Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Škoda Fabia 2016 (Vastuseid: 66 | Vaatamisi: 33011)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.03.16 07:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kas Fabiale saab tänapäeval webasto kah tellida ,või hoiad naist vormis ja võimleb ise talvehommikuti ;)
Tahtsin naisele kunagi Rapid spacepack-i osta ,aga sellele ei saanud.


Minu teada ei saa ei Fabiale ega Fiestale otse tehasest,aga peale saab panna ja suurusjärk 500.- peaks olema.Plaan on see kindlasti panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.03.16 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Laius on Fabial ja Rapidil sama,teljvahe Rapidil 10 cm suurem,eks see tagaistujatele annab ruumi.Kui nüüd panna kõik väikeautod kõrvuti ja ühtemoodi ära komplekteerida siis vist need hinnad jäävad pea ühte auku,hakkab ilmselt oma osa mängima autode iseloom,välimus ja järelteenindus.


Kuna mul naine lühikest kasvu,siis tema seljataga, saan mina ka Fabias jalga üle põlve visates istuda :D
Ja suuremat pagassi pole ka reaalslelt vaja.Vaja on niipalju,et koer ära mahuks ja sinna ta mahub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 12.03.16 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Laius on Fabial ja Rapidil sama,teljvahe Rapidil 10 cm suurem,eks see tagaistujatele annab ruumi.Kui nüüd panna kõik väikeautod kõrvuti ja ühtemoodi ära komplekteerida siis vist need hinnad jäävad pea ühte auku,hakkab ilmselt oma osa mängima autode iseloom,välimus ja järelteenindus.


Kuna mul naine lühikest kasvu,siis tema seljataga, saan mina ka Fabias jalga üle põlve visates istuda :D
Ja suuremat pagassi pole ka reaalslelt vaja.Vaja on niipalju,et koer ära mahuks ja sinna ta mahub.


Jep, Fabia tagaistmel rohkem ruumi kui Fiestas ja pagasiruum on tegelikult mõnikümmend liitrit suurem kui Focusel. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.03.16 13:10 Tsiteeri


Täna siis sai ära proovitud Hunday i20. 1,2l vabalthingav 55kw 5k manuaal.

Välimuselt on auto minu arust ilus ja kere on igati proportsioonis.Selle eest ostaks seda autot.
Salong on igati korralik.Ukse polstrid on küll kõvast plastist,aga see on selline silmale kena vaadata ja ei ole ka libe ega kumisev.Käetugi uksel on igati mugav.Keskel käetuge polnud,kas üldse saab ei uurinud.

Armatuur on ilus ja pehmest materjalist.Kellad on suured ja selged,raadio,kliima ja muud nupud konkreetsed ja lihtsasti kasutatavad.Raadio heli ei ole üldse arvestamist väärt.Nagu LADA 08-s.Lihtsalt raadio on olemas ja teeb häält.Muusika kuulamiseks ei sobi üldse.

Istmed on väga head.Kohe palju paremad,kui Fiestas ja toetuse kohapealt vist isegi tsipa paremad,kui Elegance varustusega Fabias.Kuna autol on selle klassi pikim teljevahe,siis sain enda sõiduasendis, juhi istme taha, ka ise istuda oma 179cm kasvuga.Väikeauto kohta haruldane asi.

Rool on väga hea tunnetusega ja täpne,ei mingit liigset tee otsimist,mida oli Fiestas.Rehvid olid lamellid 15" ja müra salongis ei olnud.Auto on tõesti vaikne.Kuna teljevahe pikem,siis oli ka linnas, kulunud roobastes väga ok sõita.Auto oli piisavalt pehme ja samas kurvides ei kaldunud liigselt.Kohe tunda,et rallis osalemine mõjub positiivselt ka seeriaautode juhitavusele,mida ei saa öelda vanemate Hundayde kohta.

Käigukang oli kerge ja suhteliselt täpne.Sidur ka hästi kerge.Linnas sai sõita 4 käiguga ja mootori häält siis salongi ei tulnud.Tühikäigul oli autos täielik vaikus ja ainult tahhoka järgi sai aru,et mootor töötab.Maantee jaoks peaks olema 6 käik,sest pöörded tõusid 110-ga üle 3000-ne,aga see eeldab vist siis ka võimsamat mootorit.

1,2l 55kw mootor on täiesti jõuetu selle auto jaoks.Tammsaare teel peale Tondi ristmikku panin 80-ga 5 sisse ja vajutades seal kergel tõusul gaasi põhja , ei juhtunud midagi.:o
Auto on ilmselgelt ,selle mootoriga,ainult linnasõiduks.
Maanteel 90-ga 5k liikudes ei saa ühtegi möödasõitu teha,vaja on panna 4-s ja siis läheb asi ka vääga pika vinnaga.Positiivne on see,et ka maanteel 110-ga ,on auto ikka veel suht vaikne.

Küsisin müügimehe käest mingitki muud autot selle 1,4 4k AT-ga,aga polnud ja ei saagi.Tema jutt,et see on ikka palju parema minekuga ja võimsam,ei veennud mind.vabanduseks öeldi,et AT ostetakse 5%.No,kui ei saa proovida,siis jääki ilmselt nii :D

Ühesõnaga, prooviauto puudumise tõttu ,on Hunday ost seekord välistatud,kuigi võibolla poleks sellel autol,selle suurema mootoriga väga vigagi.
Ise ma muidugi eeldan,et ega see palju parem pole,sest see mootor on neil juba ammu kasutusel ja ka 4k AT on täna juba kiviaeg,kui konkurente võrrelda.Maantee kiirusel, ka sellega, ilmselt pöörded laes.

Nüüd siis valikus Fabia Elecance 1,2TSI DSG+color concept+veel nipet näpet ja Fiesta 1,0L EcoBoost(st turbo) Powershift , samalaadse varustusega .Võtan pakkumised ja siis vaatab edasi,kiiret meil pole.Fiestal läheb muidugi päris palju lisavarustust ,ka kõige paremale tasemele lisaks,kui võrrelda Fabiat.
Kindlad asjad mida vaja on AT;kliima;park andurid;tagavara ratas;nuppudega nahkrool,telefoni juhtimisega;valuvelg 16";Püsikas;hea minekuga bensumootor.
Kui saaks,siis ka xenon tuled,aga seda ei saa kummalegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 12.03.16 17:55 Tsiteeri


Oot misasja... neil ponud isegi seda 1.0L turboga versiooni proovimiseks pakkuda? Alles millalgi ju pasundas neid reklaame et "uus sportlik" mootor saadaval i20-le :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.03.16 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Oot misasja... neil ponud isegi seda 1.0L turboga versiooni proovimiseks pakkuda? Alles millalgi ju pasundas neid reklaame et "uus sportlik" mootor saadaval i20-le :o


Seda küll otseselt ei küsinud,aga öeldi,et ainult see 1,2 vabalthingav on.Seda 1,0 turbot 74kw ei saa AT kastiga niikui nii.Ma siis käisin TOP autos,aga neid müükse vist veel mõnes kohas.Peab uurima ,mis neil pakkuda on.Kui isegi ei lähe kaubaks,siis saab vähemalt teada,mis ja kuidas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 12.03.16 18:10 Tsiteeri


Mingist saksa artiklist lugesin välja et Hunday teeb väikestele sakslastele ära ,nii kvaliteedis ja muus , ei tea kas tõsi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hulgus
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.15
Postitusi: 50

Asukoht: Mägi-Eesti / Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia "L&K" 1,8 TSI (2011) FL

postitati 12.03.16 18:25 Tsiteeri


No kui juba igasugu masinaid proovimas käid ja isegi Hyndai-d ära ei põlanud siis soovitaks proovida veel KIA-t. Mul enne Skoda ostu oli ikka tõsine plaan KIA ära osta (takistuseks sai ehk see, et mulle sobiva kooslusega masinat Eestis polnud ja tehasest oleks pidand pool aastat ootama). Alla 20 k saad kätte peaaegu kõikide lisadega masina (seal need asjad standardvarustuses mis VAG grupi omadel suure raha eest lisavarustuses), salongimaterjalid kvaliteetsed, mootorivalikuid igasugu erinevaid ja lisaks 7 aastat garantiid. Ma soovitaks küll ära proovida.


Ökoautost "Säästu" saiani ja kumminaiseni on ainult üks samm ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.03.16 22:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hulgus
No kui juba igasugu masinaid proovimas käid ja isegi Hyndai-d ära ei põlanud siis soovitaks proovida veel KIA-t. Mul enne Skoda ostu oli ikka tõsine plaan KIA ära osta (takistuseks sai ehk see, et mulle sobiva kooslusega masinat Eestis polnud ja tehasest oleks pidand pool aastat ootama). Alla 20 k saad kätte peaaegu kõikide lisadega masina (seal need asjad standardvarustuses mis VAG grupi omadel suure raha eest lisavarustuses), salongimaterjalid kvaliteetsed, mootorivalikuid igasugu erinevaid ja lisaks 7 aastat garantiid. Ma soovitaks küll ära proovida.


Käisime vaatamas,aga Rio on täpselt sama 1,4DOCH mootori ja sama 4k AT kastiga.
Ei meeldinud ei sisu ega väimus kummalegi. i20 on ikka kõvasti suurem ja mugavam auto.
Ceed on küll juba uuem tehnoloogia,aga see ka kallim ja suurem auto.Octavia ja Focuse klass.Samas sellel ka AT ainult 1,6DOCH mootoriga.Hunday ja KiA on ühe kontserni autod.Hunday on tegelikult KIA omanik.Sealt ka ühised mootorid ja kastid.
Ma tegelikult vaatan autot natuke ka selle järgi,kus ma pärast seda hooldan ja kas seal ka nö oma inimene olemas on.
Hunday on tegelikult meil tütrel i40 näol juba olemas ja see on siiani täitsa ok auto.Auto on täis laksuga ja ka kasutuses igapäevaselt.Ehk tasub ennast ära.
Ma eespool kirjutasin,et meil vaja pere teist autot,mis sõidab aastas 5-7 tuhat.No ei ole mõtet osta autot palju üle 15 tuhande.
AutoForte müüb ka i20-t ,saatsin sinna ka päringu proovisõiduks AT kastiga,vaatame mis vastatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 13.03.16 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1 ...aga hooldus tuleb ikka kord aastas..

Võib ju alati Longlife ka lasta 2a või 30 000. Kumb tuleb ennem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.03.16 19:27 Tsiteeri


Kui Transiti mootorist rääkida,siis sõidavad need 400 ja + tuhat ka, täitsa normaalselt,selle välbaga.Enamusel veokatel on täna välp 50-100 vahel või näiteks Ivecol 150 tkm.Sõiduautodel on selle välbaga soetud ilmselt see,et tuleb kliendilt hoolduste eest raha ka kuidagi kätte saada.Nagu kõik margiesindajad kinnitavad,siis nende kasum auto müügist on kohati olemattu,sest mahud ja marginaalid on väikesed ning hooldus on see,kust raha teenitakse.

Aga vaatasin jah ,ka kasutatuid,umbes 3a vanu.Hea varustusega eestist ostetud autosid saada ei ole.Fabial lisaks ka vanem kere,mida ei soovi.Saksa autodel kontrollimatu läbisõit jne.

Ei ole vahet,kas ostad vanema auto ja maksad suurema sissemakse + näiteks 150€ kuus või maksad tiba vähem sisse ja maksad 200€ uue eest kuus.
Kasutatud hea varustusega Fabia-Fiesta maksab saksas umbes 12000,uue saab umbes 15000-ga.Vanemale tahavad min 20% sissemaksuks ,uuel 10%.Kuumakse vahe umbes 50€.Uuele ka intress madalam.

5 a pärast on sul esimesel juhul 8+ aastat vana auto,mis ei maksa enam suurt midagi ja mida ei ole ka kõige kergem müüa.
Teisel juhul on mul 5a vana väikese läbisõiduga hea varustusega auto,mille müümisega pole raskust ja mis on tegelikult veel ka endale järgmised 5 aastat igati hea auto,kui peaks endale jätma,mida ma ilmselt ei tee.

Kui praegu maksavad 5a vanad AT hea varustusega Fabiad-Fiestad keskmiselt alates 7+ tuhat,siis lisades vanusele veel 3 aastat kukuvad hinnad kolinal peaaegu veel poole,sinna 4t alla.Võrdluseks hea kasutada mobile.de valikuid,seal on valik sadades autodes.Üldjuhul on suureks hinna langetajaks mudelivahetus,mis selle aja peale võib juba juhtuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 14.03.16 07:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
mhm, ford transitil on ka hooldusvälp 50 tuhat, aga mis sellest mootorist järgi peale 200 tuhhi on,on juba iseasi:D


Tarbeauto ja sõiduauto välpasid pole mõtet võrrelda. Auto tehakse vastavalt ostjate soovile. Tarbesõidukil on oluline odav ülalpidamiskulu ja pikk eluiga, sestap deforsseeritakse neil mootorid ja pannakse ehk mõnele poole ka veidi rohkem metalli. Sõiduauto ostjat huvitab eelkõige lõputu elektroonika nimekiri, hea kiirendus ja väike kütusekulu number paberil ning võib eeldada, et aastane läbisõit jääb väikeseks.
Mis müüjate marginaalidesse puutub, siis ma arvan, et nad teenivad nii müügi kui hoolduse pealt, kui rahumeeli annab teha hea jutuga ostjale pakkumisi isegi kuni 25% allahindlusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 14.03.16 09:00 Tsiteeri


Ma otseselt tegelen transpordifirmas autode remontidega ja seda juba üle 20 aasta.Olen väga hästi kursis kogu viimase aja evolutsiooniga autotööstuses.Tänapäevased veokad ei ole deforsseeritud,pigem just forsseeritud ja kohati ka väga piiripeale.Ka metalli on järjest vähem ja plastikut on mootorites alates kahetuhandetate algusest kõvasti lisandunud.Kui veel kümmekond aastat tagasi sai 9l mootorist heal juhul 260hj/700Nm,siis täna on tavaline 380hj/2000+Nm.Kõik kaaned ja paljud muud asjad on plastik,kaasaarvatud karteri põhi ja hulk torusid lõdvikuid.Radikates samuti otsad plastist,sama nagu ka sõiduautodes.

Mootori õli ei ole see,mis teeb välba pikaks, vaid õlifiltrid.Õliga ei muutu ka meie kliimas suurt midagi,aga õli peab puhas olema,siis säilivad määrimisomadused.Volvo veoka mootoritel on kolm umbes 2-2,5L mahuga õlifiltrit.Sõiduautodel on samas üsna tihti ainult mingi alla 0,5 L mahuga kopsik.Ma olen tuttav enamuse õlimüüjatega.Tänapäevased õlide markeeringud on samuti hästi segaseks aetud,et seda paremini turundada.Tihti on eri nimede all samad või väga sarnased tooted.Näiteks müüakse semi-sünt nime all tegelikult mineraal õli ja seda teeb üks margiesindus oma kaubamärgi alt.

Sõiduautodele ei tehta kahjuks selliseid longlife filtreid ja ilmselt ei hakata ka niipea tegema,sest ei saa saagida oksa millel ise istud.

Raigo 10500-12000€ hinnaga Fabiad ja Fiestad on 3a vanana täiesti reaalsus.Vanemat nagu ei leia üldse mõtet liisinguga osta.Need siis sakasa hinnad.
Jutt siis hea varustusega ja AT kastiga autost,mida eestis ei ole kasutatuna müügis mitte ühtegi.
Meil on suht olematu varustusega autosid hinnaga 7-9 olemas.Üks Fabia Monte carlo on ka ,aga need kõik vana kerega,mida ei soovi.Fiestadsid ei ole sedagi ja kõik on läbisõiduga sinna 100tkm kanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 14.03.16 13:20 Tsiteeri


Kui minul läks Fabia teemaks siis ma uurisin mis sellised saksas maksavad.Saksast oleks sama raha eest ,mis ma maksin ,saanud umbes 20 tuhat sõitnud masina.Umbes kuu aega tagasi oli üks puna must korralikus varustuses auto müügis aga jah need vähesed mis täna pakkumises on võrrid ja manuaalid.Kui Hyndail on peal sama1,4 mootor mis oli peal vanal i30 siis sellel autol ei toimunud ühegi käiguga gaasile vajutades midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 14.03.16 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Kui minul läks Fabia teemaks siis ma uurisin mis sellised saksas maksavad.Saksast oleks sama raha eest ,mis ma maksin ,saanud umbes 20 tuhat sõitnud masina.Umbes kuu aega tagasi oli üks puna must korralikus varustuses auto müügis aga jah need vähesed mis täna pakkumises on võrrid ja manuaalid.Kui Hyndail on peal sama1,4 mootor mis oli peal vanal i30 siis sellel autol ei toimunud ühegi käiguga gaasile vajutades midagi.


Just kirjutas ka Autoforte müügimees,et neil on küll i20 1,4 mootoriga demo olemas,aga AT kasti ei ole.Ühesõnaga see teema nendega lõpetatud.Mootor on jah see sama 1,4DOCH ehk siis eelmine põlvkond.Kahju kui uuele kerele,mis iseenesest on kena ja ruumikas,ei leidu mootorit.
Küsisin täna paar pakkumist ka eks vaatab,mis saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 16.03.16 15:16 Tsiteeri


Saatsin täna liisingule pakkumise ära.Fabia 1,2TSI DSG Elegance+colorconcept+Bolero ja veel nipet näpet.Auto tuleb siis Corrida red, must katus,mustad esimesed piilarid-peeglid ja must velg 16".Sisu must satiin.
Ford tegi hinna isegi parema,aga naine ei tahtnud just eelkõige vedrustuse jäikuse pärast.Tema ise oli otsustaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 16.03.16 20:41 Tsiteeri


Audisid kah vaatasid ?
Mul saadeti hiljuti Q 5 pakkumine ,hind põhimõtteliselt täpselt sama mida octavia RS-i eest maksin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 17.03.16 10:02 Tsiteeri


No Q5 maksab ikka nats rohkem kui Fabia,pigem kaks-kolm korda rohkem.Fabia hind tuli pool Scoudi hinda ja tips alla isegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 17.03.16 11:42 Tsiteeri


Mõtlesin ikka rohkem seda ,et kui audi suuri allahindlusi teeb ,äkki leiab soodsalt ka A2,või A3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 18.03.16 08:03 Tsiteeri


Tellisin täna auto ära,kätte saab umbes 2 kuu pärast.
Mis võrdlusse muude markidega puudub,siis sama varustusega volkar või audi maksavad ikka liiga palju võrreldes selle autoga.Neil mõlemal on ka parimas varustus tasemes palju asju puudu,mis Fabial Elegance paketiga olemas.Ja hind tuleb neil kallim.

Kaks asja mida oleks veel tahtunud on xenon ja webasto,aga neid Fabiale kahjuks ei saa.

Tegelikult on Fabial kahevärvilisena ikka palju parem välimus ka,kui Polol või A2-l.
Lisaks on mul ka müüja oma inimene ehk sain ka sellelt autolt väga soliidse allahindluse,mida ma ilmselt poleks saanud ei volkarist ega audist.Tal ju põhjust seda teha ka, 2003 Outlander,eelmisel aastal Scout ja nüüd Fabia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hulgus
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.15
Postitusi: 50

Asukoht: Mägi-Eesti / Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia "L&K" 1,8 TSI (2011) FL

postitati 18.03.16 17:28 Tsiteeri


Nüüd jääme huviga sellest iludusest pilte ootama! ;)


Ökoautost "Säästu" saiani ja kumminaiseni on ainult üks samm ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marco
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.16
Postitusi: 8

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: fabia 1,2 TSI DSG

postitati 18.03.16 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66

Lisaks on mul ka müüja oma inimene ehk sain ka sellelt autolt väga soliidse allahindluse,mida ma ilmselt poleks saanud ei volkarist ega audist.


Kui saladus ei ole, siis mitu prossa on soliidne allahindlus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 19.03.16 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: marco
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66

Lisaks on mul ka müüja oma inimene ehk sain ka sellelt autolt väga soliidse allahindluse,mida ma ilmselt poleks saanud ei volkarist ega audist.


Kui saladus ei ole, siis mitu prossa on soliidne allahindlus?


Ei viitsi prosse arvutada 10+ ,aga paarsada üle baashinna tuli auto hinnaks,kuigi lisavarustust sai ka võetud.Ei hakka siin kindlasti numbreid avaldama,sest see on ikka pakkumine mulle,mitte maailmale.Ford tegi tegelikult veel suurema ale(üle 20%) ja parema hinna,aga seal ka minu parim sõber tööl.
Mina olen üldiselt auto ostmisel ikka väga oluliseks pidanud seda,kellega ma pärast aastaid suhtlema pean.Sellest ka Skoda ja Ford viimased valikud.Naisele meeldis Fabiaga rohkem sõita,kui Fiestaga.Mulle endale meeldis Fiesta natuke rohkem sõita(käigukasti-mootori koostöö on parem),aga auto ju naisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 20.03.16 17:24 Tsiteeri


15% saab küll igast auto esindusest alla ,see on hinnasisse juba arvestatud ,üks tuttav müügimees ütles ,et ainult see loll kes ise ei küsi jääb sellest ilma ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.16 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
15% saab küll igast auto esindusest alla ,see on hinnasisse juba arvestatud ,üks tuttav müügimees ütles ,et ainult see loll kes ise ei küsi jääb sellest ilma ;)


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Audisid kah vaatasid ?
Mul saadeti hiljuti Q 5 pakkumine ,hind põhimõtteliselt täpselt sama mida octavia RS-i eest maksin.
Kui nägime sama pakkumist 2.0TFSI 132kW (MTM abil 199kW kirjutatav) mootoriga Q5'st, siis sellel oli näiteks 25% alla antud 45.5k pealt.


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.7% - SQL: 30.3%]