Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Yeti (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 3450)
Earl
huviline



Registreerunud 17.04.12
Postitusi: 2

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.12 15:18 Tsiteeri
Yeti



On kindel plaan perele suveks uus auto soetada ja mõte on pidama jäänud selliste mid size crossoverite juurde nagu Škoda Yeti ja need teised. Mõnega olen ka proovisõitu teinud, Yetiga sealhulgas. 1,8TSI liigutab seda päris kärmesti edasi.

Olen 7 viimast aastat sõitnud neliveolise manuaalkastiga masinaga ning 4x4 -st ei tahaks loobuda ka uue auto puhul. Kui nüüd uue võtaks aga diisli, siis saaks vanalt autolt Eberspaecheri eelsoojendi uude kenasti ringi tõsta.
Auto kasutusala saaks olema nädalas paaril korral poodi või asjatama ja korra kuus maale vanaemade juurde sõidud.

Pisut olen netist vaadanud car review'sid, Yeti on üldiselt päris positiivse hinnangu saanud. Siia vast ootakski pigem just negatiivset poolt ja vastuargumente, miks ma EI peaks Yetit ostma. Nagu ma siin pisut lugesin, kellelgi kippus talvel auto vibreerima jms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 17.04.12 19:49 Tsiteeri


Mul Yetit ei ole, aga üks suur miinus vähemalt minu jaoks on pagasiruumi väiksus. Hetkel on mul Roomster ja sellel on see tublisti suurem. Lisaks spetsifikatsiooni numbritele võrdlesin neid kõrvuti salongis just ükspäev.

Muidu ma isiklikult hea meelega vahetaks Roomsteri Yeti vastu, aga läheb vist pigem Octavia combi loosi.

Kui pagasiruumi suurus pole oluline, siis paistab tegu olevat igati norm asjaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Earl
huviline



Registreerunud 17.04.12
Postitusi: 2

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.07.12 23:26 Tsiteeri


Autovalik on tehtud. Väljavalituks osutus uus diisel Subaru Forester. Nüüdseks olen sellega pisut üle kuu aja sõitnud ning ainult positiivsed emotsioonid on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.0% - SQL: 65.0%]