Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Bolero rms võimsus (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 7006)
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 25.07.12 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reverse

Ojaa, mitte ainult maki ja kõlarite sümbioos, lisaks ka veel fakt, et kõlarid pidid hakkama heli moonutama kui uksed ilusasti pigimatiga üle käia. Ise pole proovinud aga audiofiilid nii väidavad. Ega kõlareid ka nüüd suvaliselt ei valita, vaid ikka vastavalt keskkonnale ja tingimustele :)


Nõus. Ja tõenäoliselt seetõttu annabki kõige rohkem juurde heedjuuniti vahetus. Pealegi Octavia II-l teeb selle hõlpsalt pahtlilabida ja ühe torx võtmega 15min-ga ära. :D

Kuna tundub kohane, siis reklaamin, et mul olemas ka sobiv vaheraam ning pioneeri VAG-Com adapter, mis kõik nupud jutud sensorid tööle jätab. Isegi spido keskel maxi-dot näitab, et "Pioneer" on külge pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 25.07.12 16:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: harlesjah
Tsitaat:
Algselt postitas: reverse

Ojaa, mitte ainult maki ja kõlarite sümbioos, lisaks ka veel fakt, et kõlarid pidid hakkama heli moonutama kui uksed ilusasti pigimatiga üle käia. Ise pole proovinud aga audiofiilid nii väidavad. Ega kõlareid ka nüüd suvaliselt ei valita, vaid ikka vastavalt keskkonnale ja tingimustele :)


Nõus. Ja tõenäoliselt seetõttu annabki kõige rohkem juurde heedjuuniti vahetus. Pealegi Octavia II-l teeb selle hõlpsalt pahtlilabida ja ühe torx võtmega 15min-ga ära. :D

Kuna tundub kohane, siis reklaamin, et mul olemas ka sobiv vaheraam ning pioneeri VAG-Com adapter, mis kõik nupud jutud sensorid tööle jätab. Isegi spido keskel maxi-dot näitab, et "Pioneer" on külge pandud.


HU annab kindlasti juurde palju, seal juba seadistamise võimalusi palju rohkem. Kuid eks süües kasvab isu ja vaatab, mis ma siis reedel räägin :D
Samas ühes ma olen kindel originaalkõlarid ei ole kunagi midagi erilist, kui just ei ole tellitud spetslahendust tehasest (nagu Audi, Lexus pakuvad).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 25.07.12 18:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reverse
Tsitaat:
Algselt postitas: harlesjah
Olen oma autos proovinud nii ja naapidi. Proovige mind ümber veenda, aga originaalkõlarid on TEHTUD originaal maki jaoks. Nn. sümbioos.


Ojaa, mitte ainult maki ja kõlarite sümbioos, lisaks ka veel fakt, et kõlarid pidid hakkama heli moonutama kui uksed ilusasti pigimatiga üle käia. Ise pole proovinud aga audiofiilid nii väidavad. Ega kõlareid ka nüüd suvaliselt ei valita, vaid ikka vastavalt keskkonnale ja tingimustele :)


Tahaks kohe oma silmaga näha neid "audiofiile", kes sellise "faktiga" lagedale on tulnud. Võib-olla olid nad hoopis "naljamehed" või....?
Škoda on sellises hinnaklassis sõiduk kuhu ei paigaldata niivõrd helikvaaliteedi mõttes sobitatud komponente vaid eelistatakse kasutajaliidesse investeerida. Peaasi, et näeb hea välja ja et saaks IPodi järgi surgata. Masinad, mis ka helikvaliteediga silma paistavad, maksavad vähemalt poolteist korda Škoda hinda (näiteks Mark Levinsoni süsteemiga Lexused).
Maki vahetus parema vastu annab muidugi juurde. Aga seda ei saa mõõta "tümmi" kasvuga. Enamus Pionneri toodangust on korrigeeritud bassi- ning kõrgete sagedusosaga ning maki vahetusega võibki petlik mulje jääda, et küll ikka "tümistab" hästi. Samas kui pikk ja lohisev bassiosa ongi eesmärgiks siis polegi vaja rohkem tegutseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 25.07.12 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Swissflam
Tahaks kohe oma silmaga näha neid "audiofiile", kes sellise "faktiga" lagedale on tulnud. Võib-olla olid nad hoopis "naljamehed" või....?


Kui piirduda sellega, et origninaalkõlarist tulev heli on erinev ja moonutatud peale uste korralikult pigimatitamist siis see info pärineb amatöörklassi SQ eesti meistrilt, kes on mälu järgi vist Euroopa kolmas? Ei usu, et väga naljamees. Ja olgem ausad kui ikka suhteliselt "soodsa" hinnaklassiga kõlar on toodetud mängima ilma korraliku "kastita" ja järsku ehitatakse talle korralik kast taha on heli moonutus ka pikemalt süvenemata loogiline tulem. Iseasi kas tavakodanikele see kohale jõuab. Minule näiteks mitte. Ka ei leia ma üles puuduvaid helisid, mida kõlar ei suuda mängida. Istugu autos kasvõi kolm spetsi kes kõik nina krimpsus pead vangutavad.. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 25.07.12 21:38 Tsiteeri


Tsitaat:


Tahaks kohe oma silmaga näha neid "audiofiile", kes sellise "faktiga" lagedale on tulnud. Võib-olla olid nad hoopis "naljamehed" või....?
Škoda on sellises hinnaklassis sõiduk kuhu ei paigaldata niivõrd helikvaaliteedi mõttes sobitatud komponente vaid eelistatakse kasutajaliidesse investeerida. Peaasi, et näeb hea välja ja et saaks IPodi järgi surgata. Masinad, mis ka helikvaliteediga silma paistavad, maksavad vähemalt poolteist korda Škoda hinda (näiteks Mark Levinsoni süsteemiga Lexused).
Maki vahetus parema vastu annab muidugi juurde. Aga seda ei saa mõõta "tümmi" kasvuga. Enamus Pionneri toodangust on korrigeeritud bassi- ning kõrgete sagedusosaga ning maki vahetusega võibki petlik mulje jääda, et küll ikka "tümistab" hästi. Samas kui pikk ja lohisev bassiosa ongi eesmärgiks siis polegi vaja rohkem tegutseda.


Kusjuures mulle pigem tundus, et ei paranenud märgatvalt bassiosa vaid just kõrged ja keskriba läksid kuidagi puhtamaks. Sellega olen nõus, et kuna on rohkem reguleerimisvõimalusi, siis saab puudujääki sundida rohkem peale.

Ise proovisin tagauste originaalide asemel midbassiga veidi alumist otsa järgi aidata läbi võimu. Ilmnes kohe järgmine probleem- keskriba ülemine osa jäi kehvaks. Paneks selle ka võimuga läbi filtrite, oleks kindlasti järgmisena woofrit pikki bassikäike mängima vaja jne...
Ühesõnaga ma loobusin peale midbassi ja olen seda meelt, et kui teha siis kaks varianti.
Kas vahetada ära ainult headUnit või panna vähemalt 1,5K euri ja teha ära kogu sagedusriba võimude taha + korralik heliisolatsioon.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 26.07.12 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reverse
Tsitaat:
Algselt postitas: Swissflam
Tahaks kohe oma silmaga näha neid "audiofiile", kes sellise "faktiga" lagedale on tulnud. Võib-olla olid nad hoopis "naljamehed" või....?


Kui piirduda sellega, et origninaalkõlarist tulev heli on erinev ja moonutatud peale uste korralikult pigimatitamist siis see info pärineb amatöörklassi SQ eesti meistrilt, kes on mälu järgi vist Euroopa kolmas? Ei usu, et väga naljamees. Ja olgem ausad kui ikka suhteliselt "soodsa" hinnaklassiga kõlar on toodetud mängima ilma korraliku "kastita" ja järsku ehitatakse talle korralik kast taha on heli moonutus ka pikemalt süvenemata loogiline tulem. Iseasi kas tavakodanikele see kohale jõuab. Minule näiteks mitte. Ka ei leia ma üles puuduvaid helisid, mida kõlar ei suuda mängida. Istugu autos kasvõi kolm spetsi kes kõik nina krimpsus pead vangutavad.. :D


Mina isiklikult ei tunne neid uueaja madalama klassi SQ "meistreid" aga tean seda, et ainuke mees sel alal, kes lähiminevikus eestist väljaspool ka suuri tegusid teinud, on Paul Lõiv oma Avensisega. Ja seda minuteada ikka Pure Passive klassis. Viimati, kui teda nägin, siis sellisele fakile tema veel jõudnud polnud.
Kuidas see mürasummutus matt ühtäkki selle kasti valjuhääldile tekitab? Effekt seisneb hoopis selles, et peale uksepleki matistamist need nö. kasti seinad ei vibreeri enam suvalises taktis. Helisummutusmatt ise ei tekita mingit kasti, auto ukse näol on ta kogu aeg olemas. Uksesiseste resonantside vähenemisel hakkab esile kerkima valjuhääldi töö tegelik "tulem", mis varem oli varjatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 27.07.12 10:07 Tsiteeri


Vaidleme? Hea meelega, õpin midagi uut ehk.

Kast tekib nii, et ukse väline plekk suletakse müramatiga, sisemine plekk samuti, kõik on õhutihe kui korralikult teha. Voila kast valmis. Nähtud-tehtud-kuulatud. Heli on lontrusele nagu mina muidugi parem, spetsid väidavad, et osad helid on kadunud mis varem olid olemas ja teatud helid on ülevõimendatud. Mul ei ole põhjust nende sõnades kahelda, siiani on kõik tõsi olnud mida on räägitud. Veelkord mainin - mina neid vahesid ei kuule, seega ei saa rusikaga vastu rindu taguda, et nii ka on.

Rääkides mehetegutest väljaspool eesti siis unustad Jarno, Aleksei ja Heiki, mõlemad on meie armsat kodumaad ilusti esindanud ja EMMA finaalides tegusid teinud. Sinumainitud kodanik muidugi ka. Isegi samal aastal :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 27.07.12 19:40 Tsiteeri


No vot, jõudsimegi mõisteni "õhutihe". Müramatt ei muuda ust õhutihedaks, selleks on ikka muud materjalid ja töövõtted. Müramati kasutegur avaldub teistmoodi.
Vaielda ei soovi aga püüan püsida antud foorumiteema raamides ning nägin lihtsalt väidet, mis minu teadmistega risti vastu käis ja teemaalgatajale väär infot andis. Ma pole viimased 6-7 aastat aktiivselt autoaudioga tegelenud ning mine-tea, vast on vahepeal elekter-magnetismi valemid ning seadused muutunud, seepärast kisa tõstsin ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 28.07.12 18:10 Tsiteeri


Nojah, ma olen harjunud jätma sellised tööd oskajatele ja alati saanud väääga korralikult tihedalt tehtud uksed :) Ju siis eeldasin, et kõikjal tehakse nii. Minu viga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 30.07.12 10:53 Tsiteeri


Nii kõlarid said nüüd vahetatud.
Tulemus: mängib sealt edasi, kui originaalid andsid alla (heli hakkas moonduma, plärin jne). Mina olen tulemusega rahul.
Vahetus maksis 160 euri (kõik kõlarid siis ning paigaldati originaal kohtadesse). Paigaldajad ütlesid, et helisummutus on hästi tehtud (tegi teine firma varem), seega nüüd saab ainult edasi minna :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.8% - SQL: 41.2%]