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 24.01.17 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
vot nii, see on küll nüüd oluline teema.
mina näituseks oma liikuritele ostan vahel uusi pastlaid küll.
kui on odav ja enam-vähem ümmargune, siis on hea.
vahel jälle leiab utiili hulgast piisavalt viisakaid ja siis saab suisa tasuta sussid jalga.
on parasjagu nael või lamell või suvekas, sõidetud saab ikka ja igal ajal.
kuigi peab mainima, et naeltega jäise tee peal on üksjagu parem küll kui suvekatega.


Sa paistad ikka tõsine vanakooli mees olevat :D. Suva, mis asjad all on, suva missugune auto välja näeb, põhimõtteliselt suht savi, kui korras ta on - peas, et läheb enamvähem käima ja veab punktist A punkti B :D.

Eks kõigega saab liigutud ja sõidetud , kui mõistust peas ja vastavalt valitud ümmargustele rõngastele ka kiirused valitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 24.01.17 10:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag...suht savi, kui korras ta on...

põhjusmõtteliselt kõik õige, aga selle lisaga, et tehniliselt olulised asjad on mu masinatel alati heas korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 24.01.17 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag...suht savi, kui korras ta on...

põhjusmõtteliselt kõik õige, aga selle lisaga, et tehniliselt olulised asjad on mu masinatel alati heas korras.


Tehniliselt kõige olulisemad asjad on veermik,pidurid ja rehvid.Kui need korras,siis püsid teel ja oled ka endale ohutu,teistest rääkimatta.
Vanad ,aga veel korraliku mustriga rehvid ei ole tegelikult enam väga korras asjad,pigem sellised kuidagi saab hakkama.
Mul oli kunagi naelrehvi jooks,mis oli all 5-ndat talve(sõitsin siis selle autoga vähe) Gislaved NFII,aga kui 4 esimest talve olid nad väga hea pidamisega,siis 5 talv ei olnud pidamist enam üldse,kuigi mustrit oli 10mm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 28.01.17 09:16 Tsiteeri


Eile tegelesin uue auto jaoks lamellide otsinguga ja helistasin läbi paar rehvidega igapäevaselt tegelevat tuttvat.Ma olin välja valinud, no omade ostingu tulemuste baasil, kaks rehvi Continental Vikingcontact 6 ja Bridgestone Blizzak WS80 mõõduga 225/55R17
Bridsu valisin selleks,et on olemas enda Fabia all ja mulle tundub väga hea,Conti selleks,et on paljude testide võitja ja pidavat väga super pidamisega olema.
Kohe alustuseks tehti selgeks,et Conti ei kõlba minu läbisõidu juures üldse,sest ühel neist, kellele helistasin olid need all analoogsel autol ja olevat aastase läbisõiduga 40-43tkm vastu pidanud ainult ühe talve.Esiveolise auto all olid kõik rehvid kevadeks ühtlaselt siledad olnud.Mul küll 4x4 tulemas,aga võtsin seda kuulda ja jäi valikust välja.
Pakuti Michelini X-Ice3 ja selle Bridsu vahel valida.Üks tegelane ,aga oli mingit testi uurinud,kus võrreldi 10tkm läbisõiduga rehve ja seal olevat Bridsu mitte kõige paremast küljest ennast näidanud,aga Michelinil pidavat nii lamell kui nael suht lõpuni oma omadusi hoidma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 28.01.17 10:26 Tsiteeri


Urmas, kuidas Good Year lamell oli? Oled need jõudnud lõpuni sõita?
Conti kohta keegi kunagi mainis, et karkass natuke liiga pehme meie teede jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 28.01.17 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Urmas, kuidas Good Year lamell oli? Oled need jõudnud lõpuni sõita?
Conti kohta keegi kunagi mainis, et karkass natuke liiga pehme meie teede jaoks.


Ei ole veel lõpuni jõudnud.6-7mm veel alles,ehk kulumise kohapealt väga hea 30tkm võib rahuliku sõiduga välja venitada.Kiilaka peal teelpüsivus hea-väga hea vahepeal.Kui pidurdamiseks läheb,siis võib isegi üllatuda,et kurat kas oligi nii libe või.Just eile õhtul libisesin enda teeotsast mööda,sest asfalt oli kaetud läbipaistva paksu jääkihiga.Sõites seda üldse ei tajunud ,lobisesin naisega ja pidurdasin nagu tavaliselt puhta asfaldi pealt,aga libisesin paar meetrit üle teeotsa.
Mind häiris ainult pidamine paksus lörtis-lumes,mis ei pruugi olla seotud rehviga vaid pigem selle auto kaalu kohta liiga laia rehviga.205 asemel peaks ideaali saavutamiseks olema 195 hoopis.Võrdluseks on meil tööjuures Citroen pirukas,millel ka need all ja sellega on ka lumes OK.

Conti kohta rääkisid eilsed nõuandjad sama ja ka rehvi segu on ilmselt liiga pehme,millest siis kiire kulumine ja samas ka uuena hea pidavus.No aga üks talv on ikka liiga vähe ehk siis alla 20tkm,oleks see selle sõbra puhul olnud, kes neid kasutas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 28.01.17 16:49 Tsiteeri


Conti pidas Accordi all 4 talve vastu ja tegelt jäi mustrit ka järgi. Minu kätte jõudis auto, kui 2 hooaega oli juba sõidetud. Järgmisena sai Good Year alla ja sellega jõudsin 1 talve sõita. Vedas ja pidas hästi, uuelt rehvilt muud ei ootakski. Kuna Contid olid juba kasutatud, siis otseselt neid võrrelda ei saa. Nüüd ka GY lamell all, teine talv kasutusel. Aga mullu jõudis auto minu kätte märtsist, mil talve enam praktiliselt polnud ja ka see hooaeg on suvi pigem, seega Alltracki all polegi õiget pilti talioludest saanud. Vaikne on küll, Conti oli lärmakam. Laius siis kõigil 225.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 28.01.17 18:59 Tsiteeri


Võibolla on minu nõudmine pidamisele lumes ka liiga palju nõudev,aga ma eeldan ikkagi lumes ja lörtsis, auto normaalset juhitavust ja pidurdus võimet ning seda just eelkõige kurvides.Hea rehviga peab saama ka paksema lumega teel 90-ga(ja ka kiiremini) sõita,kui nähtavus lubab.Vähemalt ma olen selliste rehvidega sõitnud ja ei nõua omast arust midagi ülemäärast.
Minu kunagine 98a Ford mondeo oli umbes sama kaaluga ,kui Octavia ja sellel olid mul talvekad 185 laiusega,mis oli ka tehase poolt all olnud rehvide mõõt.Suvekad olid sel autol 205,aga need olid juba ise juurde ostetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 28.01.17 19:06 Tsiteeri


Octavia lähebki minu arust liiga kergelt ninaga uisutama. Naise auto 1.4TSI ja suverehv 205, no pole pidamist ning kurve mina sellega rünnata ei julge. Vihmase ilmaga, no niiske asfalt tegelt ja Iru tunnelist suunaga Loolt linna ehk peale tunnelit parempööre ning 50+ km/h läks nina libisemisse. Accordiga ründasin seda kurvi ikka 60+. Ka Passatiga on tunne kindlam


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ocu
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.12
Postitusi: 43

Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III combi 1,6TDI

postitati 28.01.17 19:18 Tsiteeri


Nõus Markus. Ise täheldasin samuti suhteliselt tugevat alajuhitavust uue octavia roolis. Rehvideks olen mina oma masinatel kasutanud Gislavedi naaste reeglina läbi aegade.
Väga kähkusõiduauto see uus octavia ei ole - vähemalt mitte esisillaveoline variant. Kogemus 4x4 ja scoutiga mul skoda puhul puudub.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 28.01.17 20:08 Tsiteeri


Võimalik,et ongi see Octavia selline,mul küll 4x4 ,aga tundub sarnane sellele eelpool kirjeldatule.
Kui käigukasti spordi peale paned,siis asi palju parem, tundub et siis tagasild nagu rohkem vedavat ka.On olnud juhuseid kus olen Võru kandist, eelmisel talvel lumega, S asendis põhimõtteliselt koju välja sõitnud,sest muidu ei olnud pidamist.
Mul tegelikult sõiduautoga pikk paus ka enne seda autot sees,2003-2015 olid maasturid ainult.Viimane sõidukas oligi see 1,8 vist 85kw, Mondeo.Samas peres on ikka koguaeg teise autona sõidukas ka olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Freddys
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 40

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2020 Superb Combi 1,5 TSI 110kw

postitati 28.01.17 20:46 Tsiteeri


Tuletaks meelde, et tegemist on pereautoga.
Pole just väga rahuliku sõidustiiliga, aga pole mingit libisemist isegi tunnetanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 28.01.17 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Olen siiani sõitnud vaheldumisi Good Yeari ja Bridgestone naastudega. Nüüd viimased poolteist talve olen sõitnud soodsama brändi Hankook'ga ja mina keskmise sõitjana ei sa öelda midagi halba selle rehvi kohta.


Endal olnud viimati auto all Goodyear UltraGrip Ice Arctic ja Hankook Winter i*Pike RS rehvid. Mõlemad siis naastud. Naastud sellepärast, et enne kodu on paar kilomeetrit kruusateed, mis väga kurviline ja sisaldab ühte väga järsku tõusu, millest lamelliga märja kiilasjääga ilma suurt hoogu üles võtmata paraku üles ei saa. Enne ja peale tõusu on järsud kurvid, mis selgitab ka suure hoo ohtlikkuse, kuna tee on umbes 1,5 auto laiune.
Goodyearil ja Hankookil polegi tavaoludes väga suurt vahet. Vahe tuleb sisse siis, kui tekib natukene ekstreemsem pidurdamise vajadus klaaslibedal teel. Goodyear saab pidama kiiremini ja ka külgsuunas pidamine on parem. Miinuseks kõikuv kvaliteet, kuna esimene jooks vahetati garantiikorras välja, sest ei saadud rehve nii tasakaalu, et hambaplommid poleks tahtnud välja karata. Ühe rehvi tagurdasin vastu äärekivi kandiliseks ja kuluvad tänu pehmele kummisegule kiiresti ka. Hankook keeldub kulumast. Rehv isalt pojale :D. Märjal asfaltil tunduvalt kindlam ja turvalisem. Tavaoludes libedaga samuti väga hea pidamisega. Müra teevad mõlemad. Kui on jaksu iga paari aasta tagant talverehve uuendada, siis on Goodyear väga hea valik. Muul juhul ei jäta ka Hankook hätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 29.01.17 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Freddys
Tuletaks meelde, et tegemist on pereautoga.
Pole just väga rahuliku sõidustiiliga, aga pole mingit libisemist isegi tunnetanud.


Ma peangi silmas tavalist perega sõtmist,kus näiteks sujuvas kurvis auto lihtsalt kandub kurvist välja,kui hoogu just väga maha ei võta.Seda siis paksemas lumes või lörtsis.Asfaldil on auto kindlat üle keskmise hea juhitaviusega ja ka kruusal on tavalise suverehviga võimalik väga kiiresti sõita(tavakasutuse mõistes siis).
Kuna auto lõheb nüüd kohe varsti müüki,siis jääb minust see 195 laiusega rehv proovimatta,aga muidu oleks järgmiseks talveks see kindel valik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 30.01.17 14:31 Tsiteeri


Mu Fabial hetkel kasutuses siis:

Talvel 195/50R16 Hakkapeliitta R2, väga rahul muidu rehvidega. Olin ka pikka aega naastrehvide pooldaja aga enam ei taha. Pidamine igasugusel teel muidu väga normaalne, kõige kehvem pidamine tõenäolselt kinni sõidetud, jäätunud ja autodepoolt siledaks poleeritud lumel, vähemalt siia maani ainukesed olukorrad kus liugu lastud natuke paar korda. :)
Suvel 205/45R16 MOMO Outrun M3, mõnusalt vaiksed, siiamaani olnud pidamine 5+ ka väga märgades oludes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 30.01.17 15:54 Tsiteeri


Suvel Dunlop Sport Maxx.

Talvel Nokian Hakkapeliita 7 naelad.

Nii suvel kui talvel on auto nagu maha liimitud, ehk siis lubatu piires sõites ei ole ühtki probleemi. Samas mul veermikus ka muudatusid mis kahtlemata aitavad kaasa.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 02.03.17 12:09 Tsiteeri


Kas kellelgi on olnud kokkupuudet selliste rehvidega nagu Momo Outrun M2.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 02.03.17 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Kas kellelgi on olnud kokkupuudet selliste rehvidega nagu Momo Outrun M2.


M2-ga pole kokku puutunud, kuid oma M3-de põhjal võiks öelda et täitsa korralikud rehvid võiksid olla kui on sama kvaliteetsed kui M3. Interentist natuke lugedes tundub et kõik Outrun seeria rehvid keskmisest madalama müraga ja väga hea märja haarduvusega. Oma M3-ga põhjal võin öelda et sellises kehvas "suusa ilmas" mis meil sügiseti on, on lust sõita. Võibolla on kuiva ilmaga rehvid mõne inimese jaoks isegi liiga haarduvad.

Mu Fabiale käivad küll, see auto ei kaalu ju midagi, natuke lisa haardumist ei tee paha ning kuna fabia müra isolatsioon on nagu ta on siis on rehvide müra vaiksus täiesti märgatav(võrreldes eelmiste bridgestonidega) :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 02.03.17 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Kas kellelgi on olnud kokkupuudet selliste rehvidega nagu Momo Outrun M2.


M2-ga pole kokku puutunud, kuid oma M3-de põhjal võiks öelda et täitsa korralikud rehvid võiksid olla kui on sama kvaliteetsed kui M3. Interentist natuke lugedes tundub et kõik Outrun seeria rehvid keskmisest madalama müraga ja väga hea märja haarduvusega. Oma M3-ga põhjal võin öelda et sellises kehvas "suusa ilmas" mis meil sügiseti on, on lust sõita. Võibolla on kuiva ilmaga rehvid mõne inimese jaoks isegi liiga haarduvad.

Mu Fabiale käivad küll, see auto ei kaalu ju midagi, natuke lisa haardumist ei tee paha ning kuna fabia müra isolatsioon on nagu ta on siis on rehvide müra vaiksus täiesti märgatav(võrreldes eelmiste bridgestonidega) :D


Kuna siin kaalusin uute suverehvide ostu, siis valisingi nüüd need välja, sain mõistliku hinnaga 67.5 € tükk. Valikus oli veel Nexen HD plus. Kuna teisel autol (Suzuki SX4 4WD) oli samuti suvekaid tarvis, siis algul tellisingi Nexenid, aga siis sain kõne rehvimüüjalt, et neil laos 4 rehvi Nexeneid polegi, et võtku võimalusel miskit muud, seega Suzuki jaoks sain hoopis Sailun Atrezzo Elite (kuna Suzukiga sõidavad mul vanemad, siis oli hinnapiir etteantud - 200 € jooks). Mida Sailunitest arvata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hulgus
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.15
Postitusi: 50

Asukoht: Mägi-Eesti / Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia "L&K" 1,8 TSI (2011) FL

postitati 02.03.17 19:17 Tsiteeri


Miks peaks suvel lamellidega sõitma arumaeisaa?! Ise olen suvel "MINERVA" dega kulgenud. No ei saa ühtegi halba sõna öelda-uute hind max. 60€ tk, rehvimüra suurem kui lamekllidega aga suht ok (olenevalt automargist)-Audi A6 ga ei teadnud üldse mis rehvimüra on, Octavia kohta seda öelda ei saa. Samuti ei tea ma misasi on "vesiliug". Kulumise poole pealt ka Minerva-d täitsa ok- kolm suve sõitnud (u. 7000km suvega) ja mustrit järgi veel rohkem kui küll. Igatahes Bridgestone Turanza Z300-d tegid Skoda all rohkem lärmi kui Minerva-d. Talvel olen ikka Nokian Hakkapeliita lamellidele truuks jäänud-vaiksed ja pidamine samuti ok kui mõistusega sõita (95% linnasõitu).


Ökoautost "Säästu" saiani ja kumminaiseni on ainult üks samm ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 04.03.17 08:36 Tsiteeri


Kuna uus auto,siis sai keset talve ka uued talvekad võetud.Autoks siis MB Vito 4x4 ja rehv 225/55R17 . Võtsin seekord Michelin X-Ice 3 ja olen väga rahul.Eelmised Michelinid olid mul Volvo all 7-8 aastat tagasi ja siis ma nendega väga rahul polnud.Soovida jättis just paksus lörtsis suunahoidmine,aga nüüd on see viga parandatud.Autod on tühikaalus suht samad,vahe 150kg.
Endiselt on neil ülihea pidamine külmaga jäisel külavaheteel ja ka märg jäine külavahe tee on igati hea(kui hea see üldse olla saab ükskõik millega).
Käisin eelmine nädalavehetus Pärnus ja hommikul minnes oli tee koritsmatta ning paks lumi-lörts teel.Kordagi ei tekkinud tunnet,et auto ei kuulaks minu sõna.Kõik mõõdasõidud jne,sujusid mängleva kergusega.
Valikus oli mul kaks rehvi, Continental ja Michelin.Kasutan talvekaks ikka ja ainult lamelle.Tuttaval olevat väidetavalt contid väga kiiresti Ford bussi alla ära kulunud ja ma siis otsustasin Michelini kasuks,eks paistab kaua siis seekord kestavad.Volvo alla kestsid nad mul omal ajal 2 talve mõlemal korral.Läbisõiduga aastas 40-50tkm.
Kasutan siis ikkagi sõiduauto rehve 101XL mitte kaubiku rehve,sest mul 5 kohaline ja kaupa otseselt ei vea.
Rehv on märjal ja kuival asfaldil ka väga konkreetse juhitavusega ning vaikne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 12.10.17 13:33 Tsiteeri


Mõtlesin, et küsin. Kas keegi omab kogemust?

https://www.tirestar.ee/et/rehvid/98004/Hankook-Winter+i%2APike+RS+W419-1014410.html

Rehvi ise paistab hea, tehnikamaailma viimases numbris vist oli nr2, aga müra on ikka päris kõrge.
Kui rehv hea ning testi tulemuselt tõesti väga hea tulemus, ma võtaks need. Varasemalt ka kõik naastrehvid olnud, aga seda firmat pole varem kasutanud. Undamine võiks jääda ikka normide piiridesse :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maahärra
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.06.17
Postitusi: 94

Asukoht: Harjumaa lõpus
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Elegance 2012

postitati 12.10.17 18:39 Tsiteeri


Kui juba küsimiseks läks.
Arvamused Gislaved EuroFrost 5 lamellidest?
Ostsin juba ära seega ausad arvamused teretulnud.
Vahetama ei hakka seega - pean hakkama saama oma valikuga.


Taimetoitlane - seda sõna kasutasid põlisameeriklased VÄGA kehva küti kohta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MeelisK
huviline



Registreerunud 19.07.13
Postitusi: 98

Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 2,0 masuudipress 2023

postitati 12.10.17 20:07 Tsiteeri


rstdi - Hankooki naastud on päris kobedad. Kaks talve sõidetud nelikveolise Octaviaga ja midagi halba öelda ei saa. Müra osas ka päris head, mitte eriti lärmakad. Tegelikult peaks seda mustrit olema kahte varianti RS ja RS+. Viimasel peaks naaste rohkem olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 13.10.17 07:51 Tsiteeri


Jah, ja see rohkemate naeltega eksemplar müriseb rohkem ja pidurdab paremini. Ajakirjade teste lugedes tuleb kindlasti vaadata, kumba prooviti. Erinevatest ajakirjadest (TM Eesti või Sooma, Autoleht/Za Ruljom) või aastakäikudest (2015, 2016, 2017) leiab mõlema variandi teste ja andmeid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.9% - SQL: 37.1%]