Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Skoda Octavia RS TFSI - 2007 - alarlallin (Vastuseid: 80 | Vaatamisi: 18608)
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 31.01.16 11:37 Tsiteeri


Neljapäeval õhtul sain auto uue diffriga sõitma, kuid kahjuks oli selleks ajaks lumi läinud. Samuti ei tahtnud uute naastrehvidega hakkata kuskil ringtee peal pidamise piire testima. Seega veel mingit tagasisidet anda ei oska, kuidas asi toimetab.
Etteruttavalt edastan ka kulutatud summa - 1900€. Selle sees on kõik kulutused ehk differ, poldid, kasti õli, kõik kasti laagrid ning tööraha.
Töö käigus sai ära vahetatud ka alumine/tagumine mootori padi. Enne oli seal originaal + Powerflexi insert. Nüüd läks külge Vibra-Technicsi jupp. Vähese kogemise põhjal tundub, et uus edastab veidi vähem vibratsiooni edasi ja on veidi konkreetsem. Ja kui keegi vana inserti endale tahab, siis see on poole hinna eest saadaval (20€) ning väga lihtsa paigaldusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 01.03.16 12:55 Tsiteeri


Nüüdseks on autoga läbitud üle 1000 km ja nähtud ka lund ning jääd. Proovisin maja ees paigaltvõttu - üks ratas lumepudru sees, teine märja asfaldi peal. Auto läks kohalt ära nagu mõlemad rattad oleksid asfaldil. Mitte mingit kaapimist. Seega võib rahule jääda. Loodetavasti tuleb järgmine aasta jääraja periood pikem, et saaks paremini aru kurvikäitumisest. Hetkel veel Quaife toodanguga vahet ei tee.
Negatiivsema poole pealt vaadates tõusis auto kütusekulu alguses pea liitri jagu, kuid on nüüdseks taastunud. Põhjus oli ilmselt tihkes diffris ja veidi paksemas õlis - enne kasutasin tehase soovitusliku 75W-80 Castrolit, nüüd läks sisse Motuli Gear 300 75W-90.
Nüüd jääb õhku ainult 1 küsimus - milliseks kujuneb uus auto24 ringraja aeg...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 03.03.16 19:39 Tsiteeri


Täna lasin B- ja C-piilarid musta kleepsuga katta. Auto näeb kohe parem välja. Siiani ei saa aru, miks Skoda Octavia 1 ja 2 sellest ilma on jätnud. Kolmel on juba tehasest tulles piilarid mustad.
Tuleviku vaadates läheb alla H&R-i 40-50 mm madaldus, sest praegune -30mm on minu jaoks ikka veel liiga kõrge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 04.03.16 01:33 Tsiteeri


Kui sa nüüd selle raha ,vaeva ja aja oleksid ühe teise auto margi peale kulutanud ,siis sul oleks päris kiire ja hea auto ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 04.03.16 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kui sa nüüd selle raha ,vaeva ja aja oleksid ühe teise auto margi peale kulutanud ,siis sul oleks päris kiire ja hea auto ;)


Igaüks valib endale selle hea ja õige automargi ise. Pole kellegi teise asi halvustada kellegi valikut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 04.03.16 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kui sa nüüd selle raha ,vaeva ja aja oleksid ühe teise auto margi peale kulutanud ,siis sul oleks päris kiire ja hea auto ;)


Igaüks valib endale selle hea ja õige automargi ise. Pole kellegi teise asi halvustada kellegi valikut.


Kus kohast sa siin halvustamist välja loed ? jagasin oma soovitust .;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 04.03.16 11:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kui sa nüüd selle raha ,vaeva ja aja oleksid ühe teise auto margi peale kulutanud ,siis sul oleks päris kiire ja hea auto ;)


Täitsa nõus! Järgmine auto on kindlasti nelikveoline ja minimaalselt 300 tehase hobusega. Aga kuna sellised masinad olid Ocut ostes üle limiidi ja oli kindel soov auto sulas välja osta, siis ei jäänud muud üle. Õnneks olen praeguseks auto saanud selliseks nagu see tehasest välja tulles võiks olla ja lähiajal välja vahetada ei kavatse.
Üks küsimus oleks ka laiale ringile. Kas keegi on universaal Ocu 2-le paigaldanud pagasiruumi laeka asemele subwoofrit? Välja näeb SELLINE
Palju selline väike kast juurde annaks? Autot ostes oli mul pagaasnikus suur kast, mis võttis ära vajaliku ruumi. Seega sai see maha müüdud. Kuid positiivse poole pealt on mul autol küjes veel kogu juhtmestik ning võimendi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 04.03.16 12:00 Tsiteeri


Helikvaliteedile annab see tagumine külje subakas kindlasti juurde ,mul on kõigis audides olnud originaal bose subakas seal taga koopas ,ning neid bose-sidki on olnud paremaid ja halvemaid ,aga helipilti on nad kõik parendanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 04.03.16 14:11 Tsiteeri


silmajärgi 8" element ja see annab palju juurde madalasse otsa. kui korraliku elemendi ja võimu vahele paned, siis teeb mütsu rohkem kui vaja :)

mul eelmises avandis oli ka bose tehasepoolne junn sees, kuid see oli esimene asi, mille lahti ühendasin ja oma pumba kastiga pagassi viskasin :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 07.03.16 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin

Üks küsimus oleks ka laiale ringile. Kas keegi on universaal Ocu 2-le paigaldanud pagasiruumi laeka asemele subwoofrit? Välja näeb SELLINE
Palju selline väike kast juurde annaks? Autot ostes oli mul pagaasnikus suur kast, mis võttis ära vajaliku ruumi. Seega sai see maha müüdud. Kuid positiivse poole pealt on mul autol küjes veel kogu juhtmestik ning võimendi.


Mul on see kast olemas, ootab hetkel kaabeldust ja võimu kohale jõudmist. Sisse mahub 10'' element. Valisin vastavalt spetsialistide soovitusele Ground Zero elemendi (gzuw10sq), mis oskab 15l mahu juures ilusti mänguda. Kasti kvaliteet on väga hea.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 07.03.16 16:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kui sa nüüd selle raha ,vaeva ja aja oleksid ühe teise auto margi peale kulutanud ,siis sul oleks päris kiire ja hea auto ;)


Täitsa nõus! Järgmine auto on kindlasti nelikveoline ja minimaalselt 300 tehase hobusega. Aga kuna sellised masinad olid Ocut ostes üle limiidi ja oli kindel soov auto sulas välja osta, siis ei jäänud muud üle. Õnneks olen praeguseks auto saanud selliseks nagu see tehasest välja tulles võiks olla ja lähiajal välja vahetada ei kavatse.
Üks küsimus oleks ka laiale ringile. Kas keegi on universaal Ocu 2-le paigaldanud pagasiruumi laeka asemele subwoofrit? Välja näeb SELLINE
Palju selline väike kast juurde annaks? Autot ostes oli mul pagaasnikus suur kast, mis võttis ära vajaliku ruumi. Seega sai see maha müüdud. Kuid positiivse poole pealt on mul autol küjes veel kogu juhtmestik ning võimendi.


http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=3417

Tehniliselt:
150W RMS
10''
Alpine element ja Alpine võimendi (asub siis vastas poolel koopas). See nüüd luukpäras mul.
See mängib väga hästi, st mul on ta suht maha keeratud, kuna muidu on lastel raske autos olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 13.05.16 15:32 Tsiteeri


Olukorra sunnil sai auto vahepeal nn. traktori tuuningut. Nimelt paigaldasime masinale kärukonksu - rattakandja vedamiseks. Üritasin auto välimust sellega mitte ära rikkuda, seega läks külge Bosali vertikaalselt teisaldatav konks koos üles-alla käiva elektri pistikuga. Kui konksu küljes ei ole, siis ei saa arugi, kuna midagi näha ei ole. Kahjuks olin piisavalt rumal ja tellisin ka Bosali margipõhise juhtmesarja. Ühendama hakates avastasime, et sellel komplektil on vaja juhtmed konksust tulede lülitisse välja vaja vedada. Töö jätsime keerukuse tõttu ploki juures pooleli ja edasi tegutsesid juba asjatundjad Auto 100-st. Tänud neile veelkord. Tagant järgi tarkusena võib öelda, et ostke odavad juhtmed ja saate pealekauba lihtsa paigalduse. ;)
Juhtmeid vedades avastasime ka võimendi asukoha - vasakus rattakoopas. Kahjuks on see täpselt sellises kohas, mis jääb ette ebay's müüdavale woofri kastile. Sain ka Ravolarist hinnapakkumise 400 ja natuke peale €. Selle sees siis kasti ehitus + element. Kui võtta ebay kast ja sama element, siis oleks summa poole väiksem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 13.05.16 16:13 Tsiteeri


kas eestis ka kuskil seda bosali vertikaalset konksu müüakse või peab väjamaaalt tellima postiga


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 13.05.16 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jato
kas eestis ka kuskil seda bosali vertikaalset konksu müüakse või peab väjamaaalt tellima postiga


Mina tellisin Saksa ebay'st, kuid kallimalt müüakse Eestis paljudes kohtades. Bosali edasimüüja peaks olema Laki Auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 04.06.17 10:23 Tsiteeri


Viimasest postitusest on möödas veidi üle aasta, kuna auto veetis selle aja Belgia soolavabas keskkonnas. Sellest hoolimata on uste alumistesse äärtesse ja ka koopaäärtesse tekkinud kerged pindmised roostemullid. Neid kohti olen juba paar aastat tagasi värvinud ja nüüd tuleb protseduur uuesti läbida.
Eestisse jõudes sai auto alla lubatud H&R-i 45-50mm madalduse. Alguses jäi auto eest sama kõrgeks kui 30mm Eibachidega, kuid tagant läks kergelt madalamaks. Kuid küll ajapikku võtab vedru oma õige kõrguse, siis panen mõne pildi siia ka. Sõidu poole pealt on H&R'id väikse koormusega isegi veidi pehmemad, kuna verdud olid progresseeruvad. Eibachid olid ühtlase keermega. Ühesõnaga sõit on mugav, kuid kurvis kaldumine võiks veidi väiksem olla. Kuid see on juba stabikate pärusmaa.
Käisin ka VKM'is turbot kontrollimas ja selgus on föön hakkab otsi andma. Kuna autole tõesti lisajõudu enam vaja ei ole, siis ei hakka K04 peale ümber tegema. Lisaks müüakse BR turbos originaal K03'e hea hinnaga.
2 aastat tagasi soetud Syroni tävaslikid on hakanud näitama vananemise märke. Kui rehv kuival asfaldil soojaks ajada, on pidamine väga hea. Külmalt veidi halvem, kuid märjaga on ikka päris libe. Järgmisena kavatsen proovida Westlake Sport RS tänavalegaalseid slikke, mis näevad Kumho KU36'ga sarnased välja. Driftijad olid kiitnud neid, kuid eks paistab, kuidas tänaval käituvad. 80€/tk pole ka teab mis kallis hind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mihkel.L
huviline



Registreerunud 10.04.14
Postitusi: 31

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS TSI , 2011

postitati 22.01.18 13:16 Tsiteeri


Mis elu see masin sul praegu elab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 22.01.18 21:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mihkel.L
Mis elu see masin sul praegu elab?


Täidab igapäevase pereliikuri kohustusi. ;)
Kuna auto on minu jaoks "valmis" saanud, siis pole seda enam vaja edasi arendada. Ainult hooldada ja sõitu nautida.
Parandan või täiustan eelmise kirja teksti:
-Mainitud värvitööd said tehtud. Kahjuks ühe vahtralehe abiga, kes veidi tagaust mõlkis. Nüüd on auto küljed ja tagaosa uue värvi all ja läigib nagu uus.
-Turbo tellisin lõpuks hoopis Saksa ebay'st. Kuna BR Turbos nad telefonis öeldud head hinda kohapeal enam ei pakkunud. Arvatavasti öeldi mulle algul vale summa. Uue ja lekkevaba turboga on sõit palju mõnusam. Jõudu on madalatel pööretel rohkem.
-Rehvivaliku muutsin ka ära rehvimüüjaga suheldes. Westlake pidi oleva kõikuva kvaliteediga. Võtsin prooviks Maxxis Victra MA-Z1 tänavalegaalsed slikid. Neil on Ealge F1 taoline muster ning väga hea külgpidamine ja vesiliukindlus. Pikipidamine võiks parem olla, kuid see on vist kinni auto mootoris.
Pere kasvades ostsin endale lisaks ühe 7-kohalise Ford S-Max ST. Sellega seoses on garaažis meeletu velgede uputus. Äkki keegi soovib soetada Ocatavia RS'i originaal 17" valuvelgi 200€ eest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lines
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.11
Postitusi: 99

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.18 12:19 Tsiteeri


Saada/näita pilti müüdavadest velgedest :)

Ehk on huvi

Lines


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mihkel.L
huviline



Registreerunud 10.04.14
Postitusi: 31

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS TSI , 2011

postitati 23.01.18 13:34 Tsiteeri


Masinat näitad ka? Endal mitteniivägaerinev 2011 aasta RS millega on ka mõned ideed tekkinud. Sul on siuke paras inspiratsiooni pill :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 23.01.18 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lines
Saada/näita pilti müüdavadest velgedest :)

Ehk on huvi

Lines


Palun saada mulle oma e-posti aadress. Esmaspäeval jõuan koju, siis saan pildi saata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 23.01.18 21:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mihkel.L
Masinat näitad ka? Endal mitteniivägaerinev 2011 aasta RS millega on ka mõned ideed tekkinud. Sul on siuke paras inspiratsiooni pill :D


Seda väikest asja ikka saab. Lepime näiteks järgmiseks nädalaks mõne aja kokku - saada PS.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 28.03.19 16:33 Tsiteeri


Üle aasta pole midagi kirjutanud. Seega tuleb viga parandada...
Eelmisel suvel ostsin esisillale prooviks Federal 595RS-R rehvid. Nendega lõpuks ometi on pidamine olemas ja naeratus näol.
Talvel olen autot veidi tavapärasemaks muutnud, kuna rajale aega pole minna olnud ja tänaval on teatud lahendused mugavamad. Esimesena loobusin jäikadest ülemistest mootori- ja käigukastipatjadest. Nüüd on foori taga istudes vibratsiooni vähem. Järgmisena kolis garaaži riiulile catch can, kuna ei viitsinud enam seda tühjendada. Eks nüüd hakkavad klapid rohkem määrduma, kuid pole hullu. Peatselt lähevad alla ka uued Brembo kettad ja Hawk HP+ klotsid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 29.03.19 09:16 Tsiteeri


See siis teine kord Hawk HP+ klotse kasutada ehk nendega oled rahul järelikult?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 29.03.19 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
See siis teine kord Hawk HP+ klotse kasutada ehk nendega oled rahul järelikult?


Olen rahul küll, kuid need on need samad klotsid, mis varemgi all olid. Auto veetis vahepeal aasta Belgias ja talve Eestis, siis kasutasin Ferodo tänavasõidu klotse. Talvel on raske võidusõidu klotsi soojaks saada, et nad tööle hakkaksid. Lisaks pole mõtet neid soola sees leotada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 30.03.19 17:50 Tsiteeri


Selge pilt.
Hiljemalt suvel hoolduse ajal tuleb minu S3-l tagaklotsid/kettad vahetada. Eks minusugune tavaline taliliikleja siis lepib arvatavasti Brembo siledate ketaste ja Ferodo Premier klotsidega :) Originaalid veel võtavad küll aga kettad näevad ikka koledad välja juba peale ca 60k läbisõitu- roostes, soonelised. Esimesed on paremad aga ka mitte eriti ilusad.
Kindlasti on pidurid mitte õnnestunuim osa S3 juures ehk originaalide peale ei näe põhjust mõelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.2% - SQL: 38.8%]