Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: ebay.de (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 5320)
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 11.09.06 18:56 Tsiteeri
ebay.de



On keegi ostnud midagi seal? Ise saksa keelt ei oska eriti :P ja suurt asu ei saa, et kuidas see ostmine või asi seal toimub. Otsin ikka autole antenni koos alusega, aga näet, lammaritest pole siiamaani veel leidnud. ebay-s oli mitu tükki. Aga see samas ka pimesi ost, sest pildi peal võib sul ükskõik mis ju olla.
Äkki teab keegi lähemalt rääkida sellest saidist, et kas tasub üldse jamama hakata sellise asjaga. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 11.09.06 19:13 Tsiteeri


Miks sa originaalantenni ei osta?:o
Arvesta sellega,et originaalil on ühenduspistikud antellijala juures,aga aftermarketi puhul pead sa kaabli katuselt kuni makini toimetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 11.09.06 19:14 Tsiteeri


No mina olen seal enam-vähem vilunud kasutaja. Üle 50 kordaläinud tehingu. Olen lasknud asju postiga saata, olen ka ise järel käinud. Saksamaa on üks igavesti šeff paik kasutet asjade ostmiseks - valik laiem, hinnad odavamad. Ja isegi uusi asju on sealt võimalik odavamalt saada kui Eestist - oleneb muidugi sellest, mida ostma minna. Mu 9kuune poiss kasvabki põhiliselt ainult Saksamaalt toodud kraami keskel - lapsevanker, turvatoolid, kokkupandav voodi - kõik on sealt. Ostet ebayst ja ise autoga ära toodud. Siin oleks samad asjad kokku maksnud ligi 10 000, sealt tõin ära 2500 krooniga. Sõit ise muidugi maksab ka kõva raha, sestap on mõtet sinna minna ainult kui on kavas hulgim asju tuua - endale, tuttavatele jne. Muide, järgmisel nädalal on plaanis jälle Berliini ja Hamburgi kaubareisile minna - et kui keegi tahab midagi, andku märku.

Aga millist antenni sa otsid? Mingi kindel sort või firma? Škoda originaali? Kui ma mõnd märksõna teaks, võiksin ebayst otsida.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 11.09.06 19:32 Tsiteeri


Skoda originaalantenni oleks vaja Octaviale: (Octavia, Felicia, VW). Kõik uuemad vw antennid peaks sobima. Aga seda antenni oleks vaja kogu kupatust: see alus mis käib katuse külge ning antennivars. Hea oleks kui mõned juhtmed kah ikka küljes oleks :P Ja et antennivõimendi töötaks. Ma tean et osad uuemad vw antenni tahavad antennivõimendi toiteks adapterit, aga näiteks 98 aasta felicial on mingi tehase toide vist ning antenn võtab kõiki jaamu super-hästi.
Et mina siis telliks ühe selle originaal antenni kupatuse. Ei taha eestist mingit uut vuhvlit kah osta 150 eek.-i eest. Pigem kasutatud ja originaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 11.09.06 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Miks sa originaalantenni ei osta?:o
Arvesta sellega,et originaalil on ühenduspistikud antellijala juures,aga aftermarketi puhul pead sa kaabli katuselt kuni makini toimetama.


originaal antenni olekski vaja :P praegu mingisugune GSM antenn, mis ilmselt eelmisel omanikul lastud panna. Väga võimalik, et siis on äkki ka terve kaabel kuni makini kah äkki pandud, mis oleks küll halb variant originaalantenni paigaldamise puhul. Nii et peab lootma, et kaablit pole näpitud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 11.09.06 19:55 Tsiteeri


...ja veel, mis otsimist aitaks, oleks see, et antennivars oleks keermetega.
Näiteks SELLINE, aga koos alusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 11.09.06 20:10 Tsiteeri


Ned ongi ju keermega. Keere on M5. Mu Golfil pandi selline antenn pihta:mad: Sõitsin uue antenni saamiseni mingi tavalise pika antennivardaga millel oli keere M5.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 11.09.06 20:37 Tsiteeri


koos jalaga antenn siis, jah? Originaali nagu ei hakanud silma koos jalaga. Ainult SELLINE.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.09.06 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Ned ongi ju keermega. Keere on M5. Mu Golfil pandi selline antenn pihta:mad: Sõitsin uue antenni saamiseni mingi tavalise pika antennivardaga millel oli keere M5.


on ka ilma keermeteta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.09.06 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hallvatt
koos jalaga antenn siis, jah? Originaali nagu ei hakanud silma koos jalaga. Ainult SELLINE.


Selline peaks ta välja nägema jah. Pilt võib muidugi petlik olla ning ka ise pole ekspert, aga tundus lihtsalt et antenni küljest tuli 1 juhe. Kas antennivõimendi juhe ei peaks eraldi tulema või tuleb ühe juhtme alt kõik?

Kuidas see asi muidu käib: kas sa ostad enne ebay-st ära ja siis otsid ära või vaatad saksast koha peal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 12.09.06 20:39 Tsiteeri


Kahjuks üleöö plaan muutus ja sel kuul jääb Saksamaale sõit ära. Seega jääb üle vaid siitkaudu ära ostmine ja postikulu maksmine.

Täna olen tüki parema arvuti taga, millega on märksa mõnusam ebayd skännida. Ja kohe leidsingi veel peotäie oksjoneid. Ehk sa mõtled hoopis selliseid antenne:

nr 1
nr2

või sellist:
nr3

üks kutt müüb eraldi ka ainult jalga - seega piitsa võib hoopis siit osta:
nr4


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.09.06 21:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hallvatt
Kahjuks üleöö plaan muutus ja sel kuul jääb Saksamaale sõit ära. Seega jääb üle vaid siitkaudu ära ostmine ja postikulu maksmine.

Täna olen tüki parema arvuti taga, millega on märksa mõnusam ebayd skännida. Ja kohe leidsingi veel peotäie oksjoneid. Ehk sa mõtled hoopis selliseid antenne:

nr 1
nr2

või sellist:
nr3

üks kutt müüb eraldi ka ainult jalga - seega piitsa võib hoopis siit osta:
nr4


need olid siin põhiliselt navi-antennid...et nende funktsioonidega ei oska midagi peale hakata.

SEE on praegu kõige normaalsem valik ilmselt. Aga ei tea kas see on ka originaal...oma vähese saksa keele oskusega loen ma midagi välja, et Universaalantenn, mis sobib vw-grupi markidele ja opelile. Äkki leiab veel mingeid variante :P ...ma siin ise üritan kah otsida, aga võõras site ja puudulik saksakeel ei tee seda kergeks :P :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 12.09.06 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hallvatt
Kahjuks üleöö plaan muutus ja sel kuul jääb Saksamaale sõit ära. Seega jääb üle vaid siitkaudu ära ostmine ja postikulu maksmine.

Täna olen tüki parema arvuti taga, millega on märksa mõnusam ebayd skännida. Ja kohe leidsingi veel peotäie oksjoneid. Ehk sa mõtled hoopis selliseid antenne:

nr 1
nr2

või sellist:
nr3

üks kutt müüb eraldi ka ainult jalga - seega piitsa võib hoopis siit osta:
nr4

nr1;nr2 ja nr4 on naviga anrenni alused ning nr3 on vuffel.
Originaal antennil ei ole pikka juhet. Enamusel originaalidel mida mina näinud olen on kaks lühikest juhtme otsa(antenni ja võimendi juhe), ühel (USA variandi Golf3) oli ainult võimendi toitejuhtmega. Selle käis antenni kabla keermega aluse külge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 13.09.06 09:49 Tsiteeri


kas need navialusega asjad üldse ei lähe - ma mõtlen, et naviotsa võib ju ühendamata jätta, kui muidu klapib.

See osundet antenn ei ole ilmselt samuti originaal.

Ja millised otsad sealt täpselt tulevad, on raske kindlaks teha, sest kodanik kasutab alljärgnevate antennide puhul
nr1nr1
nr2
nr3
nr4
üht ja sama pilti. Ilmselt tuleb lähtuda kirjeldusest.

Üks probleem oleks selle müüjaga veel: nimelt ta postitab ainult valitud Euroopa riikidesse. Mille seas Eestit pole. Ta tundub selle asja koha pealt väga printsipiaalne olema. Aga sellisteks puhkudeks on mul kui vanal saksa ebaytajal varuvariant: üks tuttav hamburgerilinnas, kellele saab paki saata ja kes selle siis Eestisse edasi saadab.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 13.09.06 18:18 Tsiteeri


Navi otsa võib muidugi ühendamata jätta küll, aga pole kursis, et mis süsteemiga see navi-antenn on. pildil tundusid juhtmeotsad kuidagi imelikud (võib-olla ainult mulle :P). Olen ka kusagilt ähmaselt kuulnud navi-antennide raadiolevi probleemidest (ei kinnita fakti). Äkki teab mõni teadjam?!
Aga muidu kui sinu kaudu (Hallvatt :) ) saaks ära tellida ja kui sul on seda aega ja viitsimist, siis sobiva leidmisel võiks selle asja ära korraldada! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 13.09.06 20:36 Tsiteeri


Muidugi saan aidata. Aga päris üksi ma õige asja leidmisega hakkama ei saa: minu saksa keel on suhteliselt nigel (enda tarbeks veel käib kuidagi, aga teistele asjade ostmiseks pole usaldatav) ning Octavia antennidest ei tea ma õhkagi. Nii et saan aidata variantide otsimisel ja siis, kui sobiv leitud, hankimisel. Aga selle vahepealse osa - variantidest kõige sobivama välja valimisel nii hinna kui ka kirjelduse/omaduste poolest - selle juures peab keegi abiks olema.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 13.09.06 20:47 Tsiteeri


Jäi SELLINE navi silma. vaatasin siin, et ega tavalist normaalset (mis tunduks originaal) ei leia eriti, v.a navi-antenn. aga hind, 60 euri, on natuke krõbe. või mis hind see seal 7 euri on?

SELLE navi hind hoopis olematu...milles on asi?! kas ebay hinnad ongi nii seinast seina? :):o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 14.09.06 07:13 Tsiteeri


Esimesel on osta-kohe hind - st see hind, millega kohe ka kätte saaks -, teisel oksjonil on alghind, mis võib tõusta ja ilmselt tõusebki oksjoni edenedes. Siiski arvan, et esimene mees küsib pisut ülemäära. Lisaks ei tee teise oksjoni müüja probleeme Euroopa piires postitamisest, nii et tundub hea variant olema. See 7 euri seal esimesel oksjonil on postikulu (Saksamaa piires).

Aga üldiselt on hinnad ebays üsna seinast seina - turg paneb paika. Kui paned liig suure alghinna (või osta-kohe hinna) siis ei osta seda lihtsalt keegi. Samas 1-eurost alghinda pannes riskid sellega, et kaup liiga odavalt ära läheb. Seega, nii ja naa ;)


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 14.09.06 09:29 Tsiteeri


mis targemad härrased arvavad sellest teisest odavamast navu variandist? kas tasub ära, ega pole nende antennidega erilisi probleeme, ega mingeid jamasid ühendamisel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 17.09.06 06:52 Tsiteeri


äkki teeks selle kohta pakkumise ära, kuna muud hetkel pole leidnud :P

Küsimus nüüd Hallvattile: et kas sa teed äkki ise ära või ütled mule, kuidas teha?! Kuigi ega ma ise ei tahaks proovida, sest kui saksakeelt ei oska, võivad igasugused jama tekkida äkki :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 17.09.06 21:57 Tsiteeri


Selge, passin seda oksjonit peale. Ebays on mõistlik teha pakkumine viimasel hetkel, oksjon lõpeb homme pisut peale 12-t. Ole hea, anna mulle seni teada, mis oleks sinu jaoks piirhind - st hind, kuhumaani sa mul pakkuda lased. Ilma seda teadmata on mul raske umbropsu pakkuda. Äkki pakun liig palju? Või löön põnnama ja loobun mingi hinna juures ja hiljem selgub, et oleksid nõus olnud rohkemgi maksma? Seepärast pean piiri teadma.

Uuendus: et ma su piiri ei teadnud, pakkusin seal omal riisikol 30 euroni. Oksjon lõppes aga 50 euro all, nii et...

Uuendus 2:
leidsin veel sellise oksjoni.
Järgmine naviga variant on siin.
Siis on veel palja antenniotsaga, ilma võimuta variandid:
siin, siin ja siin.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 18.09.06 18:32 Tsiteeri


ilma võimuta varianti ei taha.
prooviks äkki järgmisena siis seda.

Ja max. hind 30 eur.- Kuigi vaevalt, et selle hinnaga seda kätte saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 18.09.06 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
ilma võimuta varianti ei taha.
prooviks äkki järgmisena siis seda.

Ja max. hind 30 eur.- Kuigi vaevalt, et selle hinnaga seda kätte saab.


olgu, vaatame, proovime.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 19.09.06 18:15 Tsiteeri


Nüüd siis tekkis selline seis, et ühest audiopoest saab täitsa uue antenni 550.-eek. Et jätaks selle ebay asja siis praegust katki.
Tänud igal juhul selle jamamisega. Ja kui tekibki mingi teine seis, et jälle vaja, siis ma annan teada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 19.09.06 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Nüüd siis tekkis selline seis, et ühest audiopoest saab täitsa uue antenni 550.-eek. Et jätaks selle ebay asja siis praegust katki.

Minagi siin mõtlesin,et mida sa selle ebay-ga jamad.
Kui ma ei eksi,siis originaalantenn maksab ka 600 krooni ringis.
Saada mulle VIN kood,ma küsin homme sulle originaali hinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.0% - SQL: 30.0%]