Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Bolero rms võimsus (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 6998)
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 17.06.12 19:48 Tsiteeri
Bolero rms võimsus



Kas keegi teab palju bolero raadio rms välja annab? Leidsin ise 10 ja 20w kanali kohta, kumb siis võiks olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 17.06.12 20:11 Tsiteeri


Väidetavalt on Bolerol rammu 20W kanali kohta. Kui aga arvestada antud raadios olevat ruuminatukest ja loogikat, siis ei tohiks reaalselt olla seal rohkem kui 25W kõigi kanalite peale kokku (RMS). Arvan, et 20W kanali kohta on max võimsus, mis tegelikult ei näita realsust. See on sama lugu nagu 4x80W välistele võimudele kirjutatakse suurelt peale max 1000W.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 18.06.12 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alfonso
Väidetavalt on Bolerol rammu 20W kanali kohta. Kui aga arvestada antud raadios olevat ruuminatukest ja loogikat, siis ei tohiks reaalselt olla seal rohkem kui 25W kõigi kanalite peale kokku (RMS). Arvan, et 20W kanali kohta on max võimsus, mis tegelikult ei näita realsust. See on sama lugu nagu 4x80W välistele võimudele kirjutatakse suurelt peale max 1000W.

Ok, siis tuleb tulevikus ikkagi vist ka see bolero äravahetada. Küsisin, kuna tahan autos ustekõlarid ringivahetada paremate vastu (pioneer).
Kuid ma vahetan kõigepealt kõlarid ja eks siis liigun edasi, sest kõlarid suht mõistliku hinnaga võrreldes korraliku headuniti hinnaga :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 18.06.12 16:01 Tsiteeri


Ega korralik aftermarket HU sulle väga palju midagi võimsuses juurde ei anna. Olen ise seda teemat väga palju uurinud, käinud läbi suurema osa asjalikumaid Tallinna autoaudio töökodasid ja kinnitavad nad kõik nagu ühest suust, et kuna autoraadio on niivõrd kompaktne, siis sinna lihtsalt jahutuse pärast rohkem kui 25W RMS sisse ei pigista. Ok, on igasuguseid imevidinaid olemas, aga selline on reegel.
Seda on küll, et korralikust aftermarket HU-st on võimalik Bolerost parem heli kätte saada. Et sa seda vahet aga nautida saaks, siis pead päris head ja kallid komponendid võtma lisaks HU-le, korralikult uksed pigimatitama, asjalik võim (mitte segi ajada võimsust kvaliteediga) jne. Siin hakkab eelarve ilma HU-ta kuskil 800-900 eurost + töö.

Aftermarket HU juures hästi mugav on see, et reeglina on olemas RCA väljund. Sedasi saab võimule kõige lihtsamalt ja korralikumalt signaali. Bolero enda puhul on hetkel ainult kaks võimalust. Esimene on raadio ümberseadistamine, et ta annaks line out välja (varsti teen loomkatseid) või Hi-Low konverter nagu Swissflam siin soovitas.

Üldiselt soovitaks ma ikka võimu vahele panna ja juhtmed ära vahetada. Lihtsalt HU + uued kõlarid ei anna midagi üüratult head, aga eks sa ise tead, millised ootused on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 19.06.12 09:53 Tsiteeri


Helisummutus on mul kohe alguses tehtud (ravolar).

Läheb nüüd natukene OT, aga..

Ma tegelikult võimsust kui sellist väga tahta vist ei oskagi, pigem soov, et asi mängiks "korralikult" minu mõistes :) See tähendab siis seda, et saab kuulata muusikat selliselt nagu seda peaks kuulama, ilma et kõlarid plärisema hakkaks.

See kõik puhtalt individuaalne, mida see "korralik" tähendab, aga oma kogemusest oskan rääkida selliselt:
1. Nissan primera ('99) pandud parem makk, kõik uste kõlarid vahetatud. Mängis minumeelest paremini kui sõbral kellel oli seal palju kallim makk, paremad kõlarid, võim, bassikas. Autos istudes tundus, et mängib süsteem väga kõvasti, tegelikult välja ei kostnud midagi. Samuti oli sõber nördinud, et tema süsteem jääb kõlapildilt alla, kuigi võimsuselt oli tema oma selgelt üle.
hind ca 10k vs 30k eek.

2. Leon ('03) korralik Alpine headunit (suure ekraaniga), esimesed kõlarid vahetatud (eelmine omanik), lisana hiljem ka bassikõlar. Jällegi minumeelest mängis paremini kui sõbral, kellel bmw E46 pandud kallid kõlarid, võimend(id), bassikas (erilahendusena), kuid muidugi oli seal originaal bmw raadio.....
20k vs ca 45k eek. Kuid see headunit andis ikka palju juurde, kuigi sõbra autos väga kvaliteetsed võimendid.

Minumõistes see parem heli on see, et kõlapilt on minujaoks hea, st siis bassi on kuulda piisavalt ka vaikselt mängides ning süsteem töötab kenasti ka ilma bassi kõlarita, lisaks kesk ja kõrgsagedus ka kenasti kuuldavad. Ma kuulan oma mp3'sid ning ei pea ennast kuidagi audiofriigiks :)

Mulle kunagi üks inimene ütles, et kui tahad tõesti head süsteemi, siis 100k EEKi on selle eelarve :D ja see inimene tegeb autoheli hindamisega.

Kõlarid ise sellised pioneerid
headunit osas alles mõtlen, suht palju raha tahavad saada, kuid mõte on liikunud selleheadunit suunas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 19.06.12 17:22 Tsiteeri


Standartsetest makkidest ei saa rohkem võimsus kanali kohta, kui 5-10w (rms). Ja see Bolero oma kivivõimuga läheb samasse "auku". Aga vaadelda võimust kui helikvaliteedi parameetrit on väga vale arusaam. Samuti ei iseloomusta võimendi väljundvõimsus tekivat helirõhku/valjust. Näiteks 96 dB tundlikusega kõlar teeb 8w võimsusega rohkem lärmi kui 87dB 60w võimsusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 20.06.12 15:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Swissflam
Standartsetest makkidest ei saa rohkem võimsus kanali kohta, kui 5-10w (rms). Ja see Bolero oma kivivõimuga läheb samasse "auku". Aga vaadelda võimust kui helikvaliteedi parameetrit on väga vale arusaam. Samuti ei iseloomusta võimendi väljundvõimsus tekivat helirõhku/valjust. Näiteks 96 dB tundlikusega kõlar teeb 8w võimsusega rohkem lärmi kui 87dB 60w võimsusega.


Näha on, et "vaidlen" inimestega, kes teemat väga hästi valdavad ning ma ei oska siin ise midagi juurde kosta.
Küsin siis niimoodi, kas viidatud kõlaritest ja võimalik headunit upgrade annaks parema tulemuse kui praegune tehase seadistus? Ma arvan, et annab või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 20.06.12 17:11 Tsiteeri


IMHO on see Pioneeri HU natuke overkill. Ok, kui antud HU sulle endale kangesti oma omaduste, kasutusmugavuse jms poolest kangesti meeldib, siis lase aga käia. Kui sa soovid seda aga ainult helikvaliteedi pärast välja vahetada ja ülejäänud muudatuseks jääks ainult need Pioneeri kõlarid, siis mina isiklikult leiaks 7 muud kohta, kuhu HU raha panna ja lõppkokkuvõttes parem tulem saada (see ikkagi sigakallis HU).

Mis valitud kõlaritesse puutub, siis miks just koaksiaalid? Ma nagu mäletaksin, et Octavial on kenasti tviitrid eraldi olemas, või eksin? Noh, enivei, kui ka originaalis tviitreid ei ole, siis isiklikult soovitaksin komponentkõlareid. Komponentidega on võimalik lihtsalt väga palju parem tulemus saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 20.06.12 21:07 Tsiteeri


Ma tegelikult ei vastanud su küsimusele, et kas antud kõlarid helipilti paremaks muudaksid.

Kui Octavia kõlarid on pooltki nii kehvad nagu Superbil, siis usun küll, et muudaksid paremaks. Kui aga natuke lähemalt uurida, siis tundlikus on 88 dB ja võimsus 35W (RMS). Ok, võimsuse poolest vast on ilma eraldiseisva võimuta suht talutav, aga kardan, et tundlikuse tõttu jääb ta suht nõrgalt mängima. Kui tahad ilma võimuta kõlarit mängima panna, siis minu soovitus oleks vaadata midagi tundlikusega üle 90 dB (ideaalis 92-93 dB).

Üldjoontes on selle kõlari andmed minu jaoks natuke nihkes. Eks see on sügavalt tootja enda mure, et kuidas ta andmeid interpreteerib (ja tõlgendamisruumi on siin väga väga palju), aga mulle tundub natuke imelik kõigepealt max võimsuse ja RMS-i vahe. See ei peaks päris 5x olema, aga jah, kui nad nii väidavad. Eks nad arvatavasti on selle max näitaja kunstlikult suureks ajanud, et suuri ilusaid numbreid müüa.
Mis mulle rohkem muret teeb on see, et sagedusvahemikuks on antud 30-40 000 Hz. Arvestades, et inimkõrv suudab eristada kuni 20 000 Hz-ni ja ülejäänud annab muusikale pigem tajutavat kui kuuldavat mahlasust, siis on kohe peale vaadates selge, et segedusvahemikuga vussitakse. Väike uuring ja selgub, et Pioneer on otsustanud anda selle vahemiku eksimusega 20dB. Teoorias peetakse üle 9dB erinevust juba liiga suureks ja nii mõnigi kõrgema kvaliteediga tootja võtab aluseks 3-4 dB.

Kahjuks ei ole ühtegi sagedusvahemiku joonist nende kõlarite kohta leida, aga puht puusalt lastes võiks ju eeldada, et kui 20dB langusega annab ta 40 000 Hz kätte, siis võiks ikka reaalselt 20-24 000 dB talutava langusega välja anda. See on aga puhas spekulatsioon, kuna langus võib reaalsuses olla päris järsk. Kui madalamaid sagedusi antakse aga 20dB languse juures 30Hz, siis sealt ma küll ei tea, mis järele jääb. Heal juhul 50-60Hz 9dB langusega. Ühesõnaga kardan ma, et need kõlarid ei hakka sul madalaid just kõige paremini mängima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 21.06.12 18:27 Tsiteeri


Selle Pioneeri ~1200.- hinnast ei maksaks oodata väga head helikvaliteeti. Tunnistan, et ei ole antud mudelit kuulanud ega ka kaane alla piilunud, kuid varasem kogemus on lihtsalt selline. Lisavõimsust sealt ei saa, seda reedab juba 10A kaitse seadme tagaküljel. Sesuhtes nõustun alfonsoga, et sellist hinda võib maksta ainult kasutajaliidese ja lisavõimaluste eest, sama summaga õnnestub kindlasti parema heliga aparaat osta (isegi väga hea, kui teiseringi seadmeid "jahtida").
Koaksiaalide osas ühtin samuti alfonsoga. Mis puutub valjuhääldi parameetritesse, siis tasub nendesse suhtuda teatud reservatsiooniga (ka juhul, kui nad paberilgi kõige paremad pole). Näiteks viitatud Pioneeri tundlikkus 88dB juurde tuleb märkida, millistel tingimustel selline tulemus on saadud. Õige koomiline on näiteks olukord subwoofrite juures, kui tundlikkus on mõõtetud 1W/m kuid 1kHz sagedusel (reeglina subw. üle 80-100Hz mängima ei panda, enamasti 40-60Hz). Sellisel juhul on antud mõõtetulemus täiesti kasutu, küll saab asjatundmatule magusat reklaamjutu ajada.
35W valjuhäädi juures ei näita mitte võimsust, vaid võimsustaluvust. Need on füüsikaliselt täiesti erinevad parameetrid ja sellest 35W-st on piisab "igaks elujuhtumiks" (peaaegu) (meenutuseks maki võimsus max. 10W). Selliseid valjukaid autosse paigaldades ei saa väita, et mul on süsteemi võimsus 35W kanali kohta, selleks jääb ikka võimendi väljundastme võimsus (antud juhul ~10W). Nö. punni põhja keerates hakkavad need 35W samuti koletat häält tegema, kuid mitte põhjusel, et nad "liiga võimsad on" vaid seda põhjustab nõrk võimendi, mis suurema koormuse juures klippima läheb e. väljundisse tekib alaliskomponent.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 22.06.12 08:56 Tsiteeri


alfonso ja Swissflam - tänud teile asjaliku info eest.

Ma usun, et Superbi ja Skoda kõlarid on suht samad originaalis. Kui Superbil on kehvad, siis miks Skodal peaksid paremad olema :)
Headunit ma siis unustan ära praegu. Kõlarid valisin ka sellepärast, et ma saaksin need päris soodsalt võrreldes tavahinnaga.

Koksiaalid valisin, sest originaalis tweeterid ustes olemas (saan ju neid kasutada). Tean, et tweeteri asukoht mängib väga olulist rolli, samas siis peaks ikka suuremalt seda asja juba tegema. Plaanin lihtsalt kõlarid vahetada kõikides ustes paremate vastu.
Lisaks mainin, et ma lasen need kellelgi sinna paigaldada ka, ma ise ei taha jamada sellega (pole hea kohta, kus sellega tegeleda).
HU raha eest vaatan chipi poole siis hoopis, saab palju rohkem reaalset võimsust :D 199kw ikkagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 22.06.12 11:21 Tsiteeri


Ma eriti ei soovitaks koos koaksiaalidega originaal tviitreid alles jätta. Koaksiaali mõte selles ongi, et ei oleks eraldiseisvat tviitrit (näit juhul, kui seda ei ole kuskile panna).

Igal kõlaril on ikkagi oma helipilt ja niisamuti tviitrite puhul. koaksiaali tviiter ja originaaltviiter hakkaksid üksteise helipilti segama ja kohe mitte ei oska arvata, mis sellisest kompotist välja tuleks. Mitte midagi head, see on kindel.

Üldjoontes on Skodadesse originaalina pandavad tviitrid pehmelt öeldes kaka. Isegi kui võtaksid komponentkõlarid ja kasutaksid Skoda originaaltviitreid, siis seda ma ei soovitaks mitte kuidagi. Erinevatel tootjatel ja mudelitel on juba väga erinev tviitri lõikesagedus. Ei oska seda eestikeeli paremini öelda, aga väljamaa keeles on see crossover point/crossover frequency. Kõik kõlarikomponendid peavad ikka ilusti sünkroonis olema ja seda nii helipildi kui ka muu poolest. See, kui kahel kõlaritootjal on erinev helipilt ei tähenda veel, et üks oleks hea ja teine paha. Eraldiseisvana võivad nad väga nauditavad ja head kõlarid olla, koos aga ei kõlba kuhugi.

Kui sa ei taha mingil juhul tviitri asukohta muuta, siis võid hädapärast originaalasukoha ju alles jätta ja sinna uue tviitri panna. Väga hea see koht just ei ole muidugi.

Chip maksam miski 150 euri .... selle Pioneeri HU eest saad 8 chipi:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 25.06.12 08:54 Tsiteeri


Selge ma siis jään komponentide juurde, otsin natukene selles osas. Tänud abi eest.

Chip maksab 1274 euri, kui soovid, et garantii ka ikka säiliks.

Tsitaat:
Algselt postitas: alfonso
Ma eriti ei soovitaks koos koaksiaalidega originaal tviitreid alles jätta. Koaksiaali mõte selles ongi, et ei oleks eraldiseisvat tviitrit (näit juhul, kui seda ei ole kuskile panna).

Igal kõlaril on ikkagi oma helipilt ja niisamuti tviitrite puhul. koaksiaali tviiter ja originaaltviiter hakkaksid üksteise helipilti segama ja kohe mitte ei oska arvata, mis sellisest kompotist välja tuleks. Mitte midagi head, see on kindel.

Üldjoontes on Skodadesse originaalina pandavad tviitrid pehmelt öeldes kaka. Isegi kui võtaksid komponentkõlarid ja kasutaksid Skoda originaaltviitreid, siis seda ma ei soovitaks mitte kuidagi. Erinevatel tootjatel ja mudelitel on juba väga erinev tviitri lõikesagedus. Ei oska seda eestikeeli paremini öelda, aga väljamaa keeles on see crossover point/crossover frequency. Kõik kõlarikomponendid peavad ikka ilusti sünkroonis olema ja seda nii helipildi kui ka muu poolest. See, kui kahel kõlaritootjal on erinev helipilt ei tähenda veel, et üks oleks hea ja teine paha. Eraldiseisvana võivad nad väga nauditavad ja head kõlarid olla, koos aga ei kõlba kuhugi.

Kui sa ei taha mingil juhul tviitri asukohta muuta, siis võid hädapärast originaalasukoha ju alles jätta ja sinna uue tviitri panna. Väga hea see koht just ei ole muidugi.

Chip maksam miski 150 euri .... selle Pioneeri HU eest saad 8 chipi:P



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 25.06.12 09:02 Tsiteeri


Auto aastakäiguks on sul märgitud 2007. Kaua seda garantiid ikka alles enam on ja vast selle mõne kuu kannatad oodata ka;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 25.06.12 09:05 Tsiteeri


http://www.pioneer.eu/uk/products/25/131/201/TS-H1703/specs.html - tunduvad hea valikuna. Kuna mulle vähegi head hinda pakutakse, siis võtan ette ja taha ka ära.
Ja kui tehtub saab, siis annan infot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 25.06.12 11:03 Tsiteeri


Proovi kõigepealt teada saada, millise langusega on antud komponentide sagedusvahemik antud. Kui on samuti 20db, siis on veidi problemaatiline.

Isiklikult soovitaksin ma ilma võimuta vaadata ka DLS C6A kõlareid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 25.06.12 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alfonso
Proovi kõigepealt teada saada, millise langusega on antud komponentide sagedusvahemik antud. Kui on samuti 20db, siis on veidi problemaatiline.

Isiklikult soovitaksin ma ilma võimuta vaadata ka DLS C6A kõlareid.

Ei osanud nad seda öelda :) Jään vast Pioneeri juurda, kuna see hinnavahe sisuliselt 2x.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 25.06.12 15:39 Tsiteeri


2x hinavahe? Selle pioneeri letihind on miski 93 euri. C6A-d olen näinud ka 100 euriga Eestis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 25.06.12 20:16 Tsiteeri


Ei maksa nende Pioneeride sagedusvahemikku nii pingeliselt jälgida. Las nad kirjutavad 30-30000Hz, selge on see, et kõikumine selles vahemikus ületab 3dB. Aga ega hr.rstdi sellest palju võida, kui seal realistlikumad numbrid esitada. Autosse paigutamisel tekivad kohe sageduskarakteristikusse nii muhud kui ka lohud (resonantsid, harmoonilised võimendumised jne.), mis võivad oluliselt ületada elemendi vabas õhus mõõtetud sageduskara kõikumisi. Seega kui hea hinnaga need komponendid kätte saab, siis originaalelementide asendamiseks kõlbavad küll. Millekski enamaks siiski mitte.
Ja lihtsalt allmärkuseks, et helitehnika komponente ei tooda ainult Pioneer, Kenwood ja Sony. On palju paremaid tootjaid, kelle marketingi töötajad ei ole vist eesti inimesteni veel jõudnud, nt. Focal, Peerless, Vifa, Swans, Rainbow, German Maestro....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 26.06.12 08:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alfonso
2x hinavahe? Selle pioneeri letihind on miski 93 euri. C6A-d olen näinud ka 100 euriga Eestis.

Nagu mainisin, mul hea võimalus neid soodsamalt saada. Päris 2 paari selle hinnaga ei saa, aga vahe on suur.
Igatahes proovin ära ja eks siis vaatab.
Tänud teile härrad abi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 26.06.12 13:48 Tsiteeri


Aga tee asi ära ja kui tehtud, siis hüüa suure häälega kuulamiskatsed välja:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 26.06.12 14:27 Tsiteeri


Muide, kui sul kunagi müramatiga autos mässati, kas uste siseplekkidel kõlarite ümbrused ära tehti? Pahatihti jäetakse see tegemata, aga annab midbass-ile päris palju juurde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 23.07.12 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alfonso
Muide, kui sul kunagi müramatiga autos mässati, kas uste siseplekkidel kõlarite ümbrused ära tehti? Pahatihti jäetakse see tegemata, aga annab midbass-ile päris palju juurde.

Jäänud sulle vastuse võlgu eeldan, et ikkagi tehti. Suht palju maksis see tegemine.

http://www.pioneer.eu/uk/products/25/131/201/TS-A171Ci/index.html - need võtan, olid kohe laos olemas. Reedel saab ideaalis ka paigaldatud, eks siis anna infot kas tasub selline vaev ära või mitte :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 24.07.12 22:38 Tsiteeri


Olen oma autos proovinud nii ja naapidi. Proovige mind ümber veenda, aga originaalkõlarid on TEHTUD originaal maki jaoks. Nn. sümbioos.
Olen proovinud esiteks vahetada ära kõlarid ja kuulanud originaalmakiga ja siis pannud tagasi katsetamise mõttes originaalid ja proovinud Pioneeri Vw grupile mõledud HU-d. Maki vahetus annab hulga rohkem juurde võrreldes kõlaritega.

Kes ei usu, võib mõnel õhtul mu juurest läbi tulla ja istutan korra sinna Pioneeri sisse ja kuuleb ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 24.07.12 22:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: harlesjah
Olen oma autos proovinud nii ja naapidi. Proovige mind ümber veenda, aga originaalkõlarid on TEHTUD originaal maki jaoks. Nn. sümbioos.


Ojaa, mitte ainult maki ja kõlarite sümbioos, lisaks ka veel fakt, et kõlarid pidid hakkama heli moonutama kui uksed ilusasti pigimatiga üle käia. Ise pole proovinud aga audiofiilid nii väidavad. Ega kõlareid ka nüüd suvaliselt ei valita, vaid ikka vastavalt keskkonnale ja tingimustele :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.6% - SQL: 29.4%]