Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Kodiaq (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 40174)
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 16.04.19 15:52 Tsiteeri


Tundub, et hinda hoiab Kodiaq hästi, kaks aastat hiljem on kõige odavam Eesti turul pakutav kasutatud isend ikka veel kallim, kui kõige odavam uus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Priidic
huviline



Registreerunud 28.02.16
Postitusi: 10

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 4x4

postitati 16.04.19 20:46 Tsiteeri


Ei ole ju nii hind ikka kukkunud, sama varustustase Activ puhul (lisadesse ei süvene, aluseks on hinnakiri):


1,5TSI, 4x4, DSG:

2017a. Kasutatud- 23900.-

Uus - 28600.-
---

Ambition

2,0TDI, 4x4, DSG

2017a. Kasutatud- 25900.-

Uus- 30900.- (Erihind, seega tegelik mõni tuhat kallim)


Seega minimaalselt ca 5000.- hinnast läinud + lisade hind, mis siin hetkel Uue hinnas ei kajastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 17.04.19 13:48 Tsiteeri


Jajah, nagu ma ütlesin, hoiab hinda hästi, ilmselt asi selles, et pikad tellimisajad, see hoiab tavaliselt esialgu kasutatud masinate hinnad kõrgemal.

Tsitaat:
Algselt postitas: Priidic
Ei ole ju nii hind ikka kukkunud, sama varustustase Activ puhul (lisadesse ei süvene, aluseks on hinnakiri):




Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
digimon
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.18
Postitusi: 130

Kasutaja on eemal


postitati 22.04.19 04:33 Tsiteeri


http://www.skoda.fi/uutiset/news-detail/seuraava-skoda-student-car-konseptiauto-on-pickup-mallinen-kodiaq


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nuustak
huviline



Registreerunud 14.12.18
Postitusi: 9

Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 23.04.19 18:37 Tsiteeri


Küsiks vahele, kas keegi Kodiaq-i omanikest on ka aftermarket velgi alla pannud?
Täpsemalt huvitaks 18 tolli, aga originaalid on ET43 ja 7" laiused, see laiuse osa suhteliselt imelik. On kellelgi kogemusi, et mis ET ja laiusega 18" velgi annaks alla panna, 7" laiusega on valik päris nigel.
Ei tahaks koguaeg rehve ümber lappima hakata, võtaks teised veljed juurde, aga originaalide eest küsitakse ikka eriti hinge hinda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
digimon
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.18
Postitusi: 130

Kasutaja on eemal


postitati 24.04.19 00:37 Tsiteeri


Peaks alla minema kuni et 35 ning laius 8" ja 9".Nii annab igatahes velgede otsingul välja ja 19"ja 20" veljega sama laiuse 8"-9"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nuustak
huviline



Registreerunud 14.12.18
Postitusi: 9

Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.19 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimon
Peaks alla minema kuni et 35 ning laius 8" ja 9".Nii annab igatahes velgede otsingul välja ja 19"ja 20" veljega sama laiuse 8"-9"


Ise olen ka uurinud, pakutakse küll saitidel, et sobiks ka 8 laius ja ET35, aga ei ole kuskil otseselt all peale originaali kellelgi näinud midagi suuremat kui 17".
Eks ilmselt tuleb ise katsetada mingite 8" laiuste ja ET35 velgedega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 24.04.19 20:04 Tsiteeri


Igatahes 17" puhul laius 7,5 ja ET35 on all, aga ei ole uurinud, kui napilt seal midagi fyysiliselt on. See oli mudelikohane soovituslik kombo igatahes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 26.04.19 05:07 Tsiteeri


Sportlinel originaalis juba 19 ja RS-il 20 tolli, ketsimõõduga 235/45/20, vaevalt et need 7'' laiusega on, 8'' on reaalsem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 26.04.19 15:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M8DSwordfish
Sportlinel originaalis juba 19 ja RS-il 20 tolli, ketsimõõduga 235/45/20, vaevalt et need 7'' laiusega on, 8'' on reaalsem.

Noh ET on ka siinkohal oluline, tõsi, flantsidega saaks seda väheke korrigeerida vajadusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nuustak
huviline



Registreerunud 14.12.18
Postitusi: 9

Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.19 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M8DSwordfish
Sportlinel originaalis juba 19 ja RS-il 20 tolli, ketsimõõduga 235/45/20, vaevalt et need 7'' laiusega on, 8'' on reaalsem.


19 tollised on originaalis kõik täpselt samamoodi 7" laiusega ja ET43, 20 tollised on 8" laiusega ning ET41.

Eks ma ilmselt 8" laiustega ikkagi katsetan, ilmselt siis ET35. Pigem natuke rohkem välja poole kui sisse poole jätta velge.

Eks ma selle pärast küsisin siin, et äkki keegi kodiaqi omanikest on mingeid aftermarket velgi alla pannud ja mis mõõtudega. Kui juba 17" ja 7.5" ET35 probleeme ei tekkinud, siis 18" 8" ET35 on suure tõenäosusega ka ok, aga eks katsetan omal nahal ära millalgi, kui sobivad veljed leian.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
digimon
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.18
Postitusi: 130

Kasutaja on eemal


postitati 27.04.19 02:38 Tsiteeri


Skoda octaviale annab 8,5" veljelaiuse ja ET mingi 45-50.Endal ettkel küll laius 8,5" ja ET 42 aga tahan ka ET 35 panna.Samas siin foorumis on octavial alla pandud (coilid on JOM Blueline Coilover ja veljed on Japan Racing JR11 19x9,5 ET35 Bronze. ),Et tundub mahuvad küll siis alla laiemad veljed ja väiksema ET,ga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 27.04.19 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimon
Skoda octaviale annab 8,5" veljelaiuse ja ET mingi 45-50.Endal ettkel küll laius 8,5" ja ET 42 aga tahan ka ET 35 panna.Samas siin foorumis on octavial alla pandud (coilid on JOM Blueline Coilover ja veljed on Japan Racing JR11 19x9,5 ET35 Bronze. ),Et tundub mahuvad küll siis alla laiemad veljed ja väiksema ET,ga

Hmm, Octavia ja Kodiaqi veermik identne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.11
Postitusi: 157

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 Passat B7 EcoFuel CNG

postitati 28.04.19 07:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: boggy
Tsitaat:
Algselt postitas: digimon
Skoda octaviale annab 8,5" veljelaiuse ja ET mingi 45-50.Endal ettkel küll laius 8,5" ja ET 42 aga tahan ka ET 35 panna.Samas siin foorumis on octavial alla pandud (coilid on JOM Blueline Coilover ja veljed on Japan Racing JR11 19x9,5 ET35 Bronze. ),Et tundub mahuvad küll siis alla laiemad veljed ja väiksema ET,ga

Hmm, Octavia ja Kodiaqi veermik identne?

Põgusal vaatamisel tehase varuosakataloogi, siis päris identne ei ole. Octavia kasutab Golfi juppe ja Kodiaq kasutab Passati juppe. Veermiku arhitektuur mõlemal muidugi sama nagu MQB autodel ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 28.04.19 16:04 Tsiteeri


Kodiaqil on sarnane veermik superbiga...minu kodiaqil 30000km vahetati ära õõtshoova puksid ja läksid samad mis Superbil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 28.04.19 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Kodiaqil on sarnane veermik superbiga...minu kodiaqil 30000km vahetati ära õõtshoova puksid ja läksid samad mis Superbil.

Selge, seega analoogia Octaviaga ei ole kohane, selleni tahtsingi asja suunata.

BTW, mis teid mööda sõidad või ongi uued autod nii erineva kvaliteediga tehasest tulles, sest mul kohe 100tuh täis ja peale vedelike-filtrite pole miski vahetust vajanud, auto saab küll omajagu vatti, aga 99,9% asfaltteed, auklikud kruusateed näriks veermikku kindlasti kiiremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 30.04.19 18:29 Tsiteeri


Puksi käuksumine hakkas möödund suvel kui auto oli saanud 5 kuuseks. Ei viitsinud kohe esindusse minna...talve hakul asi süvenes...sai käidud kolm korda enne kui midagi ette võeti...st tüüpiline lugu et kui teenimdusse lähed veaga siis on auto eeskujulik ja oma vigu välja ei näita:) sõidan vaid asfaltil ja kõige künklikum tee on 2 lamavat menti kodu tänaval. Lisaks oli erroris Adblue süsteem....pihusti oli oksüdeerunud ja seda 6 kuuga...esituled said vahetatud, tulede mootorid hakkasid oma elu elama....aga tundub et esimene aasta selline kus vead välja löövad...täna masin vurab ja teenib mind hästi...ptüi ptüi ptüi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 30.04.19 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Puksi käuksumine hakkas möödund suvel kui auto oli saanud 5 kuuseks. Ei viitsinud kohe esindusse minna...talve hakul asi süvenes...sai käidud kolm korda enne kui midagi ette võeti...st tüüpiline lugu et kui teenimdusse lähed veaga siis on auto eeskujulik ja oma vigu välja ei näita:) sõidan vaid asfaltil ja kõige künklikum tee on 2 lamavat menti kodu tänaval. Lisaks oli erroris Adblue süsteem....pihusti oli oksüdeerunud ja seda 6 kuuga...esituled said vahetatud, tulede mootorid hakkasid oma elu elama....aga tundub et esimene aasta selline kus vead välja löövad...täna masin vurab ja teenib mind hästi...ptüi ptüi ptüi

Muide see esisillapuskide teema on kansuperbil ja volkswagenil väga sagedane viga...puksid defektsed...ja see viga pigem adaptiivse vedrustusega masinate puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 17.07.20 16:02 Tsiteeri


Minu Kodiaq nüüd ca 5000km uue omaniku käes olnud, ls 145000 ja tahmafiltri tõttu purunes hammasrihm ja mootor kottis (2,0tdi). Esindus uurib asja ja ütles sellise põhjuse, vaatame, mis tehas vastab, aga ma nii kodus ei ole selle tahmafiltri teemaga, et sellisest põhjendusest aru saada ja ma ei ole enam auto kasutaja ka, seega ei uurinud rohkem. Kuni selle ajani oli (tehnilise)probleemivaba auto täielikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
POZ
huviline



Registreerunud 14.08.19
Postitusi: 33

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb L&K

postitati 26.07.20 09:06 Tsiteeri


Tahmafiltri tõttu puruneb hammasrihm? Sellist põhjust kuulen ma oma elus esimest korda. Kas nad äkki annaksid sellele diagnoosile ka täpsema tehnilise selgituse, kuidas selline asi võimalik on.
Ma olen autode hoolduse ja remondiga igapäevaselt 13a kokku puutunud ja selle aja jooksul olen näinud ka selliseid dpf’e, mis on täielikult ummistunud nii, et auto käimagi ei lähe ja kõikidel on hammasrihmad terveks jäänud.

Millises esinduses see auto on?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 26.07.20 20:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: POZ
Tahmafiltri tõttu puruneb hammasrihm? Sellist põhjust kuulen ma oma elus esimest korda. Kas nad äkki annaksid sellele diagnoosile ka täpsema tehnilise selgituse, kuidas selline asi võimalik on.
Ma olen autode hoolduse ja remondiga igapäevaselt 13a kokku puutunud ja selle aja jooksul olen näinud ka selliseid dpf’e, mis on täielikult ummistunud nii, et auto käimagi ei lähe ja kõikidel on hammasrihmad terveks jäänud.

Millises esinduses see auto on?

Tartu Aasta Auto. Miskit juhtus vist pingutiga, aga tahmafiltri tõttu, no ma ei tea, müstika ka minu jaoks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 27.07.20 10:39 Tsiteeri


Infot siis veel nii palju, et tehas maksab uue mootori kinni. Väidetavalt tahmafilter jooksis hetkega umbe ja tekkis tugev vastusurve mootorisse ja hammasrihma pinguti andis alla. Respect Škodale, et võtab vastutuse enda peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.3% - SQL: 43.7%]