Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Octavia II 1,6 tdi vs 1,9 tdi vs 2,0 tdi (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 18946)
enzo
klubiliige



Registreerunud 09.11.10
Postitusi: 82

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra ST 300 4drive 18

postitati 01.01.14 10:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Mis puutub vahepealsesse teemaarendusse autode ruumikuse kohta, siis mina olen superbi ruumikuses pettunud - salong on kitsas (3 last tagaistmel saavad turvavööd kinnitada ainult siis, kui uks on lahti; juhi parem põlv on sõidu ajal pidevalt vastu keskkonsooli - nii mõnigi konkurent on üle 5 cm laiem) ja pakiruum väike (siin negatiivse võrdlusena toodud Volvo V70 kuuti mahtus täismõõdus pesumasin pakendatuna ära, kui 5 inimest autos, Superbis pole mõtet sellest unistadagi). Põlv käib mul vastu süütevõtit sõltumata sellest, mitu inimest autos on, sest kui tool kaugemale sõita, siis ei ulata ma enam ei siduripedaali ega roolini. Aga sama viga tundub ka teistel Škodadel olema.


Millisest Superbist jutt käib, kui tohib küsida (sedaan või combi, Superb I või II)? Sõbral 2004 aasta V70, minul 2007 aasta Octavia combi. Octavial on tunduvalt rohkem ruumi nii salongis, kui ka pakiruumis ja Superb Octaviast veel suurem ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 01.01.14 16:25 Tsiteeri


Superb 2 combi.

CR diisli välja suretamisest on siin eraldi teema: http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=2456


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxtor
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.13
Postitusi: 84

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia combi 2009, 1,9TDi.

postitati 01.01.14 17:21 Tsiteeri


Mida enam ma seda teemat loen seda vastumeelsemaks muutub CRD :D

1,6 / 77kW on nähtavasti siis 2,0 / 103kW väiksem vend ja selle kohta just ülearu kiitust pole kuulda olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 02.01.14 08:42 Tsiteeri


Loe ja imesta.

Ma ei tea mis imelikud CR diislid need on, mis madalatel pööretel on "jõuetud ja surevad pidevalt välja". Pigem on asi siiski tihendis rooli ja istme vahel.

Ja kes iganes see oli, kes siin rääkis tavlisest kütusekulust, siis minu autol on kulu suvel ja talvel vastavalt 5.4 ja 5.8

Kusjuures julgen märkida, et tuleb ette ka "külma mootori otsi", ehk poeskäik, kokku ca 10km, koju jõudes jõuab mootor isegi töötemperatuurini, kui hästi läheb :)

Mootoriks 2.0 CR TDI 125kW ja DSG kast ning üsna raske jalg.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 02.01.14 13:30 Tsiteeri


Ma ka vaatan ja imestan kudias sul kütusekulu vahe saab nii väike olla. Minul 1.9 TDI puhul oli see vahe selline, et suvel 8 km tööle ja 8 tagasi oli kulu 5 ja talvel oli 7 (ümmarguselt). Kui hoida sees elektrilist kütet, et salongi sooja ka saada. Sama mootoriga nagu sul on sõbral passatil samuti kulude vahe opluliselt suurem.

Ja mis siin jõuetuse üle imestada, 1000 - 1500 pöördel on nad jõuetud, vaata kasvõi videot kus võrreldud uut 2.0 TDI vRS ja 2.0 TFSI vRS 1000 pöörde pealt kiirendades. Kõik ilmselt aimaks, et diisel peaks mäekõrguselt üle olema aga oli hoopis vastupidi.

Niipalju kui inimesi on ka arvamusi. Kütusekulu erinevus on minul reaalsest elus. Jõuetuse osas on nii kuidas keegi harjunud on. 1.6 CR TDI vs 1.9 TDI - paberil võrdsed tegelikkuses minu tagumiku järgi oli 1.9 alla 2000 pöörde jõulisem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 02.01.14 13:59 Tsiteeri


Novot ma ei oska kommenteerida, mis see kulu nii väike on. Lihtsalt on. Pikad otsad on üldse imelikud, juba sinna madala viie kanti, suverehviga tiksudes rahulikult mööda külavaheteid oli alla viie.

Kasutan ka linnakiirustel pidevalt püsikiirusehoidjat, liiklus Stockholmis tera rahulikum, kui Tallinnas ka muidugi, vb kõik see kokku annabki sellise naljaka kulu.

Lisada võib ju veel siia selle, et sõidan "välismaa kütusega" :D Mõned ju raiuvad, et sellega saab kaugemale-kiiremini-kõrgemale sõita :D

Jõuetust ei oska kommenteerida täpsemalt, minu autol käib ratas all ringi kohe kui gaasi natukenegi rohkem vajutada. Samas, eks DSG ise toimetab pöörete hoidmisega, seega väljasuremise oht puudub. Eks õhtul huvi pärast vaatan mis pööretega see juhtub.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 02.01.14 14:21 Tsiteeri


Juu siis hea eksemplar sattunud sulle :)

Eks see diisli ja bensiini vaidlus on igipõline. Mina ütlen sellepeale seda, et sõitke sellega, millega sõita meeldib :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxtor
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.13
Postitusi: 84

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia combi 2009, 1,9TDi.

postitati 02.01.14 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag
Juu siis hea eksemplar sattunud sulle :)

Eks see diisli ja bensiini vaidlus on igipõline. Mina ütlen sellepeale seda, et sõitke sellega, millega sõita meeldib :P

Sel naljakal põhjusel sõidangi aastaid diislitega juba, mitte et mul niipalju ringiuhamist oleks et diisel majanduslikult ainuvõimalik oleks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ttorm
huviline



Registreerunud 17.02.19
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 17.02.19 21:06 Tsiteeri


Ei hakanud uut teemat tegema, küsin selles threadis.

Plaanis soetada uus (ehk ilmselt kellegi vana) auto. Pilk jäi pidama ka Skoda Octaviale. Masin peaks kindlasti olema universaalkerega ning diisel (Tallinn - Lõuna-Eesti otsi pea igal nädalavahetusel, lisaks ka linnasiseseid sõite).

Octavial kaks valikut 1,6 TDI ja 1,9 TDI.

Sooviks veidikene kogemusi kuulata just 1.6 TDI kohta, portaalides liigub neid veidikene rohkem. Kuidas masin on? Öko on küll, kuid kas selle ökoga käib kaasas ka meeletu uimasus? Kiirendades teistele jalgu ei tahaks jääda ning mõned möödasõidud võiks ka teha. Igasugune muu info on ka teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 17.02.19 21:10 Tsiteeri


Esiteks on kahe erineva mootoriga tegu. Üks PD 1.9 ja teine CR 1.6.

Eile sai just 0-100 kiirendust vaadatud 1.9 puhul ja tagasihoidlik 11.9s/100km/h. Olles ise 1.9-ga sõitnud siis selline uimasus mulle ei sobi. Ega see 1.6 eriti paremini edasi ei liigu.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.4% - SQL: 48.6%]