Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: K: Skoda Blues stereo vahetus Stream vastu (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 3073)
gristo
huviline



Registreerunud 10.12.12
Postitusi: 6

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.12 21:52 Tsiteeri
K: Skoda Blues stereo vahetus Stream vastu



Tere!

Autoks Octavia 2009 ja sees on Skoda Blues stereo ning selle all tühi sahetl, sooviks selle vahetada laia stereo vastu, kasutatuna leiaks kohe Stream mudeli. Kas selle sinna panemine on nn bolt on või vajab ümber ehitamist?

ehk siis sellisest

http://www.porsche-inter-auto.ro/accesorii/image/cache/AAO600015-500x500.jpg

selliseks

http://img10.auto24.ee/auto24/320/088/19112088.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 27.03.09
Postitusi: 173

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII Combi 1,8 TSI

postitati 11.12.12 08:18 Tsiteeri


Sul juba FL mudel, Stream enne FL mudelitel kasutusel. FL mudelil elektrisüsteem natuke teistsugune.
Mina lasin vahetada mitte FL muidelil Streami Bolero vastu. Selleks, et asi toimima saada tuli mul ka wastegate blokk uus panna.
Uuri natuke veel ringi ka e-bays, ntx Swing peaks istuma plug-n-play. Lisaks on Swing oma olemuselt edulisema tehnikaga ja heli hulga parem kui Streamil.


Kes palju räägib ei pruugi palju öelda
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
enzo
klubiliige



Registreerunud 09.11.10
Postitusi: 82

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra ST 300 4drive 18

postitati 11.12.12 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Sul juba FL mudel, Stream enne FL mudelitel kasutusel. FL mudelil elektrisüsteem natuke teistsugune.
Mina lasin vahetada mitte FL muidelil Streami Bolero vastu. Selleks, et asi toimima saada tuli mul ka wastegate blokk uus panna.
Uuri natuke veel ringi ka e-bays, ntx Swing peaks istuma plug-n-play. Lisaks on Swing oma olemuselt edulisema tehnikaga ja heli hulga parem kui Streamil.


Ilmselt pidasid silmas Gateway blokki, mitte wastegate. Wastegate on rohkem turboga seotud jubin ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 27.03.09
Postitusi: 173

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII Combi 1,8 TSI

postitati 11.12.12 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: enzo
Tsitaat:
Algselt postitas: undu
Sul juba FL mudel, Stream enne FL mudelitel kasutusel. FL mudelil elektrisüsteem natuke teistsugune.
Mina lasin vahetada mitte FL muidelil Streami Bolero vastu. Selleks, et asi toimima saada tuli mul ka wastegate blokk uus panna.
Uuri natuke veel ringi ka e-bays, ntx Swing peaks istuma plug-n-play. Lisaks on Swing oma olemuselt edulisema tehnikaga ja heli hulga parem kui Streamil.


Ilmselt pidasid silmas Gateway blokki, mitte wastegate. Wastegate on rohkem turboga seotud jubin ;)

Tänud. Gateway jah. minu paha :P


Kes palju räägib ei pruugi palju öelda
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
gristo
huviline



Registreerunud 10.12.12
Postitusi: 6

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.12 21:26 Tsiteeri


Swing pole kahjuks saada väga, ebays isegi pole, hetkel tahaks sellest sahtlist lahti saada ja midagi viisakamat. Kas Stream paigaldus nõuab siis suuremat ümberehitust või ei istu ta täpselt pesasse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
..heigo..
huviline



Registreerunud 19.03.12
Postitusi: 74

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Elegance 1.4tsi DSG

postitati 12.12.12 07:04 Tsiteeri


Mul väga korralik swing üle, vahetasin ise bolero vastu.

kui huvi siis pm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 27.03.09
Postitusi: 173

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII Combi 1,8 TSI

postitati 12.12.12 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gristo
Swing pole kahjuks saada väga, ebays isegi pole, hetkel tahaks sellest sahtlist lahti saada ja midagi viisakamat. Kas Stream paigaldus nõuab siis suuremat ümberehitust või ei istu ta täpselt pesasse?

Pesasse istub küll, aga katteplast, mis katab ventilatsiooninuppude ja praeguse raadio ümbrust võib juhtuda, et ei sobi. See maksis A100 tellidses vist 40 eur kanti ja neid saada kõikvõimalike erinevate kombinatsioonide tarvis.

Uuemalt mudelit nn vanemale tagasimineku korral ma ei saa pead anda, et on olulist elektrisüsteemi ümberehitust tarvis, vanemalt-uuemale oli. Koduste vahenditega päris tehtav ei ole, Data kaabliga ka vaja ilmselt miskit sättida pärast raadio vahetust. Konsulteeri mõne pädevama auto Hi-Fi ettevõttega, nad kindlasti kursis, sest sarnast süsteemi kasutab praegusel hetkel kogu VAG mudelkond (AUDI, VW, SEAT, Skoda). A100 võid ka küsida, saad ilusti hinnapakkumise, kus vajalikud jubinad ka kirjas.

Probleem vanemalt-uuemale üleminekuga olevat olnud standby režiimi võimaldamine elektrisüsteemi poolt, ilma Gateway vahetuseta oleks hakanud akut tühjendama.

Aga nagu eelmises postis mainisin - mina eelistaks Swingi igal võimalusel, liiatigi, et sinu auto juba FL ning sinna sobib Swing oma valguslahendusega hulga paremini kui Stream. Streamidega on veel üks tore asi - nimelt kipub neil plaadimängija tuksi minema, seda vahetati lausa garantiikorras välja ja päris palju (kui uskuda briskoda foorumit), kaasaarvatud minu auto. Bolero eest maksin ise juurde, aga vahetuseni jõudsin just selle pärast, et Streami plaadimängija hakkas tembutama.


Kes palju räägib ei pruugi palju öelda
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.5% - SQL: 52.5%]