Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Juhi mati alune märg!? (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2814)
Marek001
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Postitusi: 165

Asukoht: Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II HB L&K 2.0 TDI

postitati 13.10.14 11:32 Tsiteeri
Juhi mati alune märg!?



Tere
Mure selles, et ukse alumise tihendi juurest tuleb vesi salongi peale suuremat vihma.Teed ukse lahti siis alumise piida peal vesi. Lugesin sama teemalisi postitusi aga ma ei saanud aru mis lahendus oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 13.10.14 11:52 Tsiteeri


Oled ikka kindel, et alt tihendi juurest tuleb? Seal peaks siis seda päris mitu liitrit olema. :) Mul Superbisse tuli tagumise ukse klaasi ja tihendi vahelt. Kui juhi matt pealt märg, siis igaks juhuks katsu piiluda ka mati alla, sest mati ja põranda vahel on peotäis elektroonikat, mis pole sugugi veekindel. Mul saadi õnneks õigel ajal jaole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Marek001
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Postitusi: 165

Asukoht: Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II HB L&K 2.0 TDI

postitati 13.10.14 11:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Suslik
Oled ikka kindel, et alt tihendi juurest tuleb? Seal peaks siis seda päris mitu liitrit olema. :) Mul Superbisse tuli tagumise ukse klaasi ja tihendi vahelt. Kui juhi matt pealt märg, siis igaks juhuks katsu piiluda ka mati alla, sest mati ja põranda vahel on peotäis elektroonikat, mis pole sugugi veekindel. Mul saadi õnneks õigel ajal jaole.


Koristuse käigus avastasingi et mati alune kenasti niiske. mati enda peal otseselt vett pole täheldanud. Peale vihma on nagu näha piida lastiku pealt, et on sisse ajanud ja sees mistra peal ka mõned tilgad vahest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 13.10.14 12:07 Tsiteeri


Mine kiirkorras autopesulasse ja survepesu puhul peaks nägema, kust vesi sisse tilgub. Mu autol tilkus tagumise istme ja porikoopa vahele, nii et väliselt oli kõik kuiv. Teiseks aga kusagile kuiva kohta, aku maha ja matid välja. Alustada võiks ka kohe auto kuivatamisest, kuid siis jääks lekkekoht välja selgitamata. Kannatab võtta kõne esindusse. Võid ka üle vaadata akende tihendid. Eriti just ukse ülevalt servast. Mul oli sealt, kus klaas uppub nö. tihendisse, tihend kahekorra ja tänu sellele ei pidanud ka vett.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Plinn
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.09
Postitusi: 43

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Oli Skoda

postitati 13.10.14 12:39 Tsiteeri


Mul küll terve põvkonna võrra vanem auto ja hoopis teine mudel, kuid...
Minu autol (ja uurima hakates - paljudel tolle aja Feliciatel) tuleb vihmavesi sisse kusagilt esiklaasi alumise ääre kandist. Mingi "tihendi drenaazh" ei pidavalt tüüpiliselt töötama. Et siis ummistub ja ei juhi vett ära või ei tuuluta - ma ei tea/ei mäleta enam täpselt.
Tulemuseks on, et vesi imbub tasapisi sisse. Mitte just, et sõitjale kingapeale sajab, kuid mööda pedaalidetagust plekki teda katte all ikka nõrgub ja lõpuks jalgadealuse mati alla koguneb. Ka, kui käsikaudu kobada, on rooli- ja armatuuri tagune mingi pehme materjal suurte sadude järel märg nagu käsn.
Uuema aja skodad võiks sellest kunagisest tüüpveast priid olla, kuid mine sa tea..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.3% - SQL: 60.7%]