Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia Scout 3, 1,8 (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 4031)
Ets
huviline



Registreerunud 22.09.15
Postitusi: 28

Kasutaja on eemal


postitati 22.09.15 10:12 Tsiteeri
Octavia Scout 3, 1,8



Tere,
on plaanis soetada uus Scout. Küsimus tekkis 1,8, 6k automaadi kohta, kuidas selle auto ja mootori kooslus tundub? Lisaks loen foorumist, et 1,8 mootor vajab hoolduste vahelist õli lisamist? Kas see kehtib ka uue Octavia 3 kohta?

Teine küsimus riidest sisu vs nahk+elekriliselt reg. istme kohta.
Proovisin, et nahk + elekter annavad oluliselt suurema reguleerimisvõimaluse ja tagavad mugavama asendi. Kas nahk vs riie on istmepadi sama, mulle tundus et padi (või siis polsterdus) erinev? .... lihtsalt, jube keeruline leida näidis Octaviat (või Scouti), millele nahk+elektri juhiiste.

Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 23.09.15 09:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ets
Tere,
on plaanis soetada uus Scout. Küsimus tekkis 1,8, 6k automaadi kohta, kuidas selle auto ja mootori kooslus tundub? Lisaks loen foorumist, et 1,8 mootor vajab hoolduste vahelist õli lisamist? Kas see kehtib ka uue Octavia 3 kohta?

Teine küsimus riidest sisu vs nahk+elekriliselt reg. istme kohta.
Proovisin, et nahk + elekter annavad oluliselt suurema reguleerimisvõimaluse ja tagavad mugavama asendi. Kas nahk vs riie on istmepadi sama, mulle tundus et padi (või siis polsterdus) erinev? .... lihtsalt, jube keeruline leida näidis Octaviat (või Scouti), millele nahk+elektri juhiiste.

Ette tänades.

Minuteada iste on ikka samasugune, ei ole vahet kas nahk või riie. Superb teine iste, kui Octavial (RS ka teised istmed). Elektri oma saab rohkem reguleerida ja seepärast võtsin ise ka elektriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ets
huviline



Registreerunud 22.09.15
Postitusi: 28

Kasutaja on eemal


postitati 23.09.15 13:02 Tsiteeri


Kuna Scaute on vähe (ka foorumis), siis keeruline leida proovisõiduautot, mis elektrilise istmega. Ilmselt tuleb proovisõidul leppida tava Octaviaga - seda lihtsam leida elekter+nahk varianti.
Ega ma niisama virise, olen pm korvpalluri mõõtu mees ja tava iste lihtsalt ei paku vajalikku reguleerimisulatust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nrvous
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 53

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 2.0 TDI 4x4 DSG

postitati 23.09.15 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ets
Tere,
on plaanis soetada uus Scout. Küsimus tekkis 1,8, 6k automaadi kohta, kuidas selle auto ja mootori kooslus tundub? Lisaks loen foorumist, et 1,8 mootor vajab hoolduste vahelist õli lisamist? Kas see kehtib ka uue Octavia 3 kohta?

Teine küsimus riidest sisu vs nahk+elekriliselt reg. istme kohta.
Proovisin, et nahk + elekter annavad oluliselt suurema reguleerimisvõimaluse ja tagavad mugavama asendi. Kas nahk vs riie on istmepadi sama, mulle tundus et padi (või siis polsterdus) erinev? .... lihtsalt, jube keeruline leida näidis Octaviat (või Scouti), millele nahk+elektri juhiiste.

Ette tänades.


Kui sa mujalt ei leia siis minu autol on olemas nahk+elekter, saad huvi korral ära proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ets
huviline



Registreerunud 22.09.15
Postitusi: 28

Kasutaja on eemal


postitati 23.09.15 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nrvous
Tsitaat:
Algselt postitas: Ets
Tere,
on plaanis soetada uus Scout. Küsimus tekkis 1,8, 6k automaadi kohta, kuidas selle auto ja mootori kooslus tundub? Lisaks loen foorumist, et 1,8 mootor vajab hoolduste vahelist õli lisamist? Kas see kehtib ka uue Octavia 3 kohta?

Teine küsimus riidest sisu vs nahk+elekriliselt reg. istme kohta.
Proovisin, et nahk + elekter annavad oluliselt suurema reguleerimisvõimaluse ja tagavad mugavama asendi. Kas nahk vs riie on istmepadi sama, mulle tundus et padi (või siis polsterdus) erinev? .... lihtsalt, jube keeruline leida näidis Octaviat (või Scouti), millele nahk+elektri juhiiste.

Ette tänades.


Kui sa mujalt ei leia siis minu autol on olemas nahk+elekter, saad huvi korral ära proovida.

See on küll hea uudis, võtan teadmiseks. Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 29.10.15 15:53 Tsiteeri


Elektriiste kannatab kindlalt võtta,sest Octavia istmel ei saa ilma elektrita padja kallet reguleerida.Ainult kõrgust ja kui täitsa põhjas on siis veidi kalle muutub.Mina unustasin selle ära,sest Volvol oli ilma elektrita kalle regullitav ja kahetsen täiega.
Nahk või tekstiil,see juba maitse asi.Ma seekord võtsin tekstiili,sest nahast oli juba mitu autot olnud ja sõidan suht palju ehk lihtsalt mugavam kui seljatagune-istumise alune hingab ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 02.11.15 14:35 Tsiteeri


Istmete kohapealt ütleks kah sõna sekka ,mul hetkel 3 autot ,passatil täis tekstiil istmed ,skodal nahk/tekstiil sport istmed ,ning audil rs-i elektrilised recaro-d.
Elektrilised recaro-d on ju ilusad ja kallid ,aga mitte mugavad igapäeva sõiduks ,meenutab pigem suvel nahkpükstega rannas käimist;)
Skoda RS-i istmetel juba keskosa tekstiilist ,aga samuti suvel selg märg .
Minu arust on tekstiil istmed siiski igapäeva sõiduks kõige mugavamad.
Kui ülepäeviti ringrajal käia ,võibolla siis õigustaksid sportistmed end ära .
Üldjuhul valivad inimesed sport istmed rohkem välimuse järgi ,mitte mugavuse .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mein
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.14
Postitusi: 99

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Rapid

postitati 02.11.15 17:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Üldjuhul valivad inimesed sport istmed rohkem välimuse järgi ,mitte mugavuse .


Enamusest ei tea ma tuhkagi, aga parimad istmed on mu meelest Subaru Impreza-l VRX-il.
Ja aasta 1996-2001. Lisan illustreeriva pildi ka.
http://www.upload.ee/thumb/5304770/subaru_iste.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ets
huviline



Registreerunud 22.09.15
Postitusi: 28

Kasutaja on eemal


postitati 03.11.15 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mein
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Üldjuhul valivad inimesed sport istmed rohkem välimuse järgi ,mitte mugavuse .


Enamusest ei tea ma tuhkagi, aga parimad istmed on mu meelest Subaru Impreza-l VRX-il.
Ja aasta 1996-2001. Lisan illustreeriva pildi ka.
http://www.upload.ee/thumb/5304770/subaru_iste.jpg

Täitsa vale, parimad istmed on Saab 9-5 Aero MY 2005.... olgu, see oli rohkem nali, igale tagumikule oma iste :)
Aga minu hinnangul on juhi istmeasend ja ergonoomika pm kõige tähtsam üldse auto juures ... see on see kvaliteet, mis juhile kõige lähemal. Muidugi ei taha ma alahinnata mootori, veermiku ja kasti jpm vajalikke omadusi, kuid 2m mehele lihtsalt saab iste oluliseks teemaks.
Sellest ka minu elektri istmete teema, kuna enamustel markidel (va mõned erandid) siiski el. reg istmed liiguvad rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 03.11.15 14:14 Tsiteeri


Kui ma viimati subaru vrx-iga sõitsin ,oli tunne nagu sõidaks kart autoga ,linnas päevast päeva sõita tõeline sado-maso
Minu perse tunde järgi on isegi golf 1 gti istmed "mugavamad" ,kui vrx-il ;)
Kui mugavast istmest rääkida siis tasuks esile tõsta näiteks ventileeritavad phaetoni istmed,või mõne teise sellise klassi auto istmed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 11.11.15 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Istmete kohapealt ütleks kah sõna sekka ,mul hetkel 3 autot ,passatil täis tekstiil istmed ,skodal nahk/tekstiil sport istmed ,ning audil rs-i elektrilised recaro-d.
Elektrilised recaro-d on ju ilusad ja kallid ,aga mitte mugavad igapäeva sõiduks ,meenutab pigem suvel nahkpükstega rannas käimist;)
Skoda RS-i istmetel juba keskosa tekstiilist ,aga samuti suvel selg märg .
Minu arust on tekstiil istmed siiski igapäeva sõiduks kõige mugavamad.
Kui ülepäeviti ringrajal käia ,võibolla siis õigustaksid sportistmed end ära .
Üldjuhul valivad inimesed sport istmed rohkem välimuse järgi ,mitte mugavuse .


Ma olen sinuga väga nõus,sest olen ka kõik variandid neist läbi aegade ära proovinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.8% - SQL: 48.2%]