Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb III 2015. a esituled seest udused (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 7208)
keiop
huviline



Registreerunud 14.12.15
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III

postitati 14.12.15 21:16 Tsiteeri
Skoda Superb III 2015. a esituled seest udused



Tere,

Kas kellelgi veel selline probleem uue Superbiga esineb? Tartu esindus väidab, et see on normaalne. Käisin garantiis nendega ja kõik olevat timm.

http://www.upload.ee/thumb/5403008/skodasuperb2015.PNG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 15.12.15 09:15 Tsiteeri


Et siis nagu udu on klaasil seespool või?
Pole küll Superbi omanik,aga kui see nii on,siis see ei ole normaalne kohe kindlasti.Octavia tuli on tehniliselt täpselt sama ja pole sellel küll midagi sellist täheldanud.
Oli kunagi anloogne juhus ühe teise autoga ja vaidlesin Silberautoga pikalt,selle üle,aga sain lõpuks ikkagi uued tuled,mis enam ei kogunud vett ja udu sissepoole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 15.12.15 16:43 Tsiteeri


Ise avastasin sama asja ja just peale pesulat. Kuid muidu vihmase ilmaga pole midagi täheldanud. Isegi mõtlesin, et kas lühikese ajaga pesulas on normaalne niiskuse kogunemine esituledesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 15.12.15 17:06 Tsiteeri


Mul oli kah autol esimesed paar kuud hommikuti ,või pesulas käies veidike udu sees, see viga kaob ise ajapikku ära .
See ongi nii paljudel uutel autodel ,õhuniiskus on tule sees ja temperatuuride muutudes ,see niiskus kontenseerub tule klaasile .
Kui auto juba pidevas kasutuses on siis tulede tuulutus ja pirnide soojus kuivatab selle niiskuse ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 15.12.15 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Mul oli kah autol esimesed paar kuud hommikuti ,või pesulas käies veidike udu sees, see viga kaob ise ajapikku ära .
See ongi nii paljudel uutel autodel ,õhuniiskus on tule sees ja temperatuuride muutudes ,see niiskus kontenseerub tule klaasile .
Kui auto juba pidevas kasutuses on siis tulede tuulutus ja pirnide soojus kuivatab selle niiskuse ära.


Seda juhul,kui niiskust juurde ei tule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
keiop
huviline



Registreerunud 14.12.15
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III

postitati 15.12.15 19:25 Tsiteeri


Udu tule sees ikka jep.. niipalju kui ma oma tuttavatega rääkisin siis asi võibki selles olla, et LED põleb külmalt ja sealt ei suuda xenon seda udu ära aurustada. Võib-olla tõesti tules mingi niiskus sees ja meie kliimas ei suudagi tuli seest korralikult ära kuivada..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 15.12.15 21:01 Tsiteeri


See niiskus kaob ära ,küll näed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 16.12.15 14:06 Tsiteeri


Octavia III-l oli sama mure alguses paljudel.
Näiteks: http://www.briskoda.net/forums/topic/298693-condensation-in-front-light/

Kuid hiljem pole eriti kuulda olnud, et keegi kurtnud oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 12.01.16 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Et siis nagu udu on klaasil seespool või?
Pole küll Superbi omanik,aga kui see nii on,siis see ei ole normaalne kohe kindlasti.Octavia tuli on tehniliselt täpselt sama ja pole sellel küll midagi sellist täheldanud.
Oli kunagi anloogne juhus ühe teise autoga ja vaidlesin Silberautoga pikalt,selle üle,aga sain lõpuks ikkagi uued tuled,mis enam ei kogunud vett ja udu sissepoole.


Kehva värk nende ventileeritavate plastikust tuledega.. ka superb 2-l , ledidega passatil, octaviatel, vanemad audid jne kõigil sama jama...
tehas ütleb et see nii on kuna laternal ventilatsiooniavad ja niiskus kaob ja lisaks et see ei mõjuta ega vigasta laternat mingil moel. Vaidlen vastu sest niiskus laternas põleb kenasti klaasist luubi külge mille tõttu näed et poole aasta pärast on luup seest täiesti udune nagu kõigil 99% luuptuledega masinatel...ja see juba mõjutab valgustust mis pole enam see mis oli algselt...
oma vanemal passatil B5.5 kiskusin lõpuks tuled eest elemendid välja ja isopropüülalkohokiga luubid puhtaks ja ette tagasi....
Ehk minu arust viga selles et tule element liiga suur ei teki piisavalt soojust mis tõrjuks niiskuse. Uutel Audidel millel väga kitsad esituled...ei ole ma ühtegi madinat näinud millel tuli seedt udune...uuel superbil pole ka halogeen kaugtuld mis niiskuse seest väljutaks...ise vahel teen tulekaaned tagant lahti täistuled peale ja mõne ajapärast niiskys kadunud...ahjaa kasutan ka vahel solarise parklat, sinna parkides tulede kopsikud lahti ja kui kinost tuled on laternad seesr kuivad.
Lisaks varsti su lambid seest jääs ka...nagu minu superbil !
Tuleb leppida selle tõsiasjaga and that's it!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 13.01.16 13:31 Tsiteeri


Võibolla see udu jama tekib neil kes autot vahepeal kuskil soojemas kohas hoiavad .
Mul on elu jooksul väga palju audisid ja vw -neid olnud ja niiskus tuledes on minu jaoks võõras mõiste .
Autod on mul alati õues olnud ,garaazis vaid tsikkel.
Korra elus on olnud üks jama audi bi-xenonidega ,aga siis oli viga selles et tulereguleerimis kruvi O rõngas tihend oli nii kõva et ei toiminud enam ,ning pesu ajal sai sealt vesi sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 13.01.16 15:07 Tsiteeri


Ise olen nüüdseks siis uue superbga sõitnud u 3000km ja esituledes ikka niiskus sees ja külmemata ilmadega oli LED riba kohal seespool härmatis(härmatis oli siis näha kui auto oli öö seisnud). See jutt, et uue auto puhul peaks see niiskus mingi ajaga ära kaduma ei vasta vist ikka tõele. Pikema sõiduga jääb küll niiskust vähemaks aga päris ära ei kao.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
keiop
huviline



Registreerunud 14.12.15
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III

postitati 19.01.16 09:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Ise olen nüüdseks siis uue superbga sõitnud u 3000km ja esituledes ikka niiskus sees ja külmemata ilmadega oli LED riba kohal seespool härmatis(härmatis oli siis näha kui auto oli öö seisnud). See jutt, et uue auto puhul peaks see niiskus mingi ajaga ära kaduma ei vasta vist ikka tõele. Pikema sõiduga jääb küll niiskust vähemaks aga päris ära ei kao.



Sama. Mul 6000 km ja tuled seest jääs. Samas minuga võttis Tartu esinduse teenindusjuht ühendust, tegime seestpoolt härmas tuledest pilti, lasin neil sulada, tegin hiljem veetilkadest pilti ja tulemuseks on uued tellitud esilaternad. Seega pöördu aga esindusse ja nõua uusi tulesid. Olen ka netist teisigi uusi superbe uduste esituledega kahjuks näinud, seega mitte miski ei garanteeri, et uued esituled samamoodi uduseks ei lähe.

Minu galerii jäätunud/veepiiskadega esituledest leitav siit: https://www.dropbox.com/sh/ij272dye5wnykjq/AAAoXkQig51Ro1KQy5P2fD81a?dl=0


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 19.01.16 12:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: keiop
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Ise olen nüüdseks siis uue superbga sõitnud u 3000km ja esituledes ikka niiskus sees ja külmemata ilmadega oli LED riba kohal seespool härmatis(härmatis oli siis näha kui auto oli öö seisnud). See jutt, et uue auto puhul peaks see niiskus mingi ajaga ära kaduma ei vasta vist ikka tõele. Pikema sõiduga jääb küll niiskust vähemaks aga päris ära ei kao.



Sama. Mul 6000 km ja tuled seest jääs. Samas minuga võttis Tartu esinduse teenindusjuht ühendust, tegime seestpoolt härmas tuledest pilti, lasin neil sulada, tegin hiljem veetilkadest pilti ja tulemuseks on uued tellitud esilaternad. Seega pöördu aga esindusse ja nõua uusi tulesid. Olen ka netist teisigi uusi superbe uduste esituledega kahjuks näinud, seega mitte miski ei garanteeri, et uued esituled samamoodi uduseks ei lähe.

Minu galerii jäätunud/veepiiskadega esituledest leitav siit: https://www.dropbox.com/sh/ij272dye5wnykjq/AAAoXkQig51Ro1KQy5P2fD81a?dl=0


Mnu superbil asi nii hull ei ole, et lausa veepiisad sees oleksid. Aga sai siis käidud esinduses ja sealt väideti, et see niiskus ongi normaalne. Uutel passatitel ja audidel pidi ka nii olema. Olen neid tulesid jälginud ja nüüdseks on niiskus kadunud, et ei tea kas ilmad on soojemaks läinud vms. Samas kui esinduss väidab, et niiskus on tuledes normaalne, siis nad ei pruugi ju neid ümber vahetada. Kui teie superbil tuled vahetatud, siis andke teada kas problee kadunud või ikka tuledes niiskus sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
keiop
huviline



Registreerunud 14.12.15
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III

postitati 04.05.16 10:39 Tsiteeri


Nüüdseks umbes 3500 km tulede vahetusest möödas ja asi on korras. Pole kordagi peale vahetust uduseid tulesid näinud!

Kiitus Tartu Škoda esindusele :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.9% - SQL: 46.1%]