Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  8
Autor:
Pealkiri: Škoda Octavia 1,8 L&K - 2014 - Rain (Vastuseid: 182 | Vaatamisi: 36279)
jorx420
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.14
Postitusi: 140

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda superb 3.6 4x4

postitati 17.03.15 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
Tsitaat:
Algselt postitas: jorx420
Õnnestus isegi Rain täna autot näha sul seismas.
Käisin sul külas kuigi panin alles nüüd 2+1 kokku!
Kena isend on sul!

ee mina pole veel seda rehkendust kokku saanud. eks aeg näitb, kes jorxi tagant välja tuleb :D
aga pesin suksu puhtaks ja nüüd on juba päris hea! :cool:
http://www.upload.ee/image/4578187/IMG_1565.JPG


Rain tehnikat sai vast toodud ,sealt tuli ka rehkendus.
Samas kohas sai ka su masinat nähtud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 21.05.15 12:02 Tsiteeri


väikene update

sõidetud on nüüd ca 12k ja mõtlesin, et proovin krattidepoolt joonistatud triibu välja poleerida. viisin siis auto värvilised autopesulasse ning peale poleerimist on enamus triibust kadunud. see, kus krunt väljas, see muidugi jäi alles, kuid ca 75% pikkusest on nüüd kadunud. peale poleerimist lasin veel vaha ka peale panna ning nüüd näeb auto välja jälle nagu uus!
väike pilt ka
http://www.upload.ee/image/4735173/attach-635678057097157101.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 02.07.15 16:14 Tsiteeri


natuke uuendustest ka- kohe tuleb esimene hooldus ning peab auto ette näitama. põhjused:
- alt miskit koliseb kui august läbi sõita vms...
- mootor teeb külmalt seda ketikolinat väga kaootiliselt... ükshommik on ja siis on jälle kuu aega kõik normis :s

ja eile nägin samasugust autot tallinnas... jalutasin linnavahel ja esimese hooga vaatasin, et mida kuradit- auto on ringi pargitud hoopis teise tänavasse! hakkasin kohe naisekallal võtma, et kellele too oma võtme andnud on. kuid lähemal vaatamisel selgus, et samasugune auto! L&K varustus, sama värv, hõbedased katusereelingud. tehasetoon oli ka, kuid sellejärgi sai aru, et teine auto. number ka muidugi! niiet esimene võisin olla, kuid ainuke mitte! oleks ikka pidanud mingi erivärvi võtma- oleks vähemalt tänavapildis teistest välja paistnud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 02.07.15 19:04 Tsiteeri


Näiteks vikerkaare värvi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 02.07.15 22:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Näiteks vikerkaare värvi ;)


kindlasti oleks omanäoline, kuid on väga vastuolus minu põhimõtete ning vaadetega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jizz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.14
Postitusi: 73

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1.6 MPI

postitati 03.07.15 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
natuke uuendustest ka- kohe tuleb esimene hooldus ning peab auto ette näitama. põhjused:
- alt miskit koliseb kui august läbi sõita vms...
- mootor teeb külmalt seda ketikolinat väga kaootiliselt... ükshommik on ja siis on jälle kuu aega kõik normis :s

ja eile nägin samasugust autot tallinnas... jalutasin linnavahel ja esimese hooga vaatasin, et mida kuradit- auto on ringi pargitud hoopis teise tänavasse! hakkasin kohe naisekallal võtma, et kellele too oma võtme andnud on. kuid lähemal vaatamisel selgus, et samasugune auto! L&K varustus, sama värv, hõbedased katusereelingud. tehasetoon oli ka, kuid sellejärgi sai aru, et teine auto. number ka muidugi! niiet esimene võisin olla, kuid ainuke mitte! oleks ikka pidanud mingi erivärvi võtma- oleks vähemalt tänavapildis teistest välja paistnud :(

Kas sinu auto seisab Kalamaja rajoonis? :) Seal nägin samasugust masinat, mõtlesingi kas tegemist on meie foorumlasega..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 04.07.15 22:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jizz
Kas sinu auto seisab Kalamaja rajoonis? :) Seal nägin samasugust masinat, mõtlesingi kas tegemist on meie foorumlasega..


hetkel seisab küll kalamajas, kuid see on sisehoovis kuhu niisama ligi ei pääse. aga see teine auto oli ka kalamajas täitsa tänavaääres...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siilu
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.15
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Combi ´15

postitati 05.07.15 18:50 Tsiteeri


Mustamäel on ka nüüd sarnane, meil küll mustad katusereelingud ja interjööri puitu me kumbki mehega ei tahtnud. Põnev lugemine- meie "suksu" on vähem kui kuu aega vana veel, nii et nüüd ma aiman, mis vigu võib ees ootama hakata.
Meie lemmiklisa on siiani Adaptiivne püsikiirusehoidik - mees kasutab seda linnakiirustel ka, ma pigem eelistan ise pedaale vajutada.

Bensiinikulust, meil ka 132kw mootor, maateel täna tuli keskmisest 6,8 l/ 100 km kohta 190 km otsal, millest üle poole oli 110 km/h lõik ja me pigem sõidame mõlemad mehega kiiresti kui väga aeglaselt (koguläbisõit hetkel 3000 km- selle keskmine on hetkel kompuutri arvates 7,3 l/ 100 km, palju maanteesõitu).

Kahjuks sõideti meie omale juba üleeile tagant sisse- tagabumperi peab ära vahetama ja parkimisandurid said laksu.. Õnneks midagi suurt ei ole ja otsasõitja tunnistas süüd ("aitäh" vahtralehega bemmivennale), aga no jamamist tähendab see ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Etz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.13
Postitusi: 75

Asukoht: Mere ääres...
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia III Combi 1.8TSI DSG 4x4

postitati 14.07.15 07:13 Tsiteeri


Sai siis ennast täna hommikul kalamajas "klooniga" sappa haagitud.
Naisele hakkas velg meeldima, mis selle velje nimetus muidu ka olla võiks... :P


...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jorx420
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.14
Postitusi: 140

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda superb 3.6 4x4

postitati 08.08.15 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Etz
Sai siis ennast täna hommikul kalamajas "klooniga" sappa haagitud.
Naisele hakkas velg meeldima, mis selle velje nimetus muidu ka olla võiks... :P


Pegasus antharcite peaks olema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 08.08.15 15:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jorx420
Tsitaat:
Algselt postitas: Etz
Sai siis ennast täna hommikul kalamajas "klooniga" sappa haagitud.
Naisele hakkas velg meeldima, mis selle velje nimetus muidu ka olla võiks... :P


Pegasus antharcite peaks olema


skoda müüb neid vaid l&k varustusega koos ning eraldi ei paku. küll aga peaks saama neid vw esindusest ;)

ning häirivaks on muutunud üks asi auto juures. nimelt see, et veojõukontrolli ei saa nupust välja lülitada- nuppu pole ja skoda sõnul ei ole võimalik ka vedada. jama on see, et esimesega ei lase muidu üldse jõudu peale ja kõik sõidavad foorijuurest minema kui lapatsit anda. käigu ringi, kuid vähemalt kraabib natuke kiiremini minema. ajuvaba, et see väljalülitamine nii pikk ja keeruline olema peab! pole harjunud lihtsalt... :mad:
kes teab ja teeb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 10.08.15 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
ning häirivaks on muutunud üks asi auto juures. nimelt see, et veojõukontrolli ei saa nupust välja lülitada- nuppu pole ja skoda sõnul ei ole võimalik ka vedada. jama on see, et esimesega ei lase muidu üldse jõudu peale ja kõik sõidavad foorijuurest minema kui lapatsit anda. käigu ringi, kuid vähemalt kraabib natuke kiiremini minema. ajuvaba, et see väljalülitamine nii pikk ja keeruline olema peab! pole harjunud lihtsalt... :mad:
kes teab ja teeb?


Kui sa ESP nuppu pikamalt all hoiad (3sek+), kas siis Sport Mode aktiivseks ei lähe? Samas, kui sul kõik mahakeerata, ega siis sul seda pidamist juurde ei tule ikka - kulutad rehvid ära, mida praegu üritab auto säästa.
RSga oli vanasti koguaeg samad mured, kui oli maksimaalselt jõudu vaja, siis oli kohe pidamine kadunud. 4x4 enam seda muret ei ole, sõltumata teeoludest. Endalgi kunagi häiris see asi, aga see puhas füüsika paraku ning lepi sellega. Ehitamine vms ei tasu ära, kui tahad sellest probleemist lahti saada, siis 4x4 mudelit vaata järgmiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 10.08.15 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kui sa ESP nuppu pikamalt all hoiad (3sek+), kas siis Sport Mode aktiivseks ei lähe?

siin see jama ongi, et pole seda nuppu, mida all hoida... tava octavial käib selle lülitamine ekraanist: car, setup... - marutüütu lihtsalt

Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Samas, kui sul kõik mahakeerata, ega siis sul seda pidamist juurde ei tule ikka - kulutad rehvid ära, mida praegu üritab auto säästa.
RSga oli vanasti koguaeg samad mured, kui oli maksimaalselt jõudu vaja, siis oli kohe pidamine kadunud. 4x4 enam seda muret ei ole, sõltumata teeoludest. Endalgi kunagi häiris see asi, aga see puhas füüsika paraku ning lepi sellega. Ehitamine vms ei tasu ära, kui tahad sellest probleemist lahti saada, siis 4x4 mudelit vaata järgmiseks.

juurde ei tule, kuid tundub, et see esp poob kõvasti rohkem kinni kui pidamist on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 10.08.15 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kui sa ESP nuppu pikamalt all hoiad (3sek+), kas siis Sport Mode aktiivseks ei lähe?

siin see jama ongi, et pole seda nuppu, mida all hoida... tava octavial käib selle lülitamine ekraanist: car, setup... - marutüütu lihtsalt

Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Samas, kui sul kõik mahakeerata, ega siis sul seda pidamist juurde ei tule ikka - kulutad rehvid ära, mida praegu üritab auto säästa.
RSga oli vanasti koguaeg samad mured, kui oli maksimaalselt jõudu vaja, siis oli kohe pidamine kadunud. 4x4 enam seda muret ei ole, sõltumata teeoludest. Endalgi kunagi häiris see asi, aga see puhas füüsika paraku ning lepi sellega. Ehitamine vms ei tasu ära, kui tahad sellest probleemist lahti saada, siis 4x4 mudelit vaata järgmiseks.

juurde ei tule, kuid tundub, et see esp poob kõvasti rohkem kinni kui pidamist on


Sellist asja sul tõesti pole? Ma mõtlesin, et selline asi on kõigil by default. Jälle targem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 10.08.15 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi

Sellist asja sul tõesti pole? Ma mõtlesin, et selline asi on kõigil by default. Jälle targem.


seda ma räägingi, et pole, kuid tahaks- kes ära teeb?
vrs-l täitsa olemas ning kuidas siis tavalisele panna ei saa???
https://media.skoda-auto.com/Pictures/Products/New%20Octavia/Octavia%20RS%20III/_w/_DSC0315_JPG.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 11.08.15 11:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi

Sellist asja sul tõesti pole? Ma mõtlesin, et selline asi on kõigil by default. Jälle targem.


seda ma räägingi, et pole, kuid tahaks- kes ära teeb?
vrs-l täitsa olemas ning kuidas siis tavalisele panna ei saa???
https://media.skoda-auto.com/Pictures/Products/New%20Octavia/Octavia%20RS%20III/_w/_DSC0315_JPG.jpg


Ma uurin naabri käest tal 1,4 DSG, küsin kas tal on see nupp. Mida esindus kostis, et seda nupp pole seal? Ikka väga imelik, et eesti kliimas ei saa sellist asja kontrollida. Kui sa kinni jääd, mis siis saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 11.08.15 19:09 Tsiteeri


Pole vaja naabrimeest tüüdata. Vaatasin naise autost järgi, nuppu pole. On ainult kesklukk ja start/stop väljalülitus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 11.08.15 22:33 Tsiteeri


siis lähed läbi ekraani seadetesse ja võtad maha. aga mul vaja vahel kiirelt fooritagant minema saada ja siis pole aega hakata menüüdes jamama. kes paneb nupu tööle?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 12.08.15 07:55 Tsiteeri


Rain, oled Sa proovinud, mis see ajaline vahe siis fooritagant startides näiteks 0-60kmh tuleb, kui pruukida veojõukontrolli ja siis ilma selleta? Mind hakkas täitsa huvitama, et mis olukorras neid kümnendikke tuleks startides taga ajada.


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 12.08.15 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Rain, oled Sa proovinud, mis see ajaline vahe siis fooritagant startides näiteks 0-60kmh tuleb, kui pruukida veojõukontrolli ja siis ilma selleta? Mind hakkas täitsa huvitama, et mis olukorras neid kümnendikke tuleks startides taga ajada.


ei ole mõõtnud ega kavatse ka mõõta. pigem mis häirib on see "persetunnetus". kui veojõukontroll on sees, siis pm pole absoluutselt tõmmet ning kõik autod sõidavad minema. ma panen lapatsi põhja ka kickdown ning muhvigi- pöörded tõusevad sujuvalt ning ühtlaselt kuni käiguvahetuseni. teine käik ja kohe tõmbab istmesse!
egr aga võtad välja ja vajutad gaasi vähe rohkem, siis kohe tunda, et veab kõvemini ning käiguvahetusel ei ole sellist tunnet, et jõud tuleb teisega vaid ühtlaselt läheb.
ebaselge jutt, kuid kes kasutanud on, see saab aru :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 12.08.15 11:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Rain, oled Sa proovinud, mis see ajaline vahe siis fooritagant startides näiteks 0-60kmh tuleb, kui pruukida veojõukontrolli ja siis ilma selleta? Mind hakkas täitsa huvitama, et mis olukorras neid kümnendikke tuleks startides taga ajada.


ei ole mõõtnud ega kavatse ka mõõta. pigem mis häirib on see "persetunnetus". kui veojõukontroll on sees, siis pm pole absoluutselt tõmmet ning kõik autod sõidavad minema. ma panen lapatsi põhja ka kickdown ning muhvigi- pöörded tõusevad sujuvalt ning ühtlaselt kuni käiguvahetuseni. teine käik ja kohe tõmbab istmesse!
egr aga võtad välja ja vajutad gaasi vähe rohkem, siis kohe tunda, et veab kõvemini ning käiguvahetusel ei ole sellist tunnet, et jõud tuleb teisega vaid ühtlaselt läheb.
ebaselge jutt, kuid kes kasutanud on, see saab aru :D


Samas on see ikka päris huvitav. RS on ka mul esivedu, kuid startimist see küll ei sega, kuniks rehvidel on pidamist (tavaolud). Kuid jah esiveoga sa ei saa teha kickdown startimist (132kw on piisavalt väänet) ilma, et rattad libisema ei hakkaks. Kui sa tahad täisgaasiga startimist teha, siis ma võin sulle prooviks enda diislit anda. Lihtsalt peale seda sa kirud seda esivedu tükkaega :D
RS stardiabi sai kunagi proovitud, kui igakord selliselt startida (kõik abid maas), siis rehve kauaks ei ole.
Pead natukene õrnemalt alguses vajutama, mitte kohe täiega pähe andma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 12.08.15 14:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Samas on see ikka päris huvitav. RS on ka mul esivedu, kuid startimist see küll ei sega, kuniks rehvidel on pidamist (tavaolud). Kuid jah esiveoga sa ei saa teha kickdown startimist (132kw on piisavalt väänet) ilma, et rattad libisema ei hakkaks. Kui sa tahad täisgaasiga startimist teha, siis ma võin sulle prooviks enda diislit anda. Lihtsalt peale seda sa kirud seda esivedu tükkaega :D
RS stardiabi sai kunagi proovitud, kui igakord selliselt startida (kõik abid maas), siis rehve kauaks ei ole.
Pead natukene õrnemalt alguses vajutama, mitte kohe täiega pähe andma.


no nii ei saa ju rallit sõita kui pesoo 206 fooriall eest ära sõidab ja mina vahin nagu töllmokk pikalt järgi gaas põhjas... äkki mu suksul miskit mäda?:D
sõitnud olen nelivedustega küll ning tean ka kangeimate neliveoliste audide kohaltminekut - nutan nagunii :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tarmo_j
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.15
Postitusi: 29

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.08.15 15:29 Tsiteeri


Aga sa järgmine kord kui foorialla satud, jälgi pingsalt seda foori ja samuti ka kõrval olevat ja katsu juba kollasega minema hakata siis saad teistest ette ja pole vaja muretseda :D

Krt ma isegi accordiga ei jäänud hätta ja see oli ikka aeglane auto võrreldes selle 1,8 turbo mootoriga.

Ma ise ei ole veel valgusfooride alt kiirendanud, müüja soovitas esimesed 1500km mitte põhjagaasiga tulistada :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 12.08.15 15:42 Tsiteeri


Accordil pole sellist väänet nii madalatel pööretel, seal istu 2 jalga gaasipedaali otsas ja oota kuni 5-6tuh pöörde juures hakkab õige laul pihta alles. Octavial viskab turbo varakult järgi ja siis käib pöördemomendi hüppeline kasv rehvide pidamisest üle ning ESP hakkab mootorit pooma. Peaks naise autoga proovima, kas tal ka nii tuntavalt tõmbab jõu maha või on tõesti su autol midagi viga. Aga mul 1.4TSI


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tarmo_j
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.15
Postitusi: 29

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.08.15 21:12 Tsiteeri


No krt, ma homme siis proovin ära selle kiirenduse, kas tõesti poob kinni, ma miskipärast ei usu.

Ja kui ongi nii siis tuleb enne sõidu algust see kontroll maha võtta siis ei pea hakkama valgusfoori taga rapsima.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.7% - SQL: 34.3%]