Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb 2.5 V6 12kw, diisel (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 4803)
Rasmus
huviline



Registreerunud 25.04.13
Postitusi: 1

Kasutaja on eemal


postitati 25.04.13 06:22 Tsiteeri
Superb 2.5 V6 12kw, diisel



Tere!

Silma on jäänud selline isend.

Loomulikult on tõenäoline, et keegi seda konkreetset autot vaatamas ei ole käinud, aga uurin üldiselt, et kuidas selle 2.5 tdi V6 vastupidavus on. VAG grupi mootoreid (diisleid) hirmutatakse alati kulunud nukkvõllidega, mis on tingitud pikaks venitatud hooldusvälpade tõttu kehvast õlitusest.

Kas reaalselt on võimalik seda kuidagi kohapeal ka kontrollida või on ainuke võimalus klapikambri kaaned maha?

Lisavarustus tundub autol olevat väga rikkalik, mis on ka minu soov. Kurb, et ei ole teisaldatavat kärukonksu, mida ma kindlasti kuskilt osta tahaksin.

Kuidas Superbi kere vastupidavus on. Eesti teed ja kliima on ju teada ja roostetamine on suur probleem. Minu eelmine 7-seeria BMW roostetas lausa kuuldavalt :).

Tean, et auto on üsna VW Passati moodi ja piltide järgi on näha, et väga paljud salongidetailid on äravahetamiseni sarnased. Samas kirjutatakse siin ülevaates sellest, et salong pidavat olema tervelt 10 cm pikem ja seda just tagaistujate osas. Kui see tõesti nii on, siis on see lahe. Ma olen õnneks üsna ees istuja (ei armasta vedeleda rooli taga) ja minu jaoks on oluline see, et ka taga oleks ruumi, kuna sõidan 4-liikmelise perega üsna pikkasid otsasid ka näiteks Euroopas. Muidugi ei ole tegemist ideaalse reisiautoga, aga mahtuniversaali ka osta ei tahaks.

Seega ootan aktiivset vastukaja.

P.S. Luban, et kui Superb õuele tuleb, siis hakkan ka aktiivseks klubiliseks, kuna see on minu jaoks oluline teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 25.04.13 07:25 Tsiteeri


Mootori kohta soovitan uurida http://foorum.audiclub.ee/ Diesel Power sektsiooni

Näiteks http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100 lugemist peaks jätkuma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aadumees
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.13
Postitusi: 8

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.13 10:51 Tsiteeri


Antud kuulutuses on tegemist 2005 aasta väljalaskega 2.5 TDi. Seljuhul peaks see mootor juba nukka hoolduse vaba olema ! Kui raha ja tahtmist on siis miks mitte sellise mootoriga liikurit soetada. Kindlasti on teda hooldada kallim kui 1.9tdi ja on ka kõvasti janusem. Ning kütusepumbad pidi 2.5diislistel lambist saba andma (eelmisel õhtul sõitis, hommikul enam käima ei lähe)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.4% - SQL: 58.6%]