Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Skoda Octavia RS TFSI - 2007 - alarlallin (Vastuseid: 80 | Vaatamisi: 18613)
kempi
klubiliige



Registreerunud 06.12.13
Postitusi: 37

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1.8 TSI DSG

postitati 17.12.14 08:33 Tsiteeri


Vaata asja helgemast küljest - hea, et sellegi saad. Proovi mingi aeg üldse mitte autot omada - paras PITA...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 17.12.14 10:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin
Paraku eile juhtus nii, et mind leidis üles kooseluseaduse poldaja ning tegi minu autoga anaalühenduse. :D Ühesõnaga sõideti seisvale autole tagant sisse. Pauk oli nii kõva, et sellest omakorda põrkus minu auto ees-seisva auto pihta. Kannatada said mõlemad auto otsad ja kuna on tulemas pikk pühadeperiood, siis saan auto remondist kätte alles jaanuaris.
Auto saab endale kindlasti uued stanged, parema esitiiva ja -tule ning tagaluugi. Lisakt tekkis mõte ja lasta terve nina ära värvida, kuna aastatega on omajagu kivitäkkeid kogunened.
Eriti rõõmsaks teeb meele, et pean kõik pühadesõidud (1000 km) tegema 3 ukselise Fiestaga. Kuhu üritan mahutada pere koos lapsevankri ja reisivoodiga. Tõotab tulla lõbus ettevõtmine. :mad:


Peaasi, et Sa ise ja Su pere terveks jäid!
Kõike muud saab remontida või välja vahetada.
Kiidame Škoda turvalisust ja soovin saabuvat turvalist aastavahetust!


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 17.12.14 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kempi
Vaata asja helgemast küljest - hea, et sellegi saad. Proovi mingi aeg üldse mitte autot omada - paras PITA...


Kahjuks ma kaskot tehes asendusauto lahtrisse linnukest ei teinud, seega see variant jääb ära. Fiesta sai paar aastat tagasi naisel tööl käia/ise auto24 ringil sõita ostetud. Ja uskuge mind, coil-overid ja Tallinna tänavad ei käi kokku.

Tänud kaasa tundmast. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 20.03.15 19:18 Tsiteeri


Hakkan pihta sealt, kus eelmine post lõppes. Auto remont võttis, tänu pühadele, aega umbes poolteist kuud. Maksin juurde ja lasin värvida terve nina koos a-piilaritega. Tehti Värvaltransis ja tulemusega jäin, nagu alati, väga rahule. Peale auto kätte saamist oli nägu naeru täis terve päev, kuna olin vahepeal sõitnud 100 hj lahjema masinaga ja heast minekust puudust tundnud.
Edasi sai päevakorda võetud vedrustus, mis juba pikemat aega on väsimisest märku andnud. Eelmisel aastal sai otsus tehtud, et auto saab alla Bilsteini B12 vedrustuse (B8 amort koos Eibachi vedruga). Kuna see komplekt peaks väidetavalt madaldama Ocut 30 mm (RSi 20 mm, kuna see on juba tehasest 10 mm madalam) ei tahtnud ma neid talvel alla keetata. Vedrustus sai veebruari lõpus Saksa eBayst ära tellitud ja täna sai alla kruvitud. Hetkel on vedrud veel värsked ja ei ole jõudnud oma õigesse asendisse vajuda. Seetõttu läks auto eest 10 mm ja tagant 5 mm madalamaks. Eks aeg näitab, kuhu näidud pidama jäävad. Sõitma asudes olin positiivselt üllatunud, kuna auto tundus raputavat konarliku tee peal sama palju kui varem. Võibolla veidi konkreetsemalt, kuid sõidumugavus säilis. Samas vähenes kõvasti pidurdades/kiirendades "noogutamine" ja kurvis läbi vajumine. Aga eks lõpliku pildi saab selgeks siis, kui suvekad all ja opentrackil sõidetud.:cool:
Samuti on autol otsa saamas pidurid. Ketastetks sai valitud EBC Turbo Grooved kettad ja Ferodo klotsid. Klotsid on juba käes, kuid kettad veel liiguvad siia poole Inglismaalt. Neid ei tahaks enne alla panna, kui lume oht (loe: teede soolatamine) on möödas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 18.06.15 19:42 Tsiteeri


Nüüdseks on Opentrack'il käidud ja auto käitumisest pilt selge. Järeldused tulid järgmised:
1. Auto ainuke ringrajasobilik detail on mootor.
2. Auto on väga alajuhitav.
3. Ferodo Premier klotsid rinka peale ei sobi.
4. Castroli React Performance piduriõli ei kannata piisavalt kuuma.
5. Alla krutitud Bilsu B12 vedrustus on väga hea kompromiss - rinka jaoks kindlasti liiga pehme, kuid tänaval parajalt jäik.
6. Kulumispiiril olevad Bringestone tänavarehvid on väga libedad - kiires kuvis tekkis spidoka järgi 190 pealt alati jube alajuhitavus.
Kuna süües kasvab isu ja on plaanis minna ka järmisele Opentrack'ile aega parandama, siis sai autole tehtud veel pisikesed muudatused:
1. Ette läksid alla Passati õõtsad - need on alumiiniumist ja palju kergemad. Puksideks SuperPro valikust kõige jäigemad. Tagumised õõtsa puksid on ka eksterenrilised ehk siis suurendavad ettejooksu, mis parandab kurvi sisse keeramist. Hetkel veel külgkallet reguleerida võimaldavaid sarniire ei ostnud. Kuid kui järgmine kord on ka liiga alajuhitav, siis ilmselt peab selle modifikatsiooni ka ette võtma. Hetkel kalded ees veidi üle -1 kraadi. Teine variant on panna tagasillale jäigem stabikas. Hinnad on asjadel suht samad, seega raske otsus.
2. Vahetusse läks ka piduriõli. Valituks osutus Liqui-Moly Brake Fluid Race. Loodetavasti see enam keema ei lähe.
3. Halbu piduriklotse (rinka mõttes) kasutades sain esimese vasaku piduriketta veidi kõveraks. Aitas treimine. Ühesõnaga EBC kettaid ei soovita osta. Soovides vältida tulevikus sarnaseid jamasid, läksid alla Hawk'i HP+ klotsid, mis on mõeldud rajale. Olen nüüd saanud neid tänaval paar päeva kasutada ja hetkel ütlen ainult kiidusõnu klotside aadressil. Võtavad ka külmast peast ning pidurdus on korralik.
4. Kuna eelmisel Opentrackil sain ühest esirehvist lahti (mustrist tuli üks 5 cm2 tükk küljest) hakkasin otsima sobilike suvekaid. Pikalt olin plaaninud osta Conti SportContact 5'd, kuid viimasel hetkel leidsin rehvid nimega Syron Streetrace. Tegu on tänavalegaalsete slikkidega, millel oli päris hea tagasiside. Parem isegi, kui konkureerival Kumho KU36 rehvil. Eks aeg näitab, kui head need tegelikult on. Võrdluse täpsustamiseks on plaan pere teisel autole järgmine kuu just Ku36 alla kruvida.
Lisaks andis vahepeal märku auto 8 aastane vanus. Vasaku tagumise pidurisadula tuulutusnippel ei liikunud korralikut. Korralikult käima seda ei saanudki. Proovisime igast keemiaga. Ning samuti oli katki läinud (ilmselt kuumusest) tagumise parema pidurisadula pidurikolvi tihend. Alguses oli küll plaanis paigaldada uus tihendi rem komplekt, kuid uurisin Forsist ka uute sadulate hinda. See oli piisavalt soodne, et soetasin hoopis 2 uut sadulat. Olid originaalidega identsed (punased), vaid VAG'i logo oli maha käiatud.
Lõpetuseks edastan veelkord oma tänud kasutajale enzo, kes aitas mu autol ära võtta tüütu turvavöö hoiatustule. PS. vöö on mul sõites alati kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 19.06.15 06:52 Tsiteeri


Kui saladus ei ole, siis mis parim ringiaeg tuli? Käisin ise mõned nädalad tagasi ka oma teise autoga seda rada lihvimas ning augustis tahaks võrdluseks siis RS-ga minna.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 19.06.15 18:25 Tsiteeri


Aeg ei kannata kriitikat - 1,37. Olin rajal esimest korda ja trajektori ei saanudki päris selgeks. Aga ajad läksid iga ring järjest paremaks. Lisaks olin kohe esimesel korral liiga kaua rajal ja sain piduriõli keema. Pärast võttis pidur umbes poole pealt alles. Järgmine kord tahaks ikka alla 1,35 saada. Mis aeg Focusega tuli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 20.06.15 10:30 Tsiteeri


Mismoodi Ferodo Premier klotsid siis käitusid, et ei sobi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 20.06.15 14:13 Tsiteeri


Klotsi materjali tõttu läks sees olnud, veidi "kangem" Castroli piduriõli, keema. Samuti kulusid klotsid läbitud 33 ringi jooksul pea kulumispiirini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 21.06.15 08:02 Tsiteeri


Minu Superbile sai hiljuti Ferodo Premier klotsid alla pandud koos Brembo ketastega (tavalised siledad). Võiks öelda, et pidurdab paremini küll mõnevõrra originaalidest, just äkkpidurduste puhul, kui see just pseudotunne pole ja uued peaksidki paremini töötama. Kärsakat aga on rohkem tunda kui originaalidel.

Mismoodi aga klotsid piduriõli keema panevad? Pole selles vallas kuigi pädev.
Kas peaksin ka tavakasutuses muret tundma (ebanormaalselt?) kiirema kulumise pärast? Aja jooksul saan niikuinii teada aga siiski. Kiireid ringe sõita ei plaaniks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mds
huviline



Registreerunud 16.01.13
Postitusi: 50

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1.8 TSI DSG

postitati 21.06.15 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin
Klotsi materjali tõttu läks sees olnud, veidi "kangem" Castroli piduriõli, keema. Samuti kulusid klotsid läbitud 33 ringi jooksul pea kulumispiirini.

Sügavalt kahtlen, et klotsi materjali tõttu pidurivedelik keema läks. Pigem tuleb pidurite jahutust parandada.

Minu rajaautol on taga Premier (ventileeritud kettad) ning kulumine on väga tagasihoidlik. Superbile panin ka Brembo - Premier kombo ja olen rahul.

Ja mina olen alati kiireks sõiduks ATE pidurivedelikku kasutanud (enne Super Blue, nüüd mingi typ 200 race), mingeid probleeme pole. Soovitatakse ka Motulit, aga Castrol millegipärast vähem levinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 21.06.15 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Mismoodi aga klotsid piduriõli keema panevad? Pole selles vallas kuigi pädev.
Kas peaksin ka tavakasutuses muret tundma (ebanormaalselt?) kiirema kulumise pärast? Aja jooksul saan niikuinii teada aga siiski. Kiireid ringe sõita ei plaaniks.


Ega ma ise ka kõige teravam pliiats sellel teemal pole, kuid nii väideti. Ilmselt klots läheb väga kuumaks ja läbi pidurikolvi edastab sooja õlini. Erinevatel klotsidel pidi olema erinev soojusjuhtivus. Eks varsti on näha, kas Hawk'i klots kestab paremini. Arvustusi lugedes peaks suur vahe olema. Ning ka hetkel tänaval sõites on vahe sees. Kerge pidurdus on ikka korralik ja sujuvalt liiklusvoolus pidurdamine väga raskesti teostatav.
Mis tänavasõitu puudutab, siis ei maksa karta midagi. Eelmisel Skolnikul (Fabia RS) olid Premierid 4 aastat all ja vahetusse läksid alles siis, kui uuesti uued kettad panin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 21.06.15 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mds
Tsitaat:

Minu rajaautol on taga Premier (ventileeritud kettad) ning kulumine on väga tagasihoidlik. Superbile panin ka Brembo - Premier kombo ja olen rahul.

Ja mina olen alati kiireks sõiduks ATE pidurivedelikku kasutanud (enne Super Blue, nüüd mingi typ 200 race), mingeid probleeme pole. Soovitatakse ka Motulit, aga Castrol millegipärast vähem levinud.


Taga kestsid Premierid mul ka hästi. Kettad on mul ees ja taga soonte ja lohkudega, seega peaks puhastama ja jahutama küll.
ATE on ka väga hea valik. Hetkel kasutatav Liqui Moly on samade keemistemperatuuridega. Seega vahet ei tohiks justkui olla. Liquid Motuli rbf660'ga võrreldes oli vahe vist 5 kraadi ainult.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 17.09.15 10:23 Tsiteeri


Vahepeal sai ka teist korda autoga auto24Ringil käidud ja aega sekundi jagu parandatud. Ilmselt oleks saanud veel parandada, kuid kuna olin kaotanud tolle päeva hommikul rahakoti, siis möödus enamus päevast rahakotti otsides ja kaarte kinni pannes. Uued rehvid tahavad veel veidi õppimist ja rehvirõhku paika ei saanudki selle vähese ajaga. Lisaks selgus tõsiasi, et ega odavalt head rehvi saa (mida oligi oodata) ning et autol on ikkagi plokki vaja. Kurvist välja kiirendades ei saa 3 ja 4 käiguga jõudu korralikult maha.
Paraku on autol avaldunud üks tüüpiline VAG-i 6 käigulise kasti viga ehk laagrid teevad häält. Selleks tuleb ilmselgelt kast maha ja lahti võtta. Ja mis oleks veel parem aeg sinna üks korralik plokk lisada. :D Imselt ostan Wavetracki toote.
Mootori poole pealt hakkas pika peale häirima külmkäivitusel kerge paukumine summutis (kuni lambda lugema hakkas) ja sai sisselaske kollektorisse tagasi pandud "runner flapid". Dünos seadistades saime tulemuseks 211 kW ja 465 Nm ehk +5 kW ja -25 Nm. Lisaks kolis maksimaalne väändemoment 3000 pealt 4000 peale. Nüüd on tänaval alguses veidi vähem jõudu, kuid rinkal peaks lihtsam sõita olema. Boonusena on langenud ka kütusekulu, kuna ilma klappideta oli vaja rikkamat segu külma mootoriga.
Enne talve tahaksin veel lasta ära värvida tagumise rattakoopa ääre, kus on ühest kohast värv maas, kuid roostet pole veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aleksandrz
huviline



Registreerunud 19.07.14
Postitusi: 10

Kasutaja on eemal


postitati 09.12.15 22:22 Tsiteeri


Küsiks ega vahepeal Wavetracki differ vahele ei läinud? Huvitab mis kogu töö maksumuseks Eestis kujuneks. Tundub et nad nüüd pakuvad ka uuema põlvkonna kastidele lõpuks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 10.12.15 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aleksandrz
Küsiks ega vahepeal Wavetracki differ vahele ei läinud? Huvitab mis kogu töö maksumuseks Eestis kujuneks. Tundub et nad nüüd pakuvad ka uuema põlvkonna kastidele lõpuks...


Veel ei ole, kuid asi on USAst siia poole teel. Peaks 10 päeva pärast jõudma. Ilmselt saab alla pandud järgmisel aastal - loodetavasti enne lund. Tellisin diffri, kui ka poldid, USAst, kuna nii hoiab veidi alla 200€ kokku. Kindlasti kirjutan teemasse, kui esimesed kilomeetrid sõidetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
enzo
klubiliige



Registreerunud 09.11.10
Postitusi: 82

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra ST 300 4drive 18

postitati 11.12.15 09:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin
Tsitaat:
Algselt postitas: aleksandrz
Küsiks ega vahepeal Wavetracki differ vahele ei läinud? Huvitab mis kogu töö maksumuseks Eestis kujuneks. Tundub et nad nüüd pakuvad ka uuema põlvkonna kastidele lõpuks...


Veel ei ole, kuid asi on USAst siia poole teel. Peaks 10 päeva pärast jõudma. Ilmselt saab alla pandud järgmisel aastal - loodetavasti enne lund. Tellisin diffri, kui ka poldid, USAst, kuna nii hoiab veidi alla 200€ kokku. Kindlasti kirjutan teemasse, kui esimesed kilomeetrid sõidetud.


Mis suurusjärku hind jääb koos transpordiga, kui saladus ei ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 11.12.15 11:12 Tsiteeri


Hetkel on 1080 raha läinud ja paarkümmend läheb veel. Lisaks tellisin Forsist uued diffri ja kasti peavõlli laagrid. Nende summat täpset ei mäleta, kuna ostsin muud mudru lisaks. Aga kuskil 100€ kanti jäid. Siis juurde tuleb veel tööraha ja (jälle) uus õli. Eks kalliks läheb jälle, kuid tahaks koha pealt minema ka saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 12.12.15 18:29 Tsiteeri


Kui lõpuks pidamise heaks saad ,ning veel tänavaslikki kasutaksid ,hakkab järgmisena kasti juppe lendama .
Tuttav käis selle tee läbi ,see kast lihtsalt ei pea seda koormust vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 13.12.15 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kui lõpuks pidamise heaks saad ,ning veel tänavaslikki kasutaksid ,hakkab järgmisena kasti juppe lendama .
Tuttav käis selle tee läbi ,see kast lihtsalt ei pea seda koormust vastu.


Suvel oligi tänavaslikk all - kahjuks mitte kõige parem. Nüüd on see rehvimark proovitud ja rohkem ei osta. Teisel autol kasutasin Kumho KU36 tänavaslikki ja toimetas kõvasti paremini.
Inglismaal sõidab üks Golf 5, millel on 580 hobust ja sama Wavetrac differ on sees. Kast püsib koos. Eks peab uurima, mis tal tehtud on. Üldiselt olen lugenud, et kasti peaks tugevdama hakkama alates 550 Nm - mul on sellest vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 13.12.15 16:51 Tsiteeri


Ma ise kasutan S-i all yokohamasid ,aga neljaveolisel pole see pidamine nagunii nii suur probleem.
P.S
Subaru vennad remondivad kasti juba peale stage2 chip-i ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.15 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kui lõpuks pidamise heaks saad ,ning veel tänavaslikki kasutaksid ,hakkab järgmisena kasti juppe lendama .
Tuttav käis selle tee läbi ,see kast lihtsalt ei pea seda koormust vastu.


Suvel oligi tänavaslikk all - kahjuks mitte kõige parem. Nüüd on see rehvimark proovitud ja rohkem ei osta. Teisel autol kasutasin Kumho KU36 tänavaslikki ja toimetas kõvasti paremini.
Inglismaal sõidab üks Golf 5, millel on 580 hobust ja sama Wavetrac differ on sees. Kast püsib koos. Eks peab uurima, mis tal tehtud on. Üldiselt olen lugenud, et kasti peaks tugevdama hakkama alates 550 Nm - mul on sellest vähem.
Kui soovid normaalset rehvi, millega rajal käia, siis Toyo Proxes R888 on väga hea valik.

Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Ma ise kasutan S-i all yokohamasid ,aga neljaveolisel pole see pidamine nagunii nii suur probleem.
P.S
Subaru vennad remondivad kasti juba peale stage2 chip-i ;)
Oleneb kas 5k või 6k kastid, kuid enamasti on Subarute probleemiks ikkagi laiali lendav mootor.

Mis S mudelist on jutt, kui küsida tohib?


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 13.12.15 21:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Kui soovid normaalset rehvi, millega rajal käia, siis Toyo Proxes R888 on väga hea valik.


Olen R888-t kasutanud mõned aastad. Kindlasti üks parimaid rehve. Seda teavad ka tootjad, mistõttu on selle rehvi hind tänavale liiga kallis. Kui eesmärk oleks võimalikult kiire ringiaeg Pärnus saada, siis ilmselt just need ostaksin.
Hinna ja olemasoleva (positiivse) kogemuse tõttu ei võtnud ka Yokohamat. Tahtsin vaatata, kui palju interneti nn. tabelid paika peavad. Seetõttu ilmselt järgmisena proovin Nankangi slikke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.15 22:42 Tsiteeri


211kW & 465Nm esiveoline ja Nankangi slikk kõlab valesti....kohe väga valesti :D
On reaalselt ka lootust see jõud maha kuidagi saada - isegi plokiga?
Kas siin ei kehti ütlus - "olen liiga vaene, et osta odavaid asju"?


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 14.12.15 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Ma ise kasutan S-i all yokohamasid ,aga neljaveolisel pole see pidamine nagunii nii suur probleem.
P.S
Subaru vennad remondivad kasti juba peale stage2 chip-i ;)
Oleneb kas 5k või 6k kastid, kuid enamasti on Subarute probleemiks ikkagi laiali lendav mootor.

Mis S mudelist on jutt, kui küsida tohib?


Olen ise ühele subaru kastile vitsad ümber ehitanud ,kuna kasti korpused ei pidanud vastu (deformeerusid)
S-dest siis hetkeks jäänud "veidike" järeleaidatud bi-turbo ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.7% - SQL: 25.3%]