Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kasutatud auto ostu-eelse ülevaatuse võimalikkus Auto100-s? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3406)
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.12.06 18:49 Tsiteeri
Kasutatud auto ostu-eelse ülevaatuse võimalikkus Auto100-s?



Küsiks siis natukene infot...äkki juhtub, et keegi teba! :P
Plaanis on siis vaatama minna seda autot:


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=278512


Küll mitte endale, aga isale!
Auto ise on päris prantsusmaalt, kus sellega on sõitnud üks eesti naisterahvas, kes ise on hetkel eestis, aga auto veel mitte (jõuab varsti siia). Läbisõit pidi olema õige, avariisid njetu...kuigi tänapäeval ei või sa milleski kindel olla.

Nüüd siis olekski küsimus selles, et kas Auto100 oleks võimalik autot üle vaadata (tehniline seisukord, diagnostika, avariid vms) ja seda suvalisel ajal, et kui lähen tallinnasse autot vaatama, saaks ühe korraga asja aetud. Samuti peab tegema liisingu ja/või kasko jaoks mingisuguse autohindamise (ma ei tea milles see seisneb). Teab keegi, kas on selline võimalus olemas ja mis selline nn. ülevaatus maksaks?
Ja samas selline küsimus, et kas diagnostika näitab ära ka selle, et kas läbisõitu on keritud või mitte?! Ma olen kuulnud, et näiteks BMW-l saab kuidagi seda nullimisnuppu näppides endise läbisõidu uuesti ette.

Ja üks küsimus oleks veel :)
Auto24 foorumitest olen lugenud 2,5tdi V6 mootorite kohta, kus üks kiidab, teine laidab (kuigi seal on eelkõige juttu olnud 132kw ja kuigivõrd 120kw mootoritest). Ei tea kas samad tõed käivad ka 114kw mootori kohta? Tehnilise koha pealt oskab kõige paremini äkki rääkida kodanik kasutajanimega "superb" :P

Aga tänan ette, kui keegi oskab mingisugust infot jagad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 12.12.06 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Nüüd siis olekski küsimus selles, et kas Auto100 oleks võimalik autot üle vaadata?

Helista teeninduse poolele ja pane aeg ülevaatuseks kirja.
Kindlasti lase auto ära kontrollida.Kuskil tunnike sellele kulub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.12.06 20:39 Tsiteeri


asi selles, et ma ei tea täpselt kunas masin eestisse jõuab ja kuna tallinnasse vaatama saab minna. Et kuda see ajapanek seal on...kas peab panema jupp aega ennem aja kirja või on võimalik ka erandkorras siis kui auto tuleb? :P Või peab orienteervualt ikkagi ette hoiatama, et millalgi tulen?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 12.12.06 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Auto24 foorumitest olen lugenud 2,5tdi V6 mootorite kohta, kus üks kiidab, teine laidab (kuigi seal on eelkõige juttu olnud 132kw ja kuigivõrd 120kw mootoritest). Ei tea kas samad tõed käivad ka 114kw mootori kohta? Tehnilise koha pealt oskab kõige paremini äkki rääkida kodanik kasutajanimega "superb" :P


Kui tehnilisi andmeid vaadata, siis 2,5 tdi ainuke eelis paistab olema suurem kütusekulu. Imelik, et isegi kiirendus on 2.5 tdi natsa aeglasem kui 2.0 tdi.

Endal tutikas 2.0 tdi.Tõmmet ja pööret on teisel küllaga. Proovimise ajal sai ka 1,8 bensiini proovitud. Aga see oli kole uimane.

Ahsoo...2.5 tdi on olemas automaat kast. 2.0 td seda ei ole eestis saada. Muidugi tehiliste andmetes kirjas oleva 4.7 keskmine kulu ... sinnani ma ei ole küll maanteel jõudnud. Ikka ja alati 5.0 ja 6.0 vahel tiksub.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 13.12.06 21:56 Tsiteeri


tallinnakauge inimesene küsiks veel sellist asja, et kus kaugel Auto100 asub tallinnasse sissesõidul? Et kas on väga kaugel?! Minu mäletamist mööda oli mingisugune Skoda esindus tallinnasse sissesõidul suhteliselt ligidal, aga see oli vist AGR. Või pole vahet, kus käid?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 13.12.06 22:10 Tsiteeri


Auto 100 asub Mustamäe tee ja Paldiski mnt ristmiku lähedal.
Hullumaja vastas üle tee.:P
http://www.skoda.ee/firmast/kontakt.php


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]