Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Android Auto & Smart Link (Vastuseid: 84 | Vaatamisi: 32135)
dex
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.14
Postitusi: 30

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III, 1.4 TSI, DSG

postitati 28.09.15 09:17 Tsiteeri
Android Auto & Smart Link



Vaatasin, et sellist teemat veel pole. Kes midagi kuulnud pole, siis siit võiks alustada:
http://www.skoda.ee/news/auto-ja-nutiseadmed-suhtlemas-uus-skoda-superb-naitab-apple-carplay-ja-android-auto-abil-tulevikku

Mulle tundub väga mõnus asi ja hirmsasti tahaks endale ka seda võimalust. Küll aga on praktiliselt võimatu infot leida, kas minu masinale seda võimalust pakkuma hakatakse.

Äkki keegi on juba uurinud, mis on miinimumnõuded? Endal 2014 ehitatud Octavia III, Bolero süsteemiga. Kõige rohkem tahaks google mapsi auto ekraanile kuvada, aga spotify kuluks samuti marjaks ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 02.10.15 13:21 Tsiteeri


Nagu aru olen saanud, siis SmartLink on ainult uuenenud Bolerga kasutatav. Kas mingi moodul vanale raadiole võimalik vahele panna, pole kindel.

Siin leiab igast OEM asju, mida saaks O3-le panna, kuid seal sellist juppi esimese hooga silma ei jäänud:
https://www.kufatec.de/shop/en/skoda/octavia/octavia-5e


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KaruMaru
huviline



Registreerunud 28.10.15
Postitusi: 9

Kasutaja on eemal

Auto: Superb Combi 1,4TSI

postitati 28.10.15 12:33 Tsiteeri


Android Auto (AA) rakendus töötab ilusti uue Superb'i peal (telefonis android v.5.0.1).
Kui telefon ise AA rakendust ei paku Google Play kaudu (väidetavalt on rakendusel regioonipiirang vms) siis saab selle käsitis alla tõmmata ja installida: http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Et asi ilusti tööle hakkaks on vaja USB panna nö "Telefoni laadimise" reziimi, kui kaabel ühendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigu
huviline

Avatar


Registreerunud 09.08.16
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia, 1.4 TSI, DSG, 2016

postitati 09.08.16 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KaruMaru
Android Auto (AA) rakendus töötab ilusti uue Superb'i peal (telefonis android v.5.0.1).
Kui telefon ise AA rakendust ei paku Google Play kaudu (väidetavalt on rakendusel regioonipiirang vms) siis saab selle käsitis alla tõmmata ja installida: http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Et asi ilusti tööle hakkaks on vaja USB panna nö "Telefoni laadimise" reziimi, kui kaabel ühendatud.


Tänan, KaruMaru! Toimisin nõnda ning sain AA installitud telefonile Nexus 5 ja ühendatud Octavia-ga.

Alguses ei saanud oma Nexus 5-le AA-d installitud, kuna Google Play ei näidanud seda üldse (so otsingutulemustes ei tulnud välja). Arvasin, et lihtsalt ei ühildu. Samuti oli AA kodukal loetelu ühilduvatest telefonidest ja minu oma seal polnud. Olin juba valmis uut telefoni ostma. Aga paistab, et Google Play-is ei näita appe ka siis välja kui on regioonipiirang.

apkmirror.com-ist laadimisel peab vaatama, kas APK-l on sobiv arhitektuur. Viimane ongi x86-le, mis minule ei sobinud. Seepärast pidin installeerima vanema (minule sobis arm).

Nüüd pool päeva AA-d kasutatud. Vahel siiski tekib telefoni ühendamisel tõrge. Ühendan ära, mobiilis tuleb AA ikoon ette aga siis kaob ära ja auto ekraanil tuleb tekst:

Connection failed.
Please check wheter your mobile device is compatible for
use with "SmartLink".

Telefoni restart ei aidanud, "Telefoni laadimise" reziimiga mängimine ei aidanud. Poole tunni pärast, kui jälle autosse istusin ja ühendasin telefoni USB juhtmega, hakkas järsku kõik jälle tööle.

Aga ühe sõidu sain rahulikult kasutada ning kasutuskogemus on vägev. Saab häälkäskudega juhtida kaardirakendust, helistada, saata SMS-i, mängida muusikat, skippida lugusid jne. Kõige lahedam avastus oli, et kui ütlesid "Send my location to xxxx", siis saadeti xxxx-le SMS-iga link google mapile, kus oli minu asukoht märgitud. Kui mingi rakendus töötab, siis tasub öelda "Help" ning annab vihjeid mis käske saab kasutada. Kaardirakenduses saab küsida, et kaugel järgmine pööre vms on. Häälkäskluse aktiveerimiseks saab kasutada nuppu roolil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 10.08.16 14:55 Tsiteeri


Sai kah siis järelpaigaldusena SmartLink lastud paigaldada.

Android autoga töötab asi korralikult. Aga smartlinki rakendustega on nii ja naa. Eriti nali on smartlinki mapsiga (google maps). Paned asukoha paika - sõitma hakates ütleb, et ei saa - sõidu ajal see äpp ei tööta :o.

Android auto maps aga töötab korralikult. Ainuke häda on see, et vasakpoolne kast suunistega võtab väga palju ekraanipinda ära.


https://www.android.com/static/2016/img/auto/slide-2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kx44
huviline



Registreerunud 30.12.16
Postitusi: 10

Kasutaja on eemal


postitati 26.06.17 07:04 Tsiteeri


Selline küsimus, et kuidas teil android auto helikvaliteet on? Mingil põhjusel langeb AA ühendamisel märgatavalt helikvaliteet ja ei ole suutnud lahendust sellele leida. Telefoniks huawei p9 lite ja os android 7.
Kuigi viimase androidi uuendusega jääb ka telefon nüüd ühendamisel aktiivseks ja olen üritanud eq äppi vahele panna, deaktiveerub see kohe peale AA ühendamist. Telefon on MTP edastamise rezhiimil jne, kuid kasu ei miskit. On keegi sama murega kokku puutunud ja selle lahendanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigu
huviline

Avatar


Registreerunud 09.08.16
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia, 1.4 TSI, DSG, 2016

postitati 28.07.17 07:23 Tsiteeri
Waze Android Autos



Hea uudis Wazelt! Alates 26. juulist 2017 on Waze kasutatav Android Autos. Minul piisas Waze updatest kui sai juba AA kaardirakenduste seast valida.

https://4.bp.blogspot.com/-oPA1-ijgnO8/WXZbPN7BT3I/AAAAAAAAATI/-joiiiwhVFIl7Y5nb7iqN6klYlqWujEyQCLcBGAs/s1600/AA_1200x628_2_ENG.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.17 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kx44
Selline küsimus, et kuidas teil android auto helikvaliteet on? Mingil põhjusel langeb AA ühendamisel märgatavalt helikvaliteet ja ei ole suutnud lahendust sellele leida. Telefoniks huawei p9 lite ja os android 7.
Kuigi viimase androidi uuendusega jääb ka telefon nüüd ühendamisel aktiivseks ja olen üritanud eq äppi vahele panna, deaktiveerub see kohe peale AA ühendamist. Telefon on MTP edastamise rezhiimil jne, kuid kasu ei miskit. On keegi sama murega kokku puutunud ja selle lahendanud?
Olen kohanud sama probleemi Galaxy S8+ ja Android 7.0'ga. Kui paremat helikvaliteeti tahta muusika kuulamisel, siis AUX'i kaudu tuleb mingil põhjusel hea kaabliga oluliselt puhtam heli.


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 28.07.17 10:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Tsitaat:
Algselt postitas: Kx44
Selline küsimus, et kuidas teil android auto helikvaliteet on? Mingil põhjusel langeb AA ühendamisel märgatavalt helikvaliteet ja ei ole suutnud lahendust sellele leida. Telefoniks huawei p9 lite ja os android 7.
Kuigi viimase androidi uuendusega jääb ka telefon nüüd ühendamisel aktiivseks ja olen üritanud eq äppi vahele panna, deaktiveerub see kohe peale AA ühendamist. Telefon on MTP edastamise rezhiimil jne, kuid kasu ei miskit. On keegi sama murega kokku puutunud ja selle lahendanud?
Olen kohanud sama probleemi Galaxy S8+ ja Android 7.0'ga. Kui paremat helikvaliteeti tahta muusika kuulamisel, siis AUX'i kaudu tuleb mingil põhjusel hea kaabliga oluliselt puhtam heli.


AUX vs USB või BT ? Üldiselt peaks olema helikvaliteet, kui meedia seadme DAC pole poole toobine, USB > AUX > BT. Korralike seadmete korral otse digitaalne ühendus USB-ga või analoog ühendus AUX-sist on märgatava helikvaliteedi vahega kui kokkupressitud Bluetooth.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.17 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031Olen kohanud sama probleemi Galaxy S8+ ja Android 7.0'ga. Kui paremat helikvaliteeti tahta muusika kuulamisel, siis AUX'i kaudu tuleb mingil põhjusel hea kaabliga oluliselt puhtam heli.


AUX vs USB või BT ? Üldiselt peaks olema helikvaliteet, kui meedia seadme DAC pole poole toobine, USB > AUX > BT. Korralike seadmete korral otse digitaalne ühendus USB-ga või analoog ühendus AUX-sist on märgatava helikvaliteedi vahega kui kokkupressitud Bluetooth.
AUX'ga oluliselt parem heli võrreldes USB'ga.


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kx44
huviline



Registreerunud 30.12.16
Postitusi: 10

Kasutaja on eemal


postitati 29.07.17 12:03 Tsiteeri


Puhtalt BT kaudu kuulates on heli ok (minu kõrva jaoks vähemalt), aga kuna tahaks kasutada waze-i läbi android auto ja samal ajal spotifyst muusikat kuulata, siis läbi AA (ehk ühendades USB), on helikvaliteet muusika kuulamiseks kohutav. Jah, saaks ka waze-i ja spotify ühendada läbi BT ja telefoni klaasile kinnitada, aga siis ei ole smartlinkil enam ju mõtet :)
Tõenäoliselt on asi siis telefonis? Kui kellelgi töötab AA normaalse heliga, andke teada, mis telefoni kasutate. Eks tuleb siis sammud telefonipoodi seada. Netist olen ka otsinud erinevaid lahendusi, et võibolla on seadetes asi, aga töötavat lahendust ei ole leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 29.07.17 12:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raigu
Hea uudis Wazelt! Alates 26. juulist 2017 on Waze kasutatav Android Autos. Minul piisas Waze updatest kui sai juba AA kaardirakenduste seast valida.



Kui juhtmevaba laadimine ei olnud veel piisav argument telefoni vahetamiseks, siis tundub et see uudis seda juba on - teemaga seotud artiklite põhjal võib oletada, et Apple Carplay'sse Waze (vähemalt lähiajal) ei tule.

Kes juba kasutanud, siis kuidas kogemused on? Kas kõik liikluskaamerate, politsei, jms teated tulevad kenasti läbi autokõlarite?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 31.07.17 16:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kx44
Puhtalt BT kaudu kuulates on heli ok (minu kõrva jaoks vähemalt), aga kuna tahaks kasutada waze-i läbi android auto ja samal ajal spotifyst muusikat kuulata, siis läbi AA (ehk ühendades USB), on helikvaliteet muusika kuulamiseks kohutav. Jah, saaks ka waze-i ja spotify ühendada läbi BT ja telefoni klaasile kinnitada, aga siis ei ole smartlinkil enam ju mõtet :)
Tõenäoliselt on asi siis telefonis? Kui kellelgi töötab AA normaalse heliga, andke teada, mis telefoni kasutate. Eks tuleb siis sammud telefonipoodi seada. Netist olen ka otsinud erinevaid lahendusi, et võibolla on seadetes asi, aga töötavat lahendust ei ole leidnud.


Telefoni viga see kindlasti ei ole, see rohkem ikka android auto teema et ei suuda võibolla nii palju infot ehk töödelda läbi usb vms.

Asjad mida kaaluda:

1. USB kaabel on jama või pole mõeldud väga andmete edastamiseks. Kehv varjestus, midagi segab signaali.

2. Equaliser. Osadel mobiilidel on kaasas EQ mis võib segada, Telefoni/Spotify setingutes võibolla välja lülitada see.

3. Sundida MTP "Developer Settingis" alt kui telefon on ühendatud/enne ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 01.08.17 06:49 Tsiteeri


Mul võrdluseks iPhone.
Üle BT musa kuulata on kvaliteet rahuldav, hindele 3+ või 4-
Aga läbi USB juhtme (apple enda orig.laadija juhe) car play kaudu on kvaliteet 5+


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kx44
huviline



Registreerunud 30.12.16
Postitusi: 10

Kasutaja on eemal


postitati 09.08.17 23:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Tsitaat:
Algselt postitas: Kx44
Puhtalt BT kaudu kuulates on heli ok (minu kõrva jaoks vähemalt), aga kuna tahaks kasutada waze-i läbi android auto ja samal ajal spotifyst muusikat kuulata, siis läbi AA (ehk ühendades USB), on helikvaliteet muusika kuulamiseks kohutav. Jah, saaks ka waze-i ja spotify ühendada läbi BT ja telefoni klaasile kinnitada, aga siis ei ole smartlinkil enam ju mõtet :)
Tõenäoliselt on asi siis telefonis? Kui kellelgi töötab AA normaalse heliga, andke teada, mis telefoni kasutate. Eks tuleb siis sammud telefonipoodi seada. Netist olen ka otsinud erinevaid lahendusi, et võibolla on seadetes asi, aga töötavat lahendust ei ole leidnud.


Telefoni viga see kindlasti ei ole, see rohkem ikka android auto teema et ei suuda võibolla nii palju infot ehk töödelda läbi usb vms.

Asjad mida kaaluda:

1. USB kaabel on jama või pole mõeldud väga andmete edastamiseks. Kehv varjestus, midagi segab signaali.

2. Equaliser. Osadel mobiilidel on kaasas EQ mis võib segada, Telefoni/Spotify setingutes võibolla välja lülitada see.

3. Sundida MTP "Developer Settingis" alt kui telefon on ühendatud/enne ühendust.


Asi on ikkagi telefonis. Otsisin sahtli põhjast vana nexus 5 välja ja sellega töötab ideaalselt. Kuna kasutasin nexuse puhul sama kaablit, siis on ka see korras. MTP on sunnitud ning EQd olen kõik maha lasknud. Piinan homme pisut Elisa supporti, vaatan, kas sealt tuleb mõni hea idee veel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KarelL
huviline



Registreerunud 01.12.17
Postitusi: 6

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1.4TSI DSG 2018

postitati 05.01.18 00:38 Tsiteeri


Tere,

Maadlen siin selle AA murega, ei saa kohe mitte kuidagi asja toimima.
Autoks on eile kätte saadud Superb ja telefoniks Huawei P10.
Nimelt jama selles, et GooglePlay'st seda jätkuvalt tõmmata ei saa, tõmbasin eraldi apk faili AA kodulehelt, installisin selle telefoni ning AA avamisel tuleb selline kiri:
Something went wrong
Google Play teenused ei paista praegu toimivat.
OK (ainus võimalik valik)

Ning sulgeb rakenduse, ei toimi see niisama, ega autos ühendatult, mitte kuidagi ei ole asja tööle saanud, kas keegi oskab aidata?

Proovisin juba ka netist leitud õpetuse järgi fake gps'iga asukohta muuta kuid ka nii ei jõudnud mitte kuhugi.

Ma siiani ei saa aru, miks ma Androidi peale tagasi läksin :mad: :D

Karel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigu
huviline

Avatar


Registreerunud 09.08.16
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia, 1.4 TSI, DSG, 2016

postitati 05.01.18 05:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KarelL
Tere,

Maadlen siin selle AA murega, ei saa kohe mitte kuidagi asja toimima.
/.../
Nimelt jama selles, et GooglePlay'st seda jätkuvalt tõmmata ei saa, tõmbasin eraldi apk faili AA kodulehelt, installisin selle telefoni ning AA avamisel tuleb selline kiri: Something went wrong
/.../


* Kas valisid õige APK arhitektuuri?
* Veel on variant proovida vanemat APK versiooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuuba
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.17
Postitusi: 88

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1.4TSI ACT

postitati 05.01.18 08:22 Tsiteeri


Mina tõmbasin sellelt lehelt arm64 versiooni ja see töötab Samsung Galaxy S6-ga:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-8-5745-release/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 05.01.18 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Mina tõmbasin sellelt lehelt arm64 versiooni ja see töötab Samsung Galaxy S6-ga:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-8-5745-release/

Minu Samsung Galaxy S7 Edge töötab sama versiooniga päris kenasti, istud autosse, ühendad juhtme taha, valid menüüst Android Auto ja töötab. Kasutan igapäevaselt Wazet ja Spotifyd, ka "ok, google" toimib näiteks Spotifyst otsingul päris hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigu
huviline

Avatar


Registreerunud 09.08.16
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia, 1.4 TSI, DSG, 2016

postitati 05.01.18 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KarelL
Nimelt jama selles, et GooglePlay'st seda jätkuvalt tõmmata ei saa, tõmbasin eraldi apk faili AA kodulehelt, installisin selle telefoni ning AA avamisel tuleb selline kiri:
Something went wrong


Nüüd tuleb meelde, et alguses oli mul ka mingid probleemid ühendamisega. Tegin igasuguseid trikke. Ühendasin lahti, autol süüde sisse/välja, telefonile restart jn. Vahel läks tööle, vahel mitte. Ei tabanud ära, mis see õige kombinatsioo oli.

Kui tuli uus versioon, panin selle peale ja sai korda. Nüüd vahel viskab välja, aga enamasti toimib. Ehk siis kui pole veel koppa ette visanud, võid proovida vanemat versiooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 05.01.18 19:19 Tsiteeri


Proovi jah APK mirrorist. Minul toimetab Samsung S7 sealse viimase versiooniga kenasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Renxx9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.14
Postitusi: 132

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia E-TEC, DSG, 2021

postitati 07.01.18 13:39 Tsiteeri


Kas SmartLinki saab mõistlikumalt ka aktiveerida, kui esinduses 200€ eest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 07.01.18 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Renxx9
Kas SmartLinki saab mõistlikumalt ka aktiveerida, kui esinduses 200€ eest?

Saab, aga 150 eriti odavam pole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Renxx9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.14
Postitusi: 132

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia E-TEC, DSG, 2021

postitati 08.01.18 07:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Jaaska
Tsitaat:
Algselt postitas: Renxx9
Kas SmartLinki saab mõistlikumalt ka aktiveerida, kui esinduses 200€ eest?

Saab, aga 150 eriti odavam pole



Siis vast mõtleks juba selle peale:

http://www.autoextra.ee/web/wifi-mirrorlink/

On keegi kasutanud analoogset toodet?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 08.01.18 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Renxx9
Tsitaat:
Algselt postitas: M.Jaaska
Tsitaat:
Algselt postitas: Renxx9
Kas SmartLinki saab mõistlikumalt ka aktiveerida, kui esinduses 200€ eest?

Saab, aga 150 eriti odavam pole



Siis vast mõtleks juba selle peale:

http://www.autoextra.ee/web/wifi-mirrorlink/

On keegi kasutanud analoogset toodet?

Tundub päris põnev asi, oleks enne teadnud siis oleks selle valinud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.6% - SQL: 29.4%]