Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia III RS 4x4 2.0TDI - kas keegi omab? (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3145)
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.16 10:02 Tsiteeri
Octavia III RS 4x4 2.0TDI - kas keegi omab?



Kuna mõlgutan vaikselt mõtteid Audi roolist vahelduseks uue Skoda rooli istuda, siis uuriks kas keegi juba omab nelikveolist RS Octavia III? Tahaks enne ostmist natukene proovida aga paraku ühtegi proovisõiduautot esindusel pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.16
Postitusi: 13

Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: octavia 4x4, superb outdoor 4x4

postitati 14.09.16 08:33 Tsiteeri


Vaadates seda combot ja teades, et sa ka pisut kurvilisema ja särtsakama kerge kere austaja, siis minul on sellele kerele oma staatiliste esiõõtsadega päris palju ette heita just kaalujaotusega ja pidamisega kurvitehnikas. Ka vanemal kerel sama mure ja välimuse muutmine pole altpoolt just paljukest parandanud. Mis mõtlema paneb on rehvivalik, mis seda ka kurvis paigal hoiaks madala sportvedruga. Sellise seguga, mida alla panna tahaks on pisut mõtlemisainet just igapäevasõidus kasutades ja kindel dilemma on dsg vs manuaal selle naftapressi küljes. Kui üldises pildis sellele kerele otsa vaadata, siis mõnus ja üllatavalt mahukas putukas, aga endal muud prioriteedid ja pigem scouti poole piilumine ühe lisaautona sihikul :D.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.16 08:46 Tsiteeri


Kuna ma ise selle autoga igapäevaselt sõitma ei hakka, siis pole minu eelistused esmatähtsad :) Ideaalis tahaks muidugi nelikvedu ja 2.0T mootorit aga kahjuks seda ei pakuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 14.09.16 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kuna ma ise selle autoga igapäevaselt sõitma ei hakka, siis pole minu eelistused esmatähtsad :) Ideaalis tahaks muidugi nelikvedu ja 2.0T mootorit aga kahjuks seda ei pakuta.


Kui tahad proovida, siis mul tavaline luukpära. Mootorist annab aimu, roolitunnetus RS kindlasti parem (suuremad veljed ja sportvedrustus) + istmed teised. 2.0T oleks kindlasti parem valik, aga Skodale seda pakutakse Superbile ainult ning minu proovisõit ütles, et see 206kw seal mingi lennuk küll nüüd ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.16 07:25 Tsiteeri


Jätan selle pakkumise meelde ja võtan ühendust kui ei õnnestu ühtegi soovitud autot leida.
Ma pole 206kw Superbiga sõitnud aga arvata võib, et seal kere vahel see midagi erilist pole.
Samas nelikveolisele Octaviale sobiks antud mootor kenasti, hiljem chipid veel ära ka...
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kui tahad proovida, siis mul tavaline luukpära. Mootorist annab aimu, roolitunnetus RS kindlasti parem (suuremad veljed ja sportvedrustus) + istmed teised. 2.0T oleks kindlasti parem valik, aga Skodale seda pakutakse Superbile ainult ning minu proovisõit ütles, et see 206kw seal mingi lennuk küll nüüd ei ole.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 15.09.16 12:08 Tsiteeri


Mul RS 230, kui proovida tahad... nelivedu sellele ei pakuta aga rs-i tunnetuse saad kätte. Ehk siis vedrustus, rool jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.16 12:59 Tsiteeri


Tänan pakkumast, esiveolise RS-ga (tavaline, mitte RS 230) olen sõitnud kui see Laagri Skodas veel proovisõiduautoks oli.
Tsitaat:
Algselt postitas: M8DSwordfish
Mul RS 230, kui proovida tahad... nelivedu sellele ei pakuta aga rs-i tunnetuse saad kätte. Ehk siis vedrustus, rool jne...



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 15.09.16 21:18 Tsiteeri


Olles ise kah rohkem audi pede ,ja omades diisel RS-i ,siis minu kogemus ütleb küll et alguses mingi emotsiooni saad ,aga hiljem kahetsed ,audi mugavust ja sõidu elamust sa skodast ei saa .
Aga kipub nii olema ,et inimene tahab omal nahal ära proovida.
Praeguste ilmadega pole küll mingit vahet ,kas proovid 4vedu skodat ,või esiveolist
Suure mootoriga octaviat pole ju olemas ,RS-ile pakutakse Seat cupra deforseeritud mootorit ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.16 07:32 Tsiteeri


See on selge, et Skodast ei ole mõtet Audit oodata aga see polegi hetkel eesmärk. Valikus on Octavia Scout või RS vs C7 3.0TDI A6 ja ilmselgelt on need väga erinevad autod. Paraku aga pole ma sobivat A6 poole aastaga leidnud Saksast, mitu tükki on nina alt ära ostetud. Olles mitut RS Audit omanud, siis muidugi ostaks hea meelega C7 RS6 aga paraku jääb kalliks natukene :) Nelikveolist Octavia RS tahtsin just selles valguses proovida, et palju see nelivedu sellest niigi väikesest võimsusest ära sööb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 16.09.16 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Suure mootoriga octaviat pole ju olemas ,RS-ile pakutakse Seat cupra deforseeritud mootorit ;)


No mootorid ikkagi erinevad rohkem, kui ainult softi poolest. Cupral on sama mootor , mis Golf R/Audi S3 - ehk siis juba suurem turbo jne..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 16.09.16 10:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
See on selge, et Skodast ei ole mõtet Audit oodata aga see polegi hetkel eesmärk. Valikus on Octavia Scout või RS vs C7 3.0TDI A6 ja ilmselgelt on need väga erinevad autod. Paraku aga pole ma sobivat A6 poole aastaga leidnud Saksast, mitu tükki on nina alt ära ostetud. Olles mitut RS Audit omanud, siis muidugi ostaks hea meelega C7 RS6 aga paraku jääb kalliks natukene :) Nelikveolist Octavia RS tahtsin just selles valguses proovida, et palju see nelivedu sellest niigi väikesest võimsusest ära sööb.

Ma ütleks pigem nii, et startides on sellest neliveost palju kasu. Ideaal oludes on bensukas vast kiirem, aga kui vähegi märg on siis esivedu jääb ikka kaugele maha.Nelivedu võtab lõppkiirusest midagi maha, startidest on sellest ikka kasu.
Stardiabiga startides on vahe päris suur, aga noh kui sa vaatad C7, siis Octavia ei ole üldse sellest klassistki sõltumata mootorist vms.
C7 - hoopis teine sõidumugavus
Scout / RS - kui mõlemad diislid, siis ei ole sealt mingit vahet mootori jms osas. Mõeldud mõlemad erinevate asjade jaoks. Diisel mingit erilist emotsiooni ka ei paku, esivedu RS bensukas kindlasti emotsiooni rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.16 10:26 Tsiteeri


Sellest olen ma teadlik, et C7 A6 ja Octavia on nagu öö ja päev peaaegu aga valik on hetkel puhtalt rahanumbri põhine. Oluline on nelivedu ja teatav suurus, selle kriteeriumi täidavad mõlemad. Üks lihtsalt oleks muus osas parem aga on 4 aastat vana, teine uus ja garantiiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 16.09.16 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Sellest olen ma teadlik, et C7 A6 ja Octavia on nagu öö ja päev peaaegu aga valik on hetkel puhtalt rahanumbri põhine. Oluline on nelivedu ja teatav suurus, selle kriteeriumi täidavad mõlemad. Üks lihtsalt oleks muus osas parem aga on 4 aastat vana, teine uus ja garantiiga.

Kui soov kindlasti nelivedu, siis mina ütleks, et sa saad piisava ülevaate suvalise Octaviaga millel on sama 135kw mootor peal. Keskmisele kulule pane ca 2l otsa ja saad reaalse tulemuse, millega võid julgelt arvestada. RS istmed paremad, mul masinal täpselt sama rool, mis RS pannakse.
Ning luukpära, mis mul on 7.1vs 7.6 RS, millest see vahe tuleb ei oska öelda (RS vist natukene raskem).
Suurim vahe, mis mina näen C7 on just need istmed, mis ei ole Octavial kõige paremad. Golf Alltrackile saab oluliselt paremaid juba, kui sõidad pikemaid otsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.5% - SQL: 43.5%]